کنکور چطور بود ( ویژه آزمون ورودي کلیه گرایش های زیست شناسی تحصيلات تکميلي سال ۱۳۹۴ )

aghorbani2011

New member
خوشبحال شما باز یک دانشگاه دخترانه تو تهران هست.واقعا انتظار اون بیماری رو تو اون موقعیت نداشتم.خدایااااااا من بیوفیزیک دانشگاه تهران میخاااااااام.لا مصب تو اینترنت گشتم بجز دو تا نقل قول که دوستم شنیدم قبول شده با فلان رتبه ی دونه کارنامه تو بیوفیزیک نیست.همه گرایشا هست بجز بیوفیزیک!!!!خدایا من قول میدم بیوفیزیک دانشگاه تهران قبول شدم بیام تو انجمنها از بیوفیزیک اطلاعات بدم.والا دیگه چکار کنم.بچه ها من بیوفیزیک دانشگاه تهران قبول نشم ی بمب میبندم به خودم میام وسط انجمن خود دانید.به سازمان سنجش بگید منو قبول کنه!!!:riz277:

زینبی

New member
سلام. برای آقایون هم دانشگاه امام حسین هست. چون واسه خانما نیست من نگاه نکردم ببینم چه رشته هایی قبول می کنه
ایشالا. اگرم نشدید خوب سال بعد هم هست.

زینبی

New member
دقیقا به خاطر همین کمبود اطلاعات در مورد رتبه ها و دانشگاههای قبولی من یک تاپیک قدیمی "به اسم قبول شدگان ارشد زیست" رو پیدا کردم و پیشنهاد دادم که بچه ها هر کی قبول شد و تمایل داشت بیاد و اعلام کنه چه رشته ای با چه رتبه ای قبول شده که این اطلاعات همه یکجا باشه برای سال بعدیا. و خودمم که حتما ایشالا اگه قبول بشم.

aghorbani2011

New member
دانشگاه امام حسین ع دانشگاه افسریه.هیچ دانشگاه معتبری مثل دانشگاه الزهرا نداریم که تمامی رشته هارو داشته باشه و پسرونه باشه.ممکنه واسه ارتش و ... باشه اما دانشگاه معمولی نیست.ضمنا من اگه میخاستم بمونم سال بعد که خیالم راحت بود تهرانم انشالله.مشکل من اینه حتما باید سال اول قبول بشم.من تو دلم افتاده دانشکاه تهران قبول میشم.آخه یکی از دانشجوهای ibb بهم گفت احتمال روزانه بیوفیزیک تهرانم داری چون واقعا بیوفیزیک کسی نمیره.حتی اونایی ک رتبه شون خوب شده میخان برن رشته های دیگه و بخاطر درصد درسای دیگه رتبه شون خوب شده.انشالله جفتمون دانشگاه تهرانیم.از هفتمم ثبت نامش شروع میشه.شما هم صد درصد تهران قبولی.همکلاسی هستیم:ad54ad: میبینمتون:14:

dilak

New member
من پارسال با رتبه زیر 100 دوستام میگفتن که احتمال شبانه بیوفیزیک رو دارم
امسال هم الزهرا با حدود 200 روزانه بیوفیزیک برداشته بود
دانشگاه الزهرا هم همچین توفه ای نیست به نظر من که به درد نمی خوره

ROJO

New member
خوشبحالتون .شما احتمال زیاد همون تهران قبولید.مطمئن باشید.چون دوستم قبول شده پارسال رتبه ش 92 بود فکر کنم.میگفت تو کلاسمون شبانه با رتبه ی 211 هست.اما چون هرسال علاقه به این رشته کمتر میشه امید دارم.یعنی از امید به اطمینان تبدیل شده.شب و روز دارم تلقین مثبت حتی سر در دانشگاه تهران رو دسکتاپمه و اسم دانشگاه پشت لپ تاپم بزرگ چسبوندم و همینطور رو آینه که دائما میگم من قبول میشم.خدا کنه کس دیگه با رتبه شما نزده باشه خخخخخخخ.من اگر اون 5 روز مریض نمیشدم اینجوری نمیشد.یعنی 15 روز خوب پیش رفتم ژنتیک و سلولی و بیوشیمی و بیوفیزیک خوب خوندم اما اگر اون 5 روز اونجوری نمیشد اطمینان صد درصد داشتم تهرانم.میگن اگر کسی برای دیگری دعا کنه مستجاب میشه.شما واسه من دعا کنید منم قول میدم واسه شما دعا کنم که جفتمون تهران قبول بشیم!!!!!

ان شاء الله ک قبول میشید ولی اینکار الان اشتباهه این برای قبل از ازمونه ک ادم بگه من میتونم و انگیزه برای مطالعه ی بیشتر ایجاد بشه نه بعد از عمل ک خدایی نکرده احساس ناکامی ممکنه ببار بیاره...

aghorbani2011

New member
ناکامی چیه.من دانشگاه تهران قبولم.:mad_majidonline: بذار این چند روزم بگذره اگر من دانشگاه تهران قبول نشدم.بعدشم من این کارو برای روحیه نمیکنم.ضمنا آدمی نیستم که با این چیزا حس ناکامی کنم.

زینبی

New member
من از صمیم قلب براتون دعا می کنم چون احساس می کنم به بیوفیزیک واقعا علاقه دارید. البته دانشگاه الزهرا یک دانشگاه متوسطه نه خیلی خوب و نه خیلی بد. اما خوب شرایطش تک جنسیتیه و برای بعضیا تداعی کنده دبیرستان هستش
من شنیدم میکروبش بدک نیست. ابت بیوفیزیک تهران اولین انتخاب من نیست و بیوفیزیک الزهرا انتخاب آخرم هست که دیگه تقریبا مطمئن بشم قبول میشم.
البته اگه مخصوصادانشگاه تهران بخونید برای ارشد بهداشت بیوفیزیک برای دکترای اونجا میشه رشته های خوبی شرکت کرد اونطور که من دیدم. ولی rojo جان هم راست میگن آدم نباید تمام امیدشو به یک چیز ببنده و تمام تخم مرغاشو توی یک سبد بذاره. ایشالا که شما هم موفق باشید و ممنون که برای منم دعا می کنید دوست عزیز

aghorbani2011

New member
خیلی خیلی خیلی علاقه دارید.بنده از بیوتک پزشکی بعد بیوشیمی بالینی بعد بیوشیمی محض بعد شیمی آلی اومدم رسیدم به بیوفیزیک یعنی تنها رشته ایه که واقعا خیلی خیلی علاقه دارم.دعاکنید تهران قبول بشم خیلی دلم روشنه.قبول دارم.منم این کارو نکردم.دارم انرژی مثبت میدم که قبول بشم.مادرم بنده خدا شب و روز داره دعا میکنه.ممنون خواهر گلمشما هم همینطور

- - - Updated - - -

ببخشید خیلی خیلی خیلی علاقه دارم

aghorbani2011

New member
میدونم الزهرا خیلی خیلی تاپ نیست اما چون تو تهرانه بعدشم اساتید دانشگاه ما و دانشگاه تهران توش هستن نسبتا خوبه.انشالله شما هم حتما قبول میشید و همگی با هم تو گروه جشن میگیریم

alireza-ja

New member
خیلی خیلی خیلی علاقه دارید.بنده از بیوتک پزشکی بعد بیوشیمی بالینی بعد بیوشیمی محض بعد شیمی آلی اومدم رسیدم به بیوفیزیک یعنی تنها رشته ایه که واقعا خیلی خیلی علاقه دارم.دعاکنید تهران قبول بشم خیلی دلم روشنه.قبول دارم.منم این کارو نکردم.دارم انرژی مثبت میدم که قبول بشم.مادرم بنده خدا شب و روز داره دعا میکنه.ممنون خواهر گلمشما هم همینطور

- - - Updated - - -

ببخشید خیلی خیلی خیلی علاقه دارم

من هم سیر تکاملی این چنینی داشتم ولی در بیوشیمی محض توقف کرده فعلا.

مطمئن باشید فرد موفقی در حوزه بیوفیزیک خواهید شد. از طرفی هم شک نکنید همین کم بودن طرفدارای بیوفیزیک به نفع اونایی هستش که علاقه واقعی به بیوفیزیک دارند. من هم اگر ریاضیاتم یه مقداری خوب بود بیوفیزیک رو انتخاب میکردم. رتبه بیوفیزیکم هم 88 شد. ولی انتخابش نکردم بخاطر ضعیف بودن ریاضیاتم وگرنه ibb صد در صد قبول بودم. واقعا رشته خوبیه واسه اهلش.

تا جایی که خاطرم هست رتبه 500 و خورده ای بیوفیزیک با اختلاف 10 15 نفری از شبانه بیوفیزیک تهران باز مونده بود دیگه خودتون نسبت بگیرید.

فقط یه توصیه برادرانه اینکه به قول خانم روجو تمام امیدتون رو روی دانشگاه تهران نزارید اونموقع خدای نکرده قبول نشید وضعیتتون تغییر میکنه و ممکنه انگیزه بیوفیزیکیتون کم میشه ها. تجربه دارم که میگم.

من همیشه از چنین افرادی که علاقه تحصیلیشون بر خلاف میل خیلیاس خوشم اومده (چون خودم هم تقریبا اینچنین هستم) و از ته دل واسشون آرزوی موفقیت دارم.

آخرین ویرایش:

aghorbani2011

New member
داداش واقعا اطلاعات دقیق داری؟؟تراخدا؟؟؟؟
اگه اونجوری باشه پس باید به روزانه دانشگاه تهران امیدوار باشم!!خدایا یعنی میشه.نه من هدفمو گذاشتم دانشگاه تهران.اگر زبونم لال قبول نشم حتما سال بعد و اگر جای دیگه قبول بشم حتما انصراف میدم و میرم سربازی میخونم و ارشدمو میگیرم دیگه اونموقع برای خروج از کشور هم مشکل سربازی ندارم.آخه میدونید من اگه ی خدانشناس اون خبر دروغ رو 5 روز مونده به کنکور بهم نمیداد رتبه م اینجوری نبود 15 روز خوندم رتبه م شد 228 باورتون نمیشه از صبح تا شب میخوندم.قبلشم واقعا هیچی نخونده بودم.هیچی هیچی.خدا کنه امسال خدا کمکم کنه قبول بشم دانشگاه تهران.دعام کنید بچه ها.نمیخام بگم حقم تهرانه و ازین حرفا اما واقعا اگر اون 5 روز حالم بد نمیشد و میخوندم و حداقل چیزی ک خونده بودم جمع بندی میکردم الان خیالم راحت بود.داداش دمت گرم.خیلی امیدوار شدم.فقط تراخدا خبرت واقعیه؟

aghorbani2011

New member
خدا کنه خانم زینبی هم رشته های بالاتر زده قبول بشه:a2d3: تا حالا دو نفر خداخیرشون بده راه دادن ما به بیوفیزیک تهران نزدیکتر بشیم.خدا کنه تا دو سه روز دیگه چند صد نفر ک رتبه ی بیوفیزیک بهتر از من دارن بیان همینجا بگن ما نزدیم خیالت راحت :4d564ad6:

aghorbani2011

New member
تازه من عمرا از بیوفیزیک زده بشم دوساله دارم تحقیق میکنم و منابع رو میبینم حتی واحدهای درسی رو.بعدشم گفتم ک اگر جای دیگه باشه میرم سربازی بعد میشینم حسابی میخونم بیشتر از کنکور.فقط خدا کنه امسال روزانه دانشگاه تهران قبول بشم.انقد نذر و نیاز کردم .بابام مامانم همه میگن قبول میشی.بچه ها ی فکر خوب.میگن هر کسی با زبانی دعا کنه ک باهاش کناه نکرده مستجاب میشه و چون هیچکش با زبون یکی دیگه گناه نکرده اگر یکی دیگه دعاش کنه مستجاب میشه .بیاید واسه هم صلوات بفرستیم.هر روز هرکس هرچند تا میتونه واسه بقیه اعضای گروه صلوات بفرسته که رشته ی دلخواهشون قبول بشن.کی پایه اس؟

aghorbani2011

New member
داداش دمت گرم خیلی امیدوار شدم به روزانه دانشگاه تهران خدایا یعنی میشه من امسال برم لب جاده روستامون سوار اتوبوسای تهران بشم صبح زود دم در دانشگاه تهران باشم؟؟خدایا یعنی میشه؟

alireza-ja

New member
داداش واقعا اطلاعات دقیق داری؟؟تراخدا؟؟؟؟
اگه اونجوری باشه پس باید به روزانه دانشگاه تهران امیدوار باشم!!خدایا یعنی میشه.نه من هدفمو گذاشتم دانشگاه تهران.اگر زبونم لال قبول نشم حتما سال بعد و اگر جای دیگه قبول بشم حتما انصراف میدم و میرم سربازی میخونم و ارشدمو میگیرم دیگه اونموقع برای خروج از کشور هم مشکل سربازی ندارم.آخه میدونید من اگه ی خدانشناس اون خبر دروغ رو 5 روز مونده به کنکور بهم نمیداد رتبه م اینجوری نبود 15 روز خوندم رتبه م شد 228 باورتون نمیشه از صبح تا شب میخوندم.قبلشم واقعا هیچی نخونده بودم.هیچی هیچی.خدا کنه امسال خدا کمکم کنه قبول بشم دانشگاه تهران.دعام کنید بچه ها.نمیخام بگم حقم تهرانه و ازین حرفا اما واقعا اگر اون 5 روز حالم بد نمیشد و میخوندم و حداقل چیزی ک خونده بودم جمع بندی میکردم الان خیالم راحت بود.داداش دمت گرم.خیلی امیدوار شدم.فقط تراخدا خبرت واقعیه؟

اگر اطلاعات دقیق منظورت اون 500 و خورده ای هستش اره مطمئنم تازه با بیوفیزیک شبانه تبریز هم دو نفر اختلاف داشته.

معمولا همون هفته اول شهریور نتایج میاد نشد دیگه دهه اول صد در صده.

آخرین ویرایش:
بالا