گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

padideh

New member
بچه ها من امشب براي تك تك شما دعا ميكنم و اميدوارم امسال همتون قبول شيد......
خدايا خودت شاهد تلاش هاي ماها بودي ، خودت شاهد سختيهايي ك كشيديم بودي....تو اين شب ارزوها ازت ميخوايم ك مارو ب ارزوي خودمون برسوني.

mahtab92

New member
بچه ها امیدوارم امشب خدا همه ی ارزوهای ریزو درشتتونو براورده کنه....
از صمیم قلب خدارو صدا کنید حتما جوابتونو میده.
امیدوارم همه ارشد قبول شیم....
خدایا کمکمون کن
امین
التماس دعا

rainy-girl

New member
سلام بچه ها برا ارشدسال اينده ازكي برنامه همه خوانيتون شروع ميشه منم شركت كنم؟

mf2009

New member
498521_U2tbvEVN.jpg

salimeh

New member
ممنون از راهنمایی هات مامان عسل گل.خدایا به حق این شب عزیز همه کسایی که زحمت کشیدن خصوصا مامان عسل ما جز قبولی های امسال باشن:bunnyearsmiley:

shohreh2399

New member
من برای همتون دعا میکنم انشالله همتون قبولشین
بچه ها این روزا تست میزنین یا دوره میکنید؟

darya63

New member
دیروز خیلی خوب شروع کردم و حتی بین درس خوندنام شاممو درست کردم که دیگه با خیال راحت تا اخر شب برم کتابخونه و بخونم
و تا ساعت 8 شب تونستم 7:45 بخونم
یعنی دیروز عشقم بود دورقمیش کنم و...نشد البته با یه مهمون ناخونده و...هی وای من
دورقمی که هیچی از دیشب تا الان نتونستم بخونم!
یه وقتایی یه کسایی تو زندگی ادم میان و میرن که وقتی میان زلزله 9 ریشتری به تمام احساساتتون میزنن که تا چند ماه اثار مخربش هست

عاقا من پشیمون شدم من جزیره میخوام .یه جزیره که توش هیچکی نباشه ...چه برسه به اینجور ادما

darya63

New member
الهی من فدای تو اشل جونم نبینم غصه و درداتو.:sadsmiley:
تو اینقدر گلی و مهربونی و ماهی که مطمئنم خدا همیشه حواسش به تو هست.
برات بهترینا رو دعا میکنم بهترین دوستم.بوس بوس

darya63

New member
بچه ها برا همه تون امشب دعا میکنم و همه تونو دست خدا میسپارم و امیدوارم بهترینای زندگیتون براتون اتفاق بیفته
بهترینای زندگیتون

darya63

New member
راستی این اکونومیک کجاس؟هیچ وقت نیست بعد یهو ظاهر میشه و میگه معلوم نبود من نبودم!

darya63

New member
ممنون از راهنمایی هات مامان عسل گل.خدایا به حق این شب عزیز همه کسایی که زحمت کشیدن خصوصا مامان عسل ما جز قبولی های امسال باشن:bunnyearsmiley:

من که بتون گفتم مامان عسل خیلی گله و خوب راهنماییت میکنه
راستی سلیما پ من چی؟منو از این دعا مخصوصا میکنی؟:smiliess (4):

bacillus.bs

New member
پیامبراکرم(ص) فرمودند: «ماه رجب، ماه استغفار امت من است. پس در این ماه بسیار طلب آمرزش کنید که خدا آمرزنده و مهربان است».
اولین شب جمعة ماه رجب را «لیلة الرغائب» (شب آرزوها) می نامند. در این شب ملائک بر زمین نزول می کنند. برای این شب عملی از رسول خدا(ص) نقل شده که فضیلت بسیاری دارد و بدین قرار است:
روز پنج شنبه اول ماه ـ در صورت امکان و بلامانع بودن ـ روزه گرفته شود. چون شب جمعه شد، بین نماز مغرب و عشا، دوازده رکعت نماز اقامه شود که هر دو رکعت به یک سلام ختم می شود و در هر رکعت یک مرتبه سورة حمد، سه مرتبه سورة قدر، دوازده مرتبه سورة توحید خوانده شود. و چون دوازده رکعت به اتمام رسید، هفتاد بار ذکر «اللّهم صلّ علی محمّد النّبی الاُمّی و علی آله» گفته شود. پس از آن در سجده هفتاد بار ذکر «سبّوحٌ قدّوسٌ ربّ الملائکة والرّوح» گفته شود. پس از سر برداشتن از سجده، هفتاد بار ذکر «ربّ اغفر و ارحم و تجاوز عمّا تعلم إنّک انت العلیّ الأعظم» گفته شود. در اینجا می توان حاجت خود را از خدای متعال درخواست نمود. ان شاء الله به استجابت می رسد.

bacillus.bs

New member
پیامبراکرم(ص) در فضیلت این نماز می فرماید: کسی که این نماز را بخواند، شب اول قبرش خدای متعال ثواب این نماز را با زیباترین صورت و با روی گشاده و درخشان و با زبان فصیح به سویش می فرستد. پس او به آن فرد می گوید: ای حبیب من، بشارت بر تو باد که از هر شدت و سختی نجات یافتی. میّت می پرسد تو کیستی؟ به خدا سوگند که من صورتی زیباتر از تو ندیده ام و کلامی شیرین تر از کلام تو نشنیده ام و بویی، بهتر از بوی تو نبوییده ام. آن زیباروی پاسخ می دهد: من ثواب آن نمازی هستم که در فلان شب از فلان ماه از فلان سال به جا آوردی. امشب به نزد تو آمده ام تا حقّ تو را ادا کنم و مونس تنهایی تو باشم و وحشت را از تو بردارم و چون در صور دمیده شود و قیامت بر پا شود، من سایه بر سر تو خواهم افکند.1

f-mk

New member
سلام.وااااااااااااای خدا منو بکشه.شما چقد زیاد میخونید.:smiliess (15):
تازه این بخش سایتو دیدم.استرس گرفتم.من میخوام قارچ امتحان بدم خیر سرم میخوام تهرانم قبول بشم:smiliess (12):ولی اصلا مثل شما انقد درس نخوندم.فوقش روزی 6 یا 7ساعت میخونم.
یه مشکلی که دارم اینکه توو تست زنی خیلی بی دقتم.دیروز ارشد پارسالو بخش قارچو زدم درصدم71شد وقتی سوالارو بررسی کردم دیدم اگر یکم دقت میکردم درصدم81 میشد ولی خیلی بی دقتم.خیلی از خودم حرصم میگیره.اگر قارچمو 80بتونم بزنم احتمال قبولیم واسه تهران زیاد میشه.میگید چیکار کنم که دقتم بالا بره و اینجوری توو ارشدم خرابکاری نکنم؟

biosta

Well-known member
تو این 14 روز چی باید انجام بدم و چه طوری بخونم که واقعا از همه ی اون چیزی که تو این مدت خوندم استفاده کنم

سلام احتمالا چند خطی که برایتان خواهم نوشت را می دانید اما بهرحال یاد آوری هم مفید هست .
اگر کنکور تان صبح هست صد در صد از همین فردا دیگر 6 صبح از خواب بیدار شوید .
کنکور را برای خود شبیه سازی بکنید ( مثلا" با شرکت در کنکور آزمایشی یا کنکوری که از خود می گیرید )
مطالبی که بیشتر فراموش می کنید و نیز تست هایی که برای خودتان گلچین کردید در اولویت هست اگر خلاصه مطلب دارید الان وقت مناسبی برای مرور شان هست .
اضطراب که همه دارند و اجتناب ناپذیر هست و مهم این هست که این اضطراب عملکردمان را مختل نکند پس به مقدار کم می دانیم که حتی مفید هست به آنچه که آموخته اید اطمینان داشته باشید و همیشه بگویید
" من مطمین هستم که قبولم من که چند ماه دارم به طور جدی برای کنکور می خوانم و وقت گذاشتم لیاقت این را دارم که قبول باشم و سعی ام را می کنم که در اولویت بالاتری قبول شوم ."
مثال : به خود بقبولانید که بعضی تست ها را نباید زیاد وقت رویشان گذاشت واقعیت این هست که با 4 دقیقه وقت گذاشتن و درست زدن تست آیا ارزش دارد یا این که این تست زمان بر را حتی با این که یاد دارم برای دور دوم بگذارم این نکته ای از روش های تست زنی هست و چندین نکته دیگر را که در مورد روز و شب قبل از کنکور بدانید نحوه ی تست زنی و مدیریت زمان در جلسه کنکور بدانید و عمل کنید می توانید بهترین در حد توان و علم خودتان باشید می توانید از مطالبی که در این باره در اینترنت نوشته شده کمک بگیرید .
به نظرم کلید قبولی در اولویت انتخابی بالاتر توسط رقیب های جدی کنکور اعتماد به نفس - آرامش و اطلاع از نحوه ی تست زنی و مدیریت زمان در جلسه کنکور هست و در درجه بعد علم داوطلب .تو این روز ها به اندازه ی مطالعه آرامش به داوطلبان کمک کننده هست .

آخرین ویرایش:

Tarsa

New member
سلام.وااااااااااااای خدا منو بکشه.شما چقد زیاد میخونید.:smiliess (15):
تازه این بخش سایتو دیدم.استرس گرفتم.من میخوام قارچ امتحان بدم خیر سرم میخوام تهرانم قبول بشم:smiliess (12):ولی اصلا مثل شما انقد درس نخوندم.فوقش روزی 6 یا 7ساعت میخونم.
یه مشکلی که دارم اینکه توو تست زنی خیلی بی دقتم.دیروز ارشد پارسالو بخش قارچو زدم درصدم71شد وقتی سوالارو بررسی کردم دیدم اگر یکم دقت میکردم درصدم81 میشد ولی خیلی بی دقتم.خیلی از خودم حرصم میگیره.اگر قارچمو 80بتونم بزنم احتمال قبولیم واسه تهران زیاد میشه.میگید چیکار کنم که دقتم بالا بره و اینجوری توو ارشدم خرابکاری نکنم؟
استرس نگیر دوست من مهم تلاشته که کردی حتما خوندی که همچین درصدی داری دیگه
منم همینطورم اما بعدش تصیم گرفتم هی دنبال این نباشم تند تند بزنم عوضش اول با آرامش بخونم بعد بزنم

maryam1010

New member
سلام دوستان گلم.
تو نماز امشب همتونو دعا کردم امیدوارم به همه ی آرزوهای قشنگتون برسین (مخصوصا مهسای گلم.آشل عزیزم،باسیل جونم،مامان عسسسسسسسسسسسسسل و همه بچه ای این تاپیک) وهمتون ارشد قبول بشین.

scarlet

New member
salam, to ro khodaaaaaaaaaaa vase manam doa konin
man vase hamaton doa kardam, esme tak taketono to doam avordam, mano to doahaton yadeton nare
eltemase doa

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا