یادش بخیر دوران سربازی

bioelectric

New member
به به کیف میکنم تو خاطرات سربازی هم حضور خانمها پررنگ تر از اقایون داره میشه
ولی من خدارو شکر میکنم که نمیرم سربازی......................
واقعا سخته خداکمکتون کنه.

خب، خوبه خودتون میگید،تقصیر این آقایون انجمنه که خدمت نرفتن و جور خاطراتشونو هم شما باید بکشید

خوبه یکی اینجا هست ما را درک کنه:tsimuzpzwoap1t9y3o7، و بدونه ما چقدر سختی کشیدیم،چه آبجی فهمیده ای!!!!!!!

آخرین ویرایش:

سیدعلی

New member
اینجا عجب معرکه بازاری شده هااااااااااااااااااا!!!! یا حضرت جرجیس!!!!!!!!!!!!! به نظرم برا خانما سربازی بذارن حساب کار دستشون میاد. بابا برین ظرفاتونو بشورین الان صدای مامانه در میاد هاااااااااااا. من گفته باشم!!!!:tonguesmiley:

Maryam.A

Well-known member
خب اونایی که دور و بر شما بودن مرد بشو نبودن !!!!!!!(یعنی نشان میده از دست این خدمت بیچاره هم کاری برنیامده)

شاید اونجایی که خدمت میکردن پارتی داشتند:tsimuzpzwoap1t9y3o7 ،پس کسی باشون کار نداشته،با اعصابشون هم بازی نمی کرده،مسئولیت هم بشون نداده،کسی هم در حقشون نامردی نکرده،خب دیگه چه توقعی دارید که مرد بشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته نمیدونم شما مرد بودن را چی تعریف میکنید ولی اگه بخاید اثرات مثبتشو بدونید باید مادرمو بیارم زندگی منو قبل و بعد از خدمت براتون مقایسه کنه:مثلا قبل از خدمت اگه غذا یه کوچولو مشکل داشت یا یه کوچولو با ذائقه من جور نبود،کلی غر میزدم ولی الان دیگه اگه بدترین غذاها را هم جلوم بذارند میخورمو خیلی هم تشکر میکنم،دیدمم نسبت به همه چیز عوض شده(به این میگن یه پسر خدمت رفته:a2d3:)

خدایی اگر چنین تغییراتی در شما ایجاد شده به قول یه نفر باریککککک آورین آورین

necrotizing fasciitis

Active member
خوراک تو آشه عشقم، نه این تاپیک :tsimuzpzwoap1t9y3o7 :)))

کصافطا بهمون آش نمیدن همش ساچمه پلو و دمپایی :mad_majidonline:

- - - Updated - - -

خوراک تو آشه عشقم، نه این تاپیک :tsimuzpzwoap1t9y3o7 :)))

کصافطا بهمون آش نمیدن همش ساچمه پلو و دمپایی :mad_majidonline:

mozhdeee

New member
آخخخخخخیییییی نمیدونم قضیه این سرباز جماعت چیه؟؟!!!!
من که نمیتونم ته اتوبوس بشینم همیشه اون تها جلوی بوفه ی اتوبوس و میدن به سربازا...حالا اشتباهیم جلو نشسته باشن جاشونو عوض می کنن...بعدش میشینن اون پشت ویفر موزی و تخمه بیات میخورن...

love virology

New member
دوران خوب بود هم بد / بد چون عقب افتادم از خیلی چیزا خوب چون با همشهریام در یه گروهان بودم و خوب و در شهری بودم که به زادگاهم نزدیک و احساس غریب نمیکردم بعضی موقع ها دوست دارم برم پادگان ببینم و بوی درختان نارنج و لیمو حس کنم / ولی خدا رو سپاس رد شد و رفت

necrotizing fasciitis

Active member
نگو رعشه افتاد تو بدنم، 20 روز دیگه باید پست کنم، با این اوصاف... :j58r36j3gcr4suxymup

نیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

necrotizing fasciitis

Active member
جشن واکس

یه شب افسر نگهبان همه رو به خط کرد حدود ساعت 9 بود گفت که واکس و فرچه بدست بیاین توی محوطه و به خط شین!همه همین کار رو کردیم و رفیتم و افسر نگهبان داخل جایگاه ایستاد ( یه بلندی سکو مانند دقیقا مثل مدرسه) بعد گفت واکس ها رو در بیارین و درش رو باز کنین و فرچه رو با دست راست بگیرین دستتون و هر وقت صوت زدم میشینید و واکس میزنید سوت دوم بلند میشین! و شروع کرد به زدن سوت اول بعد یک دقیقه سوت دوم رو زد ( ده تا با این روال انجام داد و بعد از سوت ده ام سرعت رو برد بالا تا جایی که صدای سوت اول قطع نشده سوت دوم به صدا درمیومد ( ینی سرعت بشین پاشو فوق العاده بالا بود)
حالا میپرسید اونایی که دیر بلند میشدن چی میشدن؟؟؟
دفعه اول 50 تا بشین پاشو دفعه های بعد 30 تا 30 بهش اضافه میشد و بشین پاشو میرفتن :|
آخر سر هم کسی پوتینش خوب واکس نشده باشه باید 100 تا بشین پاشو بره :)

ROJO

New member
وااا چ ظالمانه :( خوبه من پسر نشدم وگرنه افسرو ... میدادم :| پرووووووووووووووو

hosna69

Well-known member
جشن واکس

یه شب افسر نگهبان همه رو به خط کرد حدود ساعت 9 بود گفت که واکس و فرچه بدست بیاین توی محوطه و به خط شین!همه همین کار رو کردیم و رفیتم و افسر نگهبان داخل جایگاه ایستاد ( یه بلندی سکو مانند دقیقا مثل مدرسه) بعد گفت واکس ها رو در بیارین و درش رو باز کنین و فرچه رو با دست راست بگیرین دستتون و هر وقت صوت زدم میشینید و واکس میزنید سوت دوم بلند میشین! و شروع کرد به زدن سوت اول بعد یک دقیقه سوت دوم رو زد ( ده تا با این روال انجام داد و بعد از سوت ده ام سرعت رو برد بالا تا جایی که صدای سوت اول قطع نشده سوت دوم به صدا درمیومد ( ینی سرعت بشین پاشو فوق العاده بالا بود)
حالا میپرسید اونایی که دیر بلند میشدن چی میشدن؟؟؟
دفعه اول 50 تا بشین پاشو دفعه های بعد 30 تا 30 بهش اضافه میشد و بشین پاشو میرفتن :|
آخر سر هم کسی پوتینش خوب واکس نشده باشه باید 100 تا بشین پاشو بره :)

دلم برات سوخت سرباز:))
ولی مرد میشی میفهمی مرررررد:smiliess (3):

necrotizing fasciitis

Active member
وااا چ ظالمانه :( خوبه من پسر نشدم وگرنه افسرو ... میدادم :| پرووووووووووووووو

ای روجو سجده شکر بجا بیاور زیرا در این زمانه پسر بودن با سختی همراه است :)

- - - Updated - - -

دلم برات سوخت سرباز:))
ولی مرد میشی میفهمی مرررررد:smiliess (3):

یه روز خوب میاد :)

PSyChoO

New member
هیییییییع. عجب دوران شیرینی بود سربازی. حالا یه بار باید با حوصله بیام براتون خاطراتمو تو پادگان تعریف کنم:))))

بالا