گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

naser_sensi

New member
بچه ها یه چیزی میگم تعجب نکنید:rolleyessmileyanim:
منم امروز 20 صفحه فیزیولوژی خوندم با 14 صفحه بیوشیمی:smilies:

nazanin91

New member
سلام

ساکر خیلی کم خوندی!! باید تنبیه شی!

مسافر کوچولو تو هم نیاز به تنبیه داری!!

من نمیتونم جریمه تون کنم چون خودم
به جریمه نیاز دارم !!

ناصر مگه نگفتی میای با رشته خودمون امتحان بدی!!پس این درسای بیگانه چیه خوندی ها؟!!:New (6):

فافاجون من اگه لالایی بلد بودم اینجا نمیومدم!!اون چند روز هم که گزارش ندادم یه کار شخصی داشتم!! ساعت نمی گفتم چون مجبور بودم کم بخونم
:sadsmiley:

قبل اینکه نگار جریمه ام کنه!!
:smilies-azardl (12)بگم که امروز کم خوندم خیلی کم و یه مهمونیه اجباری رفتم!!

نگار!!نوبت خودت هم میشه و دیگه بهانه افسردگی هم قابل قبول نیست!!
:(50):

fafajoon

New member
سلام به بچه های درسخون !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و بازیگوش علوم پزشکی که هرکدومشون واسه درس نخوندن یه بهونه ای میاره :New (6):، خوب شد لیلی نیست تا این روزا رو ببینه:14:. بچه ها دارین با خودتون چکار میکنین؟؟؟؟ هر لحظه ای که از دست میره دیگه قابل جبران نیست باور کنین، پس خواهش من از همتون اینه که به خودتون بیایید و بجنبید که زمان داره مثل برق و باد میگذره اگه هر کدوم از ماها فقط این 4 ماه و نیم باقیمونده رو غنیمت بشماره یعنی گل کاشته و واسه خودش افتخار ارشد شدن رو به ارمغان اورده، مطمئنم که همتون میدونین که اگه قبول شید چقدر توی زندگی آینده تون مؤثره پس بسم الللللللللللللله و خواهشاً بهونه بی بهونه!!!!!!!!! :smiliess (3):

اما سخن از درس خوندن خوشتر بوٍد : من امروز برنامه رو + خلاصه برداری از تغذیه + لغات 4 درس زبان و synشون رو خوندم.

ندا جونم امروز اس ندادی منم شارژ نداشتم اما مطمئنم که مثل هر روز پر انرژی درساتو خوندی مگه نه گلم؟

بچه ها راستی نگار جونمم کامل درساشو خونده ازش خبر دارم آفرین نگار خانمی دوست خوب و پرتلاشم.:riz304:

آخرین ویرایش:

negar91

New member
:سلام حسابی باهاتون کار دارم من هیچی به رو خودم نمیارم چرا اینقده بعضیا سواستفاده میکنن ؟:5:
مسافرکوچولو با تو شروع میکنم با چه رویی اومدی میگی هیچی نخوندم از گروه بیرونت کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :mad_majidonline:
sarkar تو که دیگه روی من و لیلی رو هم کم کردی باید یه کلاس بیام پیشت واسه یادگیری شیوه های از زیر درس در رفتن تو رو هم اخراج میکنم
نازنین :image170:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ با تو به طور خصوصی برخورد میکنم اینجا جواب نمیده بهت اس میدم منتظر باش
اما فافا مثل همیشه عالیه و من تورو به عنوان بهترین عضو گروه انتخاب میکنم و مدال طلای درس خوندنو بت میدم
راستی بس که عصبانی بودم یادم رفت بگم من خودم امروز همه درسامو خوندم تازه تغذیه 2 فصل رو مرور کردم و فیزیو هم 2 فصل رو مرور .
اما بچه های تنبل گروه واسه بار آخر میبخشمتون اما اگه فردا شب کسی بیاد بگه نخوندم اخراج میشه واسه امشب این کتک رو داشته باشید تا ببینم فردا چه میکنید :eek:t0837h0nn8zfqu8ult

آخرین ویرایش:

neda*

New member
سلام به همه دوستان
منم برنامه امروزم رو کامل کامل انجام دادم منم خلاصه برداری کردم و همه را یه بار مرور کردم
آفرین به تو فافای گلم ادم نوشته هات رو میخونه انرژی 2 برابر میگیره:riz304: نگار عزیزم میبینم که دیگه داری تخته گاز میری آفرین به تو:thanks:
من امروز از صبح گرفتار بودم تا طرفای عصر از وقتی وقتم مال خودم شد داشتم درس میخوندم الان تموم شد شرمنده دوستم نشد اس بزنم اما به فکرتون بودم
بچه ها من با حرفای فافا جون موافقم وقت و غنیمت بشمارین فقط 4.5 ماهه تلاش کنید تا سال دیگه همین وضع رو نداشته باشید
امیدوارم هر چه زودتر تصمیم جدی بگیرید و شروع کنید
موفق باشید دوست جونا:a2d3:

آخرین ویرایش:

mosaferkocholo

New member
چشم نگارجونم فقط ماشا الا دستت سنگینه ها گریم گرفت:5:
هدایت شدم امروز 2 ساعت به ساعات مطالعه ام اضافه کردم :smiliess (8): 12 ساعت درس خوندم مفید هااااااااااااااااااااااااا:applause:

آخرین ویرایش:

bacillus.bs

New member
نگار جون شاهنامه اخرش خوشه/حالا باید ببینیم اینایی که به برنامشون عمل می کنند قبول میشند یا نه؟

zhra

New member
امروز 6ساعت درس خوندم
1 فصل جاوتز خلاصه کردم
ایمنی
زبان
و قارچ خوندم :smilies-azardl (113

negar91

New member
نگار جون شاهنامه اخرش خوشه/حالا باید ببینیم اینایی که به برنامشون عمل می کنند قبول میشند یا نه؟
باسیل کسی که زحمت کشیده حتما به نتیجه دلخواهش میرسه شک نکن
سلام یادم رفت ببخشید سلام دوستای گل خودم
مسافر کوچولو تو که اینقد بچه ماهی هستی چرا نمیدرسیدی و منو مجبورکردی دعوات کنم اما امشب بت جایزه میدم
toyou.gif

خودم امروز 7 ساعت خوندم همه برناممو هم اجرا کردم + 4 درس زبان از کتاب ILI
ترانه 2 شبه نیستی مشکوک میزنیا نکنه درس نمیخونی در ضمن بیا مساله جدیدیو که گذاشتم حل کن :mad_majidonline:
3am درسته دوست جون جونیم هستی اما گزارشت کو ؟ :New (6): من اینجا پارتی بازی نمیکنما ( بابت گلای نازت ممنون عجیجم
)

3am

New member
سلام دوستای خوبم.من به شخصه حاضرم قول بدم نگار رتبه خوبی میاره هم به خاطر سطح علمیش هم چون واقعا هر کاری که از دستش بیاد واسه کمک به بچه ها دریغ نمیکنه پس حتما خدا هم کمکش میکنه.ندا و فافا هم خیلی خوب و منظم پیش میرن.
من امروز 14 ساعت خوب خوب خوندم.خسته هم نیستم.فردا هم میخوام با برنامه گروه نگارینا پیش برم فقط یه فصل از رژیمم دوره میکنم چون خوندنیشون خیلی سخت بود نمیخوام یادم بره بازم مرسی نگار جون که اجازه دادی با هم بخونیم

fafajoon

New member
سلام بچه ها ببخشید دیر اومدم اما باید بگم برنامه رو کامل انجام دادم + فصل اول بیوشیمی + خلاصه نویسی دوران بارداری تا نصفه فصل.

اومدم فقط گزارش بدم و برم پس شب همگی خوش

taraneh s

New member
سلام .نه نگارجون برناممو انجام میدم ولی اگه بخوام هی بیام اینجا یه دفعه به ساعت نگاه میکنم میبینم 2 ساعت توسایتم.پس سعی میکنم کمتر بیام:sad:مساله رو هم چشم .مرسی بابت مساله الان مینویسم میرم روش فکر میکنم.موفق باشین

neda*

New member
سلام
منم برنامه دیروزم رو انجام دادم اما نرسیدم بیام گزارش بدم من دیروز 7.40ساعت درسیدم راضی هم بودم فقط یکم خلاصه برداری وقتم رو میگیره
دوستای گلم امیدوارم نتیجه زحمتامون رو ببریم و به قول دوستمون آخر شاهنامه هم برامون خوش باشه :smiliess (4):

mosaferkocholo

New member
سلام برو بچ خسته نباشین :thanks:
من تا این ساعت 5 ساعت خوندم اگر خدا بخواد تا ساعت 2 بیدار میمونم تا 11 ساعت درس خونده باشم مفیدهاااااااااااااااااااااااااااااااااا:smilies-azardl (181 مرسی نگار جون من هدایت شدم ولی یکی از دوستان موج منفی میفرسته هاااااااااااااااااااا
یه بار تشویق شدم هاااااااااااااااااااااااا اگه گذاشتن:p7977cujr38iyymsu8:

naser_sensi

New member
کتاب فیزیولوژی چقد باحاله آدم وقتی دستشه دوست داره تا آخرش بخونه.
حیف که بیوشیمی اینجوری فاز نمیده.:21:

fafajoon

New member
سلام به تموم دوستای گلم برنامه رو کامل انجام دادم فقط خلاصه نویسی نکردم اما تصمیم گرفتم از فرداشب هر شب 1ساعت از تغذیه خلاصه نویسی کنم حالا هرچند صفحه بشه. :smiliess (11):

ندا و نگار جونم خودتونو واسه 1هفته پرتلاش و پر بار آماده کنید اگه انرژیتون فقط یه کوچولو کم شده اینم کلی موج ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ فقط واسه اینکه بدونین همواره امید جاری است چون من خیلی به گروهمون امیدوارم باور کنین :thanks: :bunnyearsmiley:

آخرین ویرایش:

zhra

New member
کتاب فیزیولوژی چقد باحاله آدم وقتی دستشه دوست داره تا آخرش بخونه.
حیف که بیوشیمی اینجوری فاز نمیده.:21:
azizam یکبار کامل روزنامه وار کامل بخونش با سرعت خدا بعدش عمقی بخون :thumbsupsmileyanim:

zhra

New member
من هنوزززززززز امروز هیچییییی نخوندم 1 ساعت میخونم
فردا میترکونم :sarma:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا