گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mamai86

New member
ﺳﻼ ﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻯ ﺧﻮﺑﻢ ...ﻧﮕﺎﺭ ﺟﻮﻥ ﺗﻮﻟﺪﺕ ﻣﺒﺎﺭﮎ .ﺍﻳﺸﺎﺍ.. ﮐﻪ ﺳﺎﻝ ﺩﻳﮕﻪ ﺩﺍﻧﺸﺠﻮﻯ ﺍﺭﺷﺪ ﺑﺎﺷﻰ ....ﻣﻦ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺍﺻﻼ ﻧﺘﻮﻧﺴﺘﻢ ﺑﺨﻮﻧﻢ ﺧﻴﻠﻰ ﺣﺎﻟﻢ ﺑﺪﻩ ....ﻫﻢ ﺭﻭﺣﻰ ﻫﻢ ﺟﺴﻤﻰ ﺑﻬﻢ ﺭﻳﺨﺘﻢ ..ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﺑﺪﻯ ﻩ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﻡ ﺍﻓﺘﺎﺩ ...ﻗﻮﻝ ﻣﻴﺪﻡ ﻓﺮﺩﺍ ﺧﻮﺩﻡ ﺭﺍ ﺟﻤﻊ ﻭ ﺟﻮﺭ ﮐﻨﻢ ..ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﮐﻰ ﺁﺯﻣﻮﻥ ﺁﺯﺍﺩ ﺷﺮﮐﺖ ﮐﺮﺩﻩ ؟ ﺁﻣﺎﺩﻩ ﺍﻳﺪ ؟ ﻣﻦ ﮐﻪ ﺁﻣﺎﺩﻩ ﻧﻴﺴﺘﻢ ﻣﻰﺧﻮﺍﻡ ﭼﻨﺪ ﺭﻭﺯ ﻣﺮﺧﺼﻰ ﺑﮕﻴﺮﻡ ﺑﺒﻴﻨﻢ ﻣﻰﺗﻮﻧﻢ ﺑﻪ ﺟﺎﻱ ﻣﻔﻴﺪﻯ ﺧﻮﺩﻡ ﺭﺍ ﺑﺮﺳﻮﻧﻢ ...ﻣﺎﻣﺎﻳﻰ ﺟﻮﻥ ...ﮐﺎﺭﺷﻨﺎﺱ ﺟﻮﻥ .ﺍﻭﺿﺎﻉ ﺧﻮﺏ ~ﻳﺶ،ﻣﻴﺮﻩ ؟ ﻟﻴﻠﻰﮐﻪ ﻣﺎﺷﺎﺍ... ﻫﻤﻪ ﮐﺘﺎﺑﻬﺎ ﺭﺍ ﺗﻤﻮﻡ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻻ.ﻥ ﻓﻘﻂ ﻣﻨﺘﻈﺮﻩ ﮐﻪ ﻣﺎ ﺭﺍﺟﺮﻳﻤﻪ ﮐﻨﻪ ..ﻭﺍﻯ ﻟﻰﻟﻰ ﺟﻮﻥ ﺧﻮﺷﺒﺤﺎﻟﺖ .ﮐﺎﺵ ﻣﻨﻢ ﺯﻭﺩﺗﺮ ﮐﺘﺎﺑﻬﺎ ﺭﺍ ﺗﻤﺎﻡ ﮐﻨﻢ ...ﺑﺎ ﺁﺭﺯﻭﻯﻣﻮﻓﻘﻴﺖ ﻫﻤﮕﻰ ....

منم اوضام تعریفی نداره.

negar91

New member
دوستای گلم از همتون ممنونم با وجود شما آدم کلی روحیه میگیره مرسی از همتون دوس جونا و تو روز تولدم از خدا موفقیت همتونو خواستم :4d564ad6: ( لیلی جونم
inlove2.gif
منم خیلی دوست دارم:thanks: عشلم آرزوم اینه که سال دیگه هم دانشگاهی باشیم اما شامو شرمنده من خودم استاد چتر بازیم :(50): )
با اینکه تولدم بود 2 ساعت بیوشیمی خوندم نخواستم کل روزو تنبلی کرده باشم

leiliyebidel

New member
54.....
سلام سلام سلااااااااااام:sarma:
داریم ب 50 میرسیماااااااااا!10 تا دیگه کم شه میشه 40!بعد دوباره 10 تا کم شه میشه 30!!!ینی ی ماه دیگه مونده هااااااااااا!:25r30wi:
نه بابا!لیلا جونم دلت خوشه هاااااااا!من همشو تموم نکردم ک....!:sad:
مگه هرکی تنبیه می کنه دیگه خودش فوله فوله؟؟؟؟
ینی شما هیچکدوم ی کم ب من شک نمی کنید ک شاید دارم جو سازی می کنم ک حواستون از من پرت شه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
عجبااااااااا!ینی هیشکی منو چک نمیکنه؟؟؟؟
:dadad4:
بچه هاااااااااااااااا خواهش می کنم درس بخووووووووووونید.......
ب قول بعضیا التماس می کنم!!!!!!
بچه ها شما فقط بخونید ب نتیجه فک نکنید...نتیجه دیگه کار ما نیس!وظیفه ی ما فقط خوندنه........
ایمان داشته باشید ک میتونید...
وقتی ما ب خدا ایمان داشته باشیم؛
خدا هم ب ایمان ما پاسخ میده..................

mamai86

New member
54.....
سلام سلام سلااااااااااام:sarma:
داریم ب 50 میرسیماااااااااا!10 تا دیگه کم شه میشه 40!بعد دوباره 10 تا کم شه میشه 30!!!ینی ی ماه دیگه مونده هااااااااااا!:25r30wi:
نه بابا!لیلا جونم دلت خوشه هاااااااا!من همشو تموم نکردم ک....!:sad:
مگه هرکی تنبیه می کنه دیگه خودش فوله فوله؟؟؟؟
ینی شما هیچکدوم ی کم ب من شک نمی کنید ک شاید دارم جو سازی می کنم ک حواستون از من پرت شه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
عجبااااااااا!ینی هیشکی منو چک نمیکنه؟؟؟؟
بچه هاااااااااااااااا خواهش می کنم درس بخووووووووووونید.......
ب قول بعضیا التماس می کنم!!!!!!
بچه ها شما فقط بخونید ب نتیجه فک نکنید...نتیجه دیگه کار ما نیس!وظیفه ی ما فقط خوندنه........
ایمان داشته باشید ک میتونید...
وقتی ما ب خدا ایمان داشته باشیم؛
خدا هم ب ایمان ما پاسخ میده..................

لیلــــــــــــــی!!
من برخلاف خیلی ها با این شماره معکوس روز شمار تا کنکور رو حال نمی کنم.

استرس می گیرم. مطمئن باش همه مون یادمون هست چند روز مونده..خدایـــــــــــــــــا ...:1dco2x0p1lilzhfpg1tاز دست تو لیلی.

karshenasgh

New member

لیلــــــــــــــی!!
من برخلاف خیلی ها با این شماره معکوس روز شمار تا کنکور رو حال نمی کنم.

استرس می گیرم. مطمئن باش همه مون یادمون هست چند روز مونده..خدایـــــــــــــــــا ...:1dco2x0p1lilzhfpg1tاز دست تو لیلی.

نه مامایی جون. بزار لیلی جون به شمارش معکوسش ادامه بده، برای من که خیلی تأثیر داره. من درس خوندن دیروزم همون 10 صفحه بیوشیمی شد، خیلی از دست خودم عصبانیم! امروزم زیاد نخوندم. بعضی وقتا تمرکزم خیلی بهم میریزه یه دفعه می بینم کلی از زمانم رو الکی از دست دادم. نمی دونم چی کار باید بکنم. خدایا کمکم کن..........:sad:

negar91

New member
سلام دوس جونا :ad54ad:
لیلی راست میگیه اصلا حواسم بت نیست داری چه کار میکنی ؟ درس میخونی یا فقط بلدی بقیه رو دعوا کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من با روزشمار لیلی موافقم شدید چون هروز یادم میندازه اگه تنبلی کنم فرصت جبران نیست
من امروزو همش بیوشمی خوندم 10 ص دیگه بخونم یه فصل تموم میشه و تا نخونمش نمیخوابم

leiliyebidel

New member
53...
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااام عرض شد!
مامایی جونم بذا برم دیگه!دقیقا هدفم اینه ک استرس بگیرتتون دیگه!!!!ک روز ب روزش واستون مهم شه...خب باشه!مثبتم میتونم معکوس برمااااااااا......(بعد تازه رنگیش کردم ک ی کم روحیت عوض شه!)
:smiliess (3):
دوستای گلم اصن ب روزایی ک گذشت فک نکنید...چون دیگه نمیشه برگشت ب عقب! ولی میشه جبرانش کرد...از امروز 53روز مونده......میدونید هر ی روز چ ارزشی داره و هر ی روز چقد میتونید روزای از دس رفته رو جبران کنید؟؟؟53 روز کم نیس وا3 این ک خودتونو ب چیزی ک دنبالشید نزدیک ببینید......پس فقط تلااااااااااااااااش کنید بیخیال نتیجه ام شید چون هممون میتونیم ب امید خدا...:smilies-azardl (113
این نازنین کجاااااااااااااس؟؟بقیه کجاااااااااااان؟؟؟:smiliess (11):
منم ای میخونم!(آیکون کم کاری!) نگار خیلی کندم..........ینی کند شدم....!
هی میام روضه میخونم وا3 شما ولی خودم تا میرم سراغ کتابا میبینم قبلا خوندم حال ندارم خط خطی بخونم دیگه!!میرم سراغ تست میبینم اونجوری ک خوندم نمیزنم!!البته نه این ک بیخیال شمااااااا نه!ولی مثه تو روزی ی درس!همونو ک باز میکنم دیگه ول کنش نیستم!!!دوس دارم تنوع بدم بش......
درصدام واقعا طیف گسترده ای داره!!!!از 100 میزنم تاااااااااااااااااااا 32!!!!!!!!!!!!!!!
:riz513:
ببینم خانومی ک بیوشیمی خوندی 8 ساعت شد برنامت یا نه؟؟؟!!!

بچه ها ینی من ی انرژی ای دارم ک نگوووووووووووووو....
حسم بم میگه ک هممون قبول میشیم همـــــــــــــــــــــــــــــــــــه............
پس...
با انگیزه بخونـــــــــــــــــــــید...

mamai86

New member
بچه ها..من یه تجربه از پارسال دارم راجب تست خونگی(نه کنکور آزمایشی)

تو خونه تست که میزنین اول تعداد و زمانشو تعیین کنین.بعد تست بزنین.درصد بگیرین.بعدش حالا بیاین سراغ بررسی جوابا

بعد اتمام تست زنی برین سراغ جوابا..اینجوری درصداتون واقعی تره

من پارسال درصدای کارنامه م خیلی خیلی نزدیک بود به درصدای تستای خونگیم تو روزای نزدیک کنکور بود.
:idea_majidonline:البته بهتون بگم ..وقتی تست زدن رو شروع می کنین درصداتون خیلی کمه..اما کم کم با گذشت 1 هفته درصداتون بیشتر میشه

اونم به خاطر بررسیه تستای روزای قبله ..که اغلب نکات مهمه

پس
تست زن تو خونه رو جدی بگیرین.:smilies:

mamai86

New member
لیلــــــــــــــــــــــــــــی ! منم مشکلم کند خوندنمه.:13:

انگار فسیل شدم. مثل لاک پشت جلو میرم.:14:

negar91

New member
وای بچه ها من امروز عالللللللللللللللللللییییییییییییییییییی بودم :ad54ad: خودم حال کردم تا الان 5.15 درس خوندم ( تا ساعت 3 دانشگاه بودم ) درس اول لزگی کامل ( آخه تازه لزگی رو شروع کردم ) + 1 فصل فیزیو + 1 فصل بیوشیی
تاره هنوزم فول انرژی هستم میخوام الان بازم برم بخونم
دم خودم گرم واقعا از کیفیت درس خوندنم راضی بودم

شماها چیکار کردین؟ دوس جونا خوب بخونید به این فکر کنید که سال دیگه این موقع دغدغه دکترا داشته باشیم

leila00

New member
ﺁﻓﺮﻳﻦ ﻧﮕﺎﺭ ﺟﻮﻥ..ﻣﻦ ﻫﻢ ﺍﻣﺮﻭﺯ 7:30 ﺳﺎﻋﺖ ﺧﻮﻧﺪﻡ ...30 ﺻﻔﺤﻪ ﻣﺠﺪ..35ﺻﻔﺤﻪ ﮔﻴﺎﻫﻰ..ﻳﻪ ﮐﻢ ﻟﺰﮔﻰ..ﻳﻪ ﺩﺭﺱ 504...ﻣﺮﻭﺭ ﮐﻠﻤﺎﺕ504....ﻧﻮﺷﺘﻦ ﻓﻠﺶ ﮐﺎﺭﺗﻬﺎﻯ 504...ﺗﺴﺖ ﮊﻧﺘﻴﮏ...ﺷﻤﺎﻫﺎ ﭼﻴﮑﺎﺭﺍ ﮐﺮﺩﻳﺪ ﻣﺎﻣﺎﻳﻰ ﻭ ﮐﺎﺭﺷﻨﺎﺱ ﺟﻮﻥ ؟ﻟﻰﻟﻰ ﻫﻢ ﺣﺘﻤﺎ ﺩﺭﮔﻴﺮ ﺗﺴﺖ ﺯﺩﻥ ﻩ...ﺑﺎﺁﺭﺯﻭﻯ ﻣﻮﻓﻘﻴﺖ ﻫﻤﮕﻰ ﻣﺎ...

mamai86

New member
لیلا..من امروز بارداری زایمان خوندم(مرور کردم..همش فراموشم شده بود راستش)+بهداشت+زبان

الانم دارم متن زبان میخونم

leiliyebidel

New member
52...

سلاااااااااااام
واااااااااااااای بچه ها واقعا خوشحالم کردین.......آفریـــــــــــن
:4d564ad6:
منم دیروز رفتم سراغ همون قورباغه زشته...................
ینی در ی حرکت انقلابی سعی کردم با عمه نواک هم زیستی مسالمت آمیز داشته باشم...و خوب بخونمش ببینم حرف حسابش چیه بالاخره!
همتون عااااااااااااالی هستین...
ب جز چن نفر ک دارن زیرآبی میرن!
:smiliess (7):
خانوم نازنین خانوم...
میدونم ک هر روز آن میشی و الآنم داری این نوشته رو میخونی...
اینو همین الآن خوب یادت بمونه ک:
تابستون ک جوابای ارشد میادو ب امید خدا هممون خوشحاااااااااالیم تو دنبال جهاز خریدنی......!
سال دیگه ک این موقع ب امید خدا هممون درگیر درس و کلاس ارشدیم تو مثه بالا خانومو اقدس خانوم جلو در خونتون نشستی داری سبزی پاک میکنی!
سال بعدش این موقع ک ب امید خدا هممون درگیر پایان نامه هستیم تو همچنان تو کوچه وایسادی داری با همسایه ها غیبت صغری خانومو میکنی...!
و سال بعدترش ک ب امید خدا هممون دانشجوی دکتری شدیم و تو ب فضل خدا اومدی تو خونتون!افسوووووووووووس میخوری ک چرا امروز درس نخوندی...
حالا باز درس نخون.....
نخونیااااااااااااا! درس چیه؟؟ اگه بخونی باید کفاره بدی......
این از تو....
:eek:t0837h0nn8zfqu8ult
بچه ها وا3 من خیلــــــــــــــی خیلـــــــــــــــــــــی خیلــــــــــــــــــــی دعا کنید.....:riz304:

آخرین ویرایش:

vb2

New member
منم اوضام خوبه امروز جنین تموم میشه از فردا نواک هر روزم کلی زبان میخونم خسته میشم ولی میخونم الان خستگی معنا نداره :bunnyearsmiley:

nazanin91

New member
salam
lili khnom man net nadashtam!!
aval tavalod negarjoon tabrik dobare begam:rose:
badesham lili yekam yavashtar !!! :(50):

hala mikhonam bebinam in 2 mahi ke migan bekhoni ghaboli raste ya na!!
hala miyam vase gozaresh vali na har rooz
!fonte farsish moshkele
bye!!

capilus

New member
ليليي به جاي نازنين اين حرفاروبه من بگو كه نميخونم!:sad:نازي دخترخوبيه ميخونه حتما

bacillus.bs

New member
من عقبم/می دونم وقت کم میارم/حالا چی کار کنم؟شماها همتون کامل خوندید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا