گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

vb2

New member
منم خوب بودم ولی نه به اندازه روزا قبل فردا جبران میکنم مشکل پیش اوم متاسفانه چند تا با هم ولی از اونجا که من سنگم بباره میخونم خوندم برناممو ولی یکم تمرکز نداشتم

karshenasgh

New member
یه خواهر ناز دارم که همیشه میگه..استرس ناشی از خوندن زیاده

کسی که تلاش نکرده استرس نداره..دقت کردین؟ استرس یه نشونه خوب از خوندن زیاد و پیشرفت درسیه

منم به حرفش ایمان دارم نگاررررر

من 100% با نظر خواهرت موافقم....:smilies-azardl (113:smilies-azardl (181

amirreza

New member
سلام بچه ها جون
منم تو جمع خودتون وارد کنین
ازینکه میبینم پرانرزین روحیه میگیرم و قو میدم کمتر از 10 ساعت نخونننم
به امید قبولیمون

mamai86

New member
منظورم فقط قسمت ویروس جاوتزه ها؟باروزی 2 صفحه تا مهر تموم میشه.300 و خورده ای صفحه بیشتر نیست.اگه هنوزم میگی کمه بیشترش کنم

با روزی 5 صفحه شروع کن.که زودتر تموم شه.هی مرور کنی تسلط پیدا کنی روشون.

البته نظر منه عزیزم

leila00

New member
ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﻣﻦ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺑﺪ ﻧﺒﻮﺩﻡ ﻭﻟﻰ ﺧﻮﺏ ﻫﻢ ﻧﺒﻮﺩﻡ ﺧﺮﻡ ﮐﺎﺭﺵ ﻭ ﺧﻮﺏ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻧﺪﺍﺩ 7 ﺳﺎﻋﺖ ﺧﻮﻧﺪﻡ 2 ﻓﺼﻞ ﺑﻴﻮﺷﻴﻤﻰ..ﻳﮏ ﺩﺭﺱ 504...ﻣﺮﻭﺭ ﮐﻠﻤﺎﺕ 504 ...ﻭﺍﻯ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﺍﻳﻦ ﺑﻴﻮﺷﻴﻤﻰ ﺧﻴﻠﻰ ﻭﻗﺖ ﮔﻴﺮﻩ ...ﺑﺮﺍﻡ ﺩﻋﺎ ﮐﻨﻴﺪ ﺑﺘﻮﻧﻢ ﺍﻳﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎﻯ ﺁﺧﺮ ﺭﺍ ﻣﺮﺧﺼﻰ ﺑﮕﻴﺮﻡ ﮐﻪ ﺑﺮﺳﻢ ﺁﺧﻪ ﺍﺯ ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺮﻡ ﺳﺮﮐﺎﺭ ﮐﻪ ﺧﻴﻠﻰ ﺑﺪ ﻣﻴﺸﻪ ..ﺑﺎ ﺍﻣﻴﺪ ﻗﺒﻮﻟﻰ ﻫﻤﻪ ﻣﺎ ﺯﺣﻤﺘﮑﺸﺎﻥ ﻋﺮﺻﻪ ﮐﻨﮑﻮﺭﺭﺭﺭﺭﺭ.

leiliyebidel

New member
34....
واااااااااااای خاک وچووووووک...!
:1dco2x0p1lilzhfpg1t
ویدا منم از اون خرات میخواااااااااااااام... این خر من چینی ئه!!!:25r30wi: سواری ک نمیده هیچی!تازشم اون سوار من میشه...!
میگم ازین اسبای تازی تو دست و بالت نیس؟؟؟ منم مثه سکوت اسب میخوام!این خرا مارو ب جایی نمی رسونن.......
به به!می بینم ک تاپیک در واپسین روزهای عمرش بازم عضو جدید ب خودش می بینه!خوش اومدی امیر رضا خان...کارتون درسته...و مطمئن باشید ک اگه با همین انگیزه ادامه بدین حتما حتما موفق میشین...
نازی دقت کردی تا گوشتو نپیچونم این ورا پیدات نمیشه؟؟!!! باز میگی دارم میخونم...چ بش برم میخوره.....اییییییییش.....
:smilies-azardl (12)
waria خوب جایی اومدی...خوش اومدی.......... (آیکون خباثت!)
بقیه تون دیگه همه خیلی خیلی خیلــــــــــــی خوبییییییییین..................
همتون ی دونه اید...
همه میتونیم ب امید خدااااا...
:a2d3:

آخرین ویرایش:

negar91

New member
بچه ها من امروز آزمون جامع سنارو دادم و دیگه کامل مطمئن شدم قبول بشو نیستم :sad:فقط زبانو بلد بودم حتی تغذیه که درس اصلیمه از 60 تا سوال کلا فقط 10تاشو بلد بودم فیزیو و بیو هم همین طور :sad:

leila00

New member
ﻧﮕﺎﺭ ﺟﻮﻥ ﻣﻦ ﻫﻨﻮﺯ ﻓﺎﻳﻞ ﺁﺯﻣﻮﻥ ﺳﻨﺎ ﺭﺍ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﻧﮕﺮﻓﺘﻢ ....ﺍﺣﺘﻤﺎﻻ ﺍﻭﺿﺎﻉ ﻣﻨﻢ ﺑﺪﺗﺮ ﺷﻤﺎﺳﺖ ....

mamai86

New member
بچه ها من امروز آزمون جامع سنارو دادم و دیگه کامل مطمئن شدم قبول بشو نیستم :sad:فقط زبانو بلد بودم حتی تغذیه که درس اصلیمه از 60 تا سوال کلا فقط 10تاشو بلد بودم فیزیو و بیو هم همین طور :sad:

تست کار کن خواهر من!

خوندن کافی نیست.تا تست کار نکنی هر چی هم بخونی..نتیجه ش همینه.
اصلا هم نا امید نباش.روزی 40 تا تست کار کن.بعدشم بررسی کن
قول میدم خیلی راضی میشی:motat:

vb2

New member
نگار کنکور خیلی فرق داره نباز خودتو اصن به خدا من واسه همین چیزا آزمون مازمون شرکت نمیکنم خیالت راحت کنکور فرق داره جوش فرق داره

katii

New member
سلام بچه ها
من از صبح درگیری ذهنی داشتم و خوب نخوندم اما قول میدم عصر تا شب مثل ... بخونم
منم میگم با خر نمیشه با اسبم نمیشه با یوزپلنگ شاید بشه
امروز صبح خواب دیدم یوزپلنگ خریدیم احتمالا اومده بود که سوارش شم :25r30wi:
مامایی جون منظورت از تست چیه؟ تالیفی؟ طبقه بندی؟ کنکور سالای قبل؟ :21:
من تو قارچ که دری اصلیم ضعیفم بازدهیم هم ضعیفه.... راهنماییم کنین تا گریه ام نگرفته :sad:

waria

New member
سلام بچه ها
من تو قارچ که دری اصلیم ضعیفم بازدهیم هم ضعیفه.... راهنماییم کنین تا گریه ام نگرفته :sad:
سلام کتی جون
از لایتنر استفاده کن به نظر من که خیلی مفیده.باعث میشه تسلطت زیاد شه.البته نظر منه:ad54ad:

mamai86

New member
سلام بچه ها

اول تستای طبق بندی شده..اون 10 روز آخر کنکورای سالای گذشته:sarma:

karshenasgh

New member
بچه ها شما چه جور تستهایی استفاده می کنین؟ من اینقده از تست هایی که فقط گزینه درست رو میگن اما جواب تشریحی ندارن که آدم بدونه چرا این گزینه درست بود بدم میاااااااااد که نگووووووووو!!!!...........

mamai86

New member
بچه ها شما چه جور تستهایی استفاده می کنین؟ من اینقده از تست هایی که فقط گزینه درست رو میگن اما جواب تشریحی ندارن که آدم بدونه چرا این گزینه درست بود بدم میاااااااااد که نگووووووووو!!!!...........

تست زدن در حالت کلی خوبه..چه با کلید چه با کلید+توضیحات

اما تست با کلید خوبه اما ارزش کمی داره داره. خوبه مخصوصا در مورد مطالبی که فراموش شدن.اما در مورد مطالبی که یادتون نیست..اصلا خوب نیست

آخرین ویرایش:

katii

New member
متشکرم مامایی جووون :riz304:
wariaی عزیزم سلام بهت پیشنهاد میکنم از همین الان واسه سال دیگه ات برنامه خوب و آهسته و پیوسته ای داشته باشی
ودر مورد پیشنهادت هم ممنونم اما الان وقت لایتنر ندارم ولی در کل قبول دارم که لایتنر روش خوبیه :riz277:

بچه ها بیاین اینجا و انرژی و انگیزه بهم بدین .این روزای آخر آدم خییییلییی نیاز به حمایت روحی داره
شاد باشین :4d564ad6:

nazanin91

New member
سلام
نگار این آزمونا همیشه آدمو نا امید میکنن:riz303:اصلا بهش فکر نکن!از نظر ما تو قبولی!:ad54ad:
لیلی من درگیر م فعلا!کاری به من نداشته باش
smiliess%20%2813%29.gif

vb2

New member
سلام بچه ها جون
منم تو جمع خودتون وارد کنین
ازینکه میبینم پرانرزین روحیه میگیرم و قو میدم کمتر از 10 ساعت نخونننم
به امید قبولیمون

خوش اومدی امیر رضا خر خواستی بکو ها تعارف نکن

vb2

New member
بچه ها من مطمئنم همه قبولیم بخونید که ایشالله روزای خوبی در انتظارمونه :ad54ad:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا