آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

sadra.s

New member
آره !... طرف باید تا 30 بهمن دفاع کنه پس ینی وقتی 4 بهمن نتیجه نهایی بیادو شما میری ثبت نام میکنی دانشگاه، بعداز ثبت نامت هم هنوز چند روز وقت باقی میمونه که دفاع کنی.... حالا فرض کن بعد از ثبت نام نتونستی توی اون چندروز دفاع کنی و مثلا چند ماه دیگه هم کارت طول کشید...آیا دانشگاه شمارو اخراج میکنه اونم بعد از ثبت نام !؟ خیر اونا هر وقت شما تموم کنی(حتی چندماه بعد از موعد مقرر) تاریخ دفاعتو میزنن برای 30 بهمن به همین راحتی !
الان من خیلی هارو دیدم که بعد از ثبت نام (خر از پل گذشت)حتی توی تابستون سال بعد دفاع کردن !

واقعا علیرضا اینو جدی میگی؟خداوکیلی یعنی اگه تا آخر سال نتونی دفاع کنی و قبول بشی برات مشکل ایجاد نمیکنن؟

آخرین ویرایش:

saharii

New member
سحر جان من تقریبا از 10-12 نفری که خبر دارم اغلب میانگین شون بین 70-75 هست و باور نمیکنم دوست رزآبی 80 زده باشه چون کلید نهایی اشتباه زیاد داشت...شایدم راست گفته باشه...چیزی که من اطلاع دارم نمره کتبی ها خیلی بهم نزدیک هست و رقابت اصلی سر رزومه و مصاحبه خواهد بود..انشالله هر 3 تامون قبول بشیم همین امسال :smilies-azardl (113

ان شاالله:bunnyearsmiley::4d564ad6:

saharii

New member
سلام سحر خانم تبریک میگم منم واسه سال آینده میخوام خیلی خوب بخونم انشاالله، راستش از همین حالا خیلی استرس دارم،یه سوال فنی؟ خلاصه نویسی هم داشتین موقع خوندن؟

ممنونم عزیزم
من شخصا عادت به خلاصه نویسی ندارم، بیشتر باید تاکیدتون رو تکرار مطالبی که خوندین باشه و از پراکنده خوندن پرهیز کنید
شاید خلاصه نویسی واسه شما کاربردی باشه ( در کل شیوه درس خوندن یه مقدار شخصیه و به خود شخص مربوطه)
ولی مهمتر از هر چیز تکرار و تکرار و تکرار هست
ان شاالله موفق باشی عزیزم

ع ل ی رضا

New member
کسی میتونه بگه منظور از پیغام (( رتبه نظر)) چیه ؟؟ باید بهش جواب داد و اگه آره چطوری باید اینکارو کرد !؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aaram

rozeabi

New member
سحر جان من تقریبا از 10-12 نفری که خبر دارم اغلب میانگین شون بین 70-75 هست و باور نمیکنم دوست رزآبی 80 زده باشه چون کلید نهایی اشتباه زیاد داشت...شایدم راست گفته باشه...چیزی که من اطلاع دارم نمره کتبی ها خیلی بهم نزدیک هست و رقابت اصلی سر رزومه و مصاحبه خواهد بود..انشالله هر 3 تامون قبول بشیم همین امسال :smilies-azardl (113

دوستان من احتمال نمیدم هشتاد درصد غیرممکن باشه. اگه کامنتهای همین پست رو بخونید می بینید که ظاهرا در بعضی رشته ها مثل تغذیه و ایمونولوژی چند تا درصد خیلی بالا هست ولی درنهایت اکثر درصدها در بازه های معمولی قرار می گیرند. حالا هم اکثریت مهمه که بین هفتاد تا هفتاد و پنجه. درضمن من شنیدم شصت و شش هم بین قبولی های مرحله ی اول هست که خبر خوبیه. خلاصه منم هرچی رو که می شنوم انتقال می دم. دیگه نمی دونم که تا چه حدی درست و مطمئن هستند.

rozeabi

New member
دوستان متنی که برای زبان می دن در چه سطحیه از نظر سختی؟ بعد هم سوالاتی که می پرسن چطور هستند. مثلا بیشتر از تکنیکها می پرسند یا هوشی و تجزیه تحلیلی؟
حتما هم از همه سوال می پرسن؟ من دیگه راستش حوصله ی مطالعه ندارم. کتاب رو که می گیرم دستم یاد روزای دراز و پردلهره ی تابستون میفتم که همش درس می خوندم :))

shino

New member
هدف از سوال سنجش توانایی علمی نیست، هدف نشان دادن قدرت بیان و تجزیه تحلیل شماست
متن زبان از تکست بوک مربوط به رشته تخصصیه
از شما خواسته میشه یه پاراگرافو بخونید و بعد در مورد موضوع خلاصه توضیح بدید
در کل هدف اینه ببینن شما به عنوان استاد آیا توانایی اداره کلاسو دارید یا خیر

rozeabi

New member
هدف از سوال سنجش توانایی علمی نیست، هدف نشان دادن قدرت بیان و تجزیه تحلیل شماست
متن زبان از تکست بوک مربوط به رشته تخصصیه
از شما خواسته میشه یه پاراگرافو بخونید و بعد در مورد موضوع خلاصه توضیح بدید
در کل هدف اینه ببینن شما به عنوان استاد آیا توانایی اداره کلاسو دارید یا خیر
ممنون از راهنماییت شینوجان...

سارا110

New member
غزال بچه های اصفهان از روی چی می خونن؟ می شه منبع را بگید. ممنون می شم...

shino

New member
s
سلام. شما میدونید اون دوستایی که گفتید 85 زدن روز مصاحبه شون کیه؟ من حس میکنم ترتیب مصاحبه ها با توجه به رتبه است.

به هیچ وجه از روی رتبه نیست وکاملا بر اساس اسمه
دوست خودم پارسال شده بود 2 اما نفر 20 رفته بود تو

ع ل ی رضا

New member
به هیچ وجه از روی رتبه نیست وکاملا بر اساس اسمه
دوست خودم پارسال شده بود 2 اما نفر 20 رفته بود تو

مثلا منکه 24 ام صبح دعوت شدم و فامیلم به ترتیب حروف الفبا اون آخرا میشه پس آخرین نفر توی اون روز میرم داخل !؟

mehsad

New member
بچه ها پس چرا رشته ما اولین روز مصاحبه اونم 7/5 صبحه؟ این مصاحبه تا ظهر تموم میشه یا ممکنه تا عصر ادامه داشته باشه؟ من از کجا بدونم آخه نفر چندمم؟ همون روز مشخص میشه یا از قبل تعیین شده س؟
یه سوال دیگه یکی زا دوستانم پرسیده.... اینکه آیا همون روز مصاحبه نمره تعیین میشه یا مدارک میره سنجش و نمره گذاری میشه و فقط قسمت سلیقه ای اساتید همون روز ننمره ش مشخصه؟

بالا