گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mw.ashel

New member
هر روز بدتر از ديروز دينگ دينگ ... ١٠ ساعت
بزن دست قشنگرووووووووووو

پدیده فقط 10 ساعت!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
cg_art_18_20091019_1539371011.jpg

padideh

New member
اشل جون، بابا قربون دستت بيا اين سوييچ تانك مارو بگير فعلا شوما تو تاپيك جاي مارو پر كن...خدا بركت ب ساعت درسيت بده خواهر!

asal 92

New member
پدیدههههههه آشششششششششششل نصف شبی اینجا چیکار دارید:New (6):
زود برییییییید بخابیییییید:smilies-azardl (12)

mw.ashel

New member
اشل جون، بابا قربون دستت بيا اين سوييچ تانك مارو بگير فعلا شوما تو تاپيك جاي مارو پر كن...خدا بركت ب ساعت درسيت بده خواهر!

نه عزیزم قربون دستت من هنوز این خرمو نتونستم رام کنم چه برسه بیام تانک سوار شم ،
تانکت واسه خودت

در ضمن ما هممون همون پدیده سرسخت خودمون رو میخائیم..........زودی به خودت بیا و دست بجمبون

padideh

New member
پدیده فقط 10 ساعت!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
cg_art_18_20091019_1539371011.jpg

ب جون خودم امروز حالم خيلي بد بود همش غصه ميخوردم برا كنكور و اعصابم خورد بود!!! خيليييييييي روحيه ام بد بود ....
خداياااااااا اين كنكور چي بود كه مارو گرفتارش كردي! من كم اوردمممممممممممممممممم

mw.ashel

New member
ب جون خودم امروز حالم خيلي بد بود همش غصه ميخوردم برا كنكور و اعصابم خورد بود!!! خيليييييييي روحيه ام بد بود ....
خداياااااااا اين كنكور چي بود كه مارو گرفتارش كردي! من كم اوردمممممممممممممممممم

z597_goldlockgreendooryel.jpg

padideh

New member
بچه ها راستي كسي از ملوك السلطنه خبر داره؟ نيستش ! دلم براش تنگ شده ...اينقدر خوشم مياد سر ب سرش بذارم ....خخخخخخخخ
ملوك جون فكر كنم الان شوما ديگه از من بيشتر داري ميخوني.
باسيلوووووسسسس كجايي ؟ خجالت نميكشي ب جايي درس خوندن حكم شرعي باد بزن رو ميپرسي!! خودت بگو چيكارت كنم ؟
چشمك ببينم تورو ؟ ي لحظه سكوت و فقط نگا كن ب من ....يعني الان حقته كه تو افق محوت كنم !١ روز تشويقت كردم جو گرفتت و ديگه معلوم نيس داري ميدرسي يا نه !
باسيلوس دوباره دوباره ميبينم ك بدجور معتاد شدي ! تو همه جا هم پست گذوشته!! دفعه اخرت بود ك ب غير اين تاپيك تا كنكورت جاي ديگه پست بذاري! پكيج گرمايشي و سرمايشي رو هم تازه ديدم!!! الله اكبر الله اكبر اييييييييي خداااا !!!
سارا جون كو ساعتت پس!
تارا هم كه درگيره فكر كنم ! ي روز ٠ يه روز ٩ يه روز ٧ ...خدايا همه جوناي ما رو ....الهي امين
هماتو ٧٠ كوشي پس! ميدوني چند وقته درود نگفتي!

bacillus.bs

New member
ديروز ٩ ساعت
تقصير اشل بود كه منو اغفال كرد گفت برو بپرس
اگه دستم بهت برسه اشل خانم
باز من نبودم دوباره تولد راه افتاد
اسكارلت جون تولدت مبارك

sara67

New member
من تو خونه نمیتونم بخونمممممممم..
847720_girl_cray.gif

تایم نگرفتم اما فکر کنم 7 ساعت اینا خوندم.. کم بود ولی عوضش زیستمو جمعش کردم خیالم راحت شد..
47316_50.gif

ایشالا شب با دست پر برمیگردم..

یه چیز بگم این روزا تقی به توقی میخوره میشینم زر زر میکنم.. بعد صوب پامیشم چشام میشوزه..:motat: خواستم بگم پارسال شب قبل از کنکور نشستم مفففففففففصل گریه کردم، صوب سر کنکور انگار تو چشام خاک ریخت بودن.. مواظب باشین حداقل شب کنکور زیاد گریه نکنین..
(تجربه ای از دفترچه خاطرات مادربزرگ)

bacillus.bs

New member
بچه ها راستي كسي از ملوك السلطنه خبر داره؟ نيستش ! دلم براش تنگ شده ...اينقدر خوشم مياد سر ب سرش بذارم ....خخخخخخخخ
ملوك جون فكر كنم الان شوما ديگه از من بيشتر داري ميخوني.
باسيلوووووسسسس كجايي ؟ خجالت نميكشي ب جايي درس خوندن حكم شرعي باد بزن رو ميپرسي!! خودت بگو چيكارت كنم ؟
چشمك ببينم تورو ؟ ي لحظه سكوت و فقط نگا كن ب من ....يعني الان حقته كه تو افق محوت كنم !١ روز تشويقت كردم جو گرفتت و ديگه معلوم نيس داري ميدرسي يا نه !
باسيلوس دوباره دوباره ميبينم ك بدجور معتاد شدي ! تو همه جا هم پست گذوشته!! دفعه اخرت بود ك ب غير اين تاپيك تا كنكورت جاي ديگه پست بذاري! پكيج گرمايشي و سرمايشي رو هم تازه ديدم!!! الله اكبر الله اكبر اييييييييي خداااا !!!
سارا جون كو ساعتت پس!
تارا هم كه درگيره فكر كنم ! ي روز ٠ يه روز ٩ يه روز ٧ ...خدايا همه جوناي ما رو ....الهي امين
هماتو ٧٠ كوشي پس! ميدوني چند وقته درود نگفتي!
پديده
308816_rose149.gif

از اون روز كه چشام چشاتو ديده
نمي دوني دل من چي كشيده
107416_smiley_tools_4.gif

پديده پديده
فقط به تو اميدهههههههه
نمي دوني نميدوني دل من چي كشيدههههههههه
28316_cloversmileyb.gif

پديدهههههههههههههههههههههههههههههههه

آخرین ویرایش:

Taraa

Well-known member

آمین
همین واژه ای که گفتی خودشه ... تعریف واضحی از اوضاع و احوال تارا : درگیر

بسی سپاسمندم

scarlet

New member
mamnon bacheha, mamn asal , bacillus , tara...va hamehe dostani ke tavalodamo tabrik goftan , ishalla man ghabiliye konkoretono tabrik begam

maryam1010

New member
اسکارلت عزیز تولدت مبارک ایشالا سلامت باشی و به همه ارزوهات برسی:thanks:
امسال هم تو ارشد با یه رتبه ی خوب قبول شی..:4d564ad6:
منم چند روزی شده رو 8ساعت در جا میزنم

cheshmak

New member
سلامم سلامممم....من اومدم.....اول از همه یه تبریک ویژه به اسکارلت عزیز ......تولدت مبارک

امیدوارم همیشه و همه جا موفق باشی....خصوصا ارشد........

بچه هامن 5شنبه با کلی مهمون حدود 9ساعت خوندمممم........جمعه هم آزمون داشتم ..بعدش

از آزمون که اومدم رفتم تو فاز دپرسی.....که چرا هرچی میخونم یادم میره .....اینکه بدونی

سوال از کجا اومده و کدوم فصله و خونده باشیش ولی تو ج دادن شک کنی ....این خبلی

اعصابمو میریزه بهمممم......خلاصه جمعه رو خوندم ولی از اونحایی که اعصابم خورد بود به

درد.......میخورد.ساعتم نگرفتم

ایشالا امروز جبران میکنم......

padideh

New member
ديروز ٩ ساعت
تقصير اشل بود كه منو اغفال كرد گفت برو بپرس
اگه دستم بهت برسه اشل خانم
باز من نبودم دوباره تولد راه افتاد
اسكارلت جون تولدت مبارك

اشلللللللللل!!!!!!! خجالت بكش ! والا ادم نگاه ب ظاهر مظلوم اون اواتارش ميكنه و با خودش ميگه اي جانم اي جانممممممممم اشل بي زبون و مظلوم!
ولي نميدونيد ك چ ادم شيطووووووووووووووننننننننننننننننننن و .......هست! اون جا خالي رو بهت خصوصي ميگم...خخخخخخخ
الهي بگردم برا باسيل ك اينقدر زود اغفال ميشه ، اي جونم باسيلوس! يكي تو مظلومي تو اين سايت يكي هم اشل!!!!!!! والا ما ميگم شر و شيطونيم اما ما كجا و ووووو شيطنت شما ٢ تا كجا!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا