گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

negar91

New member
سلام بچه ها بالاخره امتحان دادم
برنامه امروزم مرور 6 فصل فیزیو و مرور 2 درس تافل
بچه ها دانشگاه آزاد ارشد تغذیه نداره

nazanin91

New member
نگار !!!!!!لیلی مگه جریمه نبود که 5 روز جعبه چت نیاد؟...........این دختر چه طوری 5 روز حساب کرده؟نگار تحویل شما(سخت ترین جریمه)!!!

sakar

New member
سلام به همه دوستای گل با این همه انرزی مثبت
همگی خسته نباشید

بچه ها خوبید من این هفته همش هر روز 4 ساعت و اندی درس خوندم امیدوارم آخر هفته رو بیشتر کنم
لیلی جونم تولدتم تبریک میگم دوست گلم

nazanin91

New member
بچه ها !! باید به آدمین بگیم بهترین تایپیک رو اعلام کنه که اونم خودمونیم !!! دیدین چند تا لایک خورده؟!!........راستی هم رشته ای پیدا کردددددددم!!!ناصر حرف گوش کن شده !!

gil@ss

New member
آخیش قربون خودم برما خسته نباشم
برنامه دیروز وروز قبلترش رو زیست وزبان وبیوشیمی رو خوندم
امروز صبح هیچ نخوندم عوضش بعدظهرها که سرکار نمیخوندم کتابمو آوردم دو ساعت بیوشیمی خوندم وشب هم دوساعت زیست ودوساعت زبان مرور درس یک ودو تافل ونصف درس سه دو ساعت بیوشیمی عقبم تا به برنامه این هفتم برسم
شیمی هم هنوز لاشو باز نکردم

برنامه فردا 40صفحه بیوشیمی _24صفحه زیست ومرور درس یک و دو تافل و اتمام درس سه

negar91

New member
نگار !!!!!!لیلی مگه جریمه نبود که 5 روز جعبه چت نیاد؟...........این دختر چه طوری 5 روز حساب کرده؟نگار تحویل شما(سخت ترین جریمه)!!!
:25r30wi::25r30wi: خودش از ترس بهم پیام داده گفته یادش نبوده جریمس آخی دلم واسش سوخت خودش جریمشو اضافه کرده:25r30wi:

nazanin91

New member
آره طفلک!!! به من هم گفت جریمه هم نوشته واسه خودش:25r30wi: ..........آخه مچش گرفتم:motat:!!!
برنامه امروز لبنیات10 ص-اصول طراحی8ص-زبان

neda*

New member
سلام دوستای خوبم با درسا چطورین ؟ نگار جون خوشحالم بالاخره این امتحانو دادی و از استرسش راحت شدی اما همینجور که برای امتحان میخوندی ادامه بده موفق باشی دوست جون:rose:.......منم طبق برنامه 48 ص تغذیه دوره کردم +دوره 1 درس تافل :smilies-azardl (181.......دوستای خوبم از وقتتون حتی اگه کمه خوب استفاده کنید :rose:

neda*

New member
سلام ندا جونم یه سوال
مگه قرار نبود تا پایان ویتامین های محلول در چربی بخونیم؟ مثل اینکه تو گفتی تا پایان ویتامین آ و ب 1 ؟
سلام عزیزم قرار شد 4و5 شنبه مرور تغذیه باشه و جمعه مرور بیوشیمی و 3شنبه که مرور فیزیو بود نگار جون

mamai86

New member
به نظرم مطالعه ی گروهی خیلی فکر خوبیه
مخصوصا برا من..که برا درس خوندن نیاز به همراهی دارم
البته من یه دوست تو شیراز دارم که داره برا ارشد تغذیه میخونه..همراهمه..هر صبح با هم بیدار میشیم
با هم شروع می کنیم..تقریبا یه روندو طی می کنیم..حتی با اینکه رشته مون برا ارشد یکی نیست:ad54ad:

negar91

New member
اینومیدونم ندا جونم اما واسه تغذیه خواستم بدونم تا کجا خوندی که منم بهت برسم البته یه کم برنامه من فرق داره چون دیروز درسای دانشگاهمو خوندم امروز فیزیو 5 شنبه تغذیه و جمعه بیوشیمی

fafajoon

New member
سلامی پر از انرژی ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ و همراه با خسته نباشید به شما بچه های سخت کوش علوم پزشکی
من امروز 1فصل فیزیو + 10ص بیوشیمی + 10ص تغذیه خوندم:a2d3: فردا هم مثل امروز اما جمعه رو گذاشتم واسه دوره که تست کارکنم آخ جون :applause:

taraneh s

New member
آفرین فافا جونم باریکلا.منم امروز به برنامم رسیدم تازه فردا تو خونم:a2d3:

leila00

New member
ﺳﻼ ﻡ ﺑﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻯ ﺧﻮﺏ ﻭ ~ﺭ ﺍﻧﺮﮊﻯ...ﻣﻦ ﺩﻳﺮﻭﺯ ﺑﺎ ۵ ﺳﺎﻋﺖ ﺧﻮﻧﺪﻥ ﺗﻘﺮﻳﺒﺎ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺍﻡ ﺑﺠﺰ ۵ ﺻﻔﺤﻪ ﺍﺯ ﺑﻴﻮﺷﻴﻤﻰ ﻣﻮﻧﺪ ..ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺍﻣﺮﻭﺯﻡ ...10ﺻﻔﺤﻪ ﮊﻧﺘﻴﮏ ....15ﺻﻔﺤﻪ ﺑﻴﻮﺷﻴﻤﻰ...ﻳﮏ ﺩﺭﺱ 504...ﻣﺮﻭﺭ ﻟﻐﺎﺕ ﺯﺑﺎﻥ ....ﻫﻤﮕﻰ ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﺪ....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا