یادش بخیر دوران سربازی

bioelectric

New member
بله سربازی رفتن مقدسه اما مرد بودن به تربیت و شخصیت خود آقایون برمیگرده وگرنه صرفا سربازی کسی رو مرد واقعی نمیکنه!

بعله کاملا موافقم اگه مرد بودن به خدمت رفتن بود الان جامعه شده بود مدینه ی فاضله،اما این دوستمون هم منظورش این نبود که اونایی که کسر خدمت دارند یا نمیرن خدمت مرد نیستن،یه کری پسرونه بود،بیشتر شوخی بود

bioelectric

New member
منکه همون اول گفتم داداشم برگ سبز داره فبلا یک هفته رفته پادگان دوره دیده و آموزشش همین رفتن به کرمانشاه و لباس گرفتن بود الان آموزشش تمامه میره ادامشو شهر دیگه میگذرونه

والا ما که آموزش یه هفته ای نه تا حالا دیدیم نه شنیدیم!!!!!!!!!حتی نخبگان کشور هم حدود 40 روز ،آموزشی دارند.
در مورد برگ سبز هم همه اونایی که میرند خدمت ،یکی دو هفته قبل از شروع آموزشی یه نامه میاد در خونه که به اون نامه میگند برگ سبز که تو اون نامه محل آموزشی مشخص شده.شاید به اونایی که طرح تکمیلی بسیج دارند یه برگه ای دیگه تحت عنوان برگ سبز بدند که من دیگه خبر ندارم:smiliess (12):

bioelectric

New member
خب قرار شد از خود خدمت تعریف کنیم من چندتا اصطلاح که بین سربازها رایجه و البته بیشتر سربازهای زیر لیسانس از این اصطلاحات استفاده میکنند را اینجا میارم تا تجدید خاطره بشه

آش خور!
یغلبی!
هنوز سهمیت نیومده!!!
نببببود....تا دیگه!
دیگه نمیکشه!
اش خور سرطان!
اینا توجیه نیستند باید توجیه بشند!
پسر خدمتی!
پدر خدمتی!
امیدی هم داری!؟

b.nafas

New member
سلام. عجب تایپیکی این!!!!! میدونی خوبیش چیه؟؟؟؟ خانمای محترم شرف حضور ندارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:thanks:

ما همه جا هستیم ..از خاطرات شما استفاده می کنیم ......:smilies-azardl (12)
ولی خدایی خیلی سربازی سخته آخی :tsimuzpzwoap1t9y3o7

bioelectric

New member
سلام. عجب تایپیکی این!!!!! میدونی خوبیش چیه؟؟؟؟ خانمای محترم شرف حضور ندارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:thanks:

ما همه جا هستیم ..از خاطرات شما استفاده می کنیم ......:smilies-azardl (12)
ولی خدایی خیلی سربازی سخته آخی :tsimuzpzwoap1t9y3o7

نه سید علی جان تنها جایی که خانمهای محترم شرف حضور ندارن همون خدمته و پادگان،مگرنه بقیه ی جاها هستن.
این موضوع طوریه که وقتی بعد از 20 روز از پادگان میای بیرون میگی ععععععععععععععععععععععععععع جنس خانوم هم وجود داره!!!!!!!!!!!!!!!!داشت یادمون میرفت! بعد تازه موبایل را هم میبینی و میگی ععععع دنیا چه چیزهایی داره ما دیگه داشت یادمون میرفت، تعجب نکنید این برا آموزشی عین واقعیته.

bioelectric

New member
ظاهرا اینجا فقط من دارم خاطرات خدمتو فاش میکنم ،بهتره منم برم شاید تو این پست بمبی ،چیزی:j58r36j3gcr4suxymup کار گذاشتند که کسی نمیاد حرف بزنه.فعلا :smiliess (1):

21Tir

New member
نه سید علی جان تنها جایی که خانمهای محترم شرف حضور ندارن همون خدمته و پادگان،مگرنه بقیه ی جاها هستن.
این موضوع طوریه که وقتی بعد از 20 روز از پادگان میای بیرون میگی ععععععععععععععععععععععععععع جنس خانوم هم وجود داره!!!!!!!!!!!!!!!!داشت یادمون میرفت! بعد تازه موبایل را هم میبینی و میگی ععععع دنیا چه چیزهایی داره ما دیگه داشت یادمون میرفت، تعجب نکنید این برا آموزشی عین واقعیته.

شوخی نکن دیگه!من خودم شخصا تو پادگان تردد داشتم:25r30wi:

البته بماند بعضیا وقتی از پادگان میان بیرون تا چششون ب یه خانم محترم میفته میگن :
هی بچه هااااااااااا یه دختتتتتتتتتتتتتتررررررررررر

21Tir

New member

ای بابا!ایرانیا ک مغز متفکرن!واقعا شما تو آموزشی موبایل نمیبردین؟متاهل های بیچاره که حتما به یه طریقی موبایل میبرن!چون اگه به این سؤال خانومشون جواب ندن مریض میشن!
کجایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حسان

Well-known member
یک خاطره : وقتی رژه میرفتیم اگه خوب رژه میزدیم اون فرمانده به ما میگفت گورهان خیلی خوب ما در جواب باید میگفتیم سپاس جناب اگر هم رژه بد میرفتیم میگفت گورهان خیلی بد باید از نو رژه میرفتیم خلاصه گروهان ما همه کله خراب بودیم هر وقت رژه میزدیم هر کی یه ساز برای خودش میزنه و خلاصه هر روز گروهان خیلی بد میگرفتیم و تنبیه میشدیم دیگه پوستمون به این این تنبیه عادت کرده بود یک روز تصمیم گرفتیم که رژه خوب بزنیم یک رژه خوبی زدیم اون فرمانده گفت گروهان خیلی خوب انتظار داشت بهش بگیم سپاس جناب بهش گفتیم خودمون میدونیم بعضی بچها هم ناسزا بهش گفتن کل گروهان از هم پاشید بعدش از جایگاه اومد پایین گفتمش میخای تنبیه کنی بسم الله اماده ایم خلاصه روی اسفالت سینه خیز رفتیمو بعدش قدم اهسته خلاصه پدرمون درومد اون روز ولی عین خیالمون نبود

:25r30wi:........... اونجا هم شیطنت پسرونه دست بر دار نبوده انگار

MAHSABANOO

New member
0.030761001352270557_taknaz_ir.jpg

21Tir

New member

سربازی راهیِ واسه آدم کردنِ پسرا.
.
.
.
.
.
.
.
اما دخترا از هیچ راهی آدم نمیشن :|

پسرا جییییییغ دست هورااااااا ;))))

آخه دخترا فرشته ان و فرشته ها آدم نمیشن
.
.
دخترا جیییییییغ دست هووورااااا ;)))
.
.
.
اما مقام ادم از فرشته بالاتره

پسرا موج مکزیکیییییییییییییییییییی ;)))

biosta

Well-known member

یاد چی بخیر
ظلم ها
دروغ ها
ریاها
که میدیدم بخیر
یاد کم خوابی ها و نان خشکی که میخوردم بخیر
یاد التماس ها و ناسزاهایی که میشنیدم بخیر
یاد چی بخیر
سربازی یعنی ای ایرانی وقتت هیچ ارزش نداره
آدم بودنت که اصلا" ارزش نداره تو فعلا" برای چند ماهی برده ما هستی
دولت بودجه نداره جورش رو با تو میکشیم
وگر نه چرا باید سربازی با توصیفات بالا وجود داشته باشه

bioelectric

New member
ای بابا!ایرانیا ک مغز متفکرن!واقعا شما تو آموزشی موبایل نمیبردین؟متاهل های بیچاره که حتما به یه طریقی موبایل میبرن!چون اگه به این سؤال خانومشون جواب ندن مریض میشن!
کجایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته من که فقط ماه اول خدمت موبایل نبردم،ماه دوم آموزشی که شد واقعا همه شدن مغز متفکر،یادمه یکی از بچه ها یه شامپو بزرگ خریده بود،محتویاتشو خالی کرده بود و موبایلو گذاشته بود داخل شامپو!!!!!!!!
خود من ماه دوم آموزشی توجه کردم دیدم نگهبان همه جا را میگرده به جز داخل کلاه،(آخه تو پادگان نباید کلاه شخصی سرت باشه) موبایلمو گذاشتم داخل کلاه شخصی و کلاه را دست گرفتم و با موفقیت تونستم گوشی را داخل ببرم.
توی یگان(بعد از آموزشی) هم که بودم من چون تو بهداری بودم لباسم با بقیه فرق داشت و به اصطلاح لباس فصل میپوشیدم ،نگهبان ها هم چون میدونستند کارشون به بهداری گیره اصلا طرفم نمیومدند وتازه بهم میگفتند بفرمایید تو آقای دکتر.:auizz3ffy9vla57584x

bioelectric

New member
شوخی نکن دیگه!من خودم شخصا تو پادگان تردد داشتم:25r30wi:

البته بماند بعضیا وقتی از پادگان میان بیرون تا چششون ب یه خانم محترم میفته میگن :
هی بچه هااااااااااا یه دختتتتتتتتتتتتتتررررررررررر

:shocked:شوخی میکنید....
شما یا احتمالا اومدید ملاقات آشناهاتون،یا این که به همراه اکیپ اهداء خون اومدید خون این سربازهای بدبختو تو شیشه کنید یا یه کار پزشکی تو این مایه ها.

Maryam.A

Well-known member
این همه خاطره هارو مدیون ماییدا
ما جهاد کردیم شما تنهایی برید سربازی
بعدش خاطرات بعضی اوقات(اکثرأ)دروغکی تونو واسه بقیه تعریف کنید بگید "وای چقد حال داد"

bioelectric

New member
آجی داشتیم ؟؟؟؟؟؟؟؟ خاطرات دروغکی چیه ؟؟:sad:خوب اینطوری بود دیگه
بده 2 سال رفتیم امنیت کشور را برقرار کردیم که شما راحت باشید:riz481:

البته میدونم منظورتون من نبودم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

Maryam.A

Well-known member
پسر جماعت هزار بارم بره سربازی.....نمیشه:tonguesmiley: والا
داریم می بینیم دیگه درو برمون کلی پسر بود
که گفتن بره سربازی ... میشه
دریغ از یک اثر مثبت

mahsa.

New member
به به کیف میکنم تو خاطرات سربازی هم حضور خانمها پررنگ تر از اقایون داره میشه

ولی من خدارو شکر میکنم که نمیرم سربازی......................
واقعا سخته خداکمکتون کنه.

bioelectric

New member
پسر جماعت هزار بارم بره سربازی.....نمیشه:tonguesmiley: والا
داریم می بینیم دیگه درو برمون کلی پسر بود
که گفتن بره سربازی ... میشه
دریغ از یک اثر مثبت

خب اونایی که دور و بر شما بودن مرد بشو نبودن !!!!!!!(یعنی نشان میده از دست این خدمت بیچاره هم کاری برنیامده)

شاید اونجایی که خدمت میکردن پارتی داشتند:tsimuzpzwoap1t9y3o7 ،پس کسی باشون کار نداشته،با اعصابشون هم بازی نمی کرده،مسئولیت هم بشون نداده،کسی هم در حقشون نامردی نکرده،خب دیگه چه توقعی دارید که مرد بشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته نمیدونم شما مرد بودن را چی تعریف میکنید ولی اگه بخاید اثرات مثبتشو بدونید باید مادرمو بیارم زندگی منو قبل و بعد از خدمت براتون مقایسه کنه:مثلا قبل از خدمت اگه غذا یه کوچولو مشکل داشت یا یه کوچولو با ذائقه من جور نبود،کلی غر میزدم ولی الان دیگه اگه بدترین غذاها را هم جلوم بذارند میخورمو خیلی هم تشکر میکنم،دیدمم نسبت به همه چیز عوض شده(به این میگن یه پسر خدمت رفته:a2d3:)

بالا