گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sara67

New member
آرزوها که خیلی زیادن..

اما آرزو میکنم به جایی برسیم که بزرگترین آرزومون رضایت خدا تو همه کارهامون باشه..

دوستای گلم برا فرج آقامون هم خییییییییییییلی دعا کنین...

mw.ashel

New member
سلام به همه تلاشگران کنکوری

12 روز تا ارشد 92

.
.
.
.
.

time02.jpg

.
.

منم دیروزفقط
8
ساعت خوندم ، اونم به دلیل اتفاقاتی که پیش اومد

smilies-azardl%20%28113%29.gif
فقط یک بار برای همیشه

salimeh

New member
دریا جونم خیلی گلی اگر کمکت نبود من با مامان عسل اشنا نمی شدم الهی همه بچه های این تاپیک امسال مزد زحماتشون رو بگیرن:rose:امین

vida68

New member
سلام. من امروز جمعه 27 اردیبهشت ماه 1392 تا ساعت 12 تنها 5 ساعت!!!!
برام دعا کنید.... دعاتون کردم....

setareh58

New member
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااام ارشدیهای 92
دیشب کلی برا همتون دعا کردم تا یام بود اسماتون آوردم و درکل براهمه اینایی که واقعا" زحمت میکشن و علاقمند به تحصیل هستن دعا کردم
اما متاسفانه دیشب خیلی حالم بد بود طوری که نشد نماز صبحم بخونم خوشبحال اونایی که نماز شب میخونن و دعا میکنن اونوقت من:13:
درکل برام دعا کنین که سرجلسه آزمون حالم خوب باشه که خوب بتونم جواب بدم منم درکنار شما قبولیها باشم:ad54ad:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

بانو

New member
تو این 14 روز چی باید انجام بدم و چه طوری بخونم که واقعا از همه ی اون چیزی که تو این مدت خوندم استفاده کنم

سلام احتمالا چند خطی که برایتان خواهم نوشت را می دانید اما بهرحال یاد آوری هم مفید هست .
اگر کنکور تان صبح هست صد در صد از همین فردا دیگر 6 صبح از خواب بیدار شوید .
کنکور را برای خود شبیه سازی بکنید ( مثلا" با شرکت در کنکور آزمایشی یا کنکوری که از خود می گیرید )
مطالبی که بیشتر فراموش می کنید و نیز تست هایی که برای خودتان گلچین کردید در اولویت هست اگر خلاصه مطلب دارید الان وقت مناسبی برای مرور شان هست .
اضطراب که همه دارند و اجتناب ناپذیر هست و مهم این هست که این اضطراب عملکردمان را مختل نکند پس به مقدار کم می دانیم که حتی مفید هست به آنچه که آموخته اید اطمینان داشته باشید و همیشه بگویید
" من مطمین هستم که قبولم من که چند ماه دارم به طور جدی برای کنکور می خوانم و وقت گذاشتم لیاقت این را دارم که قبول باشم و سعی ام را می کنم که در اولویت بالاتری قبول شوم ."
مثال : به خود بقبولانید که بعضی تست ها را نباید زیاد وقت رویشان گذاشت واقعیت این هست که با 4 دقیقه وقت گذاشتن و درست زدن تست آیا ارزش دارد یا این که این تست زمان بر را حتی با این که یاد دارم برای دور دوم بگذارم این نکته ای از روش های تست زنی هست و چندین نکته دیگر را که در مورد روز و شب قبل از کنکور بدانید نحوه ی تست زنی و مدیریت زمان در جلسه کنکور بدانید و عمل کنید می توانید بهترین در حد توان و علم خودتان باشید می توانید از مطالبی که در این باره در اینترنت نوشته شده کمک بگیرید .
به نظرم کلید قبولی در اولویت انتخابی بالاتر توسط رقیب های جدی کنکور اعتماد به نفس - آرامش و اطلاع از نحوه ی تست زنی و مدیریت زمان در جلسه کنکور هست و در درجه بعد علم داوطلب .تو این روز ها به اندازه ی مطالعه آرامش به داوطلبان کمک کننده هست .

واقعا ممنون از مطالب جالبتون و واقعا کمک کننده .میشه بگین منظورتون از نحوه ی تست زنی چیه ؟همین که رو چی وقت بزاریم رو چی نه یا اینکه قبلا تست زده باشیم و با کلمات اصطلاحات آشنا باشیم ؟
ممنون میشیم بازم لطف کنید جواب بدین

babak.stat1

New member
سلام دوستان سخت کوشو پرتلاش
در جریان هستین که بعد آزمون دفترچه سوال و به ما میدن یا مثل آزمون وزارت علوم از ما تحویل می گیرن؟؟؟؟؟

padideh

New member
Funny-Happy-Birthday-14.jpg

سلاااااااااااااااااااااااااااااااااامممممممممممممم
پس کوشید برو بچ ؟ عاغا امشب تولد داریم اینجاااااااااااااااا مراسم بزن و بکوب و از این حرفا
اغاز روز 28 اردیبهشت و تولد اسکارلت عزیز رو تبریککککککککککککککککک میگم عزیز دلم امیدوارم ب تمام ارزوهات برسی و تو ارشد قبول شی. اشل کوشی پس بیا اون شکلک قرمزه رو بذار ب مناسبت تولد اسکارلتم...........ای جونممممممممم اسکارلت تفلدت ی عالمه مبارکککککککککککککککک.........این عکس رو ب خاطر این گذوشتم که خیلی شبیه وضعیت ماست الان!!! اون اژدها کنکور هست و اون سوخته و داغون مغزه هم بروبچ کنکوری هست...............بزن اون دست قشنگرووووووووووووووووو

mahtab92

New member
سلام دوستان
اسکارلت عزیز تولدت مبارک ایشالا 120 ساله شی. سلامت باشی و به همه ارزوهات برسی
%2840%29.gif

امسال هم تو ارشد با یه رتبه ی خوب قبول شی..:thanks:
امروز 10 ساعت
بچه ها خوب بخونید
دیگه چیزی نمونده تا موفقیت.
با آرامش درس بخونید

موفق باشید

mw.ashel

New member
هر روز برایت رویایی باشد در دست

نه دوردست
عشقی باشد در دل
نه در سر
و دلیلی باشد برای زندگی
نه روز مره گی

اسکارلت عزیز تولدت مبارک

:riz304:
اینم کیک تولد برای اسکارلت عزیز که به همه بچه های تایپیکم میرسه
happy-birthday-song-cake.jpg

c2735_dancing_skeletons.gif

scarlet

New member
azizaye delam , mer30 az in hame khobi va mohebateton, kheyli khosh hal shodam , entezar nashtam to in ovzae yadeton monde bashe, padide jon axi ke gozashti aaliye, man ke az daste konkor jezghale shodammmmm
ashele golam babte keyket mamnonnnnnnnnn
ishalla man ghabolitono to arshad beheton tabrik begam :riz304:

asal 92

New member
اسکارلت جونم تولدت مبارککککککککککک:smiliess (8):
ایشالا همیشه زنده وسالم باشی عزیزم :thanks:
ایشالا خبر قبولیت که مطمئنم قبولی گلم
:rose:

mw.ashel

New member
سلام به همه دانشجویان ارشدی امسال

خسته نباشید، خدا قوت

11 روز تا ارشد 92

.
.
.
.
.

time02.jpg

.
.

منم امروز
11:40
ساعت خوندم

فقط یک بار برای همیشه

padideh

New member
هر روز بدتر از ديروز دينگ دينگ ... ١٠ ساعت
بزن دست قشنگرووووووووووو

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا