گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fafajoon

New member
سلام دوستان من اومدم دیشب نبودم ندا و نگار جون دلیلیشو میدونن و دلیلی نمی بینم اینجا بگم :smiliess (12):دیروز فقط تغذیه خوندم اما امروز خودمو به برنامه رسوندم ندا جونم کامل انجامش دادم. :a2d3: نگار ناامید نباش اگه تو اینطور باشی ما واسه درس خوندن دیگه انرژی نداریم:dadad4: تو میتونی عزیزدلم باور کن و به خودت ایمان داشته باش من از تو مطمئنم دوست گلم:4d564ad6:

نازنین چرا درست گزارش نمیدی؟ فقط به بقیه میگی درس بخونن و بیان گزارش بدن اما خودت هم هر شب اینکارو بکن به قول معروف تو که لالایی بلدی چرا خودت خوابت نمی بره. یه وقت از دستم ناراحت نشی دوست خوبم به خاطر خودت یادآوری کردم چون ما نباید از هم غافل بشیم دوست عزیزم موفق باشی دوس جون

به امید ارشدی شدن تموم بچه های درس خون علوم پزشکی در سال 91

fafajoon

New member
اسکای ما هم دیر شروع کردیم!!اگه تنبلی نکنی می رسی به درسات!شما از کی شروع کردی به خوندن؟

زبان بچه ها از لزگی میخونن!!من از جزوه پارسه می خونم!

دیلاک گزارشت کو؟:New (6): واسه خلاصه برداری منم مشکل دارم وقتی میخوام نکته برداری کنم کتاب رو کپی میکنم:25r30wi:!!اصلا وسواس میگیرم که کدوم نکته مهمتره که بنویسمش!!!

من آخر فصل نکته برداری میکنم و تست می زنم که البته هنوز انجام ندادمش!!--------->ولی بهتر اینکه آخر شب از درسات نکته برداری کنی که جمع نشن!

بچه ها شما هم بگین چه طوری و چه موقع خلاصه نویسی می کنین
؟؟؟؟؟:smilies-azardl (113

بچه ها من موقع خوندن نکته های مهم یعنی نکته هایی که می تونن تبدیل به سوال بشن رو می نویسم گاهی از 1 ص ممکنه 2 ص یا بیشتر نکته دراورد. بستگی به خودتون داره که چه نکته ای به نظرتون مهم بیاد، این نظر شخصی منه. خودم که همین کارو انجام میدم

negar91

New member
سلام دوست جونا:thanks:
من که امروز خیلی خوب بودم همش به خاطر دلگرمی های شما دوستای عزیزمه امروز خوب درس خوندم اما فعلا گزارش کاملو نمیدم چون بازم میخوام برم بخونم
در ضمن حواسم به همتون هستا :eek:t0837h0nn8zfqu8ult بعضیا زیادی تنبل شدن این آخرین هشداره دیگه جدی برخورد میکنم
ندا فافا ترانه خیلی ازتون ممنونم اگه شماها نبودین معلوم نبود چه بلایی سرم میومد خیلی دوستون دارم:rose:

راستی نازی ما از روی تافل میخونیما فعلا لزگی رو شروع نکردیم

آخرین ویرایش:

taraneh s

New member
آفرین نگار جونم .نمیدونی چقدر خوشحالم کردی آفرین:thanks:نگار یعنی همین:a2d3:من امروز 7 ساعت خوندم

taraneh s

New member
منم تقریبا مثه فافا خلاصه برداری میکنم.یا بعضی وقتا فلش کارت درست میکنم

neda*

New member
سلام دوستای خوبم منم برنامم رو کامل کامل انجام دادم فافا جون نگار جون کامل کامل انجام شد
نگار عزیزم خوشحالم که به برنامت رسیدی و روحیت بهتره بهترینایی مثل تو باید بهترین بمونند :heart:
منم مثل فافا جون و ترانه جون نکته برداری میکنم خیلی هم جواب میده اصلا درس خوندن بدون نکته برداری برای کنکور کار اشتباهیه
بچه ها از اینکه میبینم که با همت و انگیزه درس میخونید خیلی خوشحالم فقط حواستون باشه که آدم تو کاری موفق میشه که اون کارو پیوسته انجام بده و وسط کار تیکه تیکه رهاش نکنه
همه دوستای تازه واردم خوش اومدید
اگه بخوایم هممون میتونیم :smilies-azardl (113

negar91

New member
سلام دیروز 5.30 خوندم البته کلاس زبانم داشتم 3 صفحه از تغذیه موند نه امروز میخونمش
بچه ها از همتون ممنونم خیلی خیلی دوستون دارم لا انگیزه بخونید که دیگه تا موفقیت چیزی نمونده:smiliess (8):

bacillus.bs

New member
نکته ها را فقط با تست میشه از متن در اورد/نه این که خودتون بشینید واسه خودتون نکته برداری کنید/جزوه ی 200 صفحه ای را تبدیل کنید به 198 صفحه نکته/این یعنی تلف کردن وقت/فایده ای هم نداره

leila00

New member
سلام دوستای خوب....من دیروز خودم را کشتم بیشتر از 5ساعت و 20 دقیقه نشد ...10صفحه ژنتیک - 20صفحه بیوشیمی -یک درس504و مرور کلمات زبان
و اما امروز ..18صفحه ژنتیک ...23صفحه بیوشیمی ..یک درس زبان 504و مرور کلمات زبان ..
امیدوارم که حضور همگی اینجا پررنگتر و پر انرژی تر باشه ..با آرزوی موفقیت همه ما

nazanin91

New member
شما کی تست می زنین؟؟؟؟چون درسا حفظی هستن بلافاصله بعد خوندن تست زدن که فایده نداره! باسی!باید هم از تستا نکته در بیاری!!هم خودت از درسا نکته پیدا کنی تازه اینطوری بیشتر به یادت می مونه! ولی متعادلش نه کپی کردن کتاب(که من وسواس دارم تو این مورد!!)!نمیشه فقط از تست نکته پیدا کرد!!
بقیه هم نظر بدن
:p7977cujr38iyymsu8:

نکته ها را فقط با تست میشه از متن در اورد/نه این که خودتون بشینید واسه خودتون نکته برداری کنید/جزوه ی 200 صفحه ای را تبدیل کنید به 198 صفحه نکته/این یعنی تلف کردن وقت/فایده ای هم نداره

آخرین ویرایش:

bacillus.bs

New member
وقتی تست میزنید و سوالی را بلد نیستید میرید دنبالش /فقط نباید دنبال جواب سوال برید/تمام مطالب وابسته به اون سوالو باید بخونید/اگر تست های سال های قبلا زده باشید متوجه میشید که خیلی از سوالا شبیه هم هستند/یکسری از نکات هستند که هر سال از اونا سوال داده میشه/بیشتر اونا را باید کار کنید نه مطالب اضافی را

mosaferkocholo

New member
منم با نظر باسی موافقم :a2d3:
مثلا تو درس بیوشیمی من یه دور فصل کربوهیدراتواز رو مرجع خوندم بعد رفتم کتاب چکیده رو خوندم و بعدش تست زدم متوجه شدم که نکته برداری فقط از رو تستها میشه کرد تستهای 5 سال پیشو زدم تو هماتو 40 درصد سوالات از کربوهیداتو متابولیسمشه و اکثر نکته ها تکراری :riz277:اند پس روشم عوض شد اول چکیده بعد تست و مطالبی که تو این دو کتاب نبود از مرجع میشه پیدا کرد و فقط اون قسمت رو خوند و نکته هارو نوشت

fafajoon

New member
سلام به همه بچه های خوب و پر انرژی علوم پزشکی من امروز کامل کامل برنامه رو انجام دادم تازه از ویتامین b1 و b2 و b3 خلاصه برداری کردم + کلمات زبان 3 درس رو همراه با synمشون خوندم :thanks:

نگار جون آفرین عجیجم این واسه تو دوس جونم :rose:

بازم میگم به امید ارشدی شدنتون در سال 91

همگی موفق باشید و همچنان پرانرژی :smiliess (10):

negar91

New member
سلام
منم امروز کامل برناممو خوندم اون چیزیم که مال دیروز بود و نرسیدم بخونم رو هم خوندم و 1 درس زبان هم بیشتر از برنامم خوندم کلا 5.45 شد
البته من از بچگی به تندخونی عادت داشتما
:4d564ad6:

neda*

New member
سلام
منم برنامم رو کامل انجام دادم و دوره هم کردم
چقدر خوشحالم که میبینم نگار و فافا جون از برنامشون بیشتر هم پیش رفتند به این میگن انگیزه و تلاش برای رسیدن به هدف:ad54ad:
ما همه باید تلاش بکنیم توی این زمان از زندگیمون مطمئنا تلاش الانمون خیلی تو شرایط آیندمون تاثیر گذاره این روزا رو از دست ندید تو هر شرایطی یه وقت برای خودمون بذاریم چون ساختن آینده خیلی مهمه همیشه امروز نمیمونه
:riz304::4d564ad6:

leila00

New member
سلام دوستای خوبم ..من دیروز 5ساعت خوندم ولی نرسیدم بیوشیمی را تمام کنم ..:New (6):
امروز 12صفحه ژنتیک ...یک درس زبان 504...مرور زبان.....بیوشیمی 23 صفحه ..
با آرزوی قبولی همه ما ....

sakar

New member
سلام به همگی موفق و پیروز باشید
تا الان این هفته شدم 3 ساعت
میدونم افتضاحه هر چی بگید حقمه دریغ نکنید
اسکای خوش اومدی
در مورد خلاصه برداری این نظرو دارم
اون موضوعیو که میخونید اول باید کاملا بفهمید وبعد بتونید واسه خودتون تجزیه وتحلیل کنید اونموقع راحت میتونید خلاصه شو بنویسید
نکته هم ینی چیزیو مینویسید که با دیدنش کل یه موضوعو تداعی کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا