گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

darya63

New member
بهههههههههههههههههه میبینم اینجا تولد و کیک و بزن و برقص و خلاصه جو خوشمزه و باحاله!
اسکارلت جونم تفلد تفلد تفلدت مبارک
بذار کادوتو یه پیام تبریک باحال که شوهرم با ابتکار خودش برا تولدم داده بود و به شما بدم خدا میدونه کلی براش ذوق کردم

تفلد ، تفلد ، تفلدت مبارک ...
چی شده !؟ تولده !؟ تولد کی !؟ تولد شما مبارک ... هر روزتان نوروز ... نوروزتان پیروز ... صدسال به این سالا
Happy Birthday to You بـــــــــــععععع
من از بچگی آرزو داشتم بیام تولد شما
تولدت مبارک ! می چیه !؟ تولده دیگه ... کیک بیگیرم ؟ شمع بیارم ؟؟
گفتم تولدت مبارک یا نه ؟ گفتم یا نگفتم ؟ گفتم یا نگفتم ؟
I have best wishes for You
بچه ها آروم ... یکی یکی تبریک بگین
اسکارلت خانوووووم هووووووووووو تولد شما مبارک باشه
دست و جیغ و هورااااااااااااااااااا

darya63

New member
خوب بعد تولد پارتی برم سراغ عشقم اشل جونم که این چند روز خیلی نگرانش بودم!
والله من که با شما راه ارتباط دیگه ای ندارم از اینجا پیاممو بتون میرسونم.
خدا روشکر که حالت خوبه و اومدی کلی برا بچه ها مادری کردی و تفلد گرفتی اورین بر تو:riz304:

darya63

New member
بعدشم برا پدیده ی نمک خودم
بازم مرامتو عشقه که هر از گاهی یادی از ادم میکنی و روحمو شاد میکنی: :4d564ad6:
نه خواهر گلم من هرکار میکنم ...خودمو جر میدم و تیکه تیکه میکنم به 10 نمیرسه
کلا ظرفیتم همینقده
بعدشم دیروز و امروز کلی به خودم عزت گذاشتم و باغ و گردش و مهمونی و دیدن پدر و مادرم رفتم
دیگه خیلی زندگیم با درس یکی شده بود یه تنوعی لازم بود
بازم مرسی از اینکه به یادم بودی

darya63

New member
خوب حالا هم گزارشام
پنج شنبه 4 ساعت بدلیل سردرد شدید بواسطه ترکش هایی که از ... اصابت نموده بود
جمعه جو گیر جبران دیروزش به سرعت 8:22 البته از 5_10 عصر هم باغ و بیخیالی درس
اما امروز تا الان 5:30 البته امروز یه غلطی کردم و صبح 6 بیدار شدم و واقعا بازدهیش 0 بوده
از فردا دوباره میخوابم تا 10 دیگه لااقل بازدهیش بالاتره

خوب پدیده جون از گزارشم راضی بودی؟!

mw.ashel

New member
تقصير اشل بود كه منو اغفال كرد گفت برو بپرس
اگه دستم بهت برسه اشل خانم

اشلللللللللل!!!!!!! خجالت بكش ! والا ادم نگاه ب ظاهر مظلوم اون اواتارش ميكنه و با خودش ميگه اي جانم اي جانممممممممم اشل بي زبون و مظلوم!
ولي نميدونيد ك چ ادم شيطووووووووووووووننننننننننننننننننن و .......هست! اون جا خالي رو بهت خصوصي ميگم...خخخخخخخ
الهي بگردم برا باسيل ك اينقدر زود اغفال ميشه ، اي جونم باسيلوس! يكي تو مظلومي تو اين سايت يكي هم اشل!!!!!!! والا ما ميگم شر و شيطونيم اما ما كجا و ووووو شيطنت شما ٢ تا كجا!!!!

:riz481::25r30wi:
سلام به دوستان............یعنی این عکس پائینی بچه که تصور من از پدیده س رو، نمیذاشتم ، عذاب وجدان میگرفتم.

در ضمن حاکم بزرگ
پدیده(میتی کمون که با وروجکم نسبت داری) خودت از من شیطون تری و اینو خودتم بهتر میدونی ، چراغ روشن میایی گزارش میدی و میری در عرض چند دقیقه کی وقت میکنی تایپک ها رو هم دنبال کنی برام جای سواله بعدش برمیگردی به من میگی معتاد!حتما اون مطالب تایپیکا رو چراغ خاموش میایی نگاه میکنی!؟

در مورد باسیل هم خوب ، چیکار کنیم گفتیم حکم اونم بپرسیم تا اطلاعات عمومی خودمون رو ببریم بالا ، همش که درس و کتاب نمیشه، تنوع هم خوب چیزیه .

ولی جدا از شوخی ، ممنونم از همه دوستان که هستید و بودنتون برای من دلگرمیه.

به امید موفقیت....

IMAGE634802798078283328.jpg

آخرین ویرایش:

mw.ashel

New member
خوب بعد تولد پارتی برم سراغ عشقم اشل جونم که این چند روز خیلی نگرانش بودم!
والله من که با شما راه ارتباط دیگه ای ندارم از اینجا پیاممو بتون میرسونم.
خدا روشکر که حالت خوبه و اومدی کلی برا بچه ها مادری کردی و تفلد گرفتی اورین بر تو

سلام دریا جون،خسته نباشی.، ممنونم که به یادم بودی:riz304:

منم خدا رو شکر حالم الان خوبه و با بودن در کنار دوستانی مثل شما مطمئنن بهتر از قبل هم میشه. و بازم خدا رو شکر میکنم که هستید.

bacillus.bs

New member
[CENTER:
[/CENTER]
سلام به دوستان............یعنی این عکس پائینی بچه که تصور من از پدیده س رو، نمیذاشتم ، عذاب وجدان میگرفتم.

در ضمن حاکم بزرگ
پدیده(میتی کمون که با وروجکم نسبت داری) خودت از من شیطون تری و اینو خودتم بهتر میدونی ، چراغ خاموش میایی گزارش میدی و میری در عرض چند دقیقه کی وقت میکنی تایپک ها رو هم دنبال کنی برام جای سواله بعدش برمیگردی به من میگی معتاد!

در مورد باسیل هم خوب ، چیکار کنیم گفتیم حکم اونم بپرسیم تا اطلاعات عمومی خودمون رو ببریم بالا ، همش که درس و کتاب نمیشه، تنوع هم خوب چیزیه .

به امید موفقیت....

اشل حالا پديده مياد تيكه تيكت ميكنه
293515_buzzsaw.gif
624215_uzi.gif

asal 92

New member
سلام امروز ازصبح نمیدونم چقد ولی هی خوندم تاااااا الان (البته نهارهم درست کردم ) خداخیرش بده اونی که این ماشین ظرفشویی رواختراع کرده ومنو ازظرف شستن نجات داده ..
الانم کم کم باید آماده شم وبرم سرشیفت خوش به حالتون که میتونید امشب درس بخونید (قدر لحظاتو بدونید )
پدیده جون منم کم آوردم شبا بغض میکنم تنگی نفس گرفتم فک کنم دیگه چیزی تاسکته نمونده بعضی وقتا فک میکنم حتما رتبه تک رقمی میارم بعضی وقتا هم فک میکنم اصلا قبول نمیشم !!!!بدتر ازهمه اینکه من تنها انتخابم به خاطرشرایط زندگیم فقط تهرانه
.
.
.
خداااا عاجزانه صدایت میکنیم بشنو واجابت کن صدایمان را .... :sad:

mw.ashel

New member
اشل حالا پديده مياد تيكه تيكت ميكنه

نه باسیل جان، من و پدیده با هم دوستیم:28: مگه نه پدیده؟؟؟؟؟
128fs318181.gif

نهایتش اواخر شب ، قبل اینکه پدیده بیاد اینا رو بخونه و تیر بارونم کنه گزارش میدم و میرم ، تا دستش بهم نرسه
th_running1.gif

asarat-labkhand.jpg

padideh

New member

:riz481::25r30wi:

در ضمن حاکم بزرگ
پدیده(میتی کمون که با وروجکم نسبت داری) خودت از من شیطون تری و اینو خودتم بهتر میدونی ، چراغ روشن میایی گزارش میدی و میری در عرض چند دقیقه کی وقت میکنی تایپک ها رو هم دنبال کنی برام جای سواله بعدش برمیگردی به من میگی معتاد!حتما اون مطالب تایپیکا رو چراغ خاموش میایی نگاه میکنی!؟

به امید موفقیت....

اشللللللللل خيلييي باحال بود كلي خنديدم.... بابا ديشب رو پيجم بودم فعاليتهاي باسيل جون رديفففففففففف شده بود و نگاهم بهش خطور كرد!!!!!!
اتفاقا دلم ميخواد ي دل سير برم تو همه تاپيكا سرك بكشم اما بعد كنكور ايشالا....
در مورد اين ذهنيتت نميدونم والا شايد شبيه باشه قيافم ب اين بچه...! جوجو منو ديده از اونم بپرس ببين نظرش چيه در مورد شباهت من و اين عكس!

Ana.googooli

New member
سلام بچه ها
ببخشيد مزاحم شدم سوال داشتم،اگر ازاد قبول بشيم خود به خود تا يك سال رزرو ميشه؟خواهشا جواب بديد

mehrshad

New member
انا جان بعد از یک سال میتونی شهریه دو ترم که نبودی رو بریزی و بری سر کلاسا دوباره بشینی...دو ترم برات مرخصی محسوب میشه... دوست من نکاردانی قبول سد بعد از دوسال رفت دانسگاه ازاد.

mehrshad

New member
خسته باشیدددددددددددددددددددددددددددددددددددددد دوستانننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن سال دیگه این موقعععععععععععععععععععع همه تون تو فکر پایانامه ایدددددددددد چه حسی داره؟؟؟ بخونید که دیگه اخرشهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

cheshmak

New member
سلاممم.....عاغا ا این چه وضیه ....قرار بود امروز یه کتاب 484 صفحه ای رو بخونم...یعنی

مرور........ولی فقط 300ص خوندمممم ..آخه چرا........!!!:image170:

scarlet

New member
saaaaaaaaalaaaaaaaam , az daryaye mehrabon ,maryam jon, cheshmake azizi mamnon babate tabrik

emroz 10:30 khondam

movafagh bashidddddddd

padideh

New member
سلااام ......اين چند روز اصلا از خودم راضي نبودم و نيستتتتتتتممممممممممم
امروز ١١ ساعت خوندم ......ميخواستم ١٤ ساعت بخونم امروز اما حوصله ندارم ديگه بيشتر بخونم امروز ! اشل بيا منو تير بارون كن خلاص شم از اين وضعيييييييييييتتتت كنكور لعنتييييي ...من نميدونم اين كنكورو چ كسي اختراع كرده ؟ اخههههههه مگه ما چ گناهي كرديم ك بايد اينجوري مارو تحت فشار بزارن ...چرا نبايد همه اونايي ك واقعا علاقه دارن ب تحصيلات عاليه با خيال راحت بدون هيچ استرسي درس بخونن و وارد دانشگاه بشن ...اونقدر بايد حرصمون بدن تا اخرش يه مرضي بگيريم و جوون مرگ بشيممممممممم خدايييييييااااااااااااااااااااااااااااااااااا صدامو ميشنوي ؟ من خيلييييييييييييييييييييييي استرسسسسسسسس دارم خيلييييي داغونم خيليييييييييييي .....دارم رواني ميشم همش دارم فكر كنكورو ميكنم .....خداياااا ازت خواهش ميكنم تو اين لحظات سخت كمكمون كن ....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا