گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

negin_f_k

New member
سلااااام بچه هاااا
همونطوری که قول داده بودم دیروز حسابی خوندم
امروز صبح زبان خوندم تا شب نصف فصل سرطان ژنتیک رو میخونم + 20 ص سلولی
روز خوب و پرباری داشته باشین

3am

New member
سلام دوستان.من این 7ته ام بد نبود ولی خیلی نامنظم و بی برنامه بودم. فک کنم همون برنامه قبلیمو ادامه بدمو مث بچه ادم شب به شب بیام گزارش بدم بهتره.
راستی امروز یه اتفاق خیلی خوب برام افتاد:امروز نگارو دیدم انقد دختر خوب و ماهیه.
کلا این دختر همش موج +.
برنامه فردام
40ص تغذیه
30ص فیزیو
10 ص بیو.
اخر 7ته خوبی داشته باشید

taraneh s

New member
سلام 3am .خوشا به سعادتت.کاش میشد ماهم ببینیمش نگار جونمو.میگم3am شما دارید برای ارشد میخونین یا دکتری؟؟:smiliess (12):

leiliyebidel

New member
سلام...آره ب جون خودم منم میخونم!8ساعتو25 مین!دوستای گلم لیلا،نگین،sakar ممنون!همین واسم 1دنیا ارزش داره.منم نگارو دیدم!ماهه مثه من!
:25r30wi::4d564ad6::25r30wi::4d564ad6:

آخرین ویرایش:

fafajoon

New member
سلام بچه ها ببخشید دیر کردم آخه بیرون بودم نتونستم به موقع بیام من و نگار و ندا قراره از شنبه باهم درس بخونیم الان انقده خوشحالم که در پوست خودم نمیگنجم امروز و فردا درسای عقب مونده رو میخونم تا شنبه که 3تایی به پیش بریم

neda*

New member
salam doostan manam barname emruz ro anjam dadam tarane joon sharmande gozaresh dir shod:dadad4: ma ham khoshhalim fafa joon ba dust faalo por energi mesle to pish berim azizam:4d564ad6:
barname farda :morur bio ke ta hala khundim +dore 2 drse toefl :smilies-azardl (113:smiliess (10):

آخرین ویرایش:

leila00

New member
ﺳﻼﻡ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﺑﺒﺨﺸﯿﺪ ﺩﯾﺮ ﮐﺮﺩﻡ ﺁﺧﻪ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺑﻮﺩﻡ ﻧﺘﻮﻧﺴﺘﻢ ﺑﻪ ﻣﻮﻗﻊ ﺑﯿﺎﻡ ﻣﻦ ﻭ ﻧﮕﺎﺭ ﻭ ﻧﺪﺍ ﻗﺮﺍﺭﻩ ﺍﺯ ﺷﻨﺒﻪ ﺑﺎﻫﻢ ﺩﺭﺱ ﺑﺨﻮﻧﯿﻢ ﺍﻻﻥ ﺍﻧﻘﺪﻩ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺩﺭ ~ﻭﺳﺖ ﺧﻮﺩﻡ ﻧﻤﯿﮕﻨﺠﻢ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﻭ ﻓﺮﺩﺍ ﺩﺭﺳﺎﯼ ﻋﻘﺐ ﻣﻮﻧﺪﻩ ﺭﻭ ﻣﯿﺨﻮﻧﻢ ﺗﺎ ﺷﻨﺒﻪ ﮐﻪ 3ﺗﺎﯾﯽ ﺑﻪ ~ﯾﺶ ﺑﺮﯾﻢ
ﺁﻓﺮﻳﻦ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ...ﺧﻴﻠﻰ ﻋﺎﻟﻰ ﻩ ﮐﻪ ﻣﻰﺧﻮﺍﻫﻴﺪ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺑﺨﻮﻧﻴﺪ ...ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﺪ

negar91

New member
:سلام دوس جونا :sarma:
منم دیروز 6 ساعت درسیدم بقیشم کلاس زبان داشتم نشد بیشتر بخونم اما برناممو کامل اجرا کردم
میبینم که لیلی حانم بالاخره تشریف آورد و گزارش داد ( بچه ها لیلی هم اینقده ماهه اما نه به اندازه من :25r30wi: )
3am جونم مرسی من اینقده ذوق زده ام که دیدمت:thumbsupsmileyanim: انرژی و انگیزتو خیلی دوس دارم
کاش میشد بچه ها همتونو ببینم من عاشق همتونم و واقعا دوستون دارم و موفقیتتون واسم خیلی خیلی مهمه ان شالله که سال دیگه همه ارشدیم و توی یه دانشگاه خوب ، همو میبینیم پس تا اون موقع حسابی میخونیم:a2d3:

فافا جونم خیلی خوشحالم که از این به بعد ما درس میخونی عزیزم

nazanin91

New member
سلام دوستان درسخون:smilies:.............یه سوال دارم:واسه ثبت نام دانشگاه آزاد کدوم شهر انتخاب کنم؟یاسوج-دامغان-تهران؟:p7977cujr38iyymsu8:جواب می خوام:65d6a5d6s:

nazanin91

New member
همه نگین تهران عاقلانه تر فکر کنین!!!نگار یا تهران یا هیچی !!(این تفکره قبلا من بود!!)بقیه بگن!!زود!!:sad:

taraneh s

New member
سلام منم دیروز 8 ساعت درسیدم:smilies-azardl (113وبه همه برنامم رسیدم.امروز مرور و تست تغدیه طول هفتم.مرئر بیو وفیزیو رو دارم.شب میام گزارش میدم:painting:

3am

New member
همه نگین تهران عاقلانه تر فکر کنین!!!نگار یا تهران یا هیچی !!(این تفکره قبلا من بود!!)بقیه بگن!!زود!!:sad:

سلام دوستان درسخون:smilies:.............یه سوال دارم:واسه ثبت نام دانشگاه آزاد کدوم شهر انتخاب کنم؟یاسوج-دامغان-تهران؟:p7977cujr38iyymsu8:جواب می خوام:65d6a5d6s:
خوب به خیلی چیزا بستگی داره:
1-محدودیت مالی نداری؟ هزینه اجاره خونه و هزینه رفت و امد و ......تهران خیلی بیشتر از شهرستانه
2-شرایط کاریت چطوره؟الان شاغلی؟احتمال پیشرفت کاریت کجا بیشتره؟
3-خانوادت؟ ایا تحمل دوری از خونه و کلی استرس و........داری؟
و در نهایت این که چه چیزی برات مهمتره؟استادای بهتر یا نزدیک خونه بودنت؟یا..............
جواب سوالی که پرسیدی رو فقط خودت میتونی بدی

nazanin91

New member
خوب به خیلی چیزا بستگی داره:
1-محدودیت مالی نداری؟ هزینه اجاره خونه و هزینه رفت و امد و ......تهران خیلی بیشتر از شهرستانه
2-شرایط کاریت چطوره؟الان شاغلی؟احتمال پیشرفت کاریت کجا بیشتره؟
3-خانوادت؟ ایا تحمل دوری از خونه و کلی استرس و........داری؟
و در نهایت این که چه چیزی برات مهمتره؟استادای بهتر یا نزدیک خونه بودنت؟یا..............
جواب سوالی که پرسیدی رو فقط خودت میتونی بدی

خب 3م فقط نظرت رو میخوام :riz304:!وگرنه حرف آخر که با خودمه!!!و جواب سوالات هم : مشکلی ندارم با هیچکدومش!:a2d3:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا