▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

love virology

New member
سلام ویرو برای کنکور 90 درصد پوشش میداد امسال !!:33::smiliess (15):

اری 2تا سوال عمومی داده بودن که با اموخته های کارشناسی جواب میدادی/ 1سوالش که اصلا جدول خوده برای کنکور بود کدام باکتری ها مخزن جیوانی ندارن میشد بورتدلا/ یه سوال مال ای کلای بود خصوصیات ehec در برای کنکور بود / خصوصات نایسریا گنوره در برای کنکور بود / یه سوال در مود یرسینیا انتروکولیتیکا/ سوال در مورد کاشف انتی بیوتیک در برای کنکور بود/ لیستریا / سوال در مورد بورتدلا پرتوزیس / تست سیفلیس/ در مورد بیماری سفلیس/ خصوصات سودوموناس ائروژینوزا/ الکی حرف نمیزنم دوست گرامی/ شاد باشید

series.gif

Sahar_az

New member
من سال به سال میام گزارش:))
هنوز از زیست و بیوشیمی خبری نیست و همچنان روزی 4-5 ساعت بیشتر نمی خونم و نامنظمه:(
البته امروز خیلی خوب بود
در کل مباحث آنتی ژن، سوپر آنتی ژن و میتوژن رو خوندم
زبان هم که با لزگی پیش میرم
نمی دونم چرا هر کاری می کنم با روخونی کردن و رد شدن هیچ جوره کنار نمیام:21:اینایی هم که خوندم کامل بوده که ان شاا... تا جلسه ی بعدی کل×اسم می رم برای مرورشون
باشد که رستگار شوم:(

آخرین ویرایش:

hanas68

New member
بچه ها ی سوال، شما دور اول عمقی میخونین و مرور و تست میزنین؟ آخه من فقط میخونمو رد میشم:14:

sama-nd

New member
سلام دوستان
من تازه عضو شدم و البته تازه ام شروع کردم انتخابم خیلی طول کشید ولی بالاخره ایمونو رو انتخاب کردم
فک کنم ازتون خیلی عقب باشم ولی امیدوارم که بهتون برسم
انشالله همتون موفق باشین

emmy

Member
خوب زیبا جان کلوچه راست میگه...البته با یه کم خشونت کمتر بهتر بود....:black_eyed:
بخونین دیگه...منم نخوندم...این چه وضعیه...هیچکس نیست به امور ما رسیدگی کنه...:sad:
از نسترن خانم و کلوچه و...دوستان یاد بگیریم دیگه!!!همشون دارن واسه رتبه یک میخونن اونوقت زیبا خانم شما هی بگو نخوندم...و ایضا خودم.:mad_majidonline:

kolouche

New member
خوب زیبا جان کلوچه راست میگه...البته با یه کم خشونت کمتر بهتر بود....
بخونین دیگه...منم نخوندم...این چه وضعیه...هیچکس نیست به امور ما رسیدگی کنه...
از نسترن خانم و کلوچه و...دوستان یاد بگیریم دیگه!!!همشون دارن واسه رتبه یک میخونن اونوقت زیبا خانم شما هی بگو نخوندم...و ایضا خودم.
نمیخونی تو ام؟؟؟؟...... :14: :5:
نه باید خشونت بیشتر شه.... خچالتم خوب چیزیه....:sdasdasd:

nastaran8

New member
خوب زیبا جان کلوچه راست میگه...البته با یه کم خشونت کمتر بهتر بود....:black_eyed:
بخونین دیگه...منم نخوندم...این چه وضعیه...هیچکس نیست به امور ما رسیدگی کنه...:sad:
از نسترن خانم و کلوچه و...دوستان یاد بگیریم دیگه!!!همشون دارن واسه رتبه یک میخونن اونوقت زیبا خانم شما هی بگو نخوندم...و ایضا خودم.:mad_majidonline:
مرسى دوست عزيز emmy جون منم يه هفته ايى مى شه زياد نخوندم حسابى سرماخورده بودم ايشاا..از امروز شروع مى کنم ....

hanas68

New member
بخدا من متاهلم، اگه زندگیو کار بزاره من یکم درس بخونم خوب میشه:sad:

bahar.zr93

New member
سلام ... خسته نباشید همگی:smiliess (10):
بچه ها من الان سه هفته است کارورزی هام شروع شدن اصن به درس نمیرسم!!
نمیدونم چرا اینطوریه بخدا!!
:black_eyed:
خیلی خسته میشی تازه شب هم فقط میرسم همون درسهارو مرور کنم.
داشتین این شرایط رو؟!!

love virology

New member
بچه ها این همه سی دی و سایتوکاین ها رو باید حفظ کنیم ؟؟ / کدوم بخش های ایمنی سوال خیز تره ؟؟؟

kolouche

New member
آره اتفاقا شرایط سخت بهتره....
من خودم پارسال تا بهمن همه کارآموزیامو جمع کردم.... ک مثلا بشینم درس بخونم.... بعد ک تموم شد قدر ندونستم....
دو تا دوست داشتم مث بچه های با ادب تا همون اردیبهشت کارآموزیاشونو مرتب رفتن.... البته اونا رشته شون بیوشیمی بود... ولی بالاخره... یک کدومشون 14 شد..یکی 19....یه خانومی رم میشناسم ک متاهلن و دو تا بچه دارن ک رتبه شون 23 شده (بیوشیمی)...
منظورم اینه ک ربطی نداره ب اینکه سرت شولوغه.... فقط واسه خودت بهانه پیدا نکن وگرنه بدون اینکه خودت متوجه بشی وقتو از دست میدی و ضربه میخوری....
من فک میکنم آدمی با این شرایط قدر تایم آزادشو بهتر میدونه....
ی برنامه ریزیه درست داشته باشین حله....

kolouche

New member
الان باز این احسان از "ک" من ایراد میگیره تو دلش....
واسه همین: :eek:t0837h0nn8zfqu8ult

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا