آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

ع ل ی رضا

New member
پسر خوب .... از سال 88 تصویب کرده بودند که باید جهت شرکت دکتری یا طرح رفته باشند یا برای پسرا سربازی .... وگرنه نمی تونند شرکت کنند به همین علت رفتنند سرح سه سال بعد کنکور بدند ورودی های 88 که الان 93 کنکور دادان...... هفتاد ظرفیت پارسال هست زیاد عوض نشده ... میانگین 65 تا 70 بوده برای میکروب برای سایر درس ها 60 بوده

من الان طرح نرفتم هنوز ! ولی شرکت کردم ! تازه یکی از دوستامم دوسال قبل طرح نرفته بود اما توی یه رشته دیگه وزارت بهداشت رتبه 2 شد الانم داره میخونه ! به کل بعید میدونم میانگین درصدای دیگشون 60 بوده باشه ! ناسلامتی کنکور باکتریه ها ! سال قبل میانگین کل نفر اول شده بود 47 حالا اینکه یهو بیست درصد میانگین کل بره بالا بعیده ! اونم وقتی که یکی با میانگین 30 درصد هم دعوت شده باشه ! حالا باید دید در روزهای بعد چی میشه

biotechnologist

New member
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان در مرحله دوم. دوستانی هم که دعوت نشدن انشاا... سال دیگه.:auizz3ffy9vla57584x:riz304:
منتظر شنیدن خبرهای خوش از بچه های بیوتک پزشکی هستم.

sh.abd6864

New member
بچه های تغذیه ی اصفهان امسال ترکوندن/ 6 نفر میانگین 72 زدن یکی 70 و دو نفر 68 /ضمنا یه نفر 64 و دوتا 66 هم پیدا شدن/خودمم 63 زدم!!!! ولی فک کنم امسال خیلی آسون بود/ واقعا نمیدونم چیکار کنم به نظرم اونایی که پایینتر از 64 ان تو تغذیه نرن مصاحبه بهتره چون طبق گفته ی یکی از اساتید بورد اونا نمره و درصد کتبی دانشجو رو دارن و عمدا بهش کم میدن

به امید موفقیت همگی

سلام.
من فکر میکردم شما با توجه به پستی که تو صفحه 50 همین تاپیک گذاشتین رشته تون تغذیه نباشه!!! پس شما تغذیه میخونی؟موفق باشی.

TUMS

Well-known member
حرف شمارو قبول دارم- گروه تهران با تبعیض به دانشجوهاش نگاه میکنه پارسال دوستای من همه قبول شدن
نه اینجوری نگاه نکنید خوب نیست
من الان طرح نرفتم هنوز ! ولی شرکت کردم ! تازه یکی از دوستامم دوسال قبل طرح نرفته بود اما توی یه رشته دیگه وزارت بهداشت رتبه 2 شد الانم داره میخونه ! به کل بعید میدونم میانگین درصدای دیگشون 60 بوده باشه ! ناسلامتی کنکور باکتریه ها ! سال قبل میانگین کل نفر اول شده بود 47 حالا اینکه یهو بیست درصد میانگین کل بره بالا بعیده ! اونم وقتی که یکی با میانگین 30 درصد هم دعوت شده باشه ! حالا باید دید در روزهای بعد چی میشه

نیازی به طرح نداره ای خدا
من یه تاپیک اینقدر تلاش کردم که اینو بفهمونم که برای شرکت در دکترا نیاز به گذراندن طرح نیست

من خودم لیسانسم علوم آزمایشگاهی بوده طرح هم نرفتم امسالم دکترا دادم و مرحله اول قبول شدم
تازه اگرم قبول نشم میتونم سال دیگه هم امتحان بدم

shino

New member

من یه تاپیک اینقدر تلاش کردم که اینو بفهمونم که برای شرکت در دکترا نیاز به گذراندن طرح نیست

من خودم لیسانسم علوم آزمایشگاهی بوده طرح هم نرفتم امسالم دکترا دادم و مرحله اول قبول شدم

منم هوشبری بودم و طرح نرفتم و مثل خیلیا که قبول شدن شرکت کردم
اما درمورد سال دیگه مطمئنید؟ من میدونم یه سالو میشه امتحان داد اما دو سالو ....
پس چرا تو دفترچه طرح میخوان؟

ایمونو شما سربازی ندارید؟

irani

New member
سلام بچه ها کسی علوم سلولی شرکت نکرده?
راهی برای اعتراض هست?

TUMS

Well-known member
منم هوشبری بودم و طرح نرفتم و مثل خیلیا که قبول شدن شرکت کردم
اما درمورد سال دیگه مطمئنید؟ من میدونم یه سالو میشه امتحان داد اما دو سالو ....
پس چرا تو دفترچه طرح میخوان؟
خوب بخونید نوشته برای فارغ التحصیلان
اگر شما دفاع نکنید این قانون طرح شامل شما نمیشه !
دارم شما را به خلاف دعوت میکنم خخخخ
ولی میدونم همه مثل هم هستیم و باید به هم کمک کنیم
در پناه حق

ایمونو شما سربازی ندارید؟
بله بنده وظیفه خدمت از جان و ناموس مردم هم به عهده دارم که هنوز لیاقتش نصیبمان نشده خخخخخخ

rozeabi

New member
کارولین جان و رز عزیز
اینقدر تو این مدت ترس داشتم که اصلا تو بحثا شرکت نمیکردم ولی کامنت ها رو تک به تک میخوندم

خدا رو شکر مرحله اول رو قبول شدم
کارولین عزیز اصلا ناامید نشو، بدون از دیگرانی که میخوان شرکت کنن خیلی جلوتر هستی ( انقد اذیت شدم و اتفاقاتی واسم افتاد تو این 3 سال که اگه بدونین به حالم زار میزنید ولی ناامید نشدم)
خدا کنه مصاحبه هم قبول بشیم:thanks:

رز عزیز اون دوستتون که میگفتی خیلی خوب زده درصداش چند شده؟

سلام سحر جان. بهت تبریک میگم. واللا به اون صورت خبری ازش ندارم. منم با واسطه درصد کلش رو فقط می دونستم که حدود هشتاد هست.
سحر جان شما می دونید درصدهای قبولی ها حول و حوش چنده؟ یعنی پایین ترین و بالاترین درصدی که می دونی قبول شدن چنده؟

ع ل ی رضا

New member

خب منم همینو گفتم دیگه ! من عین خود شمام! تازه سربازی هم نرفتم

ارشد1394

New member
یه استثناعاتی گذاشتند مثل دانشجوی سال اخر - استغداد درخشان ولی قانون اجباری برای کسایی که طرح اجباری دارند نه اختیاری ها ...در مورد 20 درصد بالاتر رففته میانگین خب سطح سوالات پایین تر بوده دیگه مثلا 92 اینقدر سخت بود که با رتبه 5 ، باکتری 50 زده الان با 50 درصد بزور مجاز میشه ...... لطفا یه ذره بیشتر در مورد سوالاتتون فک کنید پارسال در میانگین نفر اول 65 بود نه 47 درصد .اگر چیزی رو نمیدونید لطفا اظهار نظر نکنید که جو عمومی مشوش بشه !!!!!

ع ل ی رضا

New member
یه استثناعاتی گذاشتند مثل دانشجوی سال اخر - استغداد درخشان ولی قانون اجباری برای کسایی که طرح اجباری دارند نه اختیاری ها ...در مورد 20 درصد بالاتر رففته میانگین خب سطح سوالات پایین تر بوده دیگه مثلا 92 اینقدر سخت بود که با رتبه 5 ، باکتری 50 زده الان با 50 درصد بزور مجاز میشه ...... لطفا یه ذره بیشتر در مورد سوالاتتون فک کنید پارسال در میانگین نفر اول 65 بود نه 47 درصد .اگر چیزی رو نمیدونید لطفا اظهار نظر نکنید که جو عمومی مشوش بشه !!!!!

آها متوجه شدم ! الانکه به اسم اکانتت دقت کردم همه چی دستم اومد ! نفر اول Phd باکتری بهداشت (نه ارشد)سال قبل هم دانشکده ای خودم بود...حتی کتابایی که من امسال خوندمو همشو از اون گرفته بودم....کارنامه شم همین الان دوباره نگاه کردم و میانگینش 47 و نمره ی کتبیش 215 ست... باکتری 63 ویروس 60 تک یاخته و قارچ 48 و بیوشیمی و ایمنی و ژنتیک ...بین 10 تا 20 درصد....محض اطلاع بگم که نمره ی مصاحبه هم بهش 137 دادن ! طرح هم نرفته ! اگه راضی نشدی ایمیلتو بده تا کارنامه شو بفرستم تا باورت بشه !
گرچه به احتمال زیاد شما هم داری درست میگی و اونچیزی رو که بهت گفتند رو داری میگی اما من بهت میگم که مطمئنا سر به سرت گذاشتن تا یکم بخندن !

آخرین ویرایش:

alireza-ja

New member
سلام من بیوتکنولوژی دارویی شرکت کردم یفرمایید

سلام وقت بخیر. شما همون منابع معرفی شده خودشون رو مطالعه کردید؟ آخه اگه عمری باشه منم میخوام بیوتک دارویی شرکت کنم. دعوت به مصاحبه شدید؟

یه سوال دیگه اینکه اون تعداد سوالاتی از هر مبحث که توی دفترچه نوشته بودن رعایت کردن؟

سطح سوالاش چطور بود؟

پیشاپیش ممنون

ارشد1394

New member
آها متوجه شدم ! الانکه به اسم اکانتت دقت کردم همه چی دستم اومد ! نفر اول Phd باکتری بهداشت (نه ارشد)سال قبل هم دانشکده ای خودم بود...حتی کتابایی که من امسال خوندمو همشو از اون گرفته بودم....کارنامه شم همین الان دوباره نگاه کردم و میانگینش 47 و نمره ی کتبیش 215 ست... باکتری 63 ویروس 60 تک یاخته و قارچ 48 و بیوشیمی و ایمنی و ژنتیک ...بین 10 تا 20 درصد....محض اطلاع بگم که نمره ی مصاحبه هم بهش 137 دادن ! طرح هم نرفته ! اگه راضی نشدی ایمیلتو بده تا کارنامه شو بفرستم تا باورت بشه !
گرچه به احتمال زیاد شما هم داری درست میگی و اونچیزی رو که بهت گفتند رو داری میگی اما من بهت میگم که مطمئنا سر به سرت گذاشتن تا یکم بخندن !
یه بار دیگه دوست دارم جلوی همه میانگین بگیریم با احتساب ضرایب 63ضربدر 5 به علاوه بقیه درصد ها ضربدر یک = ؟ میشه 47!!!!!!!!!!
اکی شما درست میگی ولی دقت کن روی اطلاع دادن به بچه ها .... اون رتبه یک هم.... بماند .....

آخرین ویرایش:

shadyrecords

New member
سوالات چطور بود؟نمره کتبی شما چند شده؟خبری دارین از بقیه که چیکار کردن؟

ع ل ی رضا

New member
یه بار دیگه دوست دارم جلوی همه میانگین بگیریم با احتساب ضرایب 63ضربدر 5 به علاوه بقیه درصد ها ضربدر یک = ؟ میشه 47!!!!!!!!!!
اکی شما درست میگی ولی دقت کن روی اطلاع دادن به بچه ها .... اون رتبه یک هم.... بماند .....

با کمال شرمندگی از دوستان که دارم وقت این تاپیکو صرف بحثای الکی میکنم !
ای بابا تو چرا از رو نمیری ؟؟؟!!! خب الان حساب میکنم برات که یاد بگیری !
63ضربدر5 میشه 315 بعلاوه ی (60 درصد ویروس+48 درصد تک یاخته +26درصد ایمنی + 15 درصد بیوشیمی + 8 درصد ژنتیک) میشه چند ؟؟؟ میشه 472 که باتوجه به اینکه مجموع ضرایب 10 هست >>>>>>> میانگین چند میشه ؟؟؟!! 47.2
اینم کارنامه در فایل پیوست ! فقط محض اطلاع ! و اینکه دیگه توی بحثایی که اطلاعی در موردش نداری پابرهنه نیای وسط وقت مارو بگیری
حالا اگه این بچه از رو رفت من اسممو عوض میکنم !
2014-02-22_204432 (1).JPG

آخرین ویرایش:
بالا