گزارش روزانه>>> مطالعه گروهی تمامی رشته ها در آزمون ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

pegahhhh

New member
فاطمه جان کتاب راهنمای لغات ضروری تافل از رضا دانشوری جدیدآ ویرایش 6 اومده از این کتاب،،، 30 تا درس داره

Hamidvet

New member
کتاب لغات ضروری تافل (Essential Words of TOEFL)

scan01901.jpg

12500

Member
بچه ها من با زبان مشکل دارم. راهنمایی کنید پلیز !
درک مطلب برام خیلی وقت گیر و سخته. الان 504 تا حدود درس 30 شو خوندم. درک مطلب کلا قصد ندارم تمرین کنم.

من تو کنکور حدود 25 30 درصد زبان بزنم خعلی راضیم! حالا میخوام اینکارو بکنم:
میخوام سر جلسه کنکور، زبان رو قشنگ قاچ کنم: درک مطلب ها رو کلا بذارم کنار و فقط روی تست های لغات وقت بذارم.

به نظرتون کار خوبیه؟
حتی اگه نرسیدین الانم درک مطلب کار کنین توی کنکور کنار نذارین خیلی وقتا توی کنکور یکی از درک مطلبا فوق العاده آسونه و به مراتب از سوالات لغات آسونتره و به راحتی میتونین 4 تا سوال درک مطلبو جواب بدین.......حتمن نگاهی به درک مطلبا داشته باشین.:riz277:

آخرین ویرایش:

love virology

New member
حتی اگه نرسیدین الانم درک مطلب کار کنین توی کنکور کنار نذارین خیلی وقتا توی کنکور یکی از درک مطلبا فوق العاده آسونه و به مراتب از سوالات لغات آسونتره و به راحتی میتونین 4 تا سوال درک مطلبو جواب بدین.......حتمن نگاهی به درک مطلبا داشته باشین.:riz277:

درود / این کارو دوست من 93 انجام داد و زبان 75 زد / از بعد امتحان علوم لغت تافل کامل کرد و تمام رفت سراغ لزگی تا اردبهشت / از اردیبهت تا ازمون فقط متن های چند ساله کار کرد اگر از الان متن کار کنید و لغت روی متن یاد بگیرید راحت زبان بالا 50 زدین / از متن کار کردن هم نترسید / در ضمن سوالات متن خیلی بهتر میشه جواب داد تا لغات / لغات خیلی بد میدن بهداشت

love virology

New member
بچه ها من با زبان مشکل دارم. راهنمایی کنید پلیز !
درک مطلب برام خیلی وقت گیر و سخته. الان 504 تا حدود درس 30 شو خوندم. درک مطلب کلا قصد ندارم تمرین کنم.

من تو کنکور حدود 25 30 درصد زبان بزنم خعلی راضیم! حالا میخوام اینکارو بکنم:
میخوام سر جلسه کنکور، زبان رو قشنگ قاچ کنم: درک مطلب ها رو کلا بذارم کنار و فقط روی تست های لغات وقت بذارم.

به نظرتون کار خوبیه؟

درود / این کارو دوست من 93 انجام داد و زبان 75 زد / از بعد امتحان علوم لغت تافل کامل کرد و تمام رفت سراغ لزگی تا اردبهشت / از اردیبهت تا ازمون فقط متن های چند ساله کار کرد اگر از الان متن کار کنید و لغت روی متن یاد بگیرید راحت زبان بالا 50 زدین / از متن کار کردن هم نترسید / در ضمن سوالات متن خیلی بهتر میشه جواب داد تا لغات / لغات خیلی بد میدن بهداشت

fateme5

New member
دوستان از همتون ممنونم بخاطر راهنماییهاتون:rose:

کاش من قبلا ها یه ذره به فکر زبان بودم! که الان اینجوری کاسه چه کنم چه کنم دستم نمیگرفتم!:smilies-azardl (181

ولی عیب نداره بابا! عوضش از شما دوستای گلم کلی چیز یاد گرفتم:smilies-azardl (113

abtin13

New member
اینکه زبان رو چقدر تو کنکور ارشد بزنی و چقد براش بخونی به سطح زبان هم بستگی داره.من سطحم متوسط هستش و امسال زبان رو 80% زدم.چیزایی هم که خوندم شامل 504 و لغات تافل و سوالات 5 سال قبل ارشد بود.خوندن سوالات سال های قبل رو به همه پیشنهاد میکنم چون محدوده لغاتی که چه برای سوالات vocabulary و چه برای reading میدن یه محدوده خاصی داره که میتونین با خوندن سوالات سال های قبل مقدار زیادی به اون محدوده مسلط بشین.
هرکسی با سطح متوسط همین چیزایی که گفتم رو بخونه زبان رو میتونه حداقل 50%بزنه.

farshad25

New member

خیر دوست عزیز کتابی که من از رضاضاده دارم فقط مخصوص ارشد گروه های پزشکیه

زبان عمومی ویژه کارشناسی ارشد گروه پزشکی تالیف: رضازاده انتشارات:جهاد دانشگاهی {واحد علوم پزشکی تهران}

شامل:
Developing Reading Skills به همراه ترجمه دروس
مجموعه اشکالات متداول در زبان انگلیسی
ترجمه لغات و اصطلاحات Essential words for TOEFL
مجموعه تستهای کتاب Essential words for TOEFL
مجموعه لغتهای پرتکرار وزارت بهداشت و ...

fateme5

New member
راستی بچه ها شما روزی چند ساعت درس میخونین؟:33:
من بطور متوسط، روزی 5.5 ساعت میخونم
البته کیفیت مهمتر از کمیته!
من یه خط قرمز برا خودم دارم: لپ تاپ روشن کردنم به شرطیه که درسهامو خوب خونده باشم! وگرنه خودمو تنبیه میکنم و نمیام انجمن!

دیشب برا انجمن اومدن، داشتم جون میدادم! ولی کل روز فقط 2.5ساعت درس خونده بودم:wacsmiley: یهو بخاطر انجمن شرو کردم موشکی 3 ساعت مطالعه مفید زدم به بدن و اومدم اینجا!:thanks: جالبه اینجور وقتهایی خوندنم انقد مفید میشه!

love virology

New member
من حدودا 10 الی 12 / درسا اصلی خوب پیش رفته / انگل و باکتری تازه شروع کردم / کیفیت مهمه ولی در این برهه از زمان حداقل 8 بخونید که سریع درسارو پیش ببرید

fateme5

New member
من تقریبا یه هفته ست جدی شدم برا کنکور!
آخه فکر میکردم تیرماه کنکوره! تا هفته پیش الکی الکی وقت میگذروندم! کار میکردم، تفریح، استراحت... هر وقت هم حس میکردم تنوع میخوام، درس میخوندم!!!

حالا فعلا نمیتونم یکدفه روال زندگیمو عوض کنم و از ساعتهای تفریحم بزنم. برا همین بجای افزایش یهویی ساعتهای مطالعه ام، سعی میکنم کیفیت مطالعه مو ببرم بالا و کمیتشو کم کم ببرم بالا!

mojnia

New member
خیر دوست عزیز کتابی که من از رضاضاده دارم فقط مخصوص ارشد گروه های پزشکیه

زبان عمومی ویژه کارشناسی ارشد گروه پزشکی تالیف: رضازاده انتشارات:جهاد دانشگاهی {واحد علوم پزشکی تهران}

شامل:
Developing Reading Skills به همراه ترجمه دروس
مجموعه اشکالات متداول در زبان انگلیسی
ترجمه لغات و اصطلاحات Essential words for TOEFL
مجموعه تستهای کتاب Essential words for TOEFL
مجموعه لغتهای پرتکرار وزارت بهداشت و ...

متشکرم بابت اطلاع رسونیتون

zaban_arshad.jpg

البته قیمتش خیلی قدیمیه
الان قیمتش چنده؟

pegahhhh

New member
سلاااااااااااام دووووووووستاااااااااان خدا قوت به همگی:ad54ad::ad54ad:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا