گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

leiliyebidel

New member
56...
سلااااااااااااااااااااااااااااااام
پ بقیه کوشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
ب خدا خونمون بودم!نگار جونم با هم راه انداختیم با همم تمومش می کنیم عسیسم....دارمت.........برو دارمت.......هنوزم دوس دارمت......
ولی هنو نیومده منو ترور نکن ک.....خو حتما پارسال خدا نخواسته دیگه!!!!!!!!ما این چیزا رو نمی فهمیم ک..!!!!!:25r30wi:
لیلا ناخونک کجا بود؟؟باور کن من میخواستم بیام سایت نمی خواس!
فدات شم بلوری.....
نازنین خانوم هنوزم رویه ی پارسالو دارین دیگه؟؟؟میای سُک سُک میکنی فقط؟؟؟؟؟؟!!!این تو بمیری دیگه ازون تو بمیریا نیستااااااااااااا....اینو تو گوشت فرو کن!:(50): (ولی خدایی این هرم تغذیه ات منو کشته مهندس! ^_^ )
بچه ها همتون میتونید مطمئنم...لیلا، مامایی، نگار، بلور، کارشناس، vb2، نازنین...........منم میتونمااااااااا..ب امید خدا:4d564ad6:
بقیه ام اگه نیان اسمشونو نمی گم...
با انرژی بخونــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــید دوستای گلم....:riz304:

آخرین ویرایش:

negar91

New member
سلام
دیروز من اصلا خوب نخوندم آخه لیلی تومده بود ذوق داشتم نمیتونستم بخونم :4d564ad6:
ولی اگه بخوام راستشو بگم یه کم سردرد داشتم :1dco2x0p1lilzhfpg1t سرخود یه قرص خوردم که تا الان خواب بودم فکر کنم نزدیک بود بی نگار بشید :smiliess (2):

دوس جونا حسابی بخونیم که دیگه هیچی نمونده به این فکر کنید که کل تابستونو میتونیم خوش بگذرونیم

mamai86

New member
لیلی..دقت کردی کامنت میذاری اکثرا طولانیه؟

راستش من خودم اگه کامنتای طولانی درشت نوشته نشده باشن..حوصله خوندنشونو ندارم..

:motat:

nazanin91

New member
سلام
لیلی میتونی تغذیه ات رو با هرم من چک کنی!:motat:
مامایی-->لیلی به کامنت طولانیش معروفه!:tsimuzpzwoap1t9y3o7
خب روزی چند ساعت باید بخونیم؟:25r30wi:
جریمه کردنو از نگار شروع کنیم؟:tonguesmiley:

leila00

New member
سلام بچه ها من از امروز تا الان راضی نبودم ....البته هنوز وقت دارم ...یه چند ساعت دیگه بخونم .... شما چطور بودید بچه ها ؟ امروز تا الان فقط 38 صفحه گیاهی ...15 صفحه زیست و یه نصف درس 504 که باید برم بقیه اش را ادامه بدم ...

katii

New member

سلام :sadsmiley:
من خييييييييييييييييييييييييييييييييللللللللللللللللللللللللليييييييييييييييييييييي عقبم :13:
روحيه بدين دوستان:dadad4:
بايد قبول شم بايد
بهر قيمتي حتي اينكه روزي 15 ساعت بخونم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دختراااااااااااااااااا محتاجم به دلداري
البته اميدم به خداست و تلاش خستگي ناپذير
موفق باشين دوست جوناا
:smiliess (3):

negar91

New member
دوس جونا منم امروز خیلی خوب نبودم فقط 30 صفحه بیوشیمی خوندم :thumbsdownsmileyani
کتی جان ناراحت نباش الان همه عقب هستن و نا امید ، مهم اینه که فرصت باقیمونده رو از دست ندی و حسابی درس بخونی :smilies:

vb2

New member
دوس جونا منم امروز خیلی خوب نبودم فقط 30 صفحه بیوشیمی خوندم :thumbsdownsmileyani
کتی جان ناراحت نباش الان همه عقب هستن و نا امید ، مهم اینه که فرصت باقیمونده رو از دست ندی و حسابی درس بخونی :smilies:
:applause:

vb2

New member
دقیقا هممون نا امید شدیم ولی باید دست بجنبونیما دیگه آخراشه ایشالله که جواب میگیریم و موفق میشیم

negar91

New member
من اون 10 ص رو هم نخوندم :65d6a5d6s: تولدمه :smiliess (8): اصلا حس درس نیست

vb2

New member

امروز هوا دوباره حس قشنگی داره نم نم عشق و مستی از آسمون میباره /تولدت مبارک ای گل گلدون من الهی زنده باشی بسته به تو جون من. اینم تبریک تولد تو نگار جونی

karshenasgh

New member

نـفـس باد صبا مشک فشان خواهد شد
عالـم پير دگرباره جوان خواهد شد
ارغوان جام عقيقي به سمـن خواهد داد
چشم نرگس به شقايق نگران خواهد شد

آغاز بودنت مبارک
:riz304:

leiliyebidel

New member
55...
واااااااااااااااای خدای من اینجا چ خبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نگاااااااااااااااااااااااار کشته ای....چرا نمیدرسی؟؟؟؟؟؟؟
:New (6):
ی روز ک نمیتونم صب سر بزنم ملت میرن تو فاز دپسردگی!!!!!!!!!
بچه ها شاد باشین توروخدا.....
:smiliess (8):
بچه با انرژی بخونین مطمئنم ک میتونین...مطمئن باشید ک وضع هیچکس افتضاح نیس دوستای گلم...
نگار خانوم جریمه ی شما:ب جون خودم فردا کمتر از 8 ساعت بخونی همونی ک خودت میدونی....................آره...!
مامایی جونم دیگه ببخشید ی کم پرچونه ام!تازه سایزشو بزرگ میکنم ک.....!ولی چشم
ناااااااااااااااازنین تو کجاااااااااااایی دختــــــــــــــــــــــر؟؟؟ از فردا میای گزارش کامل میدیاااااااااااا!من تورو می شناسم باید با چماق وایسم بالا سرت...
:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

وقتی خدا شوق رسیدن ب چیزیو بهمون میده...
حتما تدارکایی واسش دیده......

leiliyebidel

New member
در سپیده دم عشق کسی متولد شد..
ک صدایش آرامتر از نســــــــیم...
نگاهش زیباتر از خورشـــــــــید...
و دلش صاف تر از آســـــمان بود...
بی شک فردا بیشتر از امروز دوستش خواهم داشت........

نگااااااااااار عزیزم...
دلم میخواد بدونی ک چقد دوست داشتنی هستی آجی جونم.....
:28:
ایشالا سال دیگه این موقع دانشجوی ارشد بهشتی باشیم!چتر شم ک منو مهمون کنی.....:25r30wi:

:eek:t0837h0nn8zfqu8ultاینم وا3 اینه ک بدونی اصن دلیل نمیشه تولدته درس نخونی!هرچی جای خودشه!!فهمیدی؟؟؟؟ (آیکون عصبانیت و جدیت تمااااااااااام!)

katii

New member
سلام دوستان :ad54ad:
ادامه بدين فقط 55 روز مونده كه خيييلييي هم سرنوشت سازه :smilies-azardl (181
نگارجون تولدت مبارك انشا.. هرجيز خوبي كه از خدا ميخواي بهت بده:rose::rose:
ايام بكام دوس جونا
شب و روزتون قشنگ

mamai86

New member

دوسِت دالم یه خولده
قدده یه سوکسه مُلـــــــده

ســــَلِت کُلا گذاشتم
سوکســــــه هنوز نَــــمُلــــــــــــــ:4d564ad6:ـــــــــــــــده!!!!

تقدیم به نگار عزیز..تولدت مبارک نازنین دخمل

leila00

New member
ﺳﻼ ﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻯ ﺧﻮﺑﻢ ...ﻧﮕﺎﺭ ﺟﻮﻥ ﺗﻮﻟﺪﺕ ﻣﺒﺎﺭﮎ .ﺍﻳﺸﺎﺍ.. ﮐﻪ ﺳﺎﻝ ﺩﻳﮕﻪ ﺩﺍﻧﺸﺠﻮﻯ ﺍﺭﺷﺪ ﺑﺎﺷﻰ ....ﻣﻦ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺍﺻﻼ ﻧﺘﻮﻧﺴﺘﻢ ﺑﺨﻮﻧﻢ ﺧﻴﻠﻰ ﺣﺎﻟﻢ ﺑﺪﻩ ....ﻫﻢ ﺭﻭﺣﻰ ﻫﻢ ﺟﺴﻤﻰ ﺑﻬﻢ ﺭﻳﺨﺘﻢ ..ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﺑﺪﻯ ﻩ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﻡ ﺍﻓﺘﺎﺩ ...ﻗﻮﻝ ﻣﻴﺪﻡ ﻓﺮﺩﺍ ﺧﻮﺩﻡ ﺭﺍ ﺟﻤﻊ ﻭ ﺟﻮﺭ ﮐﻨﻢ ..ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﮐﻰ ﺁﺯﻣﻮﻥ ﺁﺯﺍﺩ ﺷﺮﮐﺖ ﮐﺮﺩﻩ ؟ ﺁﻣﺎﺩﻩ ﺍﻳﺪ ؟ ﻣﻦ ﮐﻪ ﺁﻣﺎﺩﻩ ﻧﻴﺴﺘﻢ ﻣﻰﺧﻮﺍﻡ ﭼﻨﺪ ﺭﻭﺯ ﻣﺮﺧﺼﻰ ﺑﮕﻴﺮﻡ ﺑﺒﻴﻨﻢ ﻣﻰﺗﻮﻧﻢ ﺑﻪ ﺟﺎﻱ ﻣﻔﻴﺪﻯ ﺧﻮﺩﻡ ﺭﺍ ﺑﺮﺳﻮﻧﻢ ...ﻣﺎﻣﺎﻳﻰ ﺟﻮﻥ ...ﮐﺎﺭﺷﻨﺎﺱ ﺟﻮﻥ .ﺍﻭﺿﺎﻉ ﺧﻮﺏ ~ﻳﺶ،ﻣﻴﺮﻩ ؟ ﻟﻴﻠﻰﮐﻪ ﻣﺎﺷﺎﺍ... ﻫﻤﻪ ﮐﺘﺎﺑﻬﺎ ﺭﺍ ﺗﻤﻮﻡ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻻ.ﻥ ﻓﻘﻂ ﻣﻨﺘﻈﺮﻩ ﮐﻪ ﻣﺎ ﺭﺍﺟﺮﻳﻤﻪ ﮐﻨﻪ ..ﻭﺍﻯ ﻟﻰﻟﻰ ﺟﻮﻥ ﺧﻮﺷﺒﺤﺎﻟﺖ .ﮐﺎﺵ ﻣﻨﻢ ﺯﻭﺩﺗﺮ ﮐﺘﺎﺑﻬﺎ ﺭﺍ ﺗﻤﺎﻡ ﮐﻨﻢ ...ﺑﺎ ﺁﺭﺯﻭﻯﻣﻮﻓﻘﻴﺖ ﻫﻤﮕﻰ ....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا