گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

leiliyebidel

New member
:25r30wi::25r30wi::25r30wi:
نه خوشم اومد!همه فهمیدن خیلی میحرفم!:)) ولی من اگه 2روزم گزارش ندم هیچیم نمیشه!چتم ک اصن واسم مهم نیس!همه چی تو1خط،حال کردی؟:a2d3:

fafajoon

New member
سلام دوستای گلم :28:من برناممو تموم کردم 2فص فیزیولوژی + 10ص کراوس + 10ص بیوشیمی

طبق عادتم کل انرژی ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++واسه تموم بچه های گل علوم پزشکی:thanks::heart:

marava

New member
فافا جونم میخوام بت جایزه بدم چون خیلی دخمل خوفی هستی و درساتو کامل میخونی
Vishenka_11.gif

3am تو دیگه آخرشی از همه مهمتر همشهریمی ( کسی چپ به 3am نگاه کنه با من طرفه :5: )
گیلاس جونم اول از همه این که خوش اومدی بعدشم واسه شروع خوبه هر روز سعی کن 30 دقیقه هم که شده نسبت به روز قبل بیشتر بخونی
این سکوت و marava و RBC و باسیل کجان؟:
ترانه من بهت شک دارما چرا کامل گزارش نمیدی هان؟
و اما نازی تو:smiliess (11): از فردا کله صبح بیدارت میکنم تا بفهمی کنکوری یودن یعنی چی ؟ این قدم تو این جعبه چت نرو به جاش 2 صفحه درس بخون
دیگه کسی موند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آهان لیلی مونده
لیلی من از دست تو آخرش دق میکنم بابا یه ماه به من قول دادی 10 ساعت بدرسی پس کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جریان شام و سور دادن و به یاد داشته باش تا از ترس اونم شده بدرسی اصلا میگم تو یه کاغذ بنویس اگه رتبم از نگار بدتر بشه باید بهش شام بدم بعد اون کاغذو بزن به دیوار تا جلو چشت باشه از اون جایی که میشناسم تا چه حد دست و دلبازی به جون خودم شبانه روز میشینی درس میخونی:25r30wi:

سلام نگار جونم خوفي؟؟؟؟؟؟؟
من هم مطالعه ام سرجاشه هر روز به برنامه ام ميرسم و ساعت مطالعه ام به 12 ساعت هم رسوندم.فقط متاسفانه تا يه مدتي از طرف استادم در تحريم به سر ميبرم.
الان هم دزدكي اومدم وهي داره دلم تالاپ تولوپ ميكنه كه بياد!!!!!!!!
بخدا از خدا اينقدر ميترسدم جام بهشت بود.

taraneh s

New member
سلام به همه دوستای گلم منم امروز تحت تاثیر حرفای دیروز نگار وفافا جون قرار گرفتم وامروز به برنامم رسیدم.تازه از پس فردا تامدت 2 هفته تعطیلم ومیتونم کلی درس بخونم.گفتم گزارشمو بدم دعوام نکنین:4d564ad6:

neda*

New member
سلام دوستان منم برنامه امروزم رو که مرور 6 فصل فیزیو و 2 درس تافل بود کامل انجام دادم :a2d3: شد 10 ساعت من امروز از خودم راضی بودم :thanks: امیدوارم شما هم امروز و هر روز از خودتون راضی باشین .... دوستای گلم همیشه یادمون باشه که تنها دو روز از سال هست که نمیتونی کاری انجام بدی یکی دیروز یکی فردا همیشه تلاش کنیم در امروزمون بهترین باشیم و راضی...:rose:

آخرین ویرایش:

nazanin91

New member
سلام دوستان .......یه چند روز نمیام اینجا!!!!!!!!........دلتون واسم تنگ میشه میدونم!!!!...........تا دیداری دوباره!!!!

negar91

New member
سلام من تا الان 8 ساعت خوندم 1 ساعت دیگه هم میخونم
امروز فقط واسه امتحان فردام درسیدم:smiliess (2):
آفرین ندا جونم :riz304:

leila00

New member
ﺳﻼ ﻡ ﻟﻴﻠﻰ ﻋﺰﻳﺰﻡ..ﺗﻮﻟﺪﺕ ﻣﺒﺎﺭﮎ ..ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﺕ ﺩﺍﺭﻡ ﻭ ﺍﻳﺸﺎﺍ...ﺍﻣﺴﺎﻝ ﺑﺎ ﺍﻳﻦ ﻫﻤﺖ ﺑﺎﻻ ﻳﻰ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﻯﻗﺒﻮﻝ ﻣﻰﺷﻰ..

leila00

New member
ﺳﻼ ﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻯ ﺧﻮﺏ ﻭ ﺩﺭﺳﺨﻮﻧﻢ ﺁﻓﺮﻳﻦ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﺷﻤﺎ ...ﻣﻦ ﺍﻳﻦ ﭼﻨﺪ ﺭﻭﺯ ﮐﻪ ﻧﺒﻮﺩﻡ ﺍﺻﻼ ﺩﺭﺳﻬﺎﻡ ﺧﻮﺏ ~ﻳﺶ ﻧﺮﻓﺖ .. ..ﺍﺯ ﻓﺮﺩﺍ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺷﺮﻭﻉ ﻣﻰﮐﻨﻢ ﺍﻣﻴﺪﻭﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﺗﻨﺒﻴﻪ ﻧﺸﻢ ﻭﻟﻰ ﺍﮔﻪ ﻫﻢ ﺗﻨﺒﻴﻪ ﺑﺸﻢ ﻗﺒﻮﻝ ﻣﻰﮐﻨﻢ ...ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻓﺮﺩﺍ..10ﺻﻔﺤﻪ ﮊﻧﺘﻴﮏ-20ﺻﻔﺤﻪ ﺑﻴﻮﺷﻴﻤﻰ-1ﺩﺭﺱ504-ﻣﺮﻭﺭ ﻟﻐﺎﺕ ﺯﺑﺎﻥ ﺩﺭﺳﻬﺎﻯ ~ﻳﺶ-ﺗﺴﺖ ﺑﻴﻮﺷﻴﻤﻰ ...

fafajoon

New member
سلام به همه دوستای گلم منم امروز تحت تاثیر حرفای دیروز نگار وفافا جون قرار گرفتم وامروز به برنامم رسیدم.تازه از پس فردا تامدت 2 هفته تعطیلم ومیتونم کلی درس بخونم.گفتم گزارشمو بدم دعوام نکنین:4d564ad6:

آفرین دختر خوب امیدوارم:thanks: از این به بعد همیشه با دست پر بیای توی این تاپیک عججججیییجججم:smilies-azardl (181

nazanin91

New member
سلام دوباره...........من مسافرت نمیرم........همه تو این فاز رفتین انگار!!!........میخوام یه مدت نت رو جمعش کنم ............دوباره میام نترسین!!!!

negin_f_k

New member
سلاااام دوستای درسخونم........آفرین به همتون خیلی عالیهههههههههه....همه پر انرژی و با اراده
لیلی جونم تولدت مبارک امیدوارم به آرزوهای قشنگت برسی عزیز دلم ( تبریک با تاخیر شد ببخشید):rose::smiliess (8):
دلم براتون تنگ شده بود...این چند روزی که نبودم خوندم ولی کم خوندم اصلا راضی نیستم از وضعیتم :smiliess (7):...از فردا همه این کم کاریامو جبران میکنم قووووووووووووووول مییییییدم
فردا شب گزارش میدم که چی خوندم سعی میکنم کمتر از 10 ساعت نشه...
شب پر ستاره ایی داشته باشین:ad54ad:

bacillus.bs

New member
کلکا کدومتون 3 هفته ی دیگه ازمون علوم دارید؟الان لو نمیدید ولی بعد که قبول شدید لو میره

nazanin91

New member
سلام دوستان ............آرره برگشتم!!!.........ثبت نام دانشگاه آزاد:smilies: از امروز شروع میشه کیا میخوان ثبت نام کنن؟؟؟...........اطلاع رسانیه تایپیکی بود..........تا دیداری دوباره...............!!!!!!:ad54ad:

fafajoon

New member
کلکا کدومتون 3 هفته ی دیگه ازمون علوم دارید؟الان لو نمیدید ولی بعد که قبول شدید لو میره

باسیلوس عزیز من قصد شرکت توی هیچ کدوم از آزمونها رو به غیر از آزمون ارشد وزارت بهداشت ندارم :a2d3:نه دانشگاه آزاد نه علوم پایه فقط وزارت بهداشت :tsimuzpzwoap1t9y3o7

fafajoon

New member
سلام دوستان ............آرره برگشتم!!!.........ثبت نام دانشگاه آزاد:smilies: از امروز شروع میشه کیا میخوان ثبت نام کنن؟؟؟...........اطلاع رسانیه تایپیکی بود..........تا دیداری دوباره...............!!!!!!:ad54ad:

من که فقط وزارت بهداشت رو شرکت میکنم :4d564ad6:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا