گزارش روزانه>>> مطالعه گروهی تمامی رشته ها در آزمون ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

pegahhhh

New member
دوستان لطفآ منو راهنمایی کنید سلولی ملکولی برا من ضریب 1 داره دوتا کتاب به من معرفی کردن یکی مجید مهدوی و یکی عبادی از کتابخانه فرهنگ کدومش به نظرتون بهتره؟؟؟؟و اینکه آیا تست براش لازم هست بزنم؟؟؟؟چه کتاب تستی؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

دوستان لطفآ منو راهنمایی کنید سلولی ملکولی برا من ضریب 1 داره دوتا کتاب به من معرفی کردن یکی مجید مهدوی و یکی عبادی از کتابخانه فرهنگ کدومش به نظرتون بهتره؟؟؟؟و اینکه آیا تست براش لازم هست بزنم؟؟؟؟چه کتاب تستی؟؟؟؟؟:33:

love virology

New member
دکتر عبادی که تسته کتاب اموزشی که نیست / مهدوی هم خوبه برای کنکور هم خوبه / تست باید باشه نمیشه که

- - - Updated - - -

دوستان لغات پر تکرار بهداشت هست در این تاپیک حتما دان کنید

http://olumpezeshki.ir/thread15881.html#post599200

pegahhhh

New member
پس یعنی کتاب عبادی رو هم بگیرم برا تست یا رو بگیرم؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

آی،،،، کیو...بی

pegahhhh

New member
برا درسای ضریب یک هم تست ها رو با پاسخ تشریحی بخونم یا فقط تست ها رو بخونم؟؟؟؟؟
واقعآ ممنون که راهنمایبم میکنید

alireza-ja

New member
سلام دوستان ببخشید سوالمو اینجا میپرسم چون خیلی ضروریه.

یکی از دوستام بدبختانه همین امروز کارت ملی و شناسنامشو گم کرده و فردا کنکور داره. خیلی خیلی حالش خرابه. تنها مدرکی که الان داره پاسپورت هستش که تاریخ انقضاش گذشته بنظرتون با این پاسپورت به جلسه آزمون راهش میدن؟

love virology

New member
عبادی یکم زیاده ولی اگر میبینید خیلی سلولی مشکل دارید بخرید ولی در کل سوالات کنکور های 90 به این ور خوب کار کنید کفایت میکنه / فکر نمیکنم زیاد سوال سخت بدن مخصوصا برای مجموعه ما

hhhmmm

New member
سلام..پاسخنامه سوالات زبان کدوم قسمت سایت هست؟توی قسمت دانلود پاسخنامه ها نبود..ممنون میشم راهنمایی کنید

love virology

New member
سلام دوستان ببخشید سوالمو اینجا میپرسم چون خیلی ضروریه.

یکی از دوستام بدبختانه همین امروز کارت ملی و شناسنامشو گم کرده و فردا کنکور داره. خیلی خیلی حالش خرابه. تنها مدرکی که الان داره پاسپورت هستش که تاریخ انقضاش گذشته بنظرتون با این پاسپورت به جلسه آزمون راهش میدن؟

کارت پایان خدمت نداره ؟؟ / یه برگه چیزی از کلانتری میگرفت دال بر مثلا دزدیدن / ولی پاس ببره / به یاری خدا مشکل پیش نمیاد

pegahhhh

New member
ممنون که راهنماییم کردید...ولی میکروب قارچ ویروس و انگل که تخصصی هست و سوالا با هم یکیه،،، برا اونا چی کار کنیم؟؟؟؟تست با پاسخ تشریحی بخونیم؟؟؟؟خیلی ذهن منو مشغول کرده اینا

love virology

New member
ممنون که راهنماییم کردید...ولی میکروب قارچ ویروس و انگل که تخصصی هست و سوالا با هم یکیه،،، برا اونا چی کار کنیم؟؟؟؟تست با پاسخ تشریحی بخونیم؟؟؟؟خیلی ذهن منو مشغول کرده اینا

برای اونا درس ازمون تهیه کنیید / درس ازمون سعید دانشمندی خوبه / هر درسی میخونید تست تشریحی داشته باشه / من انگل کتاب درس ازمون تایید میکنم چون خودم میخونمش هم تست داره تست هاشم تشریحی هست/
ویروس هم دونستن یکسری نکات کفایت میکنه زیاد ریز نشید که الکی وقت میره

pegahhhh

New member
من برا این درسا کتابای برای کنکور رو دارم،،، برا میکروب از اتشارات کتابخانه فرهنگ هم دارم،،، برا قارچ هم دکتر شادزی رو هم دارم،،، نمیدونم برای کنکور رو بخونم یا اینارو،،، آخه برای کنکورا خیلی نکته ای گفتن خسته کننده است برا یه درس ضریب 1،،، بازم لازمه کتابای دانشمندی رو بگیرم؟؟؟؟؟از بس پول کتاب دادم خسته شدم استرس هم گرفتم کی من این همه کتابو بخونم؟؟؟؟
راستی یه سوال دیگه من با برنامه ریزی بلند مدت خیلی مشکل دارم،،،، نمیدونم چطوری برا این مدت برنامه ریزی کنم؟؟؟اگرم بدون برنامه بخونم استرس میگیرم،،، حسابی گیج شدم

love virology

New member
همونا خوبن / نظر من شاد زی نخونید / اگر دیدین برای کنکور مشکل برخوردین بخونیدش/ نظر من انگلش خیلی عالیه کم حجم ادمو امیدوار به خوندن میکنه / حدود 200 صفحه درسه 200 تا صفحه تست هست / منظور بلند مدت متوجه نشدم / شما چه درس هایی کلا تمام یا کامل کردین / متوجهشدم رشتتون انگله پس قارچ یا ایمنی تونستید تهیه کنید

pegahhhh

New member
من دست و پا شکسته خوندم:sad:،،،،، منظورم از برنامه بلند مدت اینه که بدونم تا جه تاریخی چه کتابایی خوندم یا تست هاشو زدم،،، یا اینکه ببینم چند دور میتونم بخونم و مرور کنم،،، در کل تکلیف خودمو با این کتابام روشن کنم،،، ولی هر کاری میکنم نمیتونم همچین برنامه ای پیاده کنم

fateme5

New member
سلام به همگی
کاملا موافقم منم تجربه کردم که در حال درازکش نمیشه درسو خوب بخونی
وقتی راه میری میخونی میتونی سریعتر بخونی
ضمنا تجربه ای که داشتم اگه با صدای بلند بخونی بهتر یاد می گیری چون وقتی آدم میشنوه بعدش میره تو ذهن اینطوری بیشتر درگیر میشه.مزیت بی صدا خوندن اینه که سریعتر به ذهن سپرده میشه ولی کیفیتش پایین تره

آقا قبول نیست!:p7977cujr38iyymsu8:
...
من غیر از زبان، همه ی درسهام حل کردنی و نوشتنیه! مگه میشه راه برم و بنویسم و حل کنم؟؟!!:smiliess (11):

love virology

New member
خوب براساس سرعت خوندن هست باید ببینید مثلا ظرفیت دارید 1قصل بخونید یا صفحه ایی/ مثلا دیگه درس اصلی تا حالا دیگه خوب خوندیم پس زمانشو کم کنید بدین به درسای عقب مونده و درس اصلی فقط مرور کنید و تست زیاد بزنید برای تثبیت / یه چیز دیگه مثلا من تا خود 29 اردیبهشت برنامه ریختم و استفاده میکنم چون حافطه کوتاه مدت اون زمان باید پر کرد

pegahhhh

New member
ممنون واقعآ راهنمایی هاتون عالی و کاربردی هست،،،، منم وضعیتم توی درس اصلیم بد نیست ولی بقیه درسا خیلی عقبم،،، مخصوصآ از وقتی تغییراتی دادن توی رشته ها آخه تا قبل از اینه برا رشته انگل اکثرآ برا مجموعه میکروب زیاد وقت نمیذاشتن،،، و اینکه زیست برا ما زیست عمومی بود...این روش که تک درس بخونیم بذاریم کنار و بعدش درس بعدی همراه با تست های درسی که خوندیم رو بخونیم بهتره یا کتابامونو به صورت ترکیبی بخونیم؟؟؟؟؟؟؟

love virology

New member
ترکیبی بخونید / مثلا اگر انگل 3ساعت بود 2ساعت کنید / 1ساعت بدید به دروس عقب موده / 2ساعت انگل خوب مرور کنید بعلاوه تست/ روی دروس کلیدی زیاد کار کنید مثل سلولی ایمنی

pegahhhh

New member
ممنون راهنمایی ها عالی بووووووووود،،، ان شا الله که موفق باشید و همینطور که به ما کمک میکنبد خدا هم به شما کمک کنه دوست عزیز

pegahhhh

New member
من برا ویروس نمیدونم چی بخونم،،،،، کتاب برای کنکور رو براش دارم و تست آی...کیو،،، بی بدون پاسخ تشریحی،،، در ضمن با ویروس خیلی هم مشکل دارم،،، واحد ویروس رو توی دانشگاه به سختی خوندم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا