گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

negar91

New member
اهههههههههههههههههههههههههههههههه چقد ناامید هستین :smilies-azardl (12) بچه های بد :New (6):
منم هیچ درسیو تموم نکردم تازه بیوشیمی رو 2 هفته اس شروع کردم اصلا ناامید نیستم :New (6):

karshenasgh

New member
یکی بیاد منو بکشهههههههههههههههههههههه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :j58r36j3gcr4suxymup

vb2

New member
چراااااااااااااااااااااااااااااا؟:smiliess (4):

mamai86

New member
منم هر روز بدتر از دیروزم

اما این خودشیفتگی خودم منو کشته..هی دارم به قبولی فکر میکنم

البته ویدا هم انرژی مثبت میده هاااا..دروغ چرا..:applause:

negar91

New member
من امروزم خوب بودم :smilies-azardl (113
مهارت 2 لزگی + 1 فصل فیزیو تست + نصف فصل تغذیه + نصف فصل بیو کلا 6.30 شد
لیلی تشویقم کن حالا اگه درس نخونم زودی جریمه میکنی

leila00

New member
ﻣﻨﻢ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﻡ ﺭﺍﺿﻰ ﻧﺒﻮﺩﻡ 5ﺳﺎﻋﺖ ﺧﻮﻧﺪﻡ ﻓﻘﻂ ﺯﻳﺴﺖ 30 ﺻﻔﺤﻪ ﻣﺠﺪﻭ 20 ﺻﻔﺤﻪ ﮔﻴﺎﻫﻰ .....ﻣﻦ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻧﺘﻴﺠﻪ ﻓﮑﺮ ﻧﻤﻰ ﮐﻨﻢ ...ﺑﭽﻪ ﻫﺎﺑﺎﻳﺪ ﻓﻘﻂ ﻫﻤﻮﻥ ﭼﻴﺰﻫﺎﻳﻰ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﻳﻢ ﻣﻰ ﺧﻮﻧﻴﻢ ﺧﻮﺏ ﺑﺨﻮﻧﻴﻢ ..ﻫﺮ ﭼﻰ ﺧﺪﺍﺑﺨﻮﺍﺩ ﻣﺎ ﺳﻌﻰ ﻣﻰ ﮐﻨﻴﻢ ... ﺍﻓﺮﻳﻦ ﻧﮕﺎﺭ ﺟﻮﻥ ﺍﻳﺸﺎﺍ...ﺍﻣﺴﺎﻝ ﻗﺒﻮﻟﻰ....ﻣﺎﻣﺎﻳﻰ ﺟﻮﻥ ﻧﺎﺍﻣﻴﺪ ﻧﺒﺎﺵ ﻭ ﺑﻪ ﺗﻼ ﺷﺖ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺑﺪﻩ ..ﻟﻰﻟﻰ ﺟﻮﻥ ﮐﺠﺎﻳﻰ ﻫﻤﻪ ﭼﻰ ﺧﻮﺑﻪ؟ﺑﺎ ﺁﺭﺯﻭﻯ ﻣﻮﻓﻘﻴﺖ ﻫﻤﮕﻰ..

leiliyebidel

New member
51...
سلاااااااااام
هااااااااا چ جسارتاااااااااااا...باز بچه تنبلا جمعشون جمع شد!! :New (6):
میگن چوبو ک برداری گربه دزده خودش فرار میکنه اینجاستاااااااا...
ینی نازنین من اگه تورو نشناسم ک دیگه....باید حتما ترورت کنم تا بیای بگی داری چیکار میکنی؟؟؟میای قشنگ مثه دخترای خوووووب گزارش میدیاااااا...(باشه من باور می کنم ک نت نداشتی!!ولی همیشه سعی کن همین جوری وقتی اسمتو میارن پیدات شه!!)
ینی کاپی و باسی با شمام!:eek:t0837h0nn8zfqu8ult
51 روز مونده!این 51 روز چیزی نیس ک بشه ازش ساده رد شد.........
الآن نخونید من حال 52روز بعدتونو میگم...
روز بعد از آزمون ک دپسرده نشستید گوشه ی خونه و بیشتر از زمین و زمان دارید ب خودتون بدو بیراه میگین! ب خاطر روزایی ک ارزششو ندونستین..
ب خاطر باوری ک ب خودتون نداشتین...
و اشکی ک اون موقع میریزید همین عرقیه ک الآن نریختین...............
حالا خود دانید!من نمیدونم هرکدومتون بچه ی کجائید!ولی احتمالا وقتی هرکدومتون مثه نازی از دم در خونه اومدید تو!تازه میرید سراغ تلفن و حرفای ....
و وقتی ما با علممون تولید کننده هستیم شما مثه ی بچه ها یا پیرا صرفا ی مصرف کننده اید....
یادتون باشه این ی سالی ک ساده دارین از دس میدین ی سال از عمرتون بوده ک الآن تو51 روز واستون خلاصه شده!پس این 51 روز ارزش ی سال از عمرتونو داره.........
ب راحتیه حرف زدن از دستش ندین...وقت کمی نیست...هیچکدوم تموم نکردیم!دیگه آخراشه ی جورایی ب نفس نفس زدن افتادیم ولی نباید ناامید شین...
کارشناس تو ام حواست ب خودت باشه هااااااااا!(آیکون تهدید جدی قبل از ترور شخصیت!)
آفریـــــــــــــــــــــــــن نگارم... یاد بگیرین هرروز بهتر از دیروز... فداااااااات شم...من بهت ایمان دارم ک میتونی آجی...:riz304:
لیلا جونم تو هم عالی هستی...
همتون خوبین...
منم ای بد نیستم!گهی تند و گهی کند...!ینی مامایی منم اعتماد ب نفسم دیگه چسبیده ب سقف!!!
هممون میتونیم...:4d564ad6:
امید ب خدا

آخرین ویرایش:

katii

New member
سلام ليلاجوووون:smiliess (10):
چقد شما خوبي حرفاتو دوس دارم دوس جووووووون :thanks:
اميدوارم خبر قبولي هممون بياد :smilies-azardl (113
من به حرفات ايمان دارم
:a2d3:

nazanin91

New member
من عقبم/می دونم وقت کم میارم/حالا چی کار کنم؟شماها همتون کامل خوندید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
باسی ما دیر شروع کردیم طبیعیه!که یه دور نشه!!
منکه هرجایی رسونده بودم ولش کردم!:13:
دارم فقط تست میزنم بعضیاش بلدم خیلیاشم! نه:14:

nazanin91

New member
10روز...
اینم روزشمار واسه کنکور آزاده!
تا ببینین شما چه قدر بیشتر ما وقت دارین!
:tsimuzpzwoap1t9y3o7
لیلی:sdasdasd:
من فقط تست میزنم همین!

sokout

New member
سلام
بچه ها خوبید؟
منم بد نیستم چند روز اصلا خوب نبودم
ولی دوباره دارم خوب میشم امروز 9 ساعت خوندم:a2d3:

negar91

New member
:riz304: این واسه خودم واسه سکوت و واسه همه بچه هاییه که خوب میدرسن
امروزم عاللللللللللللللللییییییییییییییی بودم 1 فصل تغذیه + 1فصل بیو + 1فصل فیزیو + 2 ساعتم کلاس زبان داشتم :1dco2x0p1lilzhfpg1t + نصف مهارت 3 لزگی کلا 5.30 شد
لیلی دقت کردی خیلی میپیچونی و گزارش درست نمیدی بت مشکوکما
دوس جونا خوب بخونید :a2d3: ما لیاقت بهترین هارو داریم

آخرین ویرایش:

mamai86

New member
من امروز 4 فصل از بیماری های زنان خوندم.

خوشحالم. درس بدیه در کل.4 فصل خوندم یه خورده اعتماد به نفس پیدا کردم:sarma:

leila00

New member
...سلام دوستای گلم ..آفرین به همه شما ...سکوت ..نازنین ..مامایی ..نگار..کتی .آفرین صد آفرین.....من امروز 7 ساعت خوندم ...یه درس 504- 33 صفحه زیست مجد....50 صفحه گیاهی ..مرور کلمات 504...نازنین جون خیلی زمان برا آزاد کمه من هنوز نتونستم خوب تست کار کنم ..فکر هم نمی کنم برسم ولی تو کل به خدا شانسم را امتحان می کنم با توجه به این که چون از شهرستان باید برم تهران یکی دو روز را برای خوندن از دست میدم ولی چاره ای نیست بازهم توکل به خدا دارم هر چی شد .....کتی جون راستش متوجه نشدم روی سخنتون با من بود یا لیلی ولی من همه شما دوستای گلم را دوست دارم ...با آرزوی موفقیت برای همگی .......

mamai86

New member
آفرین لیلا

ایشالله آزاد و خوب بدی..یه روحیه بشه واسه کنکور تیر ماه

leiliyebidel

New member
50...! (ب این علامت تعجبه عجییییییب توجه کنیداااا!)
سلاااااااااااااااملیکم..

به به..احسنت... آفریــــــــــــن... باریکلاااااااااااا...
پرفکت کتی، نگاااااااار،سکووووووووت، لیلاااااااا، مامایییییییییی...
وااااااااااای بچه ها همتون خیلی خوبین...آدم انرژی میگیره...از بلور و کارشناس و vb2 و کاپی هم ک مطمئنم...جای پاشون تو تاپیک هس :)
بچه ها من ب همتون افتخاااااااااار می کنم...تا حالا این همه دوست درس خون ی جا نداشتم!
:4d564ad6:
نازی ادا درنیار از خودت!ببین ی درس میخوای بخونی دیگه حُقه نیس ک ب کار نگیریاااااااااااا...من گوشم از این حرفات پره هاااااااا! :smiliess (13): تو بخوووووووووون من تضمینت می کنم!بعدم مگه تو سراسری شرکت نمی کنی؟؟ینی فقط آزاد ثبت نام کردی؟؟؟!!!!
ایشالا ک اونایی ام ک آزاد دارن خیلییییییییی خوب آزمونشونو بدن...
آفرین نگار!!! زدی ب هدف!!!!!!!
من تست میزنم ولیییییییییی راستش زمان واسم مهم نیس! ب قول خودت ساعت نمی گیرم!!!!!!!!
:25r30wi:
شوخی کردم!میدونم زیاد جالب نیس چون اینجوری خیلی وقت مرده دارم ولی خب سعی می کنم از همین امرووووووووز بیام ساعت بگم دوس جون...
ملسییییییی ک ب منم بالاخره توجه کردین!!!عن قریب بود ک سرخورده بشم از بی توجهی.......

ب امید خدا همه میتونیــــــــــــــم، اونم چی؟؟با رتبه های برتـــــــــــــر...
:a2d3:

mamai86

New member
بچه ها من الان کتابخونه عمومی م. ساعت 7 برمی گردم خونه.

اوضاع رو براهه. دارم بارداری زایمان میخونم + زنان:j58r36j3gcr4suxymup

bacillus.bs

New member
حالا باید تو این 50 روز چی کار کنیم؟؟؟؟؟؟:33:؟؟ساعت چند بیدار بشیم؟ساعت چند بخوابیم؟مطلب جدید دیگه تعطیل؟لیلی یه برنامه ریزی بکن برای ما:whistle:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا