گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

biosta

Well-known member
تو اطلاعیه نوشته بود تمدید نمیشه انتخاب ها
شما مطمئنی. اگه نشد چی؟
یک خوبی اماری ها این هست که گاهی اتفاقات و رویداد ها را با دید احتمال نگاه می کنند
احتمال این که الان قلب من رگش بسته بشه و بمیرم چقدر هست ؟ صفر نیست اما نزدیک به صفر هست
تقریبا" هیچ چیزی قطعی نیست و حتی احتمال کمی برای هر اتفاقی بگذارید
آره شاید تمدید نشود همین طور هست که می گویید اگه نشد چی ؟
یادمان باشد دنیا دنیای احتمالات هست من نمی گم صد در صد وقت بعد از کنکور برای ویرایش می گذارند می گویم احتمال این که وقت بعد از کنکور برای ویرایش بگذارند 95 در صد هست ( چند سال اخیر که چنین بوده )
خوب دوستان می توانید وقت خودتان را برای تنظیم اولویت هایتان بگذارید
بلاخره این زمان بایستی به گونه ای سپری شود .
اگر به استرس و اضطرابم سال قبل غلبه نمی کردم قبول نبودم .

bacillus.bs

New member
بچه ها به نظرتون كنكور يك سال در ميون سخت و اسون نيست؟
من نظرات نفرات برتر خوندم
سال 89 سخت بوده
سال 90 بهتر از سال قبل
سال 91 كه سخت بود
يعني امسال چه جوريه .......
82689_girl_in_dreams.gif

maryam1010

New member
سلام دوستان.:bunnyearsmiley:
من امروز 8 ساعت خوندم
آیشن جون بهت تبریک میگم انشالله به هرچی میخوای برسی مرسی واسه کیکت عزیزم:p
ما همه قبولیم فقط به خدا توکل کنیم
شبتون ناز

bacillus.bs

New member
امروز 10:45
بعدشم مهمون
اخه اين مهمونا هم درك نمي كنند دم كنكوري هااااااا

maryam1010

New member
منم به این نتیجه رسیدم چون تست های آزمون های سالای قبلو که زدم یه سال در میون سخت بوده خداکنه امسال آسون باشه

Taraa

Well-known member
همون که قبلا گفتم.. کتابدار مذکرمون.. یَک جانور عجیب الخلقه ایه که یه کتابخونه موندن تو کفِش.

همون که گفتم بعد کنکورم میرم از نون خوردن میندازمش (تا این حد اصن)
546219_slider_vomit.gif

آها .. یادم اومد
از من میشنوی بزن همین الان مغزشو بپاچون رو دیوار بعد با خیال راحت از این روزای باقیمونده استفاده کن ... چه کاریه تحملش کنی تا بعد کنکور

فردا شب لیله الرغائب (شب آرزوها) هست ... فردا روزه داره و یه سری اعمال دیگه .... بچه های این تاپیکو تو دعاهاتون فراموش نکنید

1392.02.25

7 ساعت

آخرین ویرایش:

mahtab92

New member
سلام دوستای عزیزم.
امروز ۸ ساعت خوندم ولی فردا حتما جبران میکنم...
بچه ها فقط و فقط بخونید به هیچ چی فکر نکنین....
ب امید موفقیت

cheshmak

New member
سلامممممم....سلاممممممم .....سلام به همه

اول از همه یه تشکر ویژه از جناب بیوستا دارم که واقعا حرفاشون تو این روزا خیلی به دردمون

میخوره ......ممنونم به خاطر حضورتون تو این تاپیک....

دوم اینکه بچه ها چرا پستامون پاک شدههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و سوم پدیده جون من پست شما رو دیدم که دعوام کرده بودی وازم ناراحت بودی.......و

از اونجایی که من هیچ وقت دوس ندارم کسی از دستم ناراحت باشه به خاطر همین امروز

تلاشمو بیشتر کردم ........و امروز11ساعت و 15 مین درس خوندم.....و واقعا به این

نتیجه رسیدم که خواستن توانستن است.........پس همه ی ما میتونیم......شک نکنید...!!

scarlet

New member
saaaaaalaaaam , inja chera injoriye, ye roz hast, ye roz nist,inja hamechi darhame , mesle mokhe man ke dar hale enfejareeee
emroz 11saat, ye hesse ajibi daram bacheha, ye joriyam , ghabele vasf nist,manzoram esteres nista , nemidonam chiye, engar dar shorofe "daze" shodan hastam, shab khoshhh dostan

padideh

New member
سللللللاااااام ممممممممم ي سلاممممممم پراز انرژيييي ب دوستايييييييييبيي كنكوريم ....
به به ميبينم چشمك اوج گرفته...افرين...اخه اگه زور بالا سر شما نباشه ك درس نميخونيد!!! عاغااااا منو تشويق كنيددد لطفا من امروز موفق شدم ي دختر كراكي رو تركش بدم!!!! خودش ميدونه اسمش چيه نيازي ب توضيح نيس...
چ عجب اسكارلت تشريف اورديد شما!!
باسيل جون افرين تو هم امرو اوج گرفتي ...
عاغا منم امرو خوب بودم ١٣ ساعت خوندم

mw.ashel

New member
سلام به همه تلاشگران کنکوری

13 روز تا ارشد 92

.
.
.
.
.

time02.jpg

.
.

منم امروز
12:20ساعت خوندم:1dco2x0p1lilzhfpg1t

smilies-azardl%20%28113%29.gif
فقط یک بار برای همیشه
smilies-azardl%20%28113%29.gif

mw.ashel

New member
سللللللاااااام ممممممممم ي سلاممممممم پراز انرژيييي ب دوستايييييييييبيي كنكوريم ....
به به ميبينم چشمك اوج گرفته...افرين...اخه اگه زور بالا سر شما نباشه ك درس نميخونيد!!! عاغااااا منو تشويق كنيددد لطفا من امروز موفق شدم ي دختر كراكي رو تركش بدم!!!! خودش ميدونه اسمش چيه نيازي ب توضيح نيس...
چ عجب اسكارلت تشريف اورديد شما!!
باسيل جون افرين تو هم امرو اوج گرفتي ...
عاغا منم امرو خوب بودم ١٣ ساعت خوندم

سلام به همه دوستان خوبم و یه تشکر ویژه به آقای بیوستا و پدیده جون بابت وقتی که تو این تایپک میذارن و به همه ما کمک میکنن.
خدا رو شکر امروز به کمک و تهدید های پدیده جون و نصیحت های آقای بیوستا و تموم حرفای امیدبخش همه دوستان در این تایپک موفق شدم که تو روال درس خوندن بیفتم و امروز رو خیلی عالی پیش میرفتم که متاسفانه یه اتفاق و خبر بدی افتاد که واقعا دیگه نمیدونم در مقابل این مشکل اونم دوهفته مونده به ارشد چیکار کنم ولی اینو میدونم که همه ما تا رسیدن به آزمون کنکور تو این یک سال سختی ها و مشکلات زیادی رو پشت سر گذاشتیم و چه بسا گاهی نا امید شدیم و بعدش به خودمون اومدیم و دوباره از جایی که توقف کرده بودیم شروع کردیم به ادامه دادن.
برای همتون دعا میکنم که موفق و شاد باشید.
منم دعا کنید تا این چند روز باقیمونده از این امتحان سخت الهی و مشکلی که پیش برام به وجود اومده ، با سربلندی بگذرم و با ذهن باز ادامه بدم ولی روحیمو نمیبازم و تحت هر شرایطی ادامه میدم.
ببخشید که وقت با ارزش شما رو گرفتم.

امشب بزرگی‌ات می‌شود آرزوهایت
لیله‌الرغائب است، مراقب آرزوهایت باش

images

asal 92

New member

یاالهی گشته امشب محفل عشق ودعا
مابگوئیم آرزوها رابه درگاه شما ؟
آرزوی این حقیر امشب یک واژه است :
ارشد است وارشد است وارشد است

asal 92

New member
:auizz3ffy9vla57584xامشب شب آرزوهاست
باهرزبان باهرعقیده درهرکجایی که هستید اگر بادل وامید ازخداخواهشی دارید مارو هم بی نصیب نذارید آرزومیکنم هیچ تلاشی بی نتیجه نمونه ...
التماس دعا
خداااااااااااااا.....
:sad:

mf2009

New member
ایشا الله تمام بچه های این تالار به آرزوهاشون برسن مخصوصا مامان عسل گل چون خیلی تلاش میکنه ...

biosta

Well-known member
کاش نوشته ام واقعیت نداشت اما واقعیتی تلخ هست که شاید هیچ وقت داوطلبان کنکور متوجه اش نشوند
تمام پست هایی که برای راهنمایی نوشتم برای این بود که برایتان چنین نشود .

داوطلبی قبول میشود خوشحال که رتبه 100در کنکور ارشد آورده
داوطلبی قبول میشود خوشحال که رتبه 100 آورده اما اگر آن داوطلب که رتبه ی 100 آورده می دانست روز های قبل از کنکورکه مطالعه می کرد و نیز جلسه کنکور را چگونه بگذراند که بهترین خودش باشد رتبه 30 می آورد
تفاوت رتبه ی 100 با 30 تفاوت به خاطر الزاما" اطلاعات علمی نیست .

:auizz3ffy9vla57584xامشب شب آرزوهاست
باهرزبان باهرعقیده درهرکجایی که هستید اگر بادل وامید ازخداخواهشی دارید مارو هم بی نصیب نذارید آرزومیکنم هیچ تلاشی بی نتیجه نمونه ...
التماس دعا
خداااااااااااااا.....
:sad:

اره بچه ها واسه هم دعا کنید برا منم همینطور چون الان تواین اوضاع یه مشکل بزرگ دارم راستی کسی میدونه اون تایپیکی که توش نکته های شیمی عمومی مورتیمر را نوشته بودن چی بود؟لطفا راهنمایی کنید.باتشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا