کنکور چطور بود ( ویژه آزمون ورودي کلیه گرایش های زیست شناسی تحصيلات تکميلي سال ۱۳۹۴ )

alireza-ja

New member
دانشگاه امام حسین ع دانشگاه افسریه.هیچ دانشگاه معتبری مثل دانشگاه الزهرا نداریم که تمامی رشته هارو داشته باشه و پسرونه باشه.ممکنه واسه ارتش و ... باشه اما دانشگاه معمولی نیست.ضمنا من اگه میخاستم بمونم سال بعد که خیالم راحت بود تهرانم انشالله.مشکل من اینه حتما باید سال اول قبول بشم.من تو دلم افتاده دانشکاه تهران قبول میشم.آخه یکی از دانشجوهای ibb بهم گفت احتمال روزانه بیوفیزیک تهرانم داری چون واقعا بیوفیزیک کسی نمیره.حتی اونایی ک رتبه شون خوب شده میخان برن رشته های دیگه و بخاطر درصد درسای دیگه رتبه شون خوب شده.انشالله جفتمون دانشگاه تهرانیم.از هفتمم ثبت نامش شروع میشه.شما هم صد درصد تهران قبولی.همکلاسی هستیم:ad54ad: میبینمتون:14:

دانشگاه امام حسین دو تاس یکی دانشگاه افسری امام حسین یکی هم دانشگاه جامع امام حسین. اینا از هم جدان هر چند که کنار هم هستن انتهای اتوبان بابایی.

دانشگاه جامع امام حسین مثل بقیه دانشگاهاس بچز اینکه مخصوص پسراس و مصاحبه داره. پژوهشکده زیست شناسی نسبتا خوبی داره.

ولی بخاطر همجواری این دو دانشگاه خود بخود دانشگاه افسری هم معلومه. مثلا به شخصه یه بار رفته بودم اونجا اینجا پژوهشکدش بود 50 متر اونورتر برجک دیده بانی بود روی دیواراش هم سیم خاردار بود از اون دور سربازا معلوم بودن داشتن رژه میرفتن. اما چون مال سپاه هستش اکثر دانشجوهای خودشون رو جذب میکنن که این واسه پسرا خیلی خوب میتونه باشه.

aghorbani2011

New member
آره دقیقا برای همین استرس دارم.دعا کن قبول بشم داداش.اگر تهران قبول بشم محشر میشه.

aghorbani2011

New member
حتما همینکارو میکنم.یعنی میشه من از وسط پنجاه تومنی رد بشم؟؟!!!یعنی میشه

alireza-ja

New member
علی الحساب کتاب بیوفیزیک برای زندگی رو اگر تا حالا نخوندی رو شروع کن بخون که من خیلی خوشم ازش اومده.

aghorbani2011

New member
چرا خوندم داداش گلم. هم اون رو و هم کتاب مبانی بیوفیزیک.تقریبا 70 درصد جفتشون

alireza-ja

New member
حتما همینکارو میکنم.یعنی میشه من از وسط پنجاه تومنی رد بشم؟؟!!!یعنی میشه

ایشالا که میشه. ولی از من میشنوی بیخیال اینا بشو تا اعلام نتایج به خود بیوفیزیک بچسب. ببین مباحث روز بیوفیزیک چیاس چندتا مقاله در موردشون بخون.

alireza-ja

New member
چرا خوندم داداش گلم. هم اون رو و هم کتاب مبانی بیوفیزیک.تقریبا 70 درصد جفتشون

خب خیلی خوبه پس چرا 200 شدی؟

پس بشین همون چندتا مقاله بخون.

من حتی یه کلمه هم بیوفیزیک نخوندم 48 درصد زدم. با بیوشیمی و سلولی.

aghorbani2011

New member
عزیزم میگم من 15 روز خوندم.ضمنا بخاطر استاد گلمون هیچ زمینه بیوفیزیک نداشتم.در ضمن اون اتفاق انقد حالمو بد کرده بود الکی الکی چند تا سوالی ک بلد بودم جواب رو ی چیز دیگه زدم تو بیوشیمی

- - - Updated - - -

بخاطر اینکه تنه مشترک کم زدم.چون همه درسارو داشتم میبردم جلو میانگین 40 زدم همه رو تقریبا.

alireza-ja

New member
عزیزم میگم من 15 روز خوندم.ضمنا بخاطر استاد گلمون هیچ زمینه بیوفیزیک نداشتم.در ضمن اون اتفاق انقد حالمو بد کرده بود الکی الکی چند تا سوالی ک بلد بودم جواب رو ی چیز دیگه زدم تو بیوشیمی

- - - Updated - - -

بخاطر اینکه تنه مشترک کم زدم.چون همه درسارو داشتم میبردم جلو میانگین 40 زدم همه رو تقریبا.

این تنه مشترک هم شده مصیبت واسه همه. حالا جدیدا واسه دکترا هم زیست عمومی گذاشتن میترسم اینم تنه مشترک باشه گیاهی و جانوری و ... هم بدن.

aghorbani2011

New member
آره دیدم واسه دکترا هم گذاشتن.ی بنده خدا اومده بمن میگه چیبخونم؟گفتم همون زیست سلولی هم بخونی کافیه.چون بنیادی کار نمیکنن میخان بچه ها پایه یادشون نره میارن تو کنکور میذارن.

زینبی

New member
آقای قربانی شما هم دعا کنید من انتخابای قبلی قبول بشم چون به بیوشیمی و بیوتکنولوژی هم علاقه دارم و بیوتکنولوژی خیلی امیدوارم. بیوفیزیکم دوست دارم ولی نه در حدی که شما عاشقش هستید.
راستی شیرینی ما یادتون نره قبول شدیدا:thanks:

زینبی

New member
ببخشید یک سوال هم ازتون داشتم آقای قربانی. شما الان کارشناسیتون رو چی خوندبد؟ کارشناسی ارشد این اولین باره شرکت کردید؟

aghorbani2011

New member
بنده زیست شناسی دریا خوندم.دومین باره کنکوردادم دفه قبلی اصلا اصلا نخونده بودم.البته آزمایشی بود ترم 6 بودم.

- - - Updated - - -

انشالله که انتخابای قبلی قبول بشید.حتما حتما انشالله.شما دعاکنید بنده دانشگاه تهران قبول بشم چشم حتما.

aghorbani2011

New member
بخاطر همینه اصرار دارم سال اول قبول بشم چون لذتش خیلی زیاده بدون وقفه برم ارشد اونم دانشگاه تهران اونم بیوفیزییییییییییییک.شما رتبه تون تو بیوتک و بیوشیمی چند بود؟

- - - Updated - - -

کاش ی ذره گروه شلوغ تر میشد ببینم کیا بیوفیزیک زدن که رتبه شون از من بهتر بوده.آخه رتبه م دقیقا لب مرزه

aghorbani2011

New member
هرکسی بیوفیزیم رتبه ش از من بهتر باشه ولی بیوفیزیک رو نزده باشه یا حداقل انتخابای قبلی شو قبول بشه پیش من شیرینی داره:riz277:

- - - Updated - - -

راستی شما بیوشیمی و نانوبیوتک دانشگاه بهشتی رو هم زدید؟سال اوله که میگیره.

بالا