گزارش روزانه>>> مطالعه گروهی تمامی رشته ها در آزمون ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

pegahhhh

New member
بچه ها یه سوال...من کتابانو خلاصه نویسی نمیکنم،،، فقط با ماژیک های لایت میکنم،،، به نظرتون پشیمون نمشم که خلاصه نویسی یا نکته برداری نمیکنم؟؟؟؟؟؟من اهل خلاصه خوندن نیستم،،، وسواس دارم،،، لطفآ راهنماییم کنید

love virology

New member
امروز نیرو گرفتم / عجب مشاوره خوبی بود شبکه 4 صدای رسا و عالی / دکتر دانش زاده / برنامه حتما ببینید ساعت 6 عصر هر روز شبکه 4

love virology

New member
منم خلاصه ندارم / جملات یا نکاتی لایت کن خیلی مهم اند یعنی درجه بندی کن خیلی مهم با قرمز مهم مثلا ابی معمولی سبز / در اخر متوجه میشید کدوم مهمتره من این کارو برای درسای اصلی کردم / در ضمن تست هم بزنید دیگه متوجه میشید کی خیلی مهمه کدوم اصلا ضعیفم نیست

pegahhhh

New member
ممنوووووون،،،،، منم هر وقت خلاصه نویسی میکردم آخرش بازم دلم راضی نمیشد خلاصه هارو بخونم بازم کتاب رو سریع مرور میکردم،،، الانم دیدم خلاصه نوشتن وقت هدر دادن هست.

science girl

New member
سلااااام به همگی, بچه ها من برای یکی از دوستانم که میخاد امتحان تخصص بده ی سوال دارم.
میخاد زیست سلولی ملکولی رو از صفر بخونه. بنظرتون چه کتابی برای ضریب ۳ خوبه??????
منکه خودم لودیش رو معرفی کردم اما از هیبت کتاب یه مقدار ترسیده. خاستم نظرتون رو بپرسم...

love virology

New member
سلااااام به همگی, بچه ها من برای یکی از دوستانم که میخاد امتحان تخصص بده ی سوال دارم.
میخاد زیست سلولی ملکولی رو از صفر بخونه. بنظرتون چه کتابی برای ضریب ۳ خوبه??????
منکه خودم لودیش رو معرفی کردم اما از هیبت کتاب یه مقدار ترسیده. خاستم نظرتون رو بپرسم...

برای کی میخاد ازمون امسال یا سال دیگر؟؟

celine

New member
سلام دوستان خدا قوت به همگی
انجا گزارش گروهی میدید؟
من برا علوم تغذیه میخونم
میخوام تا کنکور بهاهاتون باشم و با هم پیش بریم
متوسط ساعتام هم فعلا هشت و نیم ایناست

ROJO

New member

اول مجید مهدوی برای اشنایی اولیه بعد لودیش

love virology

New member
به من گفته ۲ سال و نیم فرصت داره.

خوب باید پایه سازی کنه / در مورد فصول غشا و اندامک ها و سیگنالینگ فهم بیوشیمی نیازه پس در کنار یک کتاب ساده و اموزشی بیو شیمی هم بخونه / من به خیلی از بچه ها کتاب البرتس گفتم ولی کتاب سلولی مولکولی پیام نور خوبه هرکدوم بخونه تا 6 ماه راه میوفته پس بیوشیمی توام با سلولی برای فهم عمیقش نیازه / از لودیش شروع کردن سمه برای کسی که سلولی تا حالا نداشته / باز نظر من بود / شاد باشید

farshad25

New member
انجا گزارش گروهی میدید؟
من برا علوم تغذیه میخونم

خوش اومدی دوست گرامی

والا 8ساعت عالیه من که 4 5 ساعت میخونم {البته کیفیت خیلی مهمه}

به امید قبولی :motat:

fateme5

New member
انجا گزارش گروهی میدید؟
من برا علوم تغذیه میخونم

سلام:rose:
ایشالا همه مون با هم خیلی خوب پیش میریم تا کنکور...
از این 8و نیم ساعت ببین چند ساعتش مفیده؟ اگه همش مفید باشه که ایشالا زدی تو گوش رتبه ی1 :a2d3:
من تقریبا روزی 5.5 ساعت میخونم. البته مفید! :smiliess (3):

زینبی

New member
سلام به همه دوستای خوبم. من کارشناسی دانشگاه تهران رشته سلولی و مولکولی خوندم
چند سال پیش فارغ التحصیل شدم ولی ادامه ندادم
امسال انگار یکی بهم گفت باید درستو ادامه بدی.
اولین مشکلم منابع بود چون چند سال بود اصلا تو باغ این چیزا نبودم
بالاخره یک منابعی گیر آوردم و شروع کردم ولی چون در کنارش کار هم می کنم احساس خستگی می کردم. اما میخوام از الان ایشالا جدی برای کنکور بخونم که لااقل سال بعد تلاشمو کرده باشم بعدا پشیمون نشم.
از شما دوستای خوبم درخواست دارم لطفا توی منابع یاری کنید. سلولی لودیش گرفتم سه جلد. بیوشیمی استرایر. ژنتیک حسن اکرمی ولی احساس می کنم باید مولکولی رو یه کتاب دیگه هم بخونم.چند دور بخونم خوبه؟مرسی از لطفتون. دوست دارم خدا بهم قدرت بده بتونم بخونم.

love virology

New member
سلام به همه دوستای خوبم. من کارشناسی دانشگاه تهران رشته سلولی و مولکولی خوندم
چند سال پیش فارغ التحصیل شدم ولی ادامه ندادم
امسال انگار یکی بهم گفت باید درستو ادامه بدی.
اولین مشکلم منابع بود چون چند سال بود اصلا تو باغ این چیزا نبودم
بالاخره یک منابعی گیر آوردم و شروع کردم ولی چون در کنارش کار هم می کنم احساس خستگی می کردم. اما میخوام از الان ایشالا جدی برای کنکور بخونم که لااقل سال بعد تلاشمو کرده باشم بعدا پشیمون نشم.
از شما دوستای خوبم درخواست دارم لطفا توی منابع یاری کنید. سلولی لودیش گرفتم سه جلد. بیوشیمی استرایر. ژنتیک حسن اکرمی ولی احساس می کنم باید مولکولی رو یه کتاب دیگه هم بخونم.چند دور بخونم خوبه؟مرسی از لطفتون. دوست دارم خدا بهم قدرت بده بتونم بخونم.

درود کار نیک انجام دادین / برای چه رشته ایی میخاهید؟؟ /

farshad25

New member
بچه ها زبان کلافم کرده خیلی وقت گیره نمیتونم ازش چشم پوشی هم کنم:smiliess (2):

fateme5

New member
بچه ها زبان کلافم کرده خیلی وقت گیره نمیتونم ازش چشم پوشی هم کنم:smiliess (2):

موهاتونو نکنید بابا! دوس دارید کچل بشید و برید دانشگاه؟! :tonguesmiley:
زبان برای اکثر بچه ها سخته! من الان دارم 504 رو مرور میکنم. بعدش میرم سراغ آزمونهای لزگی...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا