گزارش روزانه>>> مطالعه گروهی تمامی رشته ها در آزمون ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

love virology

New member
زندگی سرتاسر ریسک کردن است،
اما تنها یک ریسک واقعی وجود دارد که باید مراقب آن باشی
و آن ریسک این است که بنشینید و هیچ کاری نکنید..
- دنیز ویتلی

love virology

New member
ویروس درسی هست از بیرون ترسناک و سخت ولی درونش لطیف و مهربان و دل نواز

شما دونستن یکسری مطالب کلی و کلیدی نیاز دارید تمام / ریز خانی بدرد این درس نمیخوره / ریز برای دکترا هست

اول کلیات بدونید یعنی ژنوم چی هست کدوم پوشش داره کدوم نداره کدوم در کجا تکثیر میشه / همین در همین حد /

دونستن بیماری های تولید میکنند هم لایتن هم فارسیش/ در بعضی از ویروس های مهم مثله انفلوانزا پارامیکسو و رتروویروس ها دونست اجزا کامل ویروس ها
واکسن ها / کدام زنده کدام غیر فعال کدام نوترکیب
مشکلی بود باز پرسش کنیدددد

pegahhhh

New member
من نمیدونم چه کتابی باید برای ویروس بخونم،،،، اگه میشه لطف کنید یه کتاب بهم معرفی کنید

mw.ashel

New member
95812449126861216539.jpg

love virology

New member
برای کنکور خوبه اگر وقت میخاهید خوب براش بزارید درس ازمون دانشمندی خوبه

زینبی

New member
سلام به همه دوستان.
من بر عکس با ویروسا خیلی خوب کنار میام.
منم وسواس دارم حتما کتاب بخونم و اگه خواستم در کنارش کتاب تست.
کتاب میکروبیولوژی جاوتز بخش ویروس شناسی خیلی خوبه
هم من جهاد دانشگاهی رو دارم خیلی مفید و خلاصه گفته و راحت تستای ویروسو با اینا می زنم. حتی به سرم زده برم ویروس شناسی!

زینبی

New member
با سلام دوباره
امروز آزمون ارشد علوم البته برای دستگرمی شرکت کردم. چون از مهر به بعد اصلا نتونسته بودم بخونم.
ولی خوب امیدوار شدم. چون احساس کردم با توجه به سوالا منابعم خوبه و تقریبا همه رو در بر می گیره
زبانشو خیلی راحت زدم.
حرصم اونجاست که چند تا سوال که شک داشتم نزدم همش همونا بود که فکر می کردم.
در هر حال دستگرمی بود. ایشالا حالا که زمینه سازی شده جدی بخونم برای سال بعد.
همگی موفق باشین بچه ها:heart:

atefe omrani

New member
سام دوستان
چه خبره اینجا؟؟؟
چقد دوستای تازه و چه انرژی خوبی!
من اوایل آبان خوندم اما وقفه ی طولانی داشتم،نمیدونم شروع کنم میرسم یا نه:smiliess (12):
اینجا کسی برا فیزیک پزشکی نمیخونه؟:wacsmiley:
بچه ها دیر نیست؟من برنامه ریزی هم نکردم،و تاریخ آرمون رو 2 هفته است متوجه شدم

pegahhhh

New member
سلام عاطفه جان مطمئن باش میرسی،،،، حتتتتتتمآ شروع کن منم تقریبآ همین شرایط رو داشتم،،،، ولی زمان رو به بازه های 10 روزه تقسیم کردم،،، و برنامه ریزی کردم،،، تازه من منابعم خیلی زیادن....پس حتمآ با انرژی و توکل به خدا شروع کن

farshad25

New member
سلاااام بچه ها چه خبر کم پیدا شدیددد شدیددد
من که دارم آهسته و پیوسته میخونم
به امید موفقیت همه :auizz3ffy9vla57584x

atefe omrani

New member
سلام عاطفه جان مطمئن باش میرسی،،،، حتتتتتتمآ شروع کن منم تقریبآ همین شرایط رو داشتم،،،، ولی زمان رو به بازه های 10 روزه تقسیم کردم،،، و برنامه ریزی کردم،،، تازه من منابعم خیلی زیادن....پس حتمآ با انرژی و توکل به خدا شروع کن
پگاه جون منظورت از بازه 10 روزه چیه؟همه دروس ترکیبی تو این بازه ها میخونید؟؟

:21:

pegahhhh

New member
نه عزیزم من اینطوری برنامه گذاشتم که درس ضریب 5 رو هر روز تا روز کنکور در کنار درسای دیگه بخونم و تست بزنم،،،، ولی درسای ضریب پایین رو توی بازه های 10 روزه بخونم و 10 روز بعدی که درس بعد رو شروع کردم تست های درس 10 روز قبل رو بزنم،،،، زبانم سعی میکنم هر روز بخونم،،، یعنی درس اصلی و زبان هر روز حالا درس های دیگه توی بازه های ده روزه جا به جا میشن،،،، امیدوارم تونسته باشم خوب منظورو رسونده باشم

love virology

New member
نه عزیزم من اینطوری برنامه گذاشتم که درس ضریب 5 رو هر روز تا روز کنکور در کنار درسای دیگه بخونم و تست بزنم،،،، ولی درسای ضریب پایین رو توی بازه های 10 روزه بخونم و 10 روز بعدی که درس بعد رو شروع کردم تست های درس 10 روز قبل رو بزنم،،،، زبانم سعی میکنم هر روز بخونم،،، یعنی درس اصلی و زبان هر روز حالا درس های دیگه توی بازه های ده روزه جا به جا میشن،،،، امیدوارم تونسته باشم خوب منظورو رسونده باشم

به نظر من کار اشتباه هست

love virology

New member
نگاه کنید درسته دروس زیاده ولی این کار ممکنه وقفه یا اونروز مشکل داشته باشید/ شما باید دروس از مهم و حیاتی به غیر حیاتی بچینید و بخونید / مثلا انگل شناسی هستید / باید انگل ایمنی سلولی قارچ باکتری/ زبان که همه جا هست مهمه/ و بیایید زمان دروس مثل قارچ و باکتری و ویروس 1ساعت یا 1/5 ساعت در روز هر روز بخونید / ایمنی و سلولی و انگل و زبان بیشتر / اینجوری همه درس ها باهم پیش میرند و استرس ندارین که حالا اون 10 روز میرسم همه رو بخونم یا نه / بعدش با سلسله مراتب مرور اون 1/5 ساعت دروس غیر حیاتی چند بار خونده میشه و بهتر تثبیت میشه/ باز نظر من بود

pegahhhh

New member
روش شما واقعآ خوبه ولی من میترسم همه رو با هم قاطی کنم،،، و اینکه من اگه ندونم تا چه تاریخی تمام میکنم استرس میگیرم...همش دارم میخونم تو فکر اینم که میرسم این همه کتابو بخونم یا نه....واسه همین بازه های 10 روزه گذاشتم که خیالم یکی یکی از کتابا راحت بشه....

atefe omrani

New member
از همه دوستان ممنونم:rose:
فیزیک پزشکی یا رشته های مشابه نبود؟؟؟؟؟:dadad4:

pegahhhh

New member
عاطفه جون اگه رشته هامونم شبیه هم نیست ولی به هم کمک میکنیم و انرژی میگیربم

fateme5

New member
فکر میکردم میشه لغات زبان رو بدون متن حفظ کنم
ولی بدون متن، حفظ لغات خیلی سخته!:wacsmiley:
لغات تافلو دانلود کردم ولی حفظم نمیشه! کتاب لازم شدم!:smilies-azardl (181

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا