▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hamideh71

New member
[]
منبع کی گفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منم ازبچه ها واساتید شنیدم گویا به خاطر ماه رمضان اینطور شده در هرصورت ما باید سعی کنیم حداکثرتا اخراسفند همه ی مطالبو و درسا رو یک دور بخونیم وبعد فقط واسه مرور!بعدشم من عقیده دارم که بهتره ماخودمونو واسه بدترین شرایط اماده کنیم به نظر من ازهمین الان که هنوز فرصت زیاده بیاین فکرکنیم کنکور فروردینه اینطوری ماواسه بدترین شرایطم اماده ایم ودیگه استرس نمیگیریم!حالا کنکور هرچقدر میخواد عقب جلو شه!!!!!
درضمن دوستان کنکور اون غول بی شاخ ودمی که ماازش ساختیم نیست!الان فقط درس بخونیم واصلابه نتیجه ی کنکور فکرنکنیم!باور کنید قبولی تو این کنکور نه100درصد قراره خوشبختی بیاره نه قبول نشدن بدبختی!پس استرسو نگرانی رو کنار بزاریم وفقط به خدا توکل کنیم هرچی صلاح بدونه وبه نفعمون باشه همون شه!
پس بهتره به جای اینکه تو این تاپیک هی بحث کنیمواسترس ایجاد کنیم بهم روحیه بدیم چون به نظر من مهم ترین چیز واسه کنکور امید وروحیست وگرنه درسو که همه میخونن!!
به نظر من واسه جلوگیری از این بحثا وایجاد استرس ازذکر منابعی که میخونیم خودداری کنیم وفقط اسم مبحثو بگیم این طوری همه راحت تریم!مثلا بگیم فصل اسید امینه روخوندم!حالا یکی هارپر یکی لنینجر یکی استرایر یکی ج.زوه خونده!مهم نیست مهم اینه که اون مبحثوحالا از رو هر چیزی خوندیم وتونستیم تستاشو بزنیم!
ممکنه یک کتاب 1000صفحه ای رو بخونیم ولی نتونیم به یک تست جواب بدیم در صورتی که باخوندن یک ج.زوه ی400صفحه ای جوابشوبدیم!!پس اینقدراسترس منبع وکنکور ودانشگاه و...رونداشته باشیم هر کاری رو که خودمون فکر میکنیم درسته انجام بدیم!
امیدوارم با توکل به خدا وبعدشم تلاش خودمون به هرچی که ارزوشو داریم وبه صلاحمونه برسیم!:rose::riz277: ]

آخرین ویرایش:

negin ka

New member
دوست عزيز دانشجوهايى که توى دانشگاه تيپ 1درس مى خونن مطمنا سطح سواد و توانايى بيشترى دارن که تونستن اونجا قبول شن و مطمنا اساتيد خوبى دارن که اگر غير از اين بود دانشگاهها به تيپ دسته بندى نمى شدن؟؟ لطف کنيد اين سايتو يه نگاهى بندازين Iran (Islamic Republic of) | Ranking Web of Universities.....[/QUOTE]

باشه بابا اصن شما خوب شما باسواد شما بهتر
اصن هرچی چیزه خوبه مال شما
ما بدبخت ما بی سواد ما بی امکانات فقط تورو بخدا انقد پز ندین
والا من خیلی از رشته ها اعم از پرستاری زیست میکروب و غیره رو تهران مجاز شدم اما ترجیح دادم برم علوم آزمایشگاهی ی دانشگا ی تیپ پایینتر...
یجوری صحبت میکنید ک انگار شما بالای قله هستین ما پایین قله و ازین پایین خبر نداریم بالای قله چ خبره!!!!!!!!
خوش بحالتون ک اونهمه امکانات دارید واونهمه باسوادین ولی بازم خیلیاتون نمیتونن ارشد قبول شن ........نمونش همین دوست من :smiliess (7):
طرف لیسانس پیام نور فلان دهاته الان رئیس فلان ..... حالا شما هی برو بگو من دانشگا تهران بودم ......

نگین خانم کاملا موافق حرف شما هستم، خودم هم نظرم همین بود منتهی نخواستم ادامه بدم....
خود نسترن هم داره شوخی میکنه، وگرنه خیلی واضحه: اگه خانم یا آقای ایکس دانشگاه تیپ یک خونده و سوادش از ماها بالاتره، چرا چند ساله داره درجا میزنه و ارشد هیچ جا قبول نمیشه، حالا هی بگه من فلان دانشگاه خوندم !!!!!!!!
درمورد سواد اساتید هم باز با نسترن مخالفم، چون من با اساتید زیادی سرو کار داشتم، درجه ی علمی استاد هیچوقت نشاندهنده ی سواد اون استاد نیست

ziba1371

New member
دقیقامن یکی رومیشناسم ارشدمیکروب داره استادهم نیست تازه ولی بسیاربسیاربسیارباسواده.کسای رومیشناسم کاردانی هستن ولی بسیارباسوادن.ب

ziba1371

New member
بچه هاالان من چطوری برنامه بریزم همزمان ک بیمارستانم میرم؟؟تاکی چقدخونده باشم خوبه؟کی تموم کنم خوبه؟؟خستگی منم درنظربگیرید

دقیقامن یکی رومیشناسم ارشدمیکروب داره استادهم نیست تازه ولی بسیاربسیاربسیارباسواده.کسای رومیشناسم کاردانی هستن ولی بسیارباسوادن.ب

احسنننننت بر شما
:rose:

- - - Updated - - -

احسنننننت بر شما
:rose:

dokiii

New member
دوست عزیز یه لطفی کن به من یه راهنمایی مفید بده
ه عنوان کسی که ارشد خونده
من خیییییییییییلییییی به تدریس علاقه دارم.بنظرت ایمونو ازنظرامکان تدریس بهتره یا هماتو
ممنون میشم راهنمایی کنید

nahal5555

New member
بچه ها کتاب بيوشيمى احسانى که ميگن خيلى ساده و خوب توضيح داده همون مال پوران پژوهشه که جلدشم قرمزه؟؟؟؟؟

sama-nd

New member
نسترن جان خسته نباشی ایشالله موفق باشی
میشه بگین توی هر درس کجا هستین؟
میخوام ببینم از یه نفر که به نسبت خوب میخونه چقدر عقبم...میتونم برسم بهتون یا نه...مرسییییی

آخرین ویرایش:

PMN

New member
بچه ها من میخواستم از مهر شروع کنم بنا به پاره ای مسایل تا حالاکه شروع نکردم:wacsmiley: ایشالا ابان! :smilies:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kolouche

nastaran8

New member
نسترن جان خسته نباشی ایشالله موفق باشی
میشه بگین توی هر درس کجا هستین؟
میخوام ببینم از یه نفر که به نسبت خوب میخونه چقدر عقبم...میتونم برسم بهتون یا نه...مرسییییی
دوست عزيز بخون و خودتو با هيچ ادمى مقايسه نکن چون استرس مى گيرى منم بد نيست مى خونم

ممنون که پاسخ دادین
یشه دلیلتون رو توضیح بدین.من تردیدم بیشتر بابت پذیرش بالای ایمنی هستش
بهرحال تجربیات دیگران میتونه کمک کننده باشه
فکر نکنم پذیرش ایمنی بیشتر از باقی ارشد های علوم آز باشه :21:
یادمه زمانی که بین هماتو و ایمونو مردد بودم ، اساتید علوم آز گفتن : ایمونو به نسبت هماتو و یا سایر ارشد های علوم آزمایشگاهی، واحد درسی رشته های بیشتری هست. اکثر رشته ها و دانشکده ها به مدرس ایمنی نیاز دارن
از لحاظ علمی هم : علم ایمنی شناسی مثل یک چهارراه هست که باقی علوم پایه پزشکی مجبورن از این چهارراه رد بشند
:smilies-azardl (181

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا