کیا یادشونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کرهانی

New member
کلا گل بازی میکردیم.:tonguesmiley:........... از خونه سازی و ظرف وظروف خونه.......همیشه هم مامانم شاکی بود از دستم:sad:

ووووای کرهانی امشب عجیب دلم گرفته...با این حرفا بعضم ترکید دیگه:sad:

آره...چقدر باحال تر از بازیای کامپیوتری بود

فدات عزیزم...ببخشید پس دیگه نمیگم:riz513:

mexin

Well-known member
کلا گل بازی میکردیم.:tonguesmiley:........... از خونه سازی و ظرف وظروف خونه.......همیشه هم مامانم شاکی بود از دستم:sad:

ووووای کرهانی امشب عجیب دلم گرفته...با این حرفا بعضم ترکید دیگه:sad:

بچه مردم رو نصف شبی گریه انداختی ...ولش کن ..گل بازی و خاک بازی و آهنربا نصف شبی یاد بچه مردم میندازه ...:5:

کرهانی

New member
بچه مردم رو نصف شبی گریه انداختی ...ولش کن ..گل بازی و خاک بازی و آهنربا نصف شبی یاد بچه مردم میندازه ...:5:

مکسین داداش شما که ادعای دهه شصتی بودن داری 4تا از بازیای که شاید کمتر یاد بقیه باشن رو بگو:smiliess (11):
نه عزیزم........بگو اتفاقا دل ادم سبک میشه........:4d564ad6:

مکسین دهوام کرد:ph34r-smiley:

mexin

Well-known member
مکسین داداش شما که ادعای دهه شصتی بودن داری 4تا از بازیای که شاید کمتر یاد بقیه باشن رو بگو:smiliess (11):

مکسین دهوام کرد:ph34r-smiley:

الان 4 تا بازی دهه شصت رو بگیم فردا میای انجمن مثل الان تعزیف میکنی بعد میگی چه خاطراتی داشتیما ....:p

diseases

Well-known member
من دهه شصتم پسرم:auizz3ffy9vla57584x

پس من بابابزرگتونم، دهه پنجاه
88703_2.jpg

یادش بخیر جمعه های زمستون بجای اینکه بشینیم call of duty بازی کنیم یا سریال lost ببینیم !!! با همین بیست لیتریهای ایرانول و یه فرغون میرفتیم تو صف نفت. چقد تو دلمون به نفر جلوییمون فحش میدادیم.
آرزومون این بود: بزرگ شیم شغلمون هم بشه نفت فروش محله تا همه بهمون التماس کنن.
حالا بزرگ شدیم و آرزومون این شده: میشه یه روز بابامون ساعت 5 صبح با توپ و تشر بیدارمون کنه بگه پاشو الان نفت تموم میشه !

diseases

Well-known member
tv.jpg
تا گرم نمی شد تصویرش نمیومد. خلاصه 3،4 دقیقه طول می کشید تا روشن بشه. یه کانال یک داشتیم. کانال دو هم در روز سه چار ساعت برنامه داشت. دایی جان ناپلئون و سریال طلاق رو هنوز یادمه.

آخرین ویرایش:

Iris

New member
1.jpg

وای دقیقا یکی از اینارو (به قول بچگیا لوح تقدیر خخخخخ)الان دارم مال پنجم دبستانه که دادن به من:auizz3ffy9vla57584x

yara

New member

کرهانی

New member
الان 4 تا بازی دهه شصت رو بگیم فردا میای انجمن مثل الان تعزیف میکنی بعد میگی چه خاطراتی داشتیما ....:p

سوختی مکسین:motat:
شوما برو به پوت غذا بده:25r30wi:

پس من بابابزرگتونم، دهه پنجاه

شما بزرگ مایید:riz304:
فقط این عکسارو من هیچکدوم رو یادم نیست،فکرکنم بدنیا نیومده بودم هنوز...

بالا