گزارش روزانه>>> مطالعه گروهی تمامی رشته ها در آزمون ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

khorsand

New member
ممنون دوست خوبم...من صبح ها زود پامیشم ولی بعضی روزا گیج میزنم،،، یه روز که خوب میخونم فرداش ساعت مطالعه ام میاد پایین:sad:

خیلی فشار نیار واسه خیلی زود بیدار شدن همون 7-8 هم خوبه مهم اینه که از ساعات بیداریت خوب استفاده کنی
برنامه من اینجوریه میتونی 3ساعت از 8-12 میخونم بعدش 2-4 4:15-6:15 6.5-8.5 9-11 میتونی همینکارو کنی
چند روز سعی کن خوب بترکونی بعدش وقتی یه روز تموم میشه انقد حس خوبی داری از اینکه خوب خوندی که ناخودآگاه بازم میخوای تکرار بشه وبهترترترتر میخونی

khorsand

New member
امروز حدود 8 ساعت شد. امروز رکورد زدم!:a2d3: امروز اولین روزی بود که بیشتر از 6 ساعت خوندم!

حالا به خودم جایزه میدم و فردا درسی که برام آسونه و بیشتر دوسش دارمو میخونم:4d564ad6:
اگه بتونم فردا بعد نماز صبح شروع کنم خیلی خوبه...

به شما هم میگم!اگه از همون ساعات روزت استفاده کنی و کمتر وقت تلف کنی نیازی به اینقد زود بیدار شدن نیست

fateme5

New member
به شما هم میگم!اگه از همون ساعات روزت استفاده کنی و کمتر وقت تلف کنی نیازی به اینقد زود بیدار شدن نیست

آخه من صبحها بازده ام بالاتره. خدا رو شکر مشکلی برای زود بیدار شدن ندارم! بعد نماز و صبحونه یکی دو ساعت ساعت میخونم و دوباره میخوابم! اصلا ساعتهای خوابمو کم نمیکنم!
امروز تا ساعت 11، سه ساعت مفید خوندم و اومدم اینجا!:smiliess (3):

pegahhhh

New member
سلام بچه ها خسته نباشییییییید،،،، عااااااااالیه،،،،،انرژی مثبتی که از هم میگیریم خیلی خووووووبه،،،ممنون خرسند جان از راهنماییت خیلی مفید بووووود

farshad25

New member
سلاااام دوستان حال همگی ایشالا خوب باشهههههه

امروز میخوام بترکونم 8ساعت بخونمممم:j58r36j3gcr4suxymup

زینبی

New member
سلام به همه بچه ها
طفا اینم یادتون باشه که
رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
اگه یک روز به خودمون خیلی فشار بیایم روز دیگه ممکنه بدنمون جواب نده. بهتره همیشه جانب تعادل و توازن نگه داشته بشه
قربون شما و مرسی از حرفای مثبت و راهنمایی هاتون

love virology

New member
درود / تا حالا ویروسو ترکوندم رفت... / تا چند دقیقه میرم سراغ ایمنی و سلولی / فعلا دوستان

زینبی

New member
سلام. راستی یک سوال داشتم بچه ها
زیست شناسی علوم مثلا بیوشیمی یا زیست سلولی با کدوم رشته آزمون وزارت بهداشت جور در میاد و بیشترین همپوشانی منابع رو دارد؟
بیوشیمی بالینی؟
درسته که میگن فرصتای شغلی رشته های وزارت بهداشت بهتره؟
از راهنماییتون ممنونم! :33:

love virology

New member
سلام. راستی یک سوال داشتم بچه ها
زیست شناسی علوم مثلا بیوشیمی یا زیست سلولی با کدوم رشته آزمون وزارت بهداشت جور در میاد و بیشترین همپوشانی منابع رو دارد؟
بیوشیمی بالینی؟
درسته که میگن فرصتای شغلی رشته های وزارت بهداشت بهتره؟
از راهنماییتون ممنونم! :33:

درود / نظر من چون عاشق سلولی هستین علوم سلولی بخونید و برای بهداشت روی بیوتک سرمایه گزاری کنید

fateme5

New member
سلام دوستان
یه سوال دارم. لطفا کمک!
من یکی از درسهامو اصلا دوست ندارم! یعنی وقتی میخوام بشینم بخونمش، حوصله مو سر میبره و خودشو که نمیتونم بخونم هیچ، دیگه حوصله خوندن بقیه درسها رو هم ندارم!!:65d6a5d6s:

نظرتون چیه که این درسو کلا بذارم کنار و وقتشو بدم به بقیه درسها و بیشتر بخونمشون؟:21:

fateme5

New member
سلام دوستان
یه سوال دارم. لطفا کمک!
من یکی از درسهامو اصلا دوست ندارم! یعنی وقتی میخوام بشینم بخونمش، حوصله مو سر میبره و خودشو که نمیتونم بخونم هیچ، دیگه حوصله خوندن بقیه درسها رو هم ندارم!!:65d6a5d6s:

نظرتون چیه که این درسو کلا بذارم کنار و وقتشو بدم به بقیه درسها و بیشتر بخونمشون؟:21:

ضمنا این درس یکی از 4 درسی هست که ضریب بالایی دارن!

آخرین ویرایش:

love virology

New member
هیچ وقت اجازه نده کسی بهت بگه نمی تونی کاری رو انجام بدی
تو رویا داری و باید از رویاهات محافظت کنی
مردم همیشه وقتی نمی تونن کاری رو انجام بدن
می یان و بهت می گن: " تو نمی تونی! "
- اِستیو کنراد

زینبی

New member
سلام
اگه بگین کدوم درسه بهتر میشه راهنمایی کرد.
مثلا محاسبات و اینا دارد؟
یا البته بعضی وقتا بعضی منابع خیلی بد قلق هستن. میشه منابع خوبی گیر آورد که خوب و قابل فهم مطلبو توضیح داده باشن.من خودم این تجربه رو با ایمنولوژی داشتم.
در هر حال چون ضریب بالا داره نمیشه راحت ازش گذشت

farshad25

New member
سلام دوستان
یه سوال دارم. لطفا کمک!

ضریب و تاثیرشو بررسی کن

farshad25

New member
بچه ها چندنکته ازروی تجربه خودم:

1اگه یه بحثی رو تموم کردید از بر واسه خودتون روان بگید تاثیر بسزایی در بخاطرسپردن داره

2 با حالت درازکش مطالعه نکنید و روی صندلی بشینید
3 جالبتر ازهمه مطالعه هنگام راه رفتن خیلی مفیده ! برای من که اینجوریه:thanks:

خدا قوت :rose:

زینبی

New member
سلام به همگی
کاملا موافقم منم تجربه کردم که در حال درازکش نمیشه درسو خوب بخونی
وقتی راه میری میخونی میتونی سریعتر بخونی
ضمنا تجربه ای که داشتم اگه با صدای بلند بخونی بهتر یاد می گیری چون وقتی آدم میشنوه بعدش میره تو ذهن اینطوری بیشتر درگیر میشه.مزیت بی صدا خوندن اینه که سریعتر به ذهن سپرده میشه ولی کیفیتش پایین تره

زینبی

New member
ضریبش بالاست ولی وقتی میخونمش، دیگه نه میتونم خودشو بفههم، نه حوصله ی درسهای دیگه رو دارم!!
فکر کنم اگه کلا بذارمش کنار موفق ترم!:shocked:

سلام.
به نظرم یک کارم میشه کرد.
یه منبع خوب که از همه بهتره رو انتخاب کنید بعدش هر روز خیلی کم برای خودتون تعیین کنید حتی شده روزی یک صفحه.
اگه هیچ چی نخونید شتاب حرکت صفره ولی اگه حتی یک صفحه بخونید حداقل هر چند کند و لی پیش می رید. مطمئن باشید بیشترم میشه.
ضمنا اول درسای دیگه رو بخونید بعد این رو که باعث میشه کند بشید. من خودم امتحان کردم جواب داده
موفق باشی

pegahhhh

New member
فاطمه جان منم نظرم اینه که درس ضریب بالا رو کنار نذاری،،، حتمآ بخونش...در کنار یه درس که خیلی دوست داری اینو بخون،،،مطمئن باش دور اولش برات سخته،،، بعدش خیلیراحتتر میشه برات

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا