گزارش روزانه>>> مطالعه گروهی تمامی رشته ها در آزمون ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

pegahhhh

New member
یکی به من بگه واسه سلولی ملکولی چی بخوووووووووووووونم؟؟؟؟؟؟؟لودیش معرفی شده ولی ضریبش 1 هست،،،، چی کار کنم ممممممممممممن؟؟؟؟؟؟؟؟

mojnia

New member
یکی به من بگه واسه سلولی ملکولی چی بخوووووووووووووونم؟؟؟؟؟؟؟لودیش معرفی شده ولی ضریبش 1 هست،،،، چی کار کنم ممممممممممممن؟؟؟؟؟؟؟؟

با توجه به زمان باقی مانده و ضریب یک بهتره از کتب مرجع استفاده نکنی چون خیلی وقت گیره
سلولی مریم خالصی سازمان سنجش خوبه

farshad25

New member
بچه ها الان 2 نصفه شب و این مدلهای پرستاری توانبخشی اعصابمو ریخته به هممممم:smiliess (2):

با سلام
من تو اين انجمن تازه وارد هستم؛ از دوستاني كه اطلاع دارند خواهشي دارم اينكه راهنمايي كنند در حال حاضر بهترين ترجمه كتاب مامايي مايلز كدومه و اينكه آيا ترجمه اش واقعا قابل فهمه.
خيلي ممنون

fateme5

New member
سلام
دوستان یه مشکلی دارم! کمک کنید پلیز !
تستهای سالیانه ی نشر جامعه نگرو گرفتم(رشته ی آمار زیستی)، فقط تا سال 91 داره! میگن دیگه تجدید چاپ نشده! چیکار کنم؟ این سالهای اخیرو از کجا بیارم؟

love virology

New member
سلام
دوستان یه مشکلی دارم! کمک کنید پلیز !
تستهای سالیانه ی نشر جامعه نگرو گرفتم(رشته ی آمار زیستی)، فقط تا سال 91 داره! میگن دیگه تجدید چاپ نشده! چیکار کنم؟ این سالهای اخیرو از کجا بیارم؟

از همین سایت خود علوم پزشکی یا سایت انوا ر دا نش یا سایت م ع ی ن

love virology

New member
سپاسگزارم از همه دوستان برای همدردی / امیدوارم پروردگار تمام بیماران بهبودی ببخشه / از این انجمن هم هرکس مادر پدر بیمار داره زودتر بهبود پیدا کنند به یاری پروردگار/ شاد باشید همگاااااااااان

fateme5

New member
سپاسگزارم از همه دوستان برای همدردی / امیدوارم پروردگار تمام بیماران بهبودی ببخشه / از این انجمن هم هرکس مادر پدر بیمار داره زودتر بهبود پیدا کنند به یاری پروردگار/ شاد باشید همگاااااااااان

من الان میرم نماز بخونم.
حتما دعا میکنم بیمارتونو. البته اگه قابل باشم...

fateme5

New member
بچه ها من با زبان مشکل دارم. راهنمایی کنید پلیز !
درک مطلب برام خیلی وقت گیر و سخته. الان 504 تا حدود درس 30 شو خوندم. درک مطلب کلا قصد ندارم تمرین کنم.

من تو کنکور حدود 25 30 درصد زبان بزنم خعلی راضیم! حالا میخوام اینکارو بکنم:
میخوام سر جلسه کنکور، زبان رو قشنگ قاچ کنم: درک مطلب ها رو کلا بذارم کنار و فقط روی تست های لغات وقت بذارم.

به نظرتون کار خوبیه؟

farshad25

New member
بچه ها من با زبان مشکل دارم. راهنمایی کنید پلیز !
درک مطلب برام خیلی وقت گیر و سخته. الان 504 تا حدود درس 30 شو خوندم. درک مطلب کلا قصد ندارم تمرین کنم.

من تو کنکور حدود 25 30 درصد زبان بزنم خعلی راضیم! حالا میخوام اینکارو بکنم:
میخوام سر جلسه کنکور، زبان رو قشنگ قاچ کنم: درک مطلب ها رو کلا بذارم کنار و فقط روی تست های لغات وقت بذارم.

به نظرتون کار خوبیه؟

اره منم همین کارو میکنم

بنظرم کارخوبیه حدود 20 سوال{50درصد} لغت میاد اگه دامنه لغاتت خوب باشه میتونی یه 40درصدی بزنی

آخرین ویرایش:

fateme5

New member
اره منم همین کارو میکنم

بنظرم کارخوبیه حدود 20 سوال{50درصد} لغت میاد اگه دامنه لغاتت خوب باشه میتونی یه 40درصدی بزنی

من اصلا دوس ندارم یه خط هم لزگی بخونم! این کتاب یه جوریه! انگار میخاد آدمو اذیت کنه!
یه جوریه! بدجنسه !!:(50):
از لزگی میخام فقط آزمونهاشو بخونم.

با 504 راحتترم. 504 میخونم اعتماد به نفسم برای زبان میره بالا:tsimuzpzwoap1t9y3o7

شماها هم اینجوری هستین عایا؟

saharandishe

New member
من اصلا دوس ندارم یه خط هم لزگی بخونم! این کتاب یه جوریه! انگار میخاد آدمو اذیت کنه!
یه جوریه! بدجنسه !!:(50):
از لزگی میخام فقط آزمونهاشو بخونم.

با 504 راحتترم. 504 میخونم اعتماد به نفسم برای زبان میره بالا:tsimuzpzwoap1t9y3o7

شماها هم اینجوری هستین عایا؟

چقدجالب فاطمه خانم،برای من هم خوندن لزگی کاردشواری هست!البته من سال پیش تجربه کنکورروداشتم،باخواندن504ولغات کنکور2سال گذشته ،بدون اینکه نمونه سوال خاصی حل کرده باشم یعنی فقطباحدود1000لغت تونستم 20 درصدزبان بزنم،متاسفانه من سال پیش زمان کافی برای مطالعه نداشتم ،گرچه خیلی پایین هست ،،ولی خب باتوجه به شرایط من خوب بود،به نظرم 504 وتافل روحتمامسلط باشید.

fateme5

New member
چقدجالب فاطمه خانم،برای من هم خوندن لزگی کاردشواری هست!البته من سال پیش تجربه کنکورروداشتم،باخواندن504ولغات کنکور2سال گذشته ،بدون اینکه نمونه سوال خاصی حل کرده باشم یعنی فقطباحدود1000لغت تونستم 20 درصدزبان بزنم،متاسفانه من سال پیش زمان کافی برای مطالعه نداشتم ،گرچه خیلی پایین هست ،،ولی خب باتوجه به شرایط من خوب بود،به نظرم 504 وتافل روحتمامسلط باشید.

.اقعا؟؟!! یعنی اگه 504 رو تموم کنم و کنکورهای گذشته رو هم بزنم یه 20 25 درصدی میزنم نه؟

آخرین ویرایش:

fateme5

New member

تافل که میگید، اسم دقیق کتابش چیه؟
مثل 504 هست که معنیهاشم داشته باشه؟
(دیدین من چه تنبلم؟ معنیهاشو اگه داشته باشه خعلی عالی میشه!)

saharandishe

New member
تافل که میگید، اسم دقیق کتابش چیه؟
مثل 504 هست که معنیهاشم داشته باشه؟
(دیدین من چه تنبلم؟ معنیهاشو اگه داشته باشه خعلی عالی میشه!)

البته من باهمین منابعی که عرض کردم خدمتتون 20 درصدزدم،بله کتاب تافل هم ترجمه داره ،درحال حاضرکتاب پیشم نیست که بتونم اسم دقیقش روبه شمابگم،ولی اگربریدانقلاب بگیدکتاب تافل میخواییدراهنماییتون می کنند،البته درتاپیک های مختلف زبان هم اگربگردیدزیادازاین کتاب صحبت شده،البته متاسفانه من وقت نکردم این کتاب روبخونم!.

farshad25

New member
بچه ها من 504 و زبان عمومی رضازاده رو پیشنهادمیکنم خیلی خلاصه و مفیده بخصوص واسه لغات

fateme5

New member
504 رو دارم تموم میکنم. حالا کتاب جدید تافل رو بگیرم یا رضازاده؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا