گزارش هفتگی مطالعه گروهی داوطلبان ارشد رشته پرستاری کلیه گرایش ها

نگاه

New member
نگاه جان الان تو فکر برنامه هام هستم
از 26م برنامه گذاشتن
منم شیفت دارم
از طرف دیگه 4 روز کلاس گذاشتن
از همین اوایل پایان نامه رو شروع کردنو رفتو آمدو .......................................................

4روز در هفته؟؟ دوستم پارسال شهید بهشتی قبول شد. از ترم 2 رفت طرح اونم نه تهران.حدود 5 ساعت رفت و امد. 2روز در هفته میره تهران واسه کلاس. دوباره برمیگرده شهرش واسه طرح..

میدونم سخته.. خستگی داره.. براتون آرزوی موفقیت دارم..
3433.gif

پرستاری86

New member
سلام به دوستان
به هیچ عنوان گول درسنامه داخلی نخورین و فقط برونر بخونین سوالا داخلی مفهومی هستن و باید احاطه کامل روی مطالب داشته باشید شما از هر کس قبول شده بپرسین با درسنامه قبول نشده
فقط درس هایی مثل تولید مثل و اتاق عمل این درس هایی که سوال ازشون کم میاد و پایه ای نیستن (مثل تنفس و اعصاب و ...) میتونین از درسنامه بخونین
در مورد مادر و نوزاد کتاب میترا ذوالفقاری و اسدی نوقابی کافی هست.

princess

New member
سلام

بچه ها منم شروع کردم هر روز یه درس زبان و داخلی جراحی رو می خونم کمی راه افتادم درسایی مثل مادران و روان و........... را شروع می کنم

kd1366

New member
سلام منم امروز تمام منابع رو خریدم و ایشالله از فردا شروع میکنم
برونرهای اصلی + درسنامه کامل داخلی جراحی (عسگری، منیر نوبهار و ...) + روان کوشان رو داشتم
کودکان ونگ جدید+ drs مرتضوی - مادرنوزادان لیفر - بهداشت ایلدر ابادی- زبان لزگی را هم خریدم امشب.

---------------
اینجا رو خوندم
http://oloompezeshki.com/special/826-117/712-151
ضریب زبان 0.5 هستش؟ اگه اینجوریه که زیاد روش وقت نذاریم بریم سراغ سایر

آخرین ویرایش:

نگاه

New member
اون برای سال 90-91 بوده اگه زبان برای ارشد آینده هم 0.5 باشه نمی ارزه خیلی روش وقت بذاریم خصوصا برای ما که میریم طرح!! چه باید کرد؟؟

من با کتاب هایی که دارم فعلا شروع میکنم و سر فرصت بقیه رو میخرم..

اون برای سال 90-91 بوده اگه زبان برای ارشد آینده هم 0.5 باشه نمی ارزه خیلی روش وقت بذاریم خصوصا برای ما که میریم طرح!! چه باید کرد؟؟

نه بچه ها گوله 0.5 رو نخورید همون 2 هست مقایسه ای گفته 0.5

من یه عرضی داشتم بگم؟
شما که یه کلوپ درست کردین بچه ها رو دو دسته کردین اگرنه همه می آمدن اینجا:rolleyessmileyanim:

برای زبان کتاب دیگری که استادمون معرفی کردن nclex_rn از انتشارات اندیشه رفیع

نویسنده رامین ناصری

پرستاری86

New member

واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای
نکنه زبان ول کنیا
من 2 سال پیش زبانم 0 بود به یه استاد زنگ زدم گفتم زبانم 0 هست میخوام بزارمش کنار جوابش به من این بود
هر چقدر بخونی نمیتونی درس های دیگرو از یه درصدی بیشتر بزنی حتی اگر زبانو 20 درصد بزنی بهتر از هیچی هست

یه توصیه خیلی خیلی مهم اینه که همه درس هارو در یه حد بخونین نگین فلان درس آسونه یا سخت چون از 6 درس 2 درسو سخت میدن 1 درس آسون و 3 درس بقیرو متوسط
نمونش سوالای زبان سال 90 که اسونترین درس بود و سال 91 سخت ترین درس زبان بود که من قبل از اینکه به زبان برسم گفتم تک رقمی میشم تا رسیدم به زبان فشارم افتاد
اینو میگم که درس هارو در یه حد بخونین که ضرر نکنین.

ممنون از پرستاری 86 دقیقا بعد از امتحان ارشد من به بچه هایی که می گفتن ما بی خود زبان خوندیم همین حرفو زدم ولی کسی گوش نمی داد و موهای من سفید شد!!! :4d564ad6:

m nurse

New member
سلام دوستان
من یه شکست خورده تو آزمون ارشده 91 هستم
حالم اصلا خوب نیست
تازه فارغ التحصیل شدم و دوس داشتم تخته گاز بخونم و برم تا دکترا ولی انگار زیادی آسون فرضش کردم
الان نا امیدم ولی میخوام خودمو جمع و جور کنم واسه آزمون ارشد آزاد سال دیگه،چون میدونین که تا بعد از طرحم نمیشه دولتی امتحان بدم،به نظرتون همون منابع قبلی رو واسه آزاد بخونم؟
یعنی کودکان ونگ،مادران لیفر،ایلدر آبادی و.....؟
لطفا اگه کسی اطلاعات کافی داره واسم پیغام بذاره و راهنمایی م کنه،ممنونsara_7sea@yahoo.com

نگاه

New member
سلام دوست عزیز

اگه طرح بری هم میتونی امسال امتحان بدی چون از موقع ثبت نام ارشد بیشتر از یکسال از شروع طرحت نمیگذره..

در مورد آزاد چون شرکت نکردم اطلاعات دقیق ندارم ولی فکر نمیکنم منابعش فرق کنه..

kd1366

New member
متاسفانه این هفته به دلیل مشکلات شخصی نتونستم یک کلمه بخونم و تا اواخر هفته آینده هم درگیر هستم.

بچه ها سلام اینکه می گن 10 تا برونر اصلی رو بخونید دقیقا منظورشون فک می کنید کدوماست ؟ ممنون دوستان امروزم اساتید فردا...:applause:

kd1366

New member
بچه ها سلام اینکه می گن 10 تا برونر اصلی رو بخونید دقیقا منظورشون فک می کنید کدوماست ؟ ممنون دوستان امروزم اساتید فردا...:applause:
مسلما قلب-تنفس-اعصاب-کلیه-گوارش-غدد. اینا اصلی ها هستن. بقیه مثل چشم و گوش، پوست- مفاهیم- الکترولیت ها -سرطان و ... فرعی هستن و سوالات کمتری ازشون میاد

بالا