گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

neda*

New member
سلام برنامه منم الان کامل شد 6.5 ساعت درسیدم
فافا جون ممنون از این همه انرژی ++++++++++ و این همه امید
دوست خوبم منم آرزوی موفقیت هممون رو دارم و مثل تو به گروهمون خیلی امیدوارم :(40)::thanks:

sakar

New member
سلام به همگی امیدوارم که عالی باشید
راستش مث اینکه نمیتونم مث گروه فعال باشم وممکنه خدای نکرده تاثیر منفی رو کسی بذارم واسه همین از اینجا من دیگه تنهایی گز میکنم
هدفم از بودن با شما رسیدن به یه موفقیت گروهی بود ولی خوب بعضی وقتا نمیشه بهتره راهو عوض کنیم
تا الان همتون بهم روحیه دادید و بخاطر همین ازتون ممنونم
و حرف آخرم
مهمترین رقیب آدم خودشه چون هیچکس به اندازه ی خودش از تواناییها و شرایطش خبر نداره
امیدوارم رقیب خوبی واسه خودمون باشیم

موفق و پیروز باشید

mosaferkocholo

New member
دوست عزیز مهم تلاش کردنه اینجا باهمیم که اگه یه وقت بریدیم به هم دیگه امید بدیم هر وقت تونستی بیا نه واسه رقابت و مهم اینه که آدم تا اونجایی که میتونه و با شرایطی که داره تلاش کنه که بعدا غصه نخوره که میشد کاری کرد این که مفهمیم کسایی واسه هدفی مشترک بدونه اینکه دوروغ بگن چقدر دارن تلاش میکنن انگیزه میشه که وقتی خسته ایم رها نکنیم . حرف آخرتو قبول دارم موفق باشی
راستش مث اینکه نمیتونم مث گروه فعال باشم وممکنه خدای نکرده تاثیر منفی رو کسی بذارم واسه همین از اینجا من دیگه تنهایی گز میکنم
هدفم از بودن با شما رسیدن به یه موفقیت گروهی بود ولی خوب بعضی وقتا نمیشه بهتره راهو عوض کنیم
و حرف آخرم
مهمترین رقیب آدم خودشه چون هیچکس به اندازه ی خودش از تواناییها و شرایطش خبر نداره

موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

leila00

New member
و حرف آخرم

موفق و پیروز باشید
سلام دوست من ..من هم با توجه به شرایطم نمیتونم مثل گروه فعال باشم ولی خوب باید سعی کرد ... و با دیدن این همه تلاش انگیره ای برای ادامه راه پیدا کرد ... با آرزوی موفقیت برای شما ..

negar91

New member
سللم بچه ها خوبین
sarkar ما اینجا جمع نشدیم که باعث تضعیف روحیه و نا امیدی کسی بشیم فقط میگیم چقدر درس میخونیم تا بقیه هم انگیزه داشته باشن و این راهو با هم ادامه بدیم اگه دعواهای من باعث ناامیدیت شده من معذرت میخوام من اگه با کسی تندی میکنم واسه اینه که از ترس منم :21:شده بدرسید
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای گزارش امروز خودم :14: تا ساعت 14 دانشکده بودم به قدری خسته شدم که هیچی امروز ندرسیدم حتی یه قرصم خوردم که یه کم سردردم آروم بشه واسه هر نوع جریمه ای آماده ام
راستی ترانه اون مساله مبحث انرژی رو حل کردم :applause: الان ابنقده حالم بده که جون ندارم جوابشو بنویسم فردا جوابشو با توضیح میذارم

nazanin91

New member
سلام سلام!
من یه چند روز بود انگیزه نداشتم بیام اینجا!فکر نکنین نمی درسیدم ها! اما از این به بعد با دست پر میام :thanks:
البته تایپیکای دیگه می چرخیدم ها ولی اینجا میومدم فقط گزارشتون رو میخوندم!

خب خب خب!به موقع رسیدم نگار درس نخوندی؟!!حتی 2ساعتم نشد!!:eek:t0837h0nn8zfqu8ultاین دوستات که جریمه ات نمیکنن!!
جریمه ات اینه تا 4 روز به هیچ کامنتی لایک نمیدی!و هر روز میای ساعت و اسم درستو میگی و میری!
ساکر یعنی نمیتونی ساعت مطالعه ات رو زیاد کنی واقعا؟؟!!
آیسودا :rose: باید برنامه خوندنت رو اینجا بنویسی

برنامه خودم: 9 ساعت درسیدم 20صفحه شیمی مواد- 10 صفحه غلات

neda*

New member
و حرف آخرم

sakar عزیز همه ما میتونیم فعال باشیم اما نباید توی ساعت مطالعه و تعداد ص خونده شده خودمون رو با هم مقایسه کنیم و دلسرد بشیم هدف از اینکه اینجا مییایم و گزارش روزمون رو مینویسیم اینکه از تلاش هم لذت ببریم ممکنه یه نفر تو 1 ساعت بتونه 3 ص بخونه یه نفر 10 ص ...خوب تسلط هر کدوممون روی مطالب متفاوته ....ممکنه اون 3 ص که یه نفر تو 1 ساعت میخونه انقدر عمقی و موشکافانه باشه که تا عمر داره مطلب یادش بمونهپس به خاطر این چیزا دلسرد نشو..................خود من اولش که میخواستم شروع کنم نمیتونستم بیشتر از 1 ساعت درس بخونم اصلا کشش بیشترش رو نداشتم تا اینکه تصمیم گرفتم هر روز 0.5 ساعت به مطالعم هر طور شده اضافه کنم و خودم رو واقعا مقید کردم خیلی سخت بود اما تلاشم رو کردم از وقتی هم که با گروه آشنا شدم با خوندن گزارش بچه ها انگیزه میگیرم هر موقع که خسته میشم یاد نوشته هاشون می افتم و با خودم میگم پس منم میتونم و شروع میکنم
دوست خوبم اگه تو از همین امروز شروع کنی با روزی 1 ساعت و روزی 0.5 ساعت بهش اضافه کنی یه دفعه 15 اسفند میبینی داری مفید 6 ساعت درس میخونی شبا هم قبل خواب 15 دقیقه وقت بذار گزارش روزت رو بنویس با همین روزی 1 ساعت این به خاطر اینه که نتیجه کار یه روزت رو خودت تایپ کنی و ناخودآگاهت بخواد فردات بهتر از امروز تایپ شه
دوست خوبم بسم الله بگو شروع کن آهسته و پیوسته تو میتونی اگه بخوای همه ما میتونیم اگه بخوایم
واقعا بهترین رقیب هر کسی خودشه
امیدوارم فردات از امروزت بهتر باشه:ad54ad::riz304:

موفق و پیروز باشید

موفق و پیروز باشید[/quote]

آخرین ویرایش:

neda*

New member
سلام نگار جون ...نگار چرااااااااااااااااااااااااااااااااااا نخوندی باید جبرانش کنی نباید از برنامه عقب بیفتی :smiliess (2):
نگار اینجور موقع ها که از دانشکده برمیگردی 2 ساعت به هیچی فکر نکن 2-3 ساعت درس بی درس برو استراحت کن منظورم از استراحت این نیست که بشینی پای نت برو بخواب ریلکس باش بعد پاشو یه دوش بگیر و شروع کن مطمئن باش اون موقع به همه برنامت هم میرسی دوست جون
نگار جونم دیگه نتونی بخونی برای تو که هدف داری باید روزی 4 ساعت رو بخونی
دوست خوبم فردا منتظر جبرانیم
نگار تو باید فردا بترکونی :a2d3:

fafajoon

New member
سلام بچه های پرتلاش من امروز برنامه رو کامل انجام دادم + لغات 2درس زبان + خلاصه نویسی از تغذیه :4d564ad6:

نگارجونم نگران نباش با شناختی که من از تو دارم تو میتونی پس برنامه تو انجام بده تا باهم پیش بریم من تمام تلاشمو کردم تا به شما رسیدم پس تموم سعیتو بکن تا از ما عقب نمونی هرچند ما نمی ذاریم که اینطوری بشه و به قول معروف
یکی برای همه و همه برای یکی :28::smilies-azardl (113عجیجیم پس خودتو دست کم نگیر:smiliess (3):

neda*

New member
من امروز به برنامم رسیدم شد 7 ساعت راضی هم بودم
دوستای خوبم امیدوارم موفق باشید:a2d3:

فافای خوبم اینو درست اومدی که یکی برای همه همه برای یکی :(40)::rose:

آخرین ویرایش:

mosaferkocholo

New member
سلام نگارجون میخواستم دحوات کنم عکسه دختر بچه ای که گذاشتی انقد معصومو ناز که دلم نیومد ولی دفعه بعد ....:eek:t0837h0nn8zfqu8ult:p ها یادم رفت بگم امروز 5 ساعت خوندم با اجازه باید برم موفق باشین دوستای گلم :smiliess (10):

fafajoon

New member
سلام بچه ها فقط اومدم گزارش بدم و برم برنامه رو انجام دادم تا فرداشب خوش و خرم باشین بای :thumbsupsmileyanim:

negar91

New member
سلام منم اومدم گزارش بدمو برم فیزیو اینقده خوندم که:1dco2x0p1lilzhfpg1t شدم ندا واسه امتحان فیزیو آماده ام :a2d3:
بقیه درسارم دارم میخونم تا به گروه برسم تا 3 بیدارم تا تمومش کنم

جریمهارو قبول دارم خودمم تو ترکم که کمتر بیام اینجا

nazanin91

New member
سلام 7 ساعت درسیدم
ولی به اصول نگهداری نرسیدم!!میره واسه فردا!
بچه ها شما درس میکروب ندارین؟چه طوری این همه میکروب رو حفظ میکنین؟

negar91

New member
سلام 7 ساعت درسیدم
ولی به اصول نگهداری نرسیدم!!میره واسه فردا!
بچه ها شما درس میکروب ندارین؟چه طوری این همه میکروب رو حفظ میکنین؟
نازی ما میکروب نداریم از مجتبی واسه میکروب کمک بخواه رتبه 1 ارشد میکروب بوده الانم که دکترا قبول شده به همه کمک میکنه وافعا مطالب و نکته هایی که میگه مفیده

neda*

New member
سلام به همه
منم برنامه امروزم رو انجام دادم
باشه نگار منم آماده ام روز و ساعتش رو هماهنگ کن تا ببینم چیکار کردی
:smilies: فعلا شب همه خوش

negar91

New member
سلام وای بچه ها من امروز ترکوندم دیشب تا 3 بیدار بودم امروزم 8 بیدار شدم همش درسیدم :4d564ad6:هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
نداجون و فافا جونم بهتون رسیدم فقط من فصل 12 فیزیو رو نخوندم و نمیخونمش چون بعید میدونم واسه تغذیه ای ها ازش سوال بیارن فقط به درد بچه های پزشکی میخوره
خدارو شکر که کرواس 2008 منبع ارشد شد :thanks:خدا دوسمون دارها نمیخواد زحمتامونو بی جواب بزاره من الان خیلی روحیه گرفتم تا 4 ماه دیگه هم بکوب بدرسم خسته نمیشم :smilies-azardl (181

fafajoon

New member
بچه ها سلام منم امروز کامل خوندم :tonguesmiley:

ندا جون و نگار عزیزم خداروشکر که منبع کراوس ویرایش 2008 شد و به قول نگار انگار خدا میخواد زحمت هامون به هدر نده

خدا جونم هزار بار شکرت هزار هزار بار..................................... بچه ها حاضرین جشن بگیریم ؟ جدی میگم آخه انقدر خوشحالم که میخوام همه شما توی این شادی شریک باشین :applause:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا