گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

biosta

Well-known member
نه تبریز درس نخوندم .تبریزی ها خدایش زرنگ هستند رتبه های تک رقمی تو هر رشته چندتایی از شمال غرب ایران رو دارند.
برای زبان انگلیسی هم موافقم که مقطعی میشه فرار کرد اما نهایتش وقتی دانشجوی تحصیلات تکمیلی بشوید دیگه راه گریزی نیست و اون موقع هست که اهمیت زبان را به طور جدی متوجه می شوید
من که تو زندگی و تحصیل برگ برنده ی خودم رو زبان می دونم .
همون طور که می دونید تاثیر نمره ی زبان تو کنکور ارشد برای رشته های مختلف علوم پزشکی متفاوته و بین رقیب های جدی کنکور نمره ی زبان تعیین کننده ی رتبه میتونه باشه
با زبان صفر در صد هم می توان قبول شد حتی رتبه ای خوب آورد اما مشکل وسختی برای این داوطلبان بعد از قبولی هست .

mahtab92

New member
امروز ۴ ساعت خوندم.
امروز فرصت درس خوندن پیدا نکردم. ولی تا روز اخر از تلاشم دست بر نمیدارم. و در حد توانم میخونم.
موفق باشید

cheshmak

New member
سلامم... امروز
3ztzsjm.gif
9.....وباز هم مهمان..........

scarlet

New member
salam azizan, emroz 10 saat khondam, bacheha shaba ke mikham bekhabam , ba fekre inke chan roz ta emtehan monde mioftam , khabam nemibare va mikham pashamo dars bekhonam, khastammmmmmmmmmmmm

khoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooodddddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

padideh

New member
سلام ... 10 ساعت خوندم ....احساس ميكنم دارم تحليل ميرم كلا!!!! واقعا ديگه خسته شدم ........ افسردگي گرفتم .......

mw.ashel

New member
سلام به همه همسفران کنکوری

خسته نباشید، خدا قوت

9 روز تا ارشد 92
و بلاخره تک رقمی شد
.
.
.
.

images

.
.

منم امروز
11:40ساعت خوندم.
دوستای خوبم دیگه به آخر راه رسیدیم ، میدونم سخته ولی ناامید نشید و از تلاشتون دست ور ندارید و نتیجه رو به خدا واگذار کنید.

0036.gif

*خدایا به همه ما کمک کن*

smilies-azardl%20%28113%29.gif
فقط یک بار برای همیشه
smilies-azardl%20%28113%29.gif

bacillus.bs

New member
ديروز ٩ساعت
نمي دونم چرا اين هفته يه جوريه
مثل هفته هاي قبل نيست
نمي تونم تمركز كنم

biosta

Well-known member
ديروز ٩ساعت
نمي دونم چرا اين هفته يه جوريه
مثل هفته هاي قبل نيست
نمي تونم تمركز كنم

می تونه علتش تکراری بودن مطالبی باشه که می خوانید بنابرین به تمرکز زیادتری از موقعی که درس را یاد می گیرید احتیاج نیست بنابرین ذهن به سمتی غیر درس متمایل می شود
یک راهش مرور به صورت سریع هست و یا این که مرور خود را بر روی دروس و مباحث سخت و فراموش شدنی بگذارید تا که ذهن فرصت این را پیدا نکند که به سمت غیر درس برود .
علت عدم تمر کز می تونه این باشه که مطلبی که می خوانیم برایمان جذابیت ندارد (به علت تکراری بودن مطلب مورد مطالعه )
کمتر شدن تمرکز در این روز ها کم و بیش برای همه هست اما وقتی با لذت درس بخوانید این عدم تمر کز کمتر و کمتر میشه .
(در موقع درس فقط و فقط درس و غیر درس باشد برای زمانی که مطالعه نمی کنید )
خودتان را ملزوم کنید که برای دو ساعت مستمر و بدون بلند شدن از جای خود درس بخوانید چرا که به این عمل عادت کنید و با جلسه کنکور راحت تر کنار بیایید .

asal 92

New member
من اگر امسال تهران قبول نشم خیلی برام بد میشه و مجبورم دوسال تمام از همسرم که تهرانه دور بمونم تا الانشم یکسالو نیمه که دوری رو تحمل کردم و فقط امیدم به قبول شدن توو تهرانه وگرنه دوباره من می مونم و دوری:sad:

:tsimuzpzwoap1t9y3o7ایشالا قبول میشی

darya63

New member
عاقا دیروز ساعت مطالعه ام 10:35شد.نمردم و از 8 بالاتر هم دیدم.:rolleyessmileyanim:
کجایی پدیده تا تشویقم کنی؟رفتی تو فاز افسردگی و اینا بابا بیخیال تو و افسردگی؟:p7977cujr38iyymsu8:
پدیده تاپیک ما با تانکش رو همه می رفت خوب قربونت اون فرمونو بتابون و روی افسردگی و و افکار منفی و خستگی چنان برو که از صحنه روزگار محو شن:black_eyed:

bacillus.bs

New member
من فقط نگران اين هستم كه اگر قبول نشدم اين همه خواب صبح از دست دادم:25r30wi::25r30wi::65d6a5d6s:

vida68

New member
سلام.... من روزی 8 ساعت تقریبی....
من میترسم اگه قبول نشم با چه رویی به اساتیدم نگاه کنم... همشون منتظر خبر قبولی من هستند... همه جا از خوندن من واسه ارشد با شرایط سخت زندگیم میگن!!! ولی کو خوندن؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!اونقدر که شرمنده اساتید میشم شرمنده خانواده نمیشم!!! اخه خیلی ازم حمایت کردند خیلی هوامو داشتند! از خجالت اب میشم اگه قبول نشم!!!!!!!! یعنی بد ضایع میشم!!!!!!!!! برام دعا کنید.... دعا کنید قبول شم!!!
!!!!

vida68

New member
salam azizan, emroz 10 saat khondam, bacheha shaba ke mikham bekhabam , ba fekre inke chan roz ta emtehan monde mioftam , khabam nemibare va mikham pashamo dars bekhonam, khastammmmmmmmmmmmm

khoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooodddddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

سلام هم رشته ای منم شب خواب تست زدن وکلنجار رفتن با دفترچه سوالات و.... می بینم... طبیعیه.... امروز بچه ها هرچی تو کاراموزی بهم میگفتن نمی شنیدم باید یه ده باری تکرار میکردن... کلا هنگ کردم....!!!!!!!!!
واژه خستگی رو بنداز دور... دیگه تمومه... چیزی نمونده.... سحر نزدیک است....

امیدی هست ؛ چون خدایی هست . . .

آخرین ویرایش:

mw.ashel

New member
دوستای خوبم یه توصیه خواهرانه::riz277:

اصلا فکر نتیجه رو که قراره چی بشه بذارید کنار چون 3 ماه بعد از آزمون وقت داریم بهش فکر کنیم و دعا کنیم ولی الان از همه مهمتر برای ما خوندن و مرور و تست کار کردنه ، روحیه خودتون رو نبازید و تمام تلاشتون رو بکنید.

sara67

New member
یه چیز بگم حالا که همه دارن یه چی میگن..

جدی جدی دیگه انقدر درس میخونم که احساس میکنم درس رفته به خوردِ خونم.. طوری که دارم از خواب میمیرما به خودم میگم فعلا ساکت شو.. این نیم ساعت رو بکنش یک ساعت تا ببینم چیکار میتونم برات بکنم...

منِ مفلوک خسته:
422717_nerves.gif

مخم که هیچی تو مخش نمیره:
52058_eskelet_44.gif

دوباره منِ مفلوکِ خسته بعد چن ساعت:
836019_coffeestat.gif

دوباره اون یاروهه ی هیچی نفهم:
56258_eskelet_61.gif
(در حالی که میگه برو پی درست تا اون روی بوووووقم بالا نیومده...)

هیچی دیگه من الان رسما اینایی که بعضی از شماها مینویسینُ درک نمیکنم.. ینی نمیدونم الان شادم یا نارحتم.. یا امید چیه ناامیدی کدومه؟..

فکر کنم یدفه ای میخوام تموم کنم.. بی اُطلاعِ قبلی :/

TUMS

Well-known member
الان فقط به قبول شدن فکر کنید همین کافیه:rose:
فقط به اون جایی که دوس دارین قبول شین فک کنید و خودتون را در اونجا ببینید:rose:

biosta

Well-known member
یه چیز بگم حالا که همه دارن یه چی میگن..

جدی جدی دیگه انقدر درس میخونم که احساس میکنم درس رفته به خوردِ خونم.. طوری که دارم از خواب میمیرما به خودم میگم فعلا ساکت شو.. این نیم ساعت رو بکنش یک ساعت تا ببینم چیکار میتونم برات بکنم...

منِ مفلوک خسته:
422717_nerves.gif

مخم که هیچی تو مخش نمیره:
52058_eskelet_44.gif

دوباره منِ مفلوکِ خسته بعد چن ساعت:
836019_coffeestat.gif

دوباره اون یاروهه ی هیچی نفهم:
56258_eskelet_61.gif
(در حالی که میگه برو پی درست تا اون روی بوووووقم بالا نیومده...)

هیچی دیگه من الان رسما اینایی که بعضی از شماها مینویسینُ درک نمیکنم.. ینی نمیدونم الان شادم یا نارحتم.. یا امید چیه ناامیدی کدومه؟..

فکر کنم یدفه ای میخوام تموم کنم.. بی اُطلاعِ قبلی :/

به نظرم از نحوه ی مطالعه اصلا" هیچی نمی دونی خوب لااقل تو این مدت باقی مانده روی نحوهی تست زنی و مدیریت زمان در جلسه کنکور تو اینترنت جستجو کن که این کار اصلا" و ابدا اتلاف وقت نیست .
کمی تو زمینه ی مشاوره آشنایی دارم پس تمام تجربه و علمم به من میگه اگر دو کار زیر را انجام بدهی رتبه ات به نظرم نصف خواهد شد
ساعت مطالعه ات را به نصف کاهش بده اصلا" هم عذاب وجدان نگیر هر آنچه که باید خوانده باشی خوانده ای به این یک هفته هیچ چیزی قرار نیست که به اطلاعاتتان اضافه بشه قراره اطلاعاتت تثبیت بشه که با این کم خوابی و کاری که انجام می دهی نتیجه عکس خواهی گرفت .
دوم خونسردی و اعتماد به نفست مثبت را همراه خودت داشته باش چون این مطالعه بیش از حد نشانه همان اضطراب و استرس هست .

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا