گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

vb2

New member
سلام دوستا منم خوبم امروز زنان خوندم و دارم میخونم ای ای ای ازش بدم میاد بعدشم زبان میخونم ...................

mamai86

New member
من تا الان 35 صفحه بارداری زایمان خوندم.چشام خسته س . آخر شب زنان میخونم:dadad4:

vb2

New member
سلام اهالی منم امروز بد نبودم زنان خوندم با زبان کلیم خستم:dadad4:

negar91

New member
من امروز عالی بودم :a2d3:ترکوندم 7ساعت درسیدم :4d564ad6:
1فصل تغذیه+مرور 2فصل فیزیو همراه با تست+1فصل بیوشیمی و مرور فصل قبلی + مهارت3 لزگی رو هم تموم کردم

mamai86

New member
من امروز عالی بودم :a2d3:ترکوندم 7ساعت درسیدم :4d564ad6:
1فصل تغذیه+مرور 2فصل فیزیو همراه با تست+1فصل بیوشیمی و مرور فصل قبلی + مهارت3 لزگی رو هم تموم کردم

باباااا درسخون! بابا فعال!! بابااا انگیزه! باباااا قبول شو!:applause::applause:

leila00

New member
آفرين به همه دوستاى درسخون ...من امروز 6ساعت خوندم ...يه درس 504...اگه خدا بخواد 6 درسش مونده از دستش خلاص بشم ...وزيست مجد 30 صفحه ....10 صفحه از کتاب زيست پوران پژوهش و يک کم تست .... بچه ها من از شنبه مرخصى مىگيرم خودم و مىکشم کمتر از 10 ساعت نشه ....با آرزوى قبولى همه ما ...

mamai86

New member
لیلا جان:sarma:

من مطمئنم قبول میشی. مرخصی گرفتن هم فکر بسیار خوبیه:applause:

katii

New member
سلام دوستان
با قوت ادامه بدين
با اعتماد به نفس تمام
ما ميتونييم

Mona11

New member
سلام
من میخوام دکترای بیوتکنولوژی پزشکی شرکت کنم ولی منابعش رو نمیدونم میخواستم بدونم کسی هست که کمکم کنه؟ راستی بچه ها منم برای مطالعه گروهی پایه ام!

leila00

New member
سلام ..دوستای درسخون ....من امروزاصلا نخوندم خیلی بد بود ...دیدین میگن خوش شانس ....به اندازه من ندیدید....یه ماموریت اداری برام زدن 18 هم باید تهران باشم .تو این شرایط درس ها م.....امیدوارم که همه شما خوب درس بخونید ...مامایی جون ایشاا.. شما هم قبول میشید ...امروز درسها خوب بود؟ کارشناس جون شما چی؟ لیلی جون باز نیستی؟ نگار جون درسها خوب پیش میره؟ کتی جون شما چی؟ با آرزوی موفقیت همه ما ... مونا جون خوش آمدید...

mamai86

New member
من امروز خیلی خوب بودم.40 صفحه بارداری+ 1 فصل زنان

الانم دارم داخلی جراحی میخونم:smilies:

katii

New member
سلام دوستان :ad54ad:
منم امروز خوب بودم خدارو شكر
تاريخ امتحانمو ديدم : 5شنبه صبح 1 تير :wacsmiley:
ليلي خانوم چرا ديگه شمارش معكوس نميدي؟ بيا بازم از اون حرفاي انرژي دهنده بزن:sadsmiley
:

mamai86

New member
سلام بچه ها
امروز 5 شنبه ست.دو فصل از داخلی جراحی (از فصول کلیدی و مهم) خوندم.رو هم شد 50 صفحه.

خوب بود.در کل من با این درس مشکل داشتم دوسِش نداشتم.اما میخوام تو یه هفته ضربتی بخونمش کنار بقیه درسا..
الان میبینم واقعا چیزی نبوده..الکی واسه خودم بزرگش کرده بودم:riz481:

karshenasgh

New member
سلام ..دوستای درسخون ....من امروزاصلا نخوندم خیلی بد بود ...دیدین میگن خوش شانس ....به اندازه من ندیدید....یه ماموریت اداری برام زدن 18 هم باید تهران باشم .تو این شرایط درس ها م.....امیدوارم که همه شما خوب درس بخونید ...مامایی جون ایشاا.. شما هم قبول میشید ...امروز درسها خوب بود؟ کارشناس جون شما چی؟ لیلی جون باز نیستی؟ نگار جون درسها خوب پیش میره؟ کتی جون شما چی؟ با آرزوی موفقیت همه ما ... مونا جون خوش آمدید...

من این روزا اوضاع درسم اصلاً خوب نیست. حرفی برای گفتن ندارم. برام دعا کنین دوباره لااقل مثل قبل بشم. خیلی از دست خودم عصبانیم. :sad::sadsmiley:

آخرین ویرایش:

mamai86

New member
من این روزا اوضاع درسم اصلاً خوب نیست. حرفی باری گفتن ندارم. برام دعا کنین دوباره لااقل مثل قبل بشم. خیلی از دست خودم عصبانیم. :sad::sadsmiley:

از فردا شروع کن بهتر بخون..مثل سابق!

از کارایی که تورو از درس دوور میکنه..دوری کن. از کارایی که حواستو پرت میکنه.

خودت باز بهتر میدونی چه طوری برا درس تمرکز کنی..ایشالله بهتر شه اوضاع درسیت:smilies-azardl (181

katii

New member
من این روزا اوضاع درسم اصلاً خوب نیست. حرفی باری گفتن ندارم. برام دعا کنین دوباره لااقل مثل قبل بشم. خیلی از دست خودم عصبانیم. :sad::sadsmiley:

سلام عزييزم
نااميد نباش وقت زيادي نمونده كه
همينو خوب استفاده كني انشا. جواب ميگيري
بعدش كللل تابستونو خوشي
يه يا علي بگو و با قوت ادامه بده
اين فرصت طلايي رو از دست نده دوست من

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا