گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

negar91

New member
منم دیروز هیچی نخوندم کامل افسرده بودم به خاطر آزمون . ولی امروز بزنم به تخته این خره مثل اسب داره سواری میده :25r30wi:
لولو میبینم که بازم ... :sdasdasd: تنبل تو رتبه 1 بشی من کلا از درسیدن انصراف میدم منو تو باهم بریم شهید بهشتی ، از دانشگاه میندازنمون بیرون نکنه نمایشگاه کتابو یادت رفته :25r30wi: من میرم شهید بهشتی تو برو دانشگاه تهران
منم گوشیم روشن یا خاموش بودنش فرقی نداره مگه اینکه این لیلی بخواد حالمو بگیره و دعوام کنه یا نازی بخواد کله سحر بیدارم کنه

negar91

New member
بیخود کردی نمیای مگه دسته خودته میام بزور میذارمت سر جلسه :smilies-azardl (12):eek:t0837h0nn8zfqu8ult

mamai86

New member
میبینم که همه تون اینجا تِلِپیــــــــــــــــن!!

خر سواری دولا،دولا نمیشه(با اجازه از شتر گرامی_حق تحریف محفوظ است)
یا سوارش بشین ..حسابی..یا نشین

خراتونو 4 نعل بتازونین:smiliess (3):

katii

New member
بچه ها شما كي از خواب بيدار ميشين؟
آي خواب بهار ميچسبه آي ميچسبه :smiliess (9):..... ولي من حداكثر 7:30 بيدارم و 8 شروع ميكنم :smilies-azardl (181
راستي من زمان دانشگاه هميشه ترم بهار معدلم خوب ميشد 17 نزديك 18
واسه همين الن اميدوارم و اعتماد به نفسم زياده :a2d3:
نگفتين كي بيدار ميشين؟؟؟؟؟؟

nazanin91

New member
سلام
میبینم که همه اینجا بودن نبینم تکرار شه!بیشتر از یه کامنت در روز جریمه میشین:eek:t0837h0nn8zfqu8ult
بیخود لیلی که نمیری آزمون بدی!مثل یه دختر خوب میری رو جلسه!مگه حضوریه؟تو خونه امتحان میدی دیگه تنبل ترسو!:eek:t0837h0nn8zfqu8ult ندرسیدی!؟تو دوران طلایی!!جهاز خریدنو سبزی پاک کردن تو کوچه یادت رفت؟:25r30wi:دانشگاه رو خوب اومدی! :heart:
نگار کله سحر؟!!

آخرین ویرایش:

vb2

New member
لیلی من به خرم اجازه نفس کشیدن نمیدم بد بخت عادت کرده دیگه ریتمیک شده وقتی من حال ندارم میاد میگه ترو خدا ترو خدا دیگه منم مجبودم سوارش شم

karshenasgh

New member
اوووووووووووووه! چه خبره! چه خر خر بازی راه انداختین اینجا!:New (6):
بچه! مگه تو درس نداری؟ یاللا! برین سر درس و مشقتون!!!!:smilies-azardl (181
دیگه نبینم کسی بگه خرش خوب راه نمیره ها! بهش غذای روحی بدین، حالش بهتر میشه..... همچین میره که نگوووووووووو....:riz277:

leila00

New member
ﻭﺍﻯ ﻣﻦ ﺳﺎﻋﺖ 9 ﺑﻴﺪﺍﺭ ﻣﻰﺷﻢ ﻭﻟﻰ ﺷﺒﻬﺎ ﺗﺎ 3 ﻣﻰ ﺧﻮﻧﻢ ﺷﻤﺎ ﭼﻰ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ؟

vb2

New member
من تا دیروز ساعت 8.30 پا میشدم:motat: ولی تا 12 میخوندم از امروز با مامایی تا چند روز 7.30 بعد 7 پا میشیم.

karshenasgh

New member
من یه مدت ساعت 5/45 بیدار میشدم، تا 8/30 میخوندم، بعد صبحانه میخوردم و دوباره از 9/45 تا 1/00 میخوندم. بعد ناهار و استراحت تا 3/30 . دوباره از 3/30 تا 8/00 میخوندم. شبا که هیچی! نمیتونم درس بخونم، بازدهی ندارم... اما چون بعدازظهرها نمی تونم بخوابم، یعنی خوابم نمیبره! خیلی خسته و خواب آلود میشدم و تمرکزم کم شده بود. الان 7/30 بیدار میشم، تا 8/45 می خونم، بعد صبحانه میخورم و از 10/00 دوباره تا 1/00، بقیه شم که همونه............

vb2

New member
باسیلوس جان عزیزم هرکسی تو یه ساعتی از روز بازدهی داره و سرعت خوندنشم میدونه و برنامشو طبق همون میچینه من تا خوابم کامل نباشه نمیتونم درس بخونم در ضمن همیشه ام به برنامم رسیدم حتی بعضی وقتام بیشتر خوندم الان به نظرم ووقتشه که زودتر پاشم قبلش ضروری نبود :idea_majidonline:

آخرین ویرایش:

vb2

New member
من امروز راضی بودم یه خری دارم خوشمله ...................... دوره 2 تا از کتابام تموم از فردا 2 تا دیگه :thumbsupsmileyanim:

vb2

New member
گردوی دانش سخت است و محکم لیکن نباشد مارا از آن غم :thanks:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا