گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

vb2

New member
37...(فردا!!)
سلام
شما تو این یک ماه مونده نکات رو میخونین یا تست شروع کردین؟
یا هنوز مشغول یه دور زدن هستین؟!:ad54ad:

منم هنوز دارم دوره ی کتاابامو میکنم از 15 خرداد به بعد مهمارو میخونم .الان بعد هر درس تستاشو میزنم

sokout

New member
سلام به همه
آقا امروز زمینش سفت بود:13: هر چی بیل زدم پیش نرفت:sadsmiley:

برم ادامه بدم فعلا

vb2

New member
ااااااااااااااااااااااااا نگار از تو بعیده استرس و نا امیدی

karshenasgh

New member
...

واااااااااااای بچه هاااااااااااا .............
ینی متنفر میشم ازین سایت وقتی کلی می نویسم منو پرت میکنه بیرون!
:p7977cujr38iyymsu8:
کلی نوشتمااااااااا!ب همتون گیر داده بودم!:65d6a5d6s:شانس آوردین ک دیگه احساس شدید کمبود وقت نمیذاره بنویسم...!!!!!!!

لیلی جون! برای منم پیش میاد که کلی تایپ می کنم بعد که دکمه ارسال رو می زنم پرت میشم بیرون. برای حل این مشکل بهتره توی برنامه word تایپ کنی بعد کپی کنی اینجا و سریع دکمه ارسال رو بزنی!...
راستی جریمه ای که گفتی رو انجام دادم...:a2d3:

mamai86

New member
لیلی جون! برای منم پیش میاد که کلی تایپ می کنم بعد که دکمه ارسال رو می زنم پرت میشم بیرون. برای حل این مشکل بهتره توی برنامه word تایپ کنی بعد کپی کنی اینجا و سریع دکمه ارسال رو بزنی!...
راستی جریمه ای که گفتی رو انجام دادم...:a2d3:

کارشناس جان..بهتر از پیشنهاد ِ تو، اینه که وقتی نظرتو تایپ کردی با کلیک راست کل تایپتو کپی کنی..تا اگه یه موقع ارسالو زدی و پرید..پِیست کنی دوباره کاری نشه

karshenasgh

New member
کارشناس جان..بهتر از پیشنهاد ِ تو، اینه که وقتی نظرتو تایپ کردی با کلیک راست کل تایپتو کپی کنی..تا اگه یه موقع ارسالو زدی و پرید..پِیست کنی دوباره کاری نشه

ممنون مامایی جان. من دقیقاً همین کار رو می کنم اما چون نمی دونستم چطوری بیانش کنم این راه رو پیشنهاد دادم. ضمناً خود سایت هم متن تایپ شده رو ذخیره اتوماتیک میکنه که اگر دوباره دکمه « بازگرداندن محتویات ذخیره شده » کلیک کنی، مطالب تایپ شده و ذخیره شده رو برمی گردونه...
موفق باشید....
وای الان لیلی میاد دوباره جریمم میکنه! ... برم ادامه خرسواری ........... :smiliess (3):

آخرین ویرایش:

mamai86

New member
من امروز 2 فصل از داخلی جراحی نامرد خوندم. 20 صفحه از بارداری زایمان ویلیامز
30 تست با بررسی و نکته نویسی:smilies:

vb2

New member
من امروز از خودم خیلی راضی بودم کلا همیشه از خودم راضیم (آیکون خود شیفتگی به قول لیلی)چون تا برناممو تموم نکنم نمی خوابم عالی بودم

mamai86

New member
آفرین ویداا

منم امروز با اینکه کتابخونه نرفتم و راندمان درسیم تو خونه معمولا کمه..اما به هر ترتیبی بود رسیدم به برنامه

داریم بهتر میشیمااا:p

vb2

New member
اونوقت به من میگن خرخون یکی نیست مچ این لیلی رو بگیره آخه؟؟؟

leila00

New member
ﺳﻼ ﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻯ ~ﺭ ﺍﻧﺮﮊﻯ ﺁﻓﺮﻳﻦ ﺑﻪ ﻫﻤﺘﻮﻥ ...ﻣﻦ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺯﻳﺎﺩ ﺍﺯ ﺧﺮﺳﻮﺍﺭﻯ ﺭﺍﺿﻰ ﻧﺒﻮﺩﻡ ﭼﻮﻥ ﻓﻘﻂ 9 ﺳﺎﻋﺖ ﺧﻮﻧﺪﻡ ﺍﻳﻦ ﺑﻴﻮﺷﻴﻤﻰ ﺍﺻﻼ ﺑﺎ ﺁﺩﻡ ﺭﺍﻩ ﻧﻤﻴﺎﺩ ،،،،3 ﻓﺼﻞ ﺑﻴﻮﺷﻴﻤﻰﺧﻮﻧﺪﻡ ﻭ ﺗﺴﺖ ﻫﺎﻯ ﻫﺮ ﻓﺼﻞ ﻭ ﻳﻪ ﺩﺭﺱ504 ﻭ ﻣﺮﻭﺭ ﮐﻠﻤﺎﺕ 504 ...ﻓﺮﺩﺍ ﺍﮔﻪ ﺧﺪﺍ ﺑﺨﻮﺍﺩ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﻣﻰﺧﻮﻧﻢ....ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﻣﻦ ﻫﻨﻮﺯ ﺑﻴﻮ ﺷﻴﻤﻰ ﺭﺍ ﺗﻤﺎﻡ ﻧﮑﺮﺩﻡ ﻭﻟﻰ ﺍﺯ ﻓﺮﺩﺍ ﮊﻧﺘﻴﮏ ﺭﺍ ﻣﺮﻭﺭ ﻣﻰﮐﻨﻢ ﺍﮔﻪ ﺧﺪﺍ ﺑﺨﻮﺍﺩﺗﺎ ﺁﺧﺮ ﺍﺭﺩﻳﺒﻬﺸﺖ ﺗﻤﺎﻣﺶ ﻣﻰﮐﻨﻢ ﺍﮔﻪ ﺍﻳﻦ ﺧﺮ ﻫﻢ ﺑﺎ ﻣﻦ ﺭﺍﻩ ﺑﻴﺎﺩ....ﺑﺎ ﺁﺭﺯﻭﻯ ﻣﻮﻓﻘﻴﺖ ﻫﻤﮕﻰ ﻣﺎ ...

katii

New member
وآآآآآآآآآآآآآي خداي من
يكي زمانو نگه داره چقد تند ميگذره :smiliess (2):
من از ديروزم نسبتا راضي بودم الان ميرم دنبال خرم كه تا خود 12 شب با هم دوست باشيم :25r30wi:
خرتون بانشاط و حرف گوش كن
:thumbsupsmileyanim:

leiliyebidel

New member
سلااااااااام عرض شد...
میبینم ک من نیستم اینجا محفل شبونه برپا میکنید!!!
:New (6): دفعه ی آخرتون باشه هااااااااا!تو روز ی بار میاید گزارش میدین میرید...
مامایی جونم مرسی ک روزشمار میری آجی...اصن میام میبینم خیلی جوگیر میشم...
ویدا من ب جون خودم تاحالا خرسواری نکردم!حتی گاهی دیده شده ک اون سوار من شده......!بعدم آذر روز شمار میره دیگه!چ فرقی داره...
آفرین ویدا و مامایی!خدا کسایی رو ک از تلاششون راضی ان دوس داره.......
من تو این چن روز بیشتر از 9ساعت نخوندم...! (آیکون شرمندگی!)ینی درس واسم غوله هاااااااا!بس ک تنبلم... ولی جو شماها منو گرفته دارم سعی می کنم برسونم ب12!!!! اگه تو این مدت همه ی تلاشمو نکنم خیلی ناراحت میشم از دست خودم...
ناااااااااازی اتفاقا تو اون کامنتی ک ثبت نشد متاسفانه!کلی ب تو یکی بدوبیراه گفته بودم!!! آدم بشو ک نیستی...بساط تکلیف برچیده شد نازی خانوم!!!یادته؟؟؟
کارشناس جونم دیدم آجی...آورییییییین :) دیگه تکرار نشه ها...درساتم ک عالیه،مطمئنم قفولی تو.........
نگاااااااااری تو عالی ای مثه همیشه دوس جونم...ولی دیگه ب بروبچز ما گیر ندیاااااااااا!من خودم حواسم بهشون هس!با توجه ب درسامون خیلی خوووووووووف پیش میرن :) من مطمئنم ک ب امید خدا رتبه های برتر مامایی از بچه های این سایتن...ایشالا وا3 بقیه ی رشته هام همینطوری بشه ک میشه...
:smilies-azardl (113
کتی جونم تو میتونی با بیشترین سرعت ب خط پایان برسی...شک نکن!
سکوت علم پیشرفت کرده هاااااا!خو چرا بیل مکانیکی نمی گیری؟؟؟:25r30wi: فداااااات شم تو خیلی انگیزه داری میتونی حتما...
لیلاو یگانه شمام ک خیلی خوفین!نگران نباشین همین امسال میتونید ب امید خدا...
بلور و ماراوا هم میدونم ک اگه پیداشون نیس دارن بکوب میخونن...
بچه هااااااااااااااااا.......
دلم خیلی وا3 ژاوی، sakar، سابتیلیس،فافا جون،چشمک،ترانه،نگین ،ندا و RBC تنگولیده...... خیلی خیلی خیلـــــــــــــــــــی...(آیکون دلتنگی توام با غم!)
باسی و کاپی شما دوتا کجائین؟؟؟
نگار یادته این تاپیکو با نونوش راه انداختیم!اونم هیچ خبری ازش نیس.....(آیکون آه با نون اضافه!)
ضمنا در راستای سواریه بیشتر اون گوشیاتونو پرت کنین ی جا ک دست احدی بش نرسه!
با انگیزه بخوووووووونید... وا3 همدیگه دعا کنید..... شب حتما ی تایمی رو ب قبولی هم فک کنید و بش انرژی مثبت بدین ک طبق قانون کارما هرکاری ک بکنید ب خودتون بر میگرده!
یادتون باشه وقتی خدا شوق رسیدن ب چیزی رو میده حتما واسش تدارکایی دیده...
امضا:جغد دانا... :25r30wi:

آخرین ویرایش:

negar91

New member
سلام دوس جونا
منم ديروز بد نبودم اما اينقده خسته بودم نتونستم شب بيام نت :dadad4:
1 فصل بيوشيمي رو كلمه به كلمه شو خوندم تست هم زدم + 4 مهارت لزگي رو مرور كردم + مرور 1 فصل تغذيه و نصف فصل جديدم خوندم
كلا بيخوابي قيافمو ضايع كرده طوري كه توي بيمارستان بچه ها همه فهميدن دختر خوبي شدم و ميدرسم واسه همين نميذارن توي كارآموزيا كاري انجام بدم منم جزوه هامو با خودم ميارم و ميدرسم ( الان توي كارآموزيم )
ليلي اينقد به نازي گير نده اونم شبا تا2 بيداره صبح هم 7 بيدار ميشه و ميدرسه
همگي روز خوبي داشته باشين هم خودتون خسته نباشين هم خراي درس خونتون

آخرین ویرایش:

nazanin91

New member
مرسی :heart:نگار:heart:
کاش لیلی مثل تو بود!

من در حال درسیدنم لی لی خانووم:rolleyessmileyanim:

بعد کنکور اینجا مراسم داریم!:thanks:

vb2

New member
بچه ها یه چی میگم یکم بخندید تو این همه درس .من یه خواهر زاده دارم فوق العاده قشنگ و بامزه حرف میزنه .دیشب به مامانم میگه:مامان جون اون کلاغه اسمش چیه پراش رنگی رنگیه مامانم بش گفت اون کلاغ نیست آرشام جان طاووسه....بعد به مامانم میگه داری گولم میزنی اون که همونه که شبا من خواب بد میبینم مامانم میگه نترس طاووس دیدی ........منظورش کابووس بود [/size].تازه وقتی 2 سالش بود اسم کیوی یادش رفته بود به مامانم میگفت از او سیب زمینیا میخوام که پوستشو میکنی میشه خیار

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا