گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

katii

New member
ليلي جان بازم كه خبري ازت نيست
خوبي شما؟؟
منتظرتم زودتر بيا يه علايم حياتي از خودت نشون بده دوست من
حسابي مشغول درسي آآره؟

leiliyebidel

New member
47...
سلااااااااااااااام دوستای خوبــــــــــــــــم
خوفین همه دیگه..
وااااااااااااااااااااااای بچه ها همتون قبولین ب امید خدا...
الآن تاپیکو دیدم کلی انرژی گرفتم دوستای گلم
:4d564ad6:
من ی درگیری دارم شاید نتونم زیاد بیام و تو این مدتم اصن نتونستم خوب درس بخونم!بچه ها اگه ی روز نیومدم خودتون شمارش معکوس برین ک زمان از دستتون در نره......
هنو کلییییییییییییییییییی مونده!من خیلی ناراحت بودماااااااا ولی امروز باز ی حساب سرانگشتی کردم دیدم خیلی وقت هس هنوز...
باسی جونم تو این 47 روز کلی میشه کار کرد...مثلا شبا11:30یا 12 بخوابی!(البته اگه خیلی خوش خوابی!وگرنه من توصیه می کنم زودتر از 1 نخوابی!)صب5:30یا 6 بیدار شی...1 تا 2 ساعتم ظهر حتما حتما بخواب ک هیچی ب اندازه ی خواب ظهر نمیشه....!1 ساعت ظهر و 1 ساعتم شب وا3 نهار و شام و نماز وقت بذار...کلا میشه 10 ساعت...تو بگو با وقتی ک ممکنه تلف کنی و اتفاقی ک ممکنه ناخواسته بیفته 12 ساعت! میمونه 12 ساعت دیگه ک باید 9ساعتش کمه کم مفید باشه....اووووووووووو تو این 9 ساعت میتونی زمینو ب زمان بدوزی! بت قول میدم قبول میشی آجی..
بچه هاااااااااااااا راستی پنجشنبه رفتم نمایشگاه!نگارم دیدم...خیلیییییییییییییی ناز و ماهه البته نه ب اندازه ی من!
:25r30wi:جای همتون خالـــــــــــــــــی بود..
مامایی جونم، کتی جونم ،لیلاجونم،vb2جان جان،نگااااااری،بلور،باسی ،نازی،کاپی و بقیه!! مطمئنم ک هممون میتونیم دوستای گلم...
:a2d3:
و اما کارشنااااااااس......
ببینم تو خجالت نمیکشی؟ها؟ ها؟ ها؟
اون روز بت اولتیماتوم دادم ک حواست باشه هااااااا!ولی انگار دلت نوازش میخواد...
:eek:t0837h0nn8zfqu8ult
خجالت بکش دختر تنبل!الآن ک همه دارن یکی میزنن تو سر خودشون یکی تو سر کتابا جنابعالی وا3 خودت راس راس میچرخی ک چی بشه؟ هاااااااان؟
پشیمون میشی ی روز.....حالا باز درس نخوووووووون... نخونیاااااااااا.... درس چیه؟ ب جای این ک وقتتو وا3 کتاب و درس تلف کنی بهتره بری تو فروشگاههای لوازم خونگی ی دوری بزنی لازم میشه در آینده...!(آیکون تیکه انداختن!)
این هشدار آخره هاااااا!دفعه ی بعدی ازین خبرا نیستااااااااااا!پا میشم راه میفتم میام دم خونتون همچین ی گوش مالیه درس حسابی بت میدم!(آیکون تهدید جدی!)
ببین دختر خووووووووب،آجی گلم،دوس جونم، عزیز دلم هنو خیلی مونده ک...هیچ وقت ناامید نشو دوست خوبم... :)
تو میتونی من بت ایمان دارم!این حرفمم وا3 امروز نیس...!از وقتی ک اومدمو کامنتاتو خوندم این حسو نسبت ب خودتو تلاشت داشتم..
پس با انگیزه ادامه بده!ک تو این 47 روز میتونی دنیا رو طبق میل خودت عوض کنی.....
امروز شنبه اس...ی شروع تاااااااازه داشته باش مثه قبل...منتظر میمونم مثه قبل با انرژی بیایااااااااااا ...آفریــــــــــــــــن گل دختر...(آیکون بوس و لاو!)
بچه ها وا3 منم خیلیییییییییییی دعا کنید...(آیکون التماس!)

:)))))))))))))))))))))))))))))
با انرژی برید جلوووووووووووووووووووووووو.....ک آینده وا3 ماست...

capilus

New member
مرسی لیلی جونم!انرزی گرفتم!منم میخونم دیگه نتیجه مهم نیست!هرچه باداباد!فقط میخوام بعدش پشیمون نشم!:applause::motat::thumbsupsmileyanim:

vb2

New member
سلام همه ی دوستای خوبم منم بدک نیستم تا حالا 3 فصل زنان خوندم الانم دارم زبان میخونم بچه ها ایشالله تو این روزای باقیمونده درگیری فکری واسه کسی پیش نیاد

karshenasgh

New member
سلام همه ی دوستای خوبم منم بدک نیستم تا حالا 3 فصل زنان خوندم الانم دارم زبان میخونم بچه ها ایشالله تو این روزای باقیمونده درگیری فکری واسه کسی پیش نیاد

دقیقاً مشکل من همین درگیری فکریه. وگرنه خودم که ناامید نیستم. می دونم که باید همه تلاشمو بکنم و بقیه اشم واگذار کنم به خدا. این درگیری فکری باعث شده که موقع درس خوندن تمرکزم رو از دست بدم. زمانم الکی مفت مفت داره از دست میره.
باشه لیلی جون. سعی میکنم زودتر حالم خوب شه. بچه ها برام دعا کنین. امیدوارم همتون موفق باشین و به نتیجه دلخواهتون برسین....

mamai86

New member
سلام بروبچ باحال:black_eyed:

خوبین؟ من الان از کتابخونه برگشتم خونه. اومدم تا اینجای کار رو گزارش بدم و برم.

من تا الان 45 صفحه از بارداری خوندم. راستش دیروز رفته بودم نمایشگاه کتاب..بارون می بارید..سرماخوردم

اما گفتم نخونم عقب می افتم.. خوندم.بدم نشد.خوب رسیدم به برنامه

شب هم زبان میخونم و هم داخلی جراحی :smilies-azardl (181

katii

New member
سلاااااااااااااااااااام ليلي جونننننننننننننننننننننننننننننننننننننم :ad54ad:
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااام دوستاي گلم
مرسي ليلي كه انگيزه دادي باز :thanks:
موفق باشين همگي :a2d3:

vb2

New member
سلام دوس جونا دیگه تمومه ها توووووووووووووووپپپپپپپپپپپپپ بخونید .منم دارم میخونم ایشالله هممون موفق شیم :smilies-azardl (113

بهااره

New member
اي باباااااااا اينجا يه فيزيولوژي پيدا نميشه؟مردم از بي هم رشته اي.
بچه ها من تازه ميخوام از پس فردا شروع كنم . پس حسابي به خودتون اميدوار شين. البته اينم بگماااا من وزرات علومم شركت كردم و واسه همين يه دور دو دوري قبلا خوندم. بچه ها منم از پس فردا با شمام. منو تحويل بگيرين:4d564ad6:
راستي اگه كسي ميدونه به من بگه ضريب زبان تو رشته ي فيزيولوژي چنده؟ تو دفترچه نوشته 3 تو اين سايت نوشته 1.5!
راستي سلاااااااام:4d564ad6:

karshenasgh

New member
سلام بچه ها خسته نباشید. من دیشب کلی واسه خودم دعا کردم که امروز بتونم درس بخونم، بعد هم خوابیدم. صبح که بیدار شدم حالم خیلی بود و پرانرژی شده بودم. شروع کردم به خوندن و تا الان خوب بود. ایشالا همین طوری بمونم و بتونم به برنامم برسم. موفق باشید. :thanks:

negar91

New member
سلام دوستان :thumbsupsmileyanim:
منم رفتم نمایشگاه 2 روزمو هدر داد کتابی هم که میخواستم پیدا نکردم :13: اما به جاش با لیلی خیلی خوش گذشت جای همتون خالی
امروزم دارم میخونم تا الان بد نبوده تا آخر شب هم میخوام مطالب هفته قبل رو مرور کنم
بچه ها اگه چند روز لیلی میره و پیداش نمیشه اصلا جای نگرانی نیست آخه ضد ضربه اس :25r30wi: هیچیش نمیشه مثلا توی نمایشگاه گرم بود هردوتامون آب یخ ریختیم توی سرمون اونوقت من مریض شدم و دیروزو همش دراز کش بودم ولی لیلی سالمه سالمه

vb2

New member
سلام منم امروز خوب بودم 3 فصل زنان خوندم الانم دارم زبان میخونم همتون با انرژی بخونید

sokout

New member
سلام به همه
همگی خسته نباشید
منم خوب دارم میخونم
ایشالا مهر ماه همگی باهم بریم سرکلاس:smilies-azardl (113

mamai86

New member
من امروز خوب بودم.41 صفحه بارداری خوندم

زبان هم خوندم.البته تا الان:ad54ad:

leiliyebidel

New member
45...
سلااااااااام
خیلی بچه های بدی هستین...من نمیام چرا شما شمارش معکوس نمیرید؟ ها؟ ها؟ ها؟

آفریـــــــــــــــــــــــن ب همه ی بچه های درس خوووووووون...
بهاره جونم خیلییییییی خیلییییییی خوش اومدی دوس جونم...
هممون میتونیم ب امید خدا اصن نگران نباشید :)
کارشناس ینی هیچی ب اندازه ی کامنت تو منو خوشحااااااااال نکرد و بم انرژی نداد...ب خدا...از صمیم قلبم میگم..........
:28:
خیلی خوشحالم ک باز با انرژی شروع کردی :) مطمئن باش ک تو میتونی آجی..
نگاااااااااااار!واقعا مریض شدی؟؟؟؟ ای بی جنبه...
:25r30wi:
نازی کجااااااااااااایییییییییی؟؟؟؟؟؟؟ بیا اعلام حیات کن.....دیگه داریم نگرونت میشیماااااااااا....... :((
بچه ها منم خیلی خیلی با خودم درگیرم!اصن از خودم راضی نیستم
:dadad4: امروز میخوام ی کم متفاوت باشم!واسم خیلی دعا کنید..
خوووووووووووووووب بخوووووووووووونید ک همه میتونید
:a2d3:
شک کردی بزن تو گوش خودت!

mamai86

New member
لیلـــــــــــی!!!:smiliess (11):
تو انقد سحر خیزی..باز میگی خوب نمی خونی؟

من که از 9 یا 10 شروع می کنم ..متاهل هم که هستم.اما سعی می کنم برسم به برنامه م.(مجردا وقت آزاد بیشتری دارن ..قبول کن!)..اون وقت من باید چی بگم؟!

قدر زمانتونو بدونین. روزا طولانی تره نسبت به قبل عید..این باعث میشه ساعات مطالعه روز بیشتر بشه.انگاری الان 90 روز وقت دارین در واقع.( :a2d3:مخصوص اونایی که شبا نمی تونن درس بخونن).

nazanin91

New member
salam
capi jooooon:riz304:bedars capi chizi namonde dg!
in leyli ke havas nemizare capi!
migam leyli yadam raft ino begam in talrebinit male che saliye ghadimi shode dg?:25r30wi:!!
net moshkel dare ke nabodam
alan ham kart gerftam shanbe sobhe emtahanam nemikhaaaaaaaaaaaam!!:13:
nemikham alaf sham az ye roz ghabol to ye shahre dg:p7977cujr38iyymsu8:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا