گزارش هفتگی مطالعه گروهی داوطلبان ارشد رشته پرستاری کلیه گرایش ها

mahsa

New member
سلام
ولی کاش بچه های دانشگاه های تهران بیان درصداشونو بذارن

saba saba

New member
سلام
دلم برای پست تنگ شده بودبه نظرم پرستاری86راست میگه من خودم برونرهای اصلی خوندم(قلب/تنفس/اعصاب/گوارش/کلیه/ارتوپدی/غددوکبد)برای بقیه داخلی هامنیرخوبه /
برای برنامه ریزی هم بنظرم2به یک کنیدیعنی یه برونراصلی بایه برونرراحت+یه درس دیگه زبان هم هرروز1ساعت بخونید

arshad2013

New member
سلام پرستاری 86 من می خواستم بدون تو ارشد پرستاری چن تا سوال درمجموعه میاد از هر درس چن تا وترتیب درس بر اساس آزمون ارشد چه جوریه؟؟؟

پرستاری86

New member
سلام پرستاری 86 من می خواستم بدون تو ارشد پرستاری چن تا سوال درمجموعه میاد از هر درس چن تا وترتیب درس بر اساس آزمون ارشد چه جوریه؟؟؟
سلام عزیز
در کل 160 سوال با 160 دقیقه وقت
داخلی 40 و زبان 40 ولی بقیه درس ها 20 سوال ترتیب درس ها به 2 صورته که دفترچه الف و دفترچه ب که ترتیب درسا متفاوت هست داخل هر دفترچه.

niloufar_v

New member
سلام بچه ها.یکی به من بگه خلاصه نویسی واقعا کار درستیه؟ خیلی وقت آدمو میگیره! همونقدر که باید برا خوندن یه فصل وقت میذاری همونقدرم باید برا خلاصه نویسیش تایم بذاری! این درسته؟

دوستان ارشد جواب بدن...
به نظر من داشتن نکات مهم تو یه دفترچه ضرر نداره کمک کننده هم هست که کتاب های تست، آماده این نکات طلایی رو دارن
شروع لزگی بستگی به شما داره که زبانتون در چه سطحی هست می تونید شروع کنید ولی کند پیش برید لزگی خیلی حجیمه به نظر من شروع کنید

niloufar_v

New member
پرستار مهربون مرسی از راهنماییت...
اما من هنوز جوابمو نگرفتم،بالاخره خلاصه نویسی با وجود وقت گیریش خوب هست یا نه!!!؟
در ضمن خیلی دوست دارم online باهاتون صحبت کنم،فکر میکنید امکانش باشه؟
مرسی

پرستاری86

New member
سلام
من 7 ماه خلاصه نویسی کردم و 2 ماه اخر کنکور فقط خلاصه هارو خوندم
من داخل خلاصه هام همه چیزو مینوشتم جز اون چیزی که بلد بودم با اینکه بعضی ها خلاصه نویسی وقت تلف کردن میدونن ولی من نه چون 2 ماه اخر کنکور خودت میمونیو 5000 صفحه کتاب و سردرگم حتی اگر بلد نیستی خلاصه بنویسی عیب نداره بنویس چون خلاصه ای که با زبان خودت مینویسی سریع خونده میشه
خلاصه به صورت طولی بنویس مثلا علایم این بیماری یه خط جلوش یا تشخیص یه خط جلوش و طولی بنویس
در مورد زبان روزی 1 ساعت زبان بخونید و بیشتر تست های سال های گذشته بزنین و از کتاب لزگی که مجموعه کاملی از همه کنکور و... هست غافل نشین چون واقعا کتاب خوبی هست.
موفق باشید

niloufar_v

New member
سلام پرستاری 86
من چندتا پیغام براتون فرستادم اما ارسال نشدن،مثل اینکه inbox پیغام های خصوصی تون پر شده! لطفا چک کنید
ممنونم

nimajoon

New member
سلام دوستان،

بيايد يه دستي به سرو روي اين تايپيك بكشيم و ايشالا راش بندازيم و دوره همي درس بخونيم...

من كه با يه يا علي شروع ميكنم و از فردام گزارش ميدم...

nimajoon

New member
سلام ،
امروز
2 ساعت گوارش
1ساعت زبان
1 ساعت كودكان
:auizz3ffy9vla57584x

niloufar_v

New member
میشه در مورد موقعیتت بگی؟ دانشجویید یافارغ التحصیل؟ از کی شروع کردید به خوندن؟

vida68

New member
سلام دوستان هم رشته ای... چقدر خوشحال شدم این تاپیک بالا اومد...
بچه هایی که هستند بگن چقدر خوندند؟ چی خوندند؟ امادگی دارند واسه کنکور؟

بالا