گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shohreh2399

New member
بچه ها تلاشتونو از دست ندین این روزا فقط به چیزای خوب فکر کنین این روزا سرنوشت سازه به امید موفقیت همتون

سلام به همه دوستای گلم
براتون بهترین ها رو آرزو دارم
و امیدوارم که همتون امسال قبول شین
آمین

بانو

New member

کو این شکلک گریه همش که باید برم تو دیوار :13:

خدایا کمکم کن انگار هیچی نخوندم اگه نرسم دوره این چند روز کنم پریدن همشون

پریروز ۱۲ ساعت
دیروز ۱۱:۳۰

:1dco2x0p1lilzhfpg1t
:65d6a5d6s:
:smilies-azardl (181

آيشن

New member
اهان راستی ایشن جون تبریک خاص منو پذیرا باش :4d564ad6:بعدشم پ این پدیده کجاس؟دلم براش تنگ شده:sad:
ممنونم دريا جان و همينطور بقيه بچه هاي تايپيك :آشل ,چشمك,مامان عسل,باسيل و مهتاب و سارا و..................همه بچه هاي عزيز كه اسمشون يادم نيست.
358619_fs6avqu9vlnx9g89.gif
من كه اين دو روز گذشته خيلي كم خوندم فقط درگير انتخاب رشته بودم.تازه رسونده بودم به10ساعت ها خدا كنه دوباره بتونم ادمه بدم اين روزاي آخري خيلي مهمه.اين پديده هم نيست دعوامون كنه لااقل از ترس اون بخونيم
353519_furious.gif

bacillus.bs

New member
فكر كنم پديده ديگه داره ٢٤ ساعته مي خونه
امروز ٩ ساعت
خدايا كي ميشه كه راحت بشيم
6761_connie_escapejar.gif

sara67

New member
امروز 12 ساعت..
847720_girl_cray.gif

باید تغییر استراتژی بدم.. الان موقع جنگ با اون یاروهه نیس..
848220_girl_hysteric.gif

مرور شیمی و زیست و تستای زبانم رو زمینه.. تازه اون مشکل بیوشیمیم هم سر جاشه..

منم سال دومی ام. میمیرم اگه قبول نشم اون چیزی رو که میخوام.. دلم برا دانشگاه و بدو بدوهاش یه ذره شده.. :sad:

خدایا..
400017_mf_depressed.gif
به همه دوستام مخصوصا اونایی که تو این تاپیکن.. مخصوصا اونایی که خودت میبینی دارن روز به روز تلاششون رو بیشتر میکنن برکت عطا کن.. خدایا حیفه جوونیمون، سرزندگیمون تو این روزهای تکراری بگذره.. خودت هوای هممون رو مثل همیشه داشته باش
آمین

آخرین ویرایش:

mahtab92

New member
سلام دوستای گلم. همگی خسته نباشید. امروز 10 ساعت خوندم.
بچه ها اصلا فکر منفی نکنید حتی واسه یک لحظه. اعتماد به نفستون ببرید بالا. به خودتون بگید
من این همه خوندم و تلاشمو کردم هیچ کس به اندازه ی من مستحق قبول شدن نیست.
راستی اصلا استرس نداشته باشد چون حافظه رو مختل میکنه.با آرامش درس بخونید.
به امید موفقیت...:thanks:

Taraa

Well-known member
امروز 12 ساعت..
847720_girl_cray.gif

باید تغییر استراتژی بدم.. الان موقع جنگ با اون یاروهه نیس..
848220_girl_hysteric.gif

منم سال دومی ام. میمیرم اگه قبول نشم اون چیزی رو که میخوام

کدوم یاروهه؟ (کلا چشام به کلمه های جنگ و دعوا و بزن بزن حساسه
:tonguesmiley:)

شماها چرا نقش منو تو این تاپیک نادیده میگیرید ... من در کل واسه این اینجام که شما ساعت مطالعه منو ببینید به خودتون امیدوار شید ... ینی اگه قرار باشه شماها قبول نشید پس من قبول میشم؟ همتون قبولید بابا .. انقدم استرس نداره ...

1392.02.24

-0-
:whistle:

آيشن

New member
پ چرا ي تعداد از تايپيكها حذف شدن.ي تعدادي از دوستان از بنده شيريني خواسته بودن آخه من نميدونم اينجا چطور بايد شيريني بدم شوما بگيد .صبر كنيد تا قبولي اصلي حالا بايد نتايج انتخاب رشته بياد بعد دعا كنيد اون موقع هم قبول بشم فعلا اين كيك رو داشته باشين
532611_cake.gif
اصلا فك كنم همين كافي باشه ديگه شيريني زياد ضرر داره ديابت مياره
526411_tulips2.gif

padideh

New member
پَ كو اينن پست هاي من!!! عاغا ب جون خودم من ديشب ي عالمه نوشتم !! و چندين نفرو محاكمه كردم و بعضي رو تشويق!!!
اي بابااااااا يعني اين روزا همه چي واقعا درهم شده!!!! اين زندگي ما داريممممممم خدااااااااااااااااااااااااا خستههههههههههههههههههههههههههههههههههههه شدمممممممم
اما بازم چاره اي نيسسسسسسسس !
باسيل خانوم چشمك خانوم شانس اورديد حذف شد پستم وگرنه بدجور حالتون رو گرفته بودم....من رفتم بميرم با درسامممممم
فهلا

bacillus.bs

New member
پَ كو اينن پست هاي من!!! عاغا ب جون خودم من ديشب ي عالمه نوشتم !! و چندين نفرو محاكمه كردم و بعضي رو تشويق!!!
اي بابااااااا يعني اين روزا همه چي واقعا درهم شده!!!! اين زندگي ما داريممممممم خدااااااااااااااااااااااااا خستههههههههههههههههههههههههههههههههههههه شدمممممممم
باسيل خانوم چشمك خانوم شانس اورديد حذف شد پستم وگرنه بدجور حالتون رو گرفته بودم....من رفتم بميرم با درسامممممم
فهلا

Plz دوباره بنويس
61189_girl_pardon.gif

sara67

New member

کدوم یاروهه؟ (کلا چشام به کلمه های جنگ و دعوا و بزن بزن حساسه
:tonguesmiley:)

شماها چرا نقش منو تو این تاپیک نادیده میگیرید ... من در کل واسه این اینجام که شما ساعت مطالعه منو ببینید به خودتون امیدوار شید ... ینی اگه قرار باشه شماها قبول نشید پس من قبول میشم؟ همتون قبولید بابا .. انقدم استرس نداره ...

1392.02.24

-0-
:whistle:

همون که قبلا گفتم.. کتابدار مذکرمون.. یَک جانور عجیب الخلقه ایه که یه کتابخونه موندن تو کفِش.

همون که گفتم بعد کنکورم میرم از نون خوردن میندازمش (تا این حد اصن)
546219_slider_vomit.gif

sara67

New member
فهلا

راس میگه.. صوب خودم لایکشو زدم..

تازه اشل طفلکی هم کلی زحمت کشیده بود تاریخ شمار گذاشته بود..
60879_wha[1].gif

k-b

New member
مرسیییییی آیشن جون. ایشالا قبولیت! عزیزم کیک هم خیلی خوشمزه بود:motat:

vida68

New member
سلام دوستان درس خونم.... بالاخره بعد روزها ساعت مطالعه ام به شما رسید....
دیروز 12 ساعت شایدم بیشتر چون ساعت دقیق نگرفتم....!!!!:a2d3:
ولی امروز مهمون اومد برامون و نشد بخونم:sadsmiley: صبح که کارورزی بودم عصر هم تا الان فقط 2 ساعت خوندم...:(50):

فراموش نکنید ما همه قبولیم....

biosta

Well-known member
جدیدا" پرسیده شد .شاید سوال شما باشد

سوال : در ترتیب انتخاب هایم سر در گم هستم و دارم در این باره فکر می کنم
جواب: بعد از کنکور وقت برای اصلاح کم و زیاد کردن انتخاب ها می گذارند
یکی از مهمترین سوالاتی که قبول شدگان کنکور که به درستی به آن جواب می دهند این هست الان چه کاری در اولویت ست ؟
در چند روز باقی مانده انرژی خود را فقط و فقط و فقط بر روی درس بگذارید .

((به خاطر گرفتن نتیجه بهتر و افزایش کمیت و کیفیت مطالعه دوستان به نظر من زمانی که در سایت می آیید برای روز های باقی مانده کاهش داده اید باز هم کاهش دهید ))

Tarsa

New member
سلام سلام
من حدود7ساعت شد فکر کنم
خدا به همتون کمک کنه
آیشن جون مرسی واسه کیکت عزیزم
من این روزا با آیه ی :ان مع العسر یسرا میرم جلو
ایشاا... همه انرژی های خوب دنیا بیاد سمتتون
شبتون پر درس:28:

biosta

Well-known member
سلام دوستان درس خونم.... بالاخره بعد روزها ساعت مطالعه ام به شما رسید....
دیروز 12 ساعت شایدم بیشتر چون ساعت دقیق نگرفتم....!!!!:a2d3:
ولی امروز مهمون اومد برامون و نشد بخونم:sadsmiley: صبح که کارورزی بودم عصر هم تا الان فقط 2 ساعت خوندم...:(50):

رتبه ی شما به طور مستقیم تحت تاثیر خود باوری و اعتماد به نفستان هست
اضطراب چیه؟!
می دانم که قرار نیست همه ی سوالات رو جواب بدهم پس همان علم متوسط من همراه با برنامه ریزی که از قبل برای جلسه کنکور کردم و اضطراب و استرس کمی که دارم و از روش های تست زنی و مدیریت زمان در کنکور اطلاع دارم این عوامل می تواند باعث قبولی ام بشود و سعی ام را می کنم که در اولویت بالاتری قبول بشوم .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا