گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

leiliyebidel

New member
باور کنید درسته ک پرحرفم ولی چون جواب همه رو تو ی کامنت میدم انقد زیاد میشه!!!:25r30wi:
مشکرم لیلا جون!میتونی عزیزم...اوووووووووووو حالا تا اردیبهشت هنو کلی وقت هس!از حالا دیگه جدی ترش کن میشه!سخته ولی ممکنه...:a2d3:
شانس نام مستعار خداست!آنجا ک نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد...
حالا نشینی بگی نمی خونم اگه خدا بخواد قبول میشم نخواد نمیشماا!!!!برو درستو بخووووون؛دهه..:mad_majidonline:
اینو گفتم ک بدونی هیچ وقت دیر نیس!درست وقتی ک فک میکنی اونقدام وقت نداری اگه ی کوچولو تلاش کنیو البته امید و باورم داشته باشی خدا بی نتیجه نمیذاره...:4d564ad6:

خدا زمین را مدور آفریده تا ب انسان بگوید درست در همان لحظه ک احساس میکنی ب آخر دنیا رسیدی درست در نقطه ی آغاز هستییییییی....

nazanin91

New member

یادش بخیر دوستان نه؟!!!

همش حرف درس نزنین خووو یکم تنوع بدین!!:thumbsupsmileyanim:

آخرین ویرایش:

bacillus.bs

New member
نازنین با این عکسی که گذاشتی دلم گرفت/چقدر زود بزرگ شدیم/خیلی نزدیک خیلی دور:28::smilies-azardl (12):sdasdasd::painting:

leila00

New member
ﻟﻴﻠﻰ ﻋﺰﻳﺰﻡ ..ﻣﻦ ﻋﺎﺷﻖ ﺣﺮﻓﻬﺎﻯ ﺷﻤﺎ ﻫﺴﺘﻢ ..ﻭﻗﺘﻰ ﮐﺎﻣﻨﺘﻬﺎﺕ ﺭﺍ ﻣﻰﺧﻮﻧﻢ ﮐﻠﻰ ﺍﻧﺮﮊﻯ ﻣﻰﮔﻴﺮﻡ ..ﺳﻌﻰ ﻣﻰﮐﻨﻢ ﺗﻼ ﺵ ﮐﻨﻢ ...ﺑﺎﺯ ﻫﻢ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﺍﺯ ﺣﺮﻓﻬﺎﻯ ﺧﻮﺑﺖ ...

negin_f_k

New member
سلاااام
بچه ها من این 2روز فقط ژنتیک خوندم میخوام تا آخر بهمن تموم کنم بعد با خیال راحت بقیه درسارو بخونم + دور دوم ژنتیک
موفق باشین دوستای گلم

3am

New member
سلام.من دیشب حدود 3.5 تونستم برناممو تموم کنم.واسه همین نیومدم برا گزارش.امروزم به برنامم رسیدم
اما نمیدونم چرا این فصلای رژیم درمانی انقد وقت و انرژی میگیره دیروزیه فصل 40 ص از 7 صبح تا شب طول کشید.
باید بیشتر تلاش کنم.

fafajoon

New member
سلام دوستای خوبم من امروز روز اول خوندن گروهیم با ندا و نگار بود که خداروشکر تونستم تموم برنامه مو انجام بدم چیزی حدود 8 ساعت درسیدم:smilies-azardl (181 خیلی خیلی پربار بود ممنون ندا ونگار جونم از برنامه ریزیتون :thumbsupsmileyanim: بچه ها شب و فردایی خوب و دل انگیز داشته باشین تا فرداشب که بیام گزارش بدم :smiliess (10):

به امید ارشدی شدن همتون در سال 91 دوستای عزیز و پرتلاشم دوستتون دارم هووووووووووووووووووووووارتا:thanks:

fafajoon

New member
فافا عزیزم کدوم فصل تغذیه اید؟

امروز فصل تغذیه سالمندی رو به همراه ویتامین b2 رو خوندیم فردا هم تغذیه دوران بارداری + ویتامین b3 چطور مگه؟ راستی شما واسه ارشد تغذیه میخونی یا دکتری این رشته؟ ممنون میشم جواب بدی

mosaferkocholo

New member
شما ها نظرتون درمورد رشته های دانشگاه ازاد چیه؟کدومش بهتره؟[
باسی چون من میکروب خوندم میخوام میکروب انتخاب کنم چون ظرفیتش بیشتر و به نظرم علوم تحقیقاتو بزنی خوبه من از اساتید مشورت گرفتم اینطور گفتن
موفق باشی:auizz3ffy9vla57584x
/QUOTE]

mosaferkocholo

New member
سلام بچه ها
من امروز بیشتر از 3 ساعت نتونستم بخونم ولی برنامه فردام اینه که 9 ساعت بخونم
فردا میخوام واسه آزاد ثبت نام کنم
شهریه دانشگاه آزاد واسه ارشد 10 میلیون میشه پول یه 206 :sad: ولی اگه در بیام :21:احتمالش زیاده برم جهنمو ضرر
شما چی اگه آزاد قبول شین میرین؟

3am

New member
امروز فصل تغذیه سالمندی رو به همراه ویتامین b2 رو خوندیم فردا هم تغذیه دوران بارداری + ویتامین b3 چطور مگه؟ راستی شما واسه ارشد تغذیه میخونی یا دکتری این رشته؟ ممنون میشم جواب بدی
من امسال دکترای رشته خودمو دارم ولی تغذیه رو ارشد شرکت میکنم.

3am

New member
فافا دقیقا هر روز چند ساعب تغذیه میخونی؟چون حس میکنم من کند پیش میرم

mosaferkocholo

New member
شیطان در لغت به معنی نا امید است
خدا با ماست و معجزه برای انسانهای با خدا اتفاق میوفته
امروز یه مردی رو تو tv دیدم که نه دست داشت نه پا ولی چون ایمانش قوی بود افسردگی نداشت پر از امید و آرزو بود
گاهی انقدر تو دنیامون غرق میشیم که هیچکس جز خودمونو نمیبینیم
وقتی این آدمو دیدم به خودم گفتم چقد ناشکربودم و بابت چیزای مسخره غصه میخوردم
میشه بهتر فکر کرد:thumbsupsmileyanim:

sa@@ra

New member
بچه ها دانشگاه ازاد تا کی مهلت داره برای ثبت نام؟تهران خوبگاه داره؟دانشگاه علوم تحقیقات شیراز خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جواب بدید لطفا
تا 15 بهمن قعلا
نهران اصلا حوابکاه نداره
تهران شمالشم از همه بهتره
شیرازم اره خوبه ولی اونجام خوابگاه نداره:p7977cujr38iyymsu8:

fafajoon

New member
فافا دقیقا هر روز چند ساعب تغذیه میخونی؟چون حس میکنم من کند پیش میرم

من تقریبا روزی 3تا 4ساعت تغذیه میخونم البته 4ساعت که میگم اگه تنبلی بکنم اینقدر طول میکشه. مگه تو روزی چندساعت میخونی؟

sakar

New member
سلام به همه ی رتبه یکای ارشد 91

چن نکته رو میخوام یاداوری کنم با اجازتون:
1: قانونی در کنکور ارشد نیست که بگه فقط یکنفر میتونه رتبه 1 بشه اگه کل شرکت کنندگان هم اول بشن سازمان سنجش نمیتونه اعتراضی بکنه پس بیخودی بهونه واسه اول نشدن نیارید
2: ساعت شبانه روز از 12 شب شروع میشه تا 12 شب بعدی ینی برنامه ی هر روزو باید توی این 24 ساعت انجام بدید
3: میانگین ساعات روزانه خیلی مهمه باید حتما ساعات روزانتونو یادداشت کنید بعد با هم جمع کنید تقسیم بر تعداد روزا {آخرین روز -اولین روز شروعتون}کنید
4:اونچیزی که سر جلسه به درد میخوره چیزایه که یادتون مونده نه چیزایی که خوندید پس حتما نکته برداری کنید و از همین الان خلاصه برداریو شروع کنید

مسافر کوچولو خوش اومدی به جممون ایشالا با هم همگی ارشد 91 با موفقیت پشت سر بذاریم

دیروز 6 ساعت خوندم

gil@ss

New member
سلام بچه ها خوبین؟وای شرمنده دو روز نخوندم ...اگرچه روم نمیشد بیام بگم ولی نمیگفتم پوست کلفت تر میشدم...میخوام از فردا برم کتابخونه اگرچه خسته میشم صبح کتابخونه، عصر کار ،شب هم درس، ولی چاره ای نیست چشم هم بزنیم این مدت هم گذشته هیچ سختی همیشگی نبوده ولی میتونم 5ماه را تبدیل به 5ماهی کنم که آینده اش برام یک عمر میماند؟نه؟؟ اینجوری مجبور به خوندن جدی هستم

همه موفق باشید ندا نگار نازنین فافا آفرین ...کیف کردم 8ساعت پربار خوندین
بچه ها rbcکوشش؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا