گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

soheyla

New member
سلام دوستای خوبم من میخام واسه ویژه شرکت کنم میشه منو راهنمایی کنید چی بخونم از کجا شروع کنم چطوری بخونم اگه کسی بتونه کمکم کنه واقعا ممنونش میشم :21:

mamai86

New member
امروز یه فصل از بارداری زایمان:black_eyed:
یه فصل از داخلی جراحی:smilies-azardl (181
و 30 تا تست کار کردم(همراه بررسی و نکته نویسی):p

negar91

New member
مامایی خیلی کمه :mad_majidonline: اوونوقت چند ساعت شد احیانا؟ حتما به خیال خودت کلی زحمت کشیدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :sdasdasd:
من که تا الان عالییییییییییییییییی بودم 1 فصل تغذیه + مرور 2 فصل بیو و تست + مهارت 4 لزگی تازه 2 ساعتم کلاس زبان داشتم
من امروز در یک اقدام انقلاب گونه هندزفریمو یه جایی پرت کردم تا بعد امتحان ارشد سراغش نرم آخه هی بهم چشمک میزد که بیا آهنگ بگوش بی خیال درس
و از اونجایی که روزی حداقل 10 ساعت میخوابم در یک ااقدام انقلابی دیگه با نازی تصمیم گرفتیم شبا تا 2 بیدار باشیم بدرسیم و صبح 3 روزدر هفته ساعت 7 و بقیشو ساعت 9 بیدار بشیم
الانم تا ساعت 2 میخوام به زندگی مسالمت آمیز و عاشقانه ام با بیوشیمی ادامه بدم :25r30wi:

vb2

New member
آخه نگار بارداری و داخلی جراحی 2 در سنگین ما هستن خیلی وقت گیرن :smiliess (4):

mamai86

New member
مامایی خیلی کمه :mad_majidonline: اوونوقت چند ساعت شد احیانا؟ حتما به خیال خودت کلی زحمت کشیدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :sdasdasd:
من که تا الان عالییییییییییییییییی بودم 1 فصل تغذیه + مرور 2 فصل بیو و تست + مهارت 4 لزگی تازه 2 ساعتم کلاس زبان داشتم
من امروز در یک اقدام انقلاب گونه هندزفریمو یه جایی پرت کردم تا بعد امتحان ارشد سراغش نرم آخه هی بهم چشمک میزد که بیا آهنگ بگوش بی خیال درس
و از اونجایی که روزی حداقل 10 ساعت میخوابم در یک ااقدام انقلابی دیگه با نازی تصمیم گرفتیم شبا تا 2 بیدار باشیم بدرسیم و صبح 3 روزدر هفته ساعت 7 و بقیشو ساعت 9 بیدار بشیم
الانم تا ساعت 2 میخوام به زندگی مسالمت آمیز و عاشقانه ام با بیوشیمی ادامه بدم :25r30wi:

من تو داخلی جراحی بسیار کندم.همینش خیلی برام با ارزشه نگار

بارداری هم سنگینه. امروز اصلا تمرکز نداشتم.نمی دونم چرا:14:

vb2

New member
بچه ها بجنبیدا هنوزم دیر نیست 38 روز خیلیه بجنبید به خراتون خوب برسید تا 38 روز دیگه تو پیست با سرعت برن ببینم مال کی از همه جلوتره ها:thumbsupsmileyanim:

leila00

New member
آفرین به همه دوستای درس خونم ..من که امروز رسیدم خونه بس که خسته بودم توانایی هیچ کاری را نداشتم ...فقط کوله بار سفر را باز کردم و وسیله هام را جابجا کردم خیلی هفته وحشتناکی را پشت سر گذاشتم ....اصلا درسهام خوب نبودن ....قول میدم از فردا منم برم سراغ خر سواری ی ی ی... گزارشش را میدم .....

mamai86

New member
آفرین به همه دوستای درس خونم ..من که امروز رسیدم خونه بس که خسته بودم توانایی هیچ کاری را نداشتم ...فقط کوله بار سفر را باز کردم و وسیله هام را جابجا کردم خیلی هفته وحشتناکی را پشت سر گذاشتم ....اصلا درسهام خوب نبودن ....قول میدم از فردا منم برم سراغ خر سواری ی ی ی... گزارشش را میدم .....

لیلا

تو هم مثل من باید تا روز آخر کنکور بخونی..نترس..میخونیم نتیجه مطلوب هم میگیریم:28:

leiliyebidel

New member
...

واااااااااااای بچه هاااااااااااا .............
ینی متنفر میشم ازین سایت وقتی کلی می نویسم منو پرت میکنه بیرون!
:p7977cujr38iyymsu8:
کلی نوشتمااااااااا!ب همتون گیر داده بودم!:65d6a5d6s:شانس آوردین ک دیگه احساس شدید کمبود وقت نمیذاره بنویسم...!!!!!!!

katii

New member
سلاممم ليلي مامايي نگار ليلا بهاره ويدا و بقيه كنكوري ها :ad54ad:
من از امروز بطور جدي خرمو زين كردم تا ايشالا تا خود 1 تير با سرعت برونم!! :a2d3:
قلبم تند تند ميزنه و من از استرس از اتاقم بيرون نميام -جز موارد خاص!!!!
خب ديگه دوستان ببينيم كي روسفيد تر خواهد شد- ايشالا هممون:4d564ad6:
شب و روزتون پر از خراي تازه نفس :25r30wi:
همگي نخسته

vb2

New member
غیبتات زیاده لیلی میای سر میزنی روز شمار نمیذازیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی:mad_majidonline:

vb2

New member
استرس نداشته باش دختررررررررررررررررر کو تا کنکور از الان استرس انرژیتو میگیره کتی الان فقط به خرت برس و بخون

mamai86

New member
دلمان گرفت..نگاهی به خوانده هایمان کردیم..نیشمان باز شد

آری..این است سرنوشت شیرین خر خونی :riz277:

negar91

New member
من صبح کاروزی بودم دیشب ساعت 2 خوابیدم صبحم 7 بیدارشدم من به این همه سحرخیزی عادت ندارم :13:
از ساعت 3 هم شروع کردم به خرسواری فقط نمیدونم چرا امروز نمیتونم با بیوشیمی زندگی عشقولانه داشته باشم :21:
بچه ها من دارم کم کم دچار استرس میشم احساس میکنم تغذیه چیزایی که میخونم یادم میره :smiliess (2):

mamai86

New member
من صبح کاروزی بودم دیشب ساعت 2 خوابیدم صبحم 7 بیدارشدم من به این همه سحرخیزی عادت ندارم :13:
از ساعت 3 هم شروع کردم به خرسواری فقط نمیدونم چرا امروز نمیتونم با بیوشیمی زندگی عشقولانه داشته باشم :21:
بچه ها من دارم کم کم دچار استرس میشم احساس میکنم تغذیه چیزایی که میخونم یادم میره :smiliess (2):

آورین!! آورین!!

حس مشترکی ست نگار جان.. درکِت می کنم

nazanin91

New member
نگار روز کنکور گزینه هارو میبینی یادت میاد نگران نباش
لیلی جمله هات پرید؟!بهتر !:tonguesmiley:
سوال منم کسی جواب نداد!باشه ...!:smiliess (7):

mamai86

New member
37...(فردا!!)
سلام
شما تو این یک ماه مونده نکات رو میخونین یا تست شروع کردین؟
یا هنوز مشغول یه دور زدن هستین؟!:ad54ad:

نازنین

من نکات رو گذاشتم واسه دو هفته آخر..الان از رو خود کتابا مرور می کنم.
تست هم میزنم.بررسی پاسخ می کنم و باز از اونا هم نکته در میارم

یه دور زدم..اما خیلیاش یادم نمونده.تو مرور الانم طول میکشه بخونمشون:65d6a5d6s:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا