آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

shino

New member
دو تا طرح
یه مقاله ای اس ای
سابقه کار تو یه کلینیک(اگه امتیاز محسوب بشه)

سی ویتون عالیه
اینجا همه یه طرح دارن یه سابقه و یه سابمیت
قطعا جزو تجارب حرفه ای محسوب میشه
دانشگاه تهرانید یا بهشتی یا ایران؟

sh.abd6864

New member
سی ویتون عالیه
اینجا همه یه طرح دارن یه سابقه و یه سابمیت
سابمیت که امتیاز نداره. ضمن اینکه من هنوز دانشجویم و اینارو دارم.به نظرتون در نظر میگیرند این قضیه رو؟تا اونجایی که میدونم سن زیر 30د سال خودش امتیاز داره.ولی بازم خیلی نگرانم با توجه به اینکه نمره کتبی 70 درصده و مصاحبه 30.

Soroush Star

New member
سلام و تبریک به همه دوستان که به مرحله مصاحبه راه پیدا کردن

ظرفیت به تفکیک هر دانشگاه چه زمانی میاد؟چجوریه؟ :rolleyessmileyanim:

shino

New member
سابمیت که امتیاز نداره. ضمن اینکه من هنوز دانشجویم و اینارو دارم.به نظرتون در نظر میگیرند این قضیه رو؟تا اونجایی که میدونم سن زیر 30د سال خودش امتیاز داره.ولی بازم خیلی نگرانم با توجه به اینکه نمره کتبی 70 درصده و مصاحبه 30.

دانشجوی ترم آخر بودن حتما امتیاز داره- و میدونن شما تو این زمان کم این کارهارو کردین- سابمیت رو حتما ببرید امتیاز داره تو لیست هم بنویسید- شرکت درکارگاه
و....
دانشگاهتونو نگفتین؟

mehsad

New member
من الان سرچ زدم دیدم سال 88 این ساختمون مال مرکز آمار وزارت بهداشت بوده اما بعدا اونا از اونجا رفتن اما اینکه الان دست کیه معلوم نیس ! در کل مال وزارت بهداشته !

علیرضا میشه لطفا لینک نقشه رو بدی؟

mehsad

New member
یعنی بعضی از دوستان خوبم با میانگین بالای 60 مصاحبه دعوت نشدن؟
چرا اینجوریه امسال؟
من که اولین باره ازمون میدم ولی فکر میکنم امسال خیلی خیلی نا امید کننده س وضعیت سنجش!
واسه دوستای خوبم خیلی ناراحت شدم و براشون ارزوی قبولی در بهترین دانشگاه ها رو دارم. امیدوارم اشتباه شده باشه!:sadsmiley:

sh.abd6864

New member
حله- کافی دکتر کشاورز بشناستون- اگه مصاحبه رو با تسلط برید جلو قبولید- دانشجوی ترم آخر حتما از پایان نامش میپرسن- پس مسلط به پایان نامه باشید

بله میشناسه.ببینیم خدا چی میخواد و چی پیش میاد.بسیار ممنونم از راهنماییهای مفیدتون.

shino

New member
یعنی بعضی از دوستان خوبم با میانگین بالای 60 مصاحبه دعوت نشدن؟
چرا اینجوریه امسال؟
من که اولین باره ازمون میدم ولی فکر میکنم امسال خیلی خیلی نا امید کننده س وضعیت سنجش!
واسه دوستای خوبم خیلی ناراحت شدم و براشون ارزوی قبولی در بهترین دانشگاه ها رو دارم. امیدوارم اشتباه شده باشه!:sadsmiley:

خب رشته ها باهم فرق دارن- الان فیزیوتراپی با میانگین 34 رفتن مصاحبه- بیوشیمی با 50

rozeabi

New member
دوستان طرح تحقیقاتی باید تموم شده باشه؟ اگه هنوز در مراحل اولش باشه و فقط تصویب شده باشه میشه تو سی وی آورد یا خیر؟

mehsad

New member
اره دیدم! یعنی جا قحط بود؟
سالن رازیو ازشون گرفته بودن؟!
حالا باز نظرشون عوض نشه؟
بچه ها راستی شنیدم پارسال تو این مرحله درصدا رو اعلام میکردن.. امسال چرا هیچی نیست؟ خب ما از کجا بدونیم بقیه تو چه رنجی هستند؟

shino

New member
دوستان طرح تحقیقاتی باید تموم شده باشه؟ اگه هنوز در مراحل اولش باشه و فقط تصویب شده باشه میشه تو سی وی آورد یا خیر؟

ببرید حتما ولی گواهی که میدن نمینویسن پایان یافته که نصف امتیازو داره

doneshjoo

New member
کارولین منم درد شما رو دارم خیلی منتظر بودم ببینم شما که دیگه عالی بودید (نمره کتبی 300 نشدید !!)چیکار کردی من مطئنم نتایج با ی تبصره خاصی اعلام شده
منم با میانگین درصد 65 درصد و نمره کتبی 275 حتی به مصاحبه هم دعوت نشدم !! پس چه کسایی قرار تو مصاحبه تازه مردود بشن!!!!؟
خدا ازشون نگذره اگر تعمدی باشه مردود اعلام کردن ما آخه چه معیاری همینجور مردود!! من باید توجیه بشم الان ،بعد سیاست خوبی دارند تا اسفند اعلام نمیکنند خیلی نامردی

دوستان عزیز نمی دونم چه اتفاقی افتاده چون من از دوستام خبر گرفتم که حتی نمره 230 هم دعوت به مصاحبه شده ولی 225 دعوت نشده. اگه واقعا نمره تون 275 هست و قبول نشدین حتما یه اشتباهی شده به نظرم تا دیر نشده اقدام عاجل کنین چون اعتراضای عادی اسفند ماه میاد و تا اون موقع مرغ از قفس پریده! من نمی دونم واقعا چه اوضاع و احوالیه موندم توش

اقدام بفرمایید عاجلاً دوست عزیز

negar62

New member
سلام بچه ها منم قبول شدم! البته من نتیجمو ساعت 13:15 وقتی توی مرکز تحقیقات بودم دیدم. لینکش همون لحظه فعال شد. اما اونقدر توی شوک بودم که نمیدونستم ادامه رنگ آمیزی ژلامو انجام بدم یا به خونوادم زنگ بزنم!! من مصاحبم 26 ام هست. به همه دوستانی هم که قبول شدن تبریک میگم و برای همه آرزوی موفقیت دارم :applause:

پایان

با سلام
ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای پذیرفته شدگان مرحله اول
نمیدونم سهم من از این آزمون همینی که مواجه شدم بود و از اینکه این مدت در کنار شما بودم خیلی خوب بود اما خوب تقدیر من مثل همیشه شکست پشت شکست بود چون دفعه اولم نبود برم تو دیوار اونم در عین خوش بینی و مطمئن اون از زمان صدور کارت ورود به جلسه که یک روز قبل آزمون به بدبختی تهران رفتم تا صادر شد اینم از الان!
ترجیحاً باید بپذیرم حداقل در زمینه دکتری من سهمی ندارم
پیروز سلامت و موید باشید
بدرود دوستان:smiliess (1):

negar62

New member
با سلام
ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای پذیرفته شدگان مرحله اول
نمیدونم سهم من از این آزمون همینی که مواجه شدم بود و از اینکه این مدت در کنار شما بودم خیلی خوب بود اما خوب تقدیر من مثل همیشه شکست پشت شکست بود چون دفعه اولم نبود برم تو دیوار اونم در عین خوش بینی و مطمئن اون از زمان صدور کارت ورود به جلسه که یک روز قبل آزمون به بدبختی تهران رفتم تا صادر شد اینم از الان!
ترجیحاً باید بپذیرم حداقل در زمینه دکتری من سهمی ندارم
پیروز سلامت و موید باشید
بدرود دوستان:smiliess (1):

سلام دوست عزیز. اولأ بابت این مسئله متاسفم... اما مطمئن باشین قرار نیست این آخرین بار باشه و حتمأ موفقیت های بیشتری در انتظار شماست! پس ناامید نشین..
منم واقعأ تعجب کردم چرا با این درصداهای بالای دوستان اینطور شده..؟ براتون از صمیم قلب آرزوی موفقیت روز افزون دارم

بالا