گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

amirreza

New member
سلام عرض میشود به همه پورفسورااااااااااا
من نمیدونم هر چی بخودم فشار میارم به پای شما خر خونا نمیرسم مطمئنین خر خونین؟من که فک میکنممممممممممم یوزپلنگ خونین؟؟
نمیدنم شاید من لاک پشت میزنممممممممم ولی نه باید بدووم تا به شما برسمممممممم شمام سعی کنین هر روزتون بیشتر از دیروزتون تو کار کتک کاری خر واسبتون کوشا باشین :sdasdasd:
بچه ها جون بیاین یه عهدی ببندیم خستگی ناپذیر باشیممممممممم
1مشکل دیگه ام که من دارم ؟اونم اینکهههه میام نت گیر میکنم اینجا دیگه رفتن یادم میرهههههههه:ahi5slcgm04mi8jqqkl

negar91

New member
وای بالاخره تونستم بیام از دیشب سایت منو راه نمیداد :mad_majidonline:
دیروز 1فصل تغذیه + 20 فلش کارت تافل + نصف درس مهارت 6 لزگی و + نصف فصل فیزیو خوندم
امروزنم برنامه ام مشابه دیروزوه
خیلی خوشحالم امروز مدیر گروهمون گفت فقط تا 6 خرداد بیاید کارورزی بعدش تعطیلیم استاد جونم عاشقتم :thanks:

negar91

New member
امیر رضا ما درسته زیاد میایم اینجا اما هر بار که میایم بیشتر از 5 دقیقه اینجا نمیمونیم شما هم اگه نمیتونی اینجا رو ترک کنی سعی کن خیلی کمتر بیای تا اگه حالا یه کم بیشترم موندی اتفاقی نیوفته

mamai86

New member
من نمیدونم هر چی بخودم فشار میارم به پای شما خر خونا نمیرسم مطمئنین خر خونین؟من که فک میکنممممممممممم یوزپلنگ خونین؟؟
نمیدنم شاید من لاک پشت میزنممممممممم ولی نه باید بدووم تا به شما برسمممممممم شمام سعی کنین هر روزتون بیشتر از دیروزتون تو کار کتک کاری خر واسبتون کوشا باشین :sdasdasd:
1مشکل دیگه ام که من دارم ؟اونم اینکهههه میام نت گیر میکنم اینجا دیگه رفتن یادم میرهههههههه:ahi5slcgm04mi8jqqkl

من پیشنهاد میکنم یه وقتایی رو در نظر بگیرین برا نِت..که خارج از اون زمانا نیاین.هر جا هم خواستین تو نِت سر بزنین تو همون برنامه سر بزنین

..ناراحتم نشین. تا چند روز دیگه به جمع خر خونای این تاپیک ملحق میشین. خرخونی یه امر تدریجی هستش..:applause:

amirreza

New member
نمیدنم شاید من لاک پشت میزنممممممممم ولی نه باید بدووم تا به شما برسمممممممم شمام سعی کنین هر روزتون بیشتر از دیروزتون تو کار کتک کاری خر واسبتون کوشا باشین
1مشکل دیگه ام که من دارم ؟اونم اینکهههه میام نت گیر میکنم اینجا دیگه رفتن یادم میرهههههههه

bacillus.bs

New member
از فردا شمارش معکوس شروع میشه/باید ساعت 6 صبح بیدار بشید/همه ی ادما بازدهی درس خوندنشمون صبح زود بیشتر از ساعتای دیگه هست/خواب کاملم بزارید برای تابستون

mamai86

New member
من زودتر از 7 مخم هنگ میکنه..

هرکسی یه عادتای مخصوص داره..قبول دارین؟

katii

New member
سلام باسیلوس
میشه یه کتاب تست خوب و کنکوری با جواب تشریحی واسه میکروب و ایمونو بهم معرفی کنی؟؟؟؟ :sadsmiley:
لطفا جواب بده هرچی گشتم چیز خوبی پیدا نکردم

hasty69

New member
سلام من تازه عضو شدم اینجا کسی هست که بخواد ؟آناتومی بخونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی می تونه منو کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bacillus.bs

New member
من از کتابای iqbاستفاده می کنم و خیلی راضی هستم/البته جواب تشریحی نداند/من خودم دنبال جوابشون می گردم داخل منابع و علامت می زنم

sokout

New member
سلام
همگی نخسته:riz304:
من امروز عالی خوندم:a2d3:
ویدا خر من یه مشکلی داره
دو رزو که توپ کار کرد از حال میره:1dco2x0p1lilzhfpg1t

vb2

New member
عادت میکنه سکوت داره را میفته دیگه من جنسامو میشناسم .

باسیلوس جان من تو این 16 سالی که درس خوندم تو عمرم نه 1 به بعد بیدار بودم نه زودتر 7 بیدار شدم و همیشه ام به برنامم رسیدم ریتمم اینه دیگه

vb2

New member
امروزم خوب بودم خدارو شکر الان یکمش مونده میخونمش بچه ها اصلا نذارید نا امید شیدا یکه استرس طبیعیه این روزا ولی نذارید تو درس خوندنتون اختلال ایجاد کنه (انقد کتاب خوندم کتابی حرف میزنم.............اختلال ایجاد کنه !!!!!):riz481:

negar91

New member
به نظر منم الان وقت عوض کردن عادتاتون نیست
مثلا من از بچگی هیچ وقت صبحا سرحال نبودم :1dco2x0p1lilzhfpg1tو اصلا نمیکشم که بدرسم خوابمم زیاده اگه ظهرها نخوابم تا آخر شب اینقده بداخلاق میشم که هیچکی نمیتونه بام بحرفه اما در عوض از ساعت 4 بعدازظهر تا ساعت 12 شب عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییم و با همین مقدار درسیدن معمولا به برنامم میرسم و نهایتش تا 1 بیدار بمونم صبحها چون زیاد یادگیریم خوب نیست زودتر از 8 بیدار نمیشم مگه اینکه بخوام برم کارورزی
امروزم تا الان تعذیه خوندم فعلا بیوشیمی رو طلاق دادم :eek:t0837h0nn8zfqu8ult زیاد بام راه نمیومد تغذیه رو جایگزینش کردم :thanks:

katii

New member
ممنون ویدا بابت توصیه ات
این روزا خیلی زود ناامید میشم و البته زود هم خوب میشم
موفق باشیییییین

mamai86

New member
بچه ها..من برا کنکور سال 86 از 40 روز مونده به کنکور شروع کردم

40 روز خوندم رتبه 3000 آوردم مامایی قبول شدم.
شاگرد تنبل نبودما..اما تو موودِ کنکور و تست و خرخونی هم نبودم.
الان که فکر میکنم ..میبینم از بس با بی خیالی میخوندم استرس به خودم ندادم قبول شدم..وگرنه دوستام که 5-6 ماه بود میخوندن از بس استرس داشتن و با نشون دادنش به همدیگه،تشدیدش می کردن دو برابر من رتبه آوردن.

زیاد بخونین اما یک ذره هم فکرای بد به خودتون راه ندین.

قول بدیم از 1 خرداد اصلا به نتیجه فکر نکنیم.الان وقت خوندنه.بعدِ آزمون اجازه داریم به نتیجه فکر کنیم. انرژی مونو صرف تمرکز رو درسا کنیم.

باشه؟؟؟:a2d3::a2d3:

vb2

New member
عاللللللللللییییییییییههههههههههههههههههههه من پایم :sarma:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا