▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

misagh68

New member
بچه ها بیخیال شین توروخدا...همینجوریشم گیرکردیم بااین حجم شرکت کننده واین حجم جذب........!!!!دیگه مفهومی شدن سوالا پیشکش...دعا کنید ازاین مرحله ردشیم باقیش حله.....

nahal5555

New member
دوستاى خوبم تورو خدا استرس ندين....من همينجوريشم شب و روز استرس دارم...ايشالا که همه قبول ميشيم.

nastaran8

New member
سلام
والا تجربه کنکور امسال ثابت کرد طراحا همچینم به مطالب کتابها و رفرنسها مسلط نیستن، خیلی از سوالاتشون مشکل دار بود، بعضیا رو اصلاح کردن، بعضیارو روشون نشد اصلاح کنن
در کل فکر نکنم سوالات خیلی مفهومی شدن، نمونشم کنکور امسال ایمنی بود

دوستان منظورم سوالات امسال نبود کلا گفتم استاداى بورد مد نظرشون ايه که نحوه سوال عوض شه يعنى بچه ها فقط با حفظ تستا و روخونى نتونن به نتيجه خوب برسن ...حالا ديگه هر شخصى ازاده هرطور دوست داره درس بخونه ...البته که قبولى در دانشگاههاى تيپ 3 و 4 با قبولى در تيپ ١ فرق داره.....

vet lab sciences

New member
به خاطر گل روی شما ایمونولوژیستای عزیز باشه.:riz304::painting::painting:
آقا من راه بیوفتم که دیرم شد اساسی!

Leyli002

New member
ووووی شما چقده با هم درگیر میشین .خیلی با حالین:smilies-azardl (12)

دوستان منظورم سوالات امسال نبود کلا گفتم استاداى بورد مد نظرشون ايه که نحوه سوال عوض شه يعنى بچه ها فقط با حفظ تستا و روخونى نتونن به نتيجه خوب برسن ...حالا ديگه هر شخصى ازاده هرطور دوست داره درس بخونه ...البته که قبولى در دانشگاههاى تيپ 3 و 4 با قبولى در تيپ ١ فرق داره.....

بچه ها
اینم در نظر داشته باشید قبولی در دانشگاه تیپ دو و سه بهتر از ده سال پشت کنکور موندن و درجا زدنه

خدایی تیپ مهم نیس مهم دانش دانشجو هست، چون من کارشناسیم رو تیپ یک خوندم و الان ارشدم تیپ دو دارم میخونم...

آخرین ویرایش:

kolouche

New member
بچه ها بیخیال شین توروخدا...همینجوریشم گیرکردیم بااین حجم شرکت کننده واین حجم جذب........!!!!دیگه مفهومی شدن سوالا پیشکش...دعا کنید ازاین مرحله ردشیم باقیش حله.....

تو همون میثاق خودمونی؟؟؟؟
آواتارتو عوض میکنی دیگه قاطی میکنم.... :smiliess (5):

kolouche

New member
ووووی شما چقده با هم درگیر میشین .خیلی با حالین:smilies-azardl (12)

خوبه که.... :(50):
تاپیک جوووون داره....
درگیری نبوده....بحث میکنیم..... تبادل نظر.... در نهایت ب تفاهم نمیرسیم.... واین کاملا طبیعیه...... :motat:

nastaran8

New member
بچه ها
اینم در نظر داشته باشید قبولی در دانشگاه تیپ دو و سه بهتر از ده سال پشت کنکور موندن و درجا زدنه

خدایی تیپ مهم نیس مهم دانش دانشجو هست، چون من کارشناسیم رو تیپ یک خوندم و الان ارشدم تیپ دو دارم میخونم...
مخالفم چون تيپ دانشگاه براى ادامه تحصيل و پذيرش گرفتن مهمه.....و تيپ دانشگاه نشانه سواد و رده استاداشه :-d پس اينطوريم که شما مى گى نيست که مهم نباشه

negin ka

New member
چرا ی سری از بچه ها فقط دوست دارن یکی ی چیزی بگه و باش مخالفت کنن(مخاطب خاص تروخدا بخودتون نگیرید :)):smilies-azardl (12)
چقد تو این انجمن سر قضیه رشته و این چیزا بحث میشه البته خب خودمم تو این بحثا بودم ولی من برای تفریح بحث میکردم:5::5:
و یکی دیگه اینکه چرا بعضیا فک مکینن تو این انجمن اگه تعداد پستات زیاد باشه نشان از بزرگیه ؟؟؟؟؟؟(مخاطبم عاقای رضاس)
ازین ب بعد ی بنگاه پست میزنم کاسب شم خخخخخخخخ واستون پست میزنم
هر 5 پست 500 تومن ناقابل :25r30wi:

آخرین ویرایش:
مخالفم چون تيپ دانشگاه براى ادامه تحصيل و پذيرش گرفتن مهمه.....و تيپ دانشگاه نشانه سواد و رده استاداشه :-d پس اينطوريم که شما مى گى نيست که مهم نباشه

یعنی شما حاضری 5 سال پشت کنکور بمونی تا دانشگاه تیپ یک قبول شی؟
یعنی شما میگی الان دانشجوهایی که تیپ یک نیستن دانششون کمتر از تیپ یکیاست؟
شما میگی تیپ دانشگاه رو سواد استاد مشخص میکنه؟؟؟؟؟؟؟استادیاری نداریم که بهتر از استاد تمام تدریس کنه و آپدیت باشه؟

یک سوال دیگه، بنظر شما چند درصد این بچه ها قصد دارن پذیرش بگیرن یا توانایی و شرایطشو دارن، که تیپ دانشگاه رو اینقد اولویت قرار میدی؟

آخرین ویرایش:

negin ka

New member

تیپ 1 شاید از لحاظ امکانات بیشتر باشه و استادای بهتری داشته باشه ولی هرگز نشان دهنده سطح بالاتر سواد دانشجوهاش نیس بهیچ وجه............

negin ka

New member

چیه خب؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا مهم نیس آدم چ تیپی باشه مهم منشو رفتارشه.......
خارج از شوخی انقد بدم میاد ازین دانشجوهایی ک فقط پز تیپ میدن عوووووووووووق
رفتم واسه طرح اقدام کنم ی دختره پریده وسط میگه من چون دانشگا تهران خوندم باید هرجا ک خاستم منو بفرستین .......
روانیه عقده ای آخرشم جای منو گرفت تهران ندیده....
والا خیلی مضحکه و دمده شده کسی بیاد پز سوادشو بده :smiliess (5):

چیه خب؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا مهم نیس آدم چ تیپی باشه مهم منشو رفتارشه.......
خارج از شوخی انقد بدم میاد ازین دانشجوهایی ک فقط پز تیپ میدن عوووووووووووق
رفتم واسه طرح اقدام کنم ی دختره پریده وسط میگه من چون دانشگا تهران خوندم باید هرجا ک خاستم منو بفرستین .......
روانیه عقده ای آخرشم جای منو گرفت تهران ندیده....
والا خیلی مضحکه و دمده شده کسی بیاد پز سوادشو بده :smiliess (5):

عجب دختر بدی!!!!!

nastaran8

New member
یعنی شما حاضری 5 سال پشت کنکور بمونی تا دانشگاه تیپ یک قبول شی؟
یعنی شما میگی الان دانشجوهایی که تیپ یک نیستن دانششون کمتر از تیپ یکیاست؟
شما میگی تیپ دانشگاه رو سواد استاد مشخص میکنه؟؟؟؟؟؟؟استادیاری نداریم که بهتر از استاد تمام تدریس کنه و آپدیت باشه؟
یک سوال دیگه، بنظر شما چند درصد این بچه ها قصد دارن پذیرش بگیرن یا توانایی و شرایطشو دارن، که تیپ دانشگاه رو اینقد اولویت قرار میدی؟
مطمنا حضور استاد تمام وتعداد اساتيد سطح بالا نشونه سطح سواد و قدرت گروه هر دانشگاهى هست و دانشجوها با کمک اين اساتيد به سطح بالاتر مى رسن که اگر اينطورى نبود همه خودشون مى نشستن توى خونه درس مى خوندن ديگه نيازى به دانشگاه نبود ....:-D من خودم دانشگاه تهران درس خوندم و کاملا شرايطو و اختلافا رو حس کردم....
[/SIZE][/B]
تیپ 1 شاید از لحاظ امکانات بیشتر باشه و استادای بهتری داشته باشه ولی هرگز نشان دهنده سطح بالاتر سواد دانشجوهاش نیس بهیچ وجه............
دوست عزيز دانشجوهايى که توى دانشگاه تيپ 1درس مى خونن مطمنا سطح سواد و توانايى بيشترى دارن که تونستن اونجا قبول شن و مطمنا اساتيد خوبى دارن که اگر غير از اين بود دانشگاهها به تيپ دسته بندى نمى شدن؟؟ لطف کنيد اين سايتو يه نگاهى بندازين Iran (Islamic Republic of) | Ranking Web of Universities.....

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا