گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

katii

New member
سلام
خدا از دهنت بشنوه ویدا جوون
امیرخان خوش اومدی خوب و با انرژی بخون که دیگه وقت آماده شدن برای یه نتیجه گیری خوبه :smilies-azardl (181

موفق باشید بچه ها
قول میدم خوب بخونم :a2d3:
شب و روزتون بهاری و بانشاط :auizz3ffy9vla57584x

amirreza

New member
سلام کنکوریای پرانرژی
(15):اکتیوااااااااااا سلام
سلام به روی ماهتون که دیگه فک کنم انقد کتابو جزوه جویدن شبیه کتاب شدین کم کم باید بگیم سلام به روی کتابو جزوتون
سلام به همه اوناییییییییی که بمن خوش آمد گفتنو منو راه دادن به جمعشون
والا عارضم به خدمت ورودیای ارشد91-92 دانشگاه تهران در همه گرایشا.......
من امروز با اینکه یکم کسالت داشتم و متوسط خوندم ولی این جمع یه انرژی بهم داده که مطمئنم روزای پرتلاشیو در پیش خواهم داشت
من دیشب نظرای بچه هارو خوندم جوگیر شدم کلا سیم کارتمو درآوردم کلا خواستم آف شم تا کنکور .خدایی خیلی فاز داد چون یه بارم حس نکردم باید گوشیمو چک کنم
اگه میتونین شمام اینکارو بکنین آدم تمرکزش خیلی میره بالا

amirreza

New member
من قول میدیم دیگه از فردا 6 30 بیدار شم برم پیاده روی
بعد بیام بشینم سر درسو مشقو دیکتو انشا و کاردستو اینامممممم

katii

New member
منم کلا خاموشم جز شبا که به دیکشنری گوشیم احتیاج دارم
انشا. خووب بخونیییین

vb2

New member
عالیه آقا امیر رضا دیگه الان وقت تلاش و کاره بجنب که روزا دارن تند تند میگذرن (کلی با جمله وردیا 91-92 حال کردم):motat:

leila00

New member
ﺁﻗﺎ ﺍﻣﻴﺮﺭﺿﺎ ﺧﻮﺵ ﺁﻣﺪﻳﺪ ﻭ ﺁﻓﺮﻳﻦ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﺍﻳﺸﺎﺍ..ﺣﺘﻤﺎﻗﺒﻮﻝ ﻣﻰﺷﻴﺪ ...ﺩﻭﺳﺘﺠﻮﻥ ﻫﺎ ﻣﺎﻣﺎﻳﻰ ..ﻧﮕﺎﺭ ..ﮐﺎﺭﺷﻨﺎﺱ ..ﻭﻳﺪﺍﻭ ﻟﻴﻠﻰ ﺧﺎﻧﻢ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺧﻮﺏ ﺑﻮﺩ؟ﺁﻓﺮﻳﻦ ﮐﺘﻰ ﺧﺎﻧﻢ ... ﻣﻦ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺧﺮﻡ ﺧﻴﻠﻰ ﺑﺪ ﺭﻓﺖ ﺗﺎﺍﻻ ﻥ ﮐﻪ ﺍﺻﻼ ﺧﻮﺏ ﻧﺒﻮﺩ ﺍﻣﻴﺪﻭﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﺷﻤﺎ ﻫﻤﮕﻰ ﺧﻮﺏ ~ﻳﺶ ﺭﻓﺘﻪ ﺑﺎﺷﻴﺪ ﻭﻳﺪﺍ ﺟﻮﻥ ﺗﻮ ﺭﻭ ﺧﺪﺍ ﺑﮕﺮﺩ ﺍﺳﺐ ~ﻳﺪﺍ ﮐﻦ ﺑﺮﺍﻣﻮﻥ ﺧﺮ ﺩﻳﮕﻪ ﺟﻮﺍﺏ ﮔﻮ ﻧﻴﺴﺖ ....ﺑﺎ ﺁﺭﺯﻭﻯ ﻗﺒﻮﻟﻰ ﻫﻤﮕﻰ ﻣﺎ...

mamai86

New member
من امروز اصلا راضی نبودم

اما از فردا قراره با ویدا صبح زود بیدار شیم..بهتر بخونیم:bunnyearsmiley:

سلام
جمعه 3.5 ساعت 13 ص اورژانس
شنبه 1 ساعت 6 ص اورژانس
یکشنبه 1 ساعت 4 ص سی سی یو
دوشنبه 1 ساعت 7 ص سی سی یو
سه شنبه 4 ساعت کتابخونه ملی 40 ص کتاب غیر درسی برای تحقیق
چهار شنبه 1 ساعت 2 ص آی سی یو
پنج شنبه 3 ساعت کتابخونه 30 صفحه کتاب غیر درسی + 1 ساعت 3 ص آی سی یو
جمعه 3 ساعت 15 ص آی سی یو

leiliyebidel

New member
سلااااااااام ب همه ی خرخونا...
بچه ها من دیروز اصن درس نخوندم!نه خدایی دروغ نگفته باشم نیم صفه داخلی جراحی نیم صفه ام بهداشت خوندم...!!!
:riz513:
ببخشید ببخشید دیگه سعی می کنم تکرار نشه ولی دلیلشو فقط نگار میدونه...!!!
نخبه های محترم منم گوشیمو 4 روزه ک خاموش کردم!!! آی فاااااااااز میده...
:4d564ad6:
امیر خان بابا دم شما جیز...بقیه ی بچه ها رو نمیدونم ولی منو نگار و نازی دانشجوی بهشتی هستیماااااااا! صندلی رزرو کردیم...:a2d3:
خدمت رتبه های برتر کنکور ارشد امسال بگم ک اگه هممونم رتبه 1 شیم وزارت بهداشت هیچ کاری نمی تونه بکنه!پس ما همه نفر اولیم ب امید خدا.. شک نکن!:4d564ad6:
فقط ویدا من هی میام این خرمو بزنم یهو ی جفتک می پرونه منو پرت میکنه ی طرف ی 3، 4 ساعتی می خوابم!!!!!!!!!!!
بابا اون زورش از من خیلی قوی تره!برسون این خرای وطنی رو...میدونی ک این چینیا بازارو قبضه کردن!
!!!!!

mamai86

New member
ای لیلـــــیِ لایی کِش

که درس نخوندی..من با کلی مشغله..(که ویدا خبر داره) دیروز 1 فصل از داخلی جراحی رو خوندم (خون)

حالا میگم هیچی نخوندم

3 صفحه خونده..اومده با افتخار مینویسه
:thumbsdownsmileyani

mamai86

New member
کلا ما مامایی ها خیلی باحالیم..میدونی!!

اعتماد به نفس داریم ...آ....آ...آ...

:thumbsupsmileyanim:

vb2

New member
واسه اینه که خوب بش نرسیدی لیلی خان خره من ماشالله چشم زیر پاش عالییییییییییییییییییییییییییی انقد با هم خوبیم انقد خوبیم که نگو چون هواشو دارم :25r30wi:

vb2

New member
شنبه شروع هفتست روز تلاشو کاره یه شنبه و دوشنبه هر کسی کاری داره .

شما به شنبش توجه کنیدا او 2 تارو گفتم قافیه ش جور شه

waria

New member
منم کلا خاموشم جز شبا که به دیکشنری گوشیم احتیاج دارم
انشا. خووب بخونیییین
خوش به حالتون انقدر زنگ خور دارید گوشیتونو خاموش میکنین.گوشی من که خاموش و روشنش فرقی نمیکنه
:21::dadad4:

waria

New member
دیروز.ویروس خوندم.زبان هم خوندم.
امروز یه عالمه زبان خوندم.الان کلی خوشحالم:4d564ad6:
فردا امتحان کتبی تربیت بدنی دارم...هیچی نخوندم و بازهم کلی خوشحالم:4d564ad6:
خدا نسل درسای عمومی رو از رو زمین منقرض کنه:ph34r-smiley:

vb2

New member
د لیلی جنس خوب بهت دادم خوب استفاده کن دیگه تهمت به جنسای من نزن من خرام همه مارک دار و عالین بچسب به درست با خرتم را بیا آفرین

leiliyebidel

New member
ویدااااااااااااااااا کوووووووو پ؟؟؟؟ ما ک چیزی ندیدیم!!!! میگم ب خرت چی میدی میخوره؟؟ چ جوری بش میرسی؟؟:33:
آذری من کی گفتم 3صفه؟؟؟؟!!گفتم نیم صفه این نیم صفه اون! کلا 1 صفه!!!!:65d6a5d6s:
ولی ینی الآن فک می کنم نفر اولماااااا!البته با همتون... مخصوصا ک با دیس ژرمینو ی عسیییییییییییییسم :(40): حرفیدم کلی بم امید داد دیگه هیچی...!ینی ما این اعتماد ب نفس گولمونو از کجا آوردیم؟؟؟
نگااااااار بیخیال آزمون! من شرکت نکردم!!اون یکی ام شرکت نمی کنم!!!!! (آیکون شرمندگی!) نمیام نگااااااار نمیااااااااام...
:dadad4:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا