▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

love virology

New member
بلـــــی متاسفانه :14:
البته میدونی.... یکی دو بار ک بخونی متوجه میشی ک ب سختی ک فکر میکنی نیس....

اخه ماکروفاژ میخونی نوتروفیل یاد میره ولی باید باهاش بسازم

- - - Updated - - -

بلـــــی متاسفانه :14:
البته میدونی.... یکی دو بار ک بخونی متوجه میشی ک ب سختی ک فکر میکنی نیس....

kolouche

New member
آره دقیییقا...
واسه همه همینجوریه...
فقط میدونی برگه برندت چی میتونه باشه؟؟... اینکه از همین ضعفی ک همه دارن سو استفاده کنی.... ی جوری بخونی ک تو ذهنت تثبیت بشه....
وگرنه خوندنو که همه میخونن.... همین یادگیریای مدتی وجه تمایز رتبه برترا و بقیست...

آسمون

New member
بچه ها این همه سی دی و سایتوکاین ها رو باید حفظ کنیم ؟؟ / کدوم بخش های ایمنی سوال خیز تره ؟؟؟

ویرو جان نگران نباش...بهت قول میدم دوسه ماه آخر خودت با آوردن اسم یه سلول تمام سی دی مارکرا و سایتوکاین های ترشحیش رو به زبون میاری..دور اول دنبال یادگیری صد در صد مطالب نباشید بچه ها...
اصلا هم نا امید نباشین:New (6):بابا کلی وقت دارین ما توکلاسمون خانومی داریم که بچه 7 ماهه داره،یکی دیگه بچه 2ساله،یکی کارمنده،یکی همزمان با طرحش درس خونده،یکی بدون فاصله یکضرب قبول شده...همه اینا شرایطی سخت تر از شما رو تجربه کردن(مسافت طولانی با محل کار،شیفت شب رفتن و...)اما الان تو جایگاهی قرار دارن که شما سال بعد قرار دارین..به توانایی هاتون ایمان داشته باشین...و همه چیزو به خدا بسپارین
پیش به سوی موفقیت

hanas68

New member
ممنونم بچه ها ک با حرفاتون انرژی میدین، آسمون جون ممنونم:thanks:

love virology

New member
صفای وجود دوستان دمتون گرررررررررررررررم / به قول یکی از همشهریای ما اگه شده دست شنوووووووو میرم سمتش حالا نتیجه کار من با قدرت هرچه تمام تر ایمنی پیش میبرم/

negin ka

New member
سلام ب همگی
منم از وقتی میرم سرکار اصن خوب نخوندم و پاک نامید شدم اما الان ک اومدم اینجا انرژی گرفتم چون همه مث همیم:28:
گزارشمو میدم:
فصل 11 ایمنی
درس 7 تافل:sad: احساس میکنم زبان خیلی عقبم ولی من اصولا زبانو کم میخونم خیلیم جواب میده خخخخخخخخ نمیدونم چرا!!!!!!
زیستم ک دارم از رو ج زوه های خ لیلی میخونم ک همه میگن خوب نیس :wacsmiley:ولی من میفهمشش....الان دوفصلشو خوندم .....
دیگه چیزی نخوندم :65d6a5d6s::

negin ka

New member
بچه ها میشه انقد لطفا درباره کتابا حساسیت بخرج ندین؟؟؟؟؟؟؟؟
یکی لودیشو میفهمه یکی نه
والا پارسال همه میگفتن مهدوی خ خوبه و خ لیلی بده اما من تابستون مهدوی خوندم چیزی نفهمیدم.....
خودتون ی منبع رو انتخاب کنید و اونو بخونید دیگه انقد نگید این یا اون!!!!!!!!!!!
من بیوشیمی میخام هارپر یخونم و برای کنکور ولی تا حالا کسی نگفته هارپر خوبه ولی من با اعتماد ب نفس میخونمش .....

bahar.zr93

New member
ممنونم بچه ها... از این هفته سعی میکنم بیشتر برنامه کارورزی و درسهامو هماهنگ کنم.
منتظر گزارش بهار خانوم گل گلاب عزیز دل... !!! آخر هفته باشید...:(40):

پ.ن: روش جدید خود روحیه دهی داوطلبان ارشد!!!

kolouche

New member
یکی لودیشو میفهمه یکی نه
والا پارسال همه میگفتن مهدوی خ خوبه و خ لیلی بده اما من تابستون مهدوی خوندم چیزی نفهمیدم.....
من بیوشیمی میخام هارپر یخونم و برای کنکور ولی تا حالا کسی نگفته هارپر خوبه ولی من با اعتماد ب نفس میخونمش .....

آفرین نگین .... ماشاالله دختر.....:ad54ad:
همین درسته....

kolouche

New member
بنظرتون خلاصه لودیش خوب یا 2E؟ زود جواب بدین:wacsmiley:

من تعریف خلاصه لودیشو شنیدم....
2ٍE رو ندیدم....
حساس نشو...حساس نشو..... :motat:

- - - Updated - - -

صفای وجود دوستان دمتون گرررررررررررررررم / به قول یکی از همشهریای ما اگه شده دست شنوووووووو میرم سمتش حالا نتیجه کار من با قدرت هرچه تمام تر ایمنی پیش میبرم/

چرا من فکر میکردم تو ارشدی؟.... شاید واسه تعداد پستات بوده.... :)))))

love virology

New member
2ٍE رو ندیدم....

- - - Updated - - -

نمیدونم اگر سخن اشتباهی گفتیم شرمنده من همون کارشناسی هم با ایمنی خوب نبودم نمیدونم چرا ولی تلاشمو میکنم

- - - Updated - - -

2ٍE رو ندیدم....

- - - Updated - - -

نمیدونم اگر سخن اشتباهی گفتیم شرمنده من همون کارشناسی هم با ایمنی خوب نبودم نمیدونم چرا ولی تلاشمو میکنم

nastaran8

New member
یکی لودیشو میفهمه یکی نه
دوست عزيز انتخاب منبع درست خيلى مهمه چون اگه وقتتو براى منبعى که درست نيست بذارى تقريبا بدست اوردن درصد خوب و در نتيجه رتبه خوبو از دست مى دى... ...و اما هارپر به نظرم منبع خيلى خوب و جامعي هست من خودم هارپر مى خونم بخصوص قسمت متابوليسماش حرف نداره :) به جرات يکى از بهترين منابع بيوشيمي

hanas68

New member
نگین جون تو هردرسی برای همه ممکن مشکل پیش بید، اگه من نوعی اینجا مطرحش میکنم بخدا فقط برا این ک میدونم همه مثه همیم، بچه ها قصدم روحیه کم کنی نیس.... ایشالا همه موفقشیم:28:

hamideh71

New member
بچه ها خبر دارین که کنکور یک ماه جلو افتاده ؟؟؟؟؟!!!!!!!تو اردیبهشته!!!!!!!!!!!!:14::13::smiliess (2):
من هنوز سربرنامه ریزی وشروع سلولی مشکل دارم!!!احساس میکنم مهدوی خیلی ناقصه مثلا بخش اسکلت سلولیش برای کنکور حتی ازاون خیلی کامل تر وبهتره!!!!!!!!!!!
یکی به داد منه فلک زده برسه!!!!!!!!!!
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآی ی ی ی ی ی آآآآآآآآآآآآدما.....!!!!!!!!!!!!!!

love virology

New member
بچه ها خبر دارین که کنکور یک ماه جلو افتاده ؟؟؟؟؟!!!!!!!تو اردیبهشته!!!!!!!!!!!!:14::13::smiliess (2):
من هنوز سربرنامه ریزی وشروع سلولی مشکل دارم!!!احساس میکنم مهدوی خیلی ناقصه مثلا بخش اسکلت سلولیش برای کنکور حتی ازاون خیلی کامل تر وبهتره!!!!!!!!!!!
یکی به داد منه فلک زده برسه!!!!!!!!!!
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآی ی ی ی ی ی آآآآآآآآآآآآدما.....!!!!!!!!!!!!!!

منبع کی گفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Immunity

Well-known member
سلام بچها کسی دکتر قاسم اهنگری رو میشناسه ایااا ؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kolouche
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا