آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

shino

New member
مثلا منکه 24 ام صبح دعوت شدم و فامیلم به ترتیب حروف الفبا اون آخرا میشه پس آخرین نفر توی اون روز میرم داخل !؟

نه ممکنه شما روز دوم مصاحبه رشتتون باشید و در روز اول به نزدیک اسم شما رسیده باشن
مثلا الان بچه های تغذیه تو سه روز مصاحبشون انجام میشه و دقیقا منکه نگاه میکنم به اسماشون بر اساس حروف البفباست

shino

New member
بچه ها پس چرا رشته ما اولین روز مصاحبه اونم 7/5 صبحه؟ این مصاحبه تا ظهر تموم میشه یا ممکنه تا عصر ادامه داشته باشه؟ من از کجا بدونم آخه نفر چندمم؟ همون روز مشخص میشه یا از قبل تعیین شده س؟
یه سوال دیگه یکی زا دوستانم پرسیده.... اینکه آیا همون روز مصاحبه نمره تعیین میشه یا مدارک میره سنجش و نمره گذاری میشه و فقط قسمت سلیقه ای اساتید همون روز ننمره ش مشخصه؟

موقع مصاحبه یکی از اساتید یه لیست داره که تمام آیتم ها توش نوشته شده - دونه دونه که از شما میپرسن اون لیستو تیک میزنن و در پایان روز مصاحبه تحویل داده میشه
مثلا نمره زبان mhle توی لیست نمره بندی داره که مدرکو که تحویل می دید تیکشو میزنن

آخرین ویرایش:

sh.abd6864

New member
نه ممکنه شما روز دوم مصاحبه رشتتون باشید و در روز اول به نزدیک اسم شما رسیده باشن
مثلا الان بچه های تغذیه تو سه روز مصاحبشون انجام میشه و دقیقا منکه نگاه میکنم به اسماشون بر اساس حروف البفباست

nدقیقا سوال منم همینه.یکی از بچه ها که فامیلیش با ز شروع میشه روز اخر دعوت شده و کلا زده قانون الفبارو بهم زده و واسه من جای سواله گه بر چه اساسی دعوت کردند.حالا خیلی هم مهم نیست.

shino

New member
nدقیقا سوال منم همینه.یکی از بچه ها که فامیلیش با ز شروع میشه روز اخر دعوت شده و کلا زده قانون الفبارو بهم زده و واسه من جای سواله گه بر چه اساسی دعوت کردند.حالا خیلی هم مهم نیست.

اگه بر اساس رتبه بود که خوب بود چون من روز اولم صبح :(40):
ولی نیست مطمئن باشید :65d6a5d6s:
در ضمن یکی از دوستای تغذیه ایم زده 64% 25 افتاده و یکی دیگه زده 69% 26 افتاده

آخرین ویرایش:

mehsad

New member
بچه ها از کجا فهمیدید که مصاحبه رشته تون چند روز هست"؟
خب من که اولین روز صبح هستم یعنی همون روز تموم میشه؟

TUMS

Well-known member

منم میدونم مصاحبه بر اساس حروف الفبا نیست چون من اون اواخر هستم ولی دوستم اون اوایل میشه ولی مصاحبه من زودتر هست
نمیدونم احساس میکنم رندوم باشه

negar62

New member
سلام. والا تا جاییکه من شنیدم نوبت مصاحبه با توجه به زمان ثبت نام برای کنکور تعیین شده. یعنی اونی که زودتر توی آزمون دکترا ثبت نام کرده مصاحبش هم برهمین اساس تعیین شدهو اصلأ ربطی به رتبه نداره. منبعشم پیدا کنم واستون میذارم

Roxan

New member
بچه ها سلام دیدم بازار بحثتون داغه گفتم سوالم و همین جا بپرسم، میدونم جاش نیست ، دیگه دیدم شما ماشالا قبول شدین ایشالا مصاحبه هم قبول می شوید می تونید کمکم کنین :28:

میخوام کتاب ژنتیک بخرم واسه آزمون دکتری بهداشت سال آینده، دارم تغییر رشته میدم، نمی دونم کدوم کتاب بهتره که هم بشه ژنتیک پایه یخونم هم ژنتیک پزشکی هم مسائل شجره نامه رو بشه حل کرد ؟

بازم ببخشید پریدم وسطه بحث :riz513:

http://olumpezeshki.ir/thread15210.html

آخرین ویرایش:

ع ل ی رضا

New member
سلام. والا تا جاییکه من شنیدم نوبت مصاحبه با توجه به زمان ثبت نام برای کنکور تعیین شده. یعنی اونی که زودتر توی آزمون دکترا ثبت نام کرده مصاحبش هم برهمین اساس تعیین شدهو اصلأ ربطی به رتبه نداره. منبعشم پیدا کنم واستون میذارم

این قضیه رو یکی دیگه هم گفت اما اون گفت واسه وزارت علوم اینطوریه....فک نکنم به ترتیب ثبت نام باشه آخه یکی که از من زودتر ثبت نام کرده افتاده دو روز بعد از من...

sadra.s

New member
وای چقدر شما بحث میکنید سر اینکه مبنای تاریخ دعوت به مصاحبه چیه؟بابا جان هر چیزی هست مهم نیست،مهم اینه برید توی این یکی دو روز به فکر جمع کردن رزومه باشید،البته اگه میتونید...

ع ل ی رضا

New member
وای چقدر شما بحث میکنید سر اینکه مبنای تاریخ دعوت به مصاحبه چیه؟بابا جان هر چیزی هست مهم نیست،مهم اینه برید توی این یکی دو روز به فکر جمع کردن رزومه باشید،البته اگه میتونید...

نه من منتظرم بچه ها رزومه درست کنن بعد ببینم کی بهتر درست کرده برم از رو دست اون بردارم !
بعدشم مهمه دیگه...مثلا اگه من نفر آخر اون روز باشم تا نوبت برسه از استرس میمیرم

sadra.s

New member
نه من منتظرم بچه ها رزومه درست کنن بعد ببینم کی بهتر درست کرده برم از رو دست اون بردارم !
بعدشم مهمه دیگه...مثلا اگه من نفر آخر اون روز باشم تا نوبت برسه از استرس میمیرم

با این تفکر امتیاز مصاحبت 149 ه .شک نکن.

nono

New member
دعا میکنم فردا ظرفیت ها رو که اعلام می کنند،شوکه نشیم:smiliess (2):

30s2mars

New member
آقا یه سوال این مدارک رو باید توی پوشه بذاریم؟ اصلش رو میگیرن یا کپیش رو؟

shino

New member
برای رشته های شلوغ اینو بگم که وقت ندارن برای مصاحبه - تا وارد میشید یه لیست میدن بهتون مشخصاتو توش پر میکنید و بعد مدارکو تحویل میدید
بعد ازتون میپرسن مقاله داری؟ فارسی یا انگلیسی- طرح و به همین ترتیب.... و یه نفر تند تند تیک میزنه
در آخر یه متن 3 تا 4 خطی به شما میدن میخونید خیلی کوتاه باید مفهومشو بگید
بعد بعضی از دوستام میگن کسایی رو که میخوان ازشون یه سوالم میپرسن اما اونایی که نمیخوان نمیپرسن (البته معلوم نیست چقدر صحت داره ولی 4 تا از دوستام در رشته های مختلف اینطور گفتن تا حالا اما منطقی نیست)
در کل این مراحل 5 دقیقه زمان میبره

30s2mars

New member
دستت درد نکنه. پیشنهاد خوبی بود. من میدونستم همچین چیزایی وجود داره اسمشو نمیدونستم :ad54ad:

بالا