یادش بخیر دوران سربازی

bioelectric

New member
داداش نگفتی از کی باید نبودددددددددددددددددددددددد بکشی

نبود 3 ماه دیگه ..........:riz481:

کسری جون من اهل نبود کشیدن نبودم عوضش بقیه سربازها که میدیدند من نبود نمیکشم برام روزی 10 بار نبود میکشیدن:smiliess (3):
اما خیلی خدمتت شبیه به من بوده ،منم آموزشی 01 بودم،تو یگان هم یک ماه تو کار توپ واین چیزها بودم که بعد از یک ماه مثل شما کشف شدمو رفتم بهداری،اما خداییش خدمت تو بهداری نسبت به خدمت تو یگان ؛بهشت بود:thanks:

kasraa

New member
کسری جون من اهل نبود کشیدن نبودم عوضش بقیه سربازها که میدیدند من نبود نمیکشم برام روزی 10 بار نبود میکشیدن:smiliess (3):
اما خیلی خدمتت شبیه به من بوده ،منم آموزشی 01 بودم،تو یگان هم یک ماه تو کار توپ واین چیزها بودم که بعد از یک ماه مثل شما کشف شدمو رفتم بهداری،اما خداییش خدمت تو بهداری نسبت به خدمت تو یگان ؛بهشت بود:thanks:

من آموزشی 01 بودم

bioelectric

New member
آبجی این کلاش هست من گفتم ژ3

:bunnyearsmiley:
داداش آخه تو نمیگی اینها نمیتونن،ژ3 براشون سنگینه،همون کلاش برا خانوما خوبه، البته اینا شیر زنند با تیر یه کلاش 3تا از نیروهای دشمنو از صحنه جنگ خارج میکنن:auizz3ffy9vla57584x

ZOT

New member
داداش آخه تو نمیگی اینها نمیتونن،ژ3 براشون سنگینه،همون کلاش برا خانوما خوبه، البته اینا شیر زنند با تیر یه کلاش 3تا از نیروهای دشمنو از صحنه جنگ خارج میکنن:auizz3ffy9vla57584x

:auizz3ffy9vla57584x:a2d3:

bioelectric

New member
سلام سلام
من که سربازی نرفتم معاف شدم هه هه هه

خوش به حالت2 سال جلو افتادی البته اگه قدر وقتتو تو این 2 سال دونسته باشی.
اما نه خوش به حال خودمون بعد خدمت قدر خیلی از چیزها رو بیشتر میدونیم،خیلی هم تجربمون واسه اداره زندگی بالا رفت :a2d3:

behnaz.h

New member
عاغا داداش من پریروز صبح اعزام شد کرمانشاه تازه داشتم ادای خواهر سرباز رو در میاوردم که امروز صبح اومد برگ سبز داره 10 ساعت راهو کوبیدن رفتن یه لباس نظامی گرفتن دوباره 10 ساعت راه کوبیدن برگشتن چه کاریه همتونو باید ببرن 5 سال بدون مرخصی سربازی جوریکه از پادگان اومدین بیرون مثل اصحاب کهف بشین......:25r30wi:

bioelectric

New member
عاغا داداش من پریروز صبح اعزام شد کرمانشاه تازه داشتم ادای خواهر سرباز رو در میاوردم که امروز صبح اومد برگ سبز داره 10 ساعت راهو کوبیدن رفتن یه لباس نظامی گرفتن دوباره 10 ساعت راه کوبیدن برگشتن چه کاریه همتونو باید ببرن 5 سال بدون مرخصی سربازی جوریکه از پادگان اومدین بیرون مثل اصحاب کهف بشین......:25r30wi:
نیست شما خواهرا نمیتونید دوری برادرها را تحمل کنید،فرستادنش بیاد خونه شما یه کم ببینیدش ، لباساشو هم براش اندازه کنید،تا حداقل لباسهای یه سرباز رو از نزدیک دیده باشید بعد دوباره برگرده به آغوش خدمت مقدسسسس.
بعد هم اگه به فرض همسر خودت هم میخاست بره خدمت،به این 5 سال خدمت بدون مرخصی راضی بودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farzad.lab

مدیر بخش
من هنوز سربازی نرفتم :14:

ولی خوب دورران خوبی باید باشه ... بعضی وقتا سختی ام لازمه تا قدر راحتی و بدونی

bioelectric

New member
نیست شما خواهرا نمیتونید دوری برادرها را تحمل کنید،فرستادنش بیاد خونه شما یه کم ببینیدش ، لباساشو هم براش اندازه کنید،تا حداقل لباسهای یه سرباز رو از نزدیک دیده باشید بعد دوباره برگرده به آغوش خدمت مقدسسسس.
بعد هم اگه به فرض همسر خودت هم میخاست بره خدمت،به این 5 سال خدمت بدون مرخصی راضی بودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

behnaz.h

New member

داداش منم مثل پسرای گل انجمن خیلی آقاست و واقعا جاش خالی بود وخیلی دلتنگش بودم انشالله همتون سربازی خوب وراحتی داشته باشین نامزد من معاف شده شکرخدا کفیل باباش شده:auizz3ffy9vla57584x

bioelectric

New member
داداش منم مثل پسرای گل انجمن خیلی آقاست و واقعا جاش خالی بود وخیلی دلتنگش بودم انشالله همتون سربازی خوب وراحتی داشته باشین نامزد من معاف شده شکرخدا کفیل باباش شده:auizz3ffy9vla57584x
منم دقیقا 2 سال پیش تو موقعیت فعلی داداش شما بودم،خیلی نگران نباشید هرچند هوا خیلی گرمه ولی یه خوبی که هست چند روز دیگه ماه رمضون میاد و خبری از رژه و نظام جمع نیست ،اکثرا وقتها یا تو مسجدند،یا تو تختخواب.

behnaz.h

New member
آموزشش فقط همین دو روز بود که رفت لباس گرفت برگشت مگه بازم باید رژه بره؟ الان دیگه میره ادامه سربازیش

hirkania

New member
سلام برادر های گرامی سرباز رفته آقا مرد اونه که بدون کسری خدمت تموم کرده باشه باور کن

bioelectric

New member
نه آجی 2 ماه(البته اگه بیشتر نشده باشه) باید بره آموزش ببینه،رژه و تیر اندازی ،زندگی در شرایط سخت و یه سری کار مسخره و به درد نخور دیگه.
البته اونایی که طرح تکمیلی بسیجی فعال دارند ،اصلا آموزشی ندارند

behnaz.h

New member
سلام برادر های گرامی سرباز رفته آقا مرد اونه که بدون کسری خدمت تموم کرده باشه باور کن

بله سربازی رفتن مقدسه اما مرد بودن به تربیت و شخصیت خود آقایون برمیگرده وگرنه صرفا سربازی کسی رو مرد واقعی نمیکنه!

behnaz.h

New member
نه آجی 2 ماه(البته اگه بیشتر نشده باشه) باید بره آموزش ببینه،رژه و تیر اندازی ،زندگی در شرایط سخت و یه سری کار مسخره و به درد نخور دیگه.
البته اونایی که طرح تکمیلی بسیجی فعال دارند ،اصلا آموزشی ندارند

منکه همون اول گفتم داداشم برگ سبز داره فبلا یک هفته رفته پادگان دوره دیده و آموزشش همین رفتن به کرمانشاه و لباس گرفتن بود الان آموزشش تمامه میره ادامشو شهر دیگه میگذرونه

bioelectric

New member
داداش ما هم بدون کسری خدمت تموم کردیم،البته به خاطر این 4سالی که درس خوندیم :smilies-azardl (181و لیسانس گرفتیم لطف کردند1 ماه از خدمتمون کم کردند،اونم تازه خودشون کم کردند میخاستند کم نکنند اگه من گفتم کم کنند:smiliess (3)::smiliess (3):

بالا