کلوب بچه های ژنتیک

leiliyebidel

New member
لیلی جان واقعا ازت ممنون که روحیه دادی نازی
منم ترم آخر هستم و می خوام از بهمن شروع کنم برا خوندن یعنی ماه بعد ولی خیلی استرس دارم می ترسم موفق نشم
نوش جان عسیسم...:tonguesmiley:
نه!اصلا نگران نباش...استرس وا3 چی؟اتفاقا شرایط دوستمو نوشتم ک بگم اصن سخت نیس و مطمئن باشید ک میتونید..تازه اون کارورزی ام داشت!
قرارم نیس ک کسی ب نتیجه فک کنه!تو وظیفه داری فقط درس بخونی نتیجه دیگه با خودشه...
بت قول میدم اگه از همون موقع ک شروع کنی حسابی بخونی کنکورو سوسکش میکنی...:a2d3:
فقط از همین حالا ام ی چیزایی دست و شکسته و شده در حد چن صفه یا چن تا لغت زبان بخون ک ی دفعه ک خواستی شروع کنی مخت از استرس اطلاعات کنکوری سورپرایز نشه کم بیاره...:smiliess (3):

patris

New member
دوست عزیز من در مورد وزارت علوم اطلاعات زیادی ندارم ولی فکر میکنم مباحث linkage study, اپیستازی، ژنتیک جمعیت، سیتوژنتیک، ترانسپوزون ها،ژنتیک میکروارگانیسم ها مهم باشن[/QUO مرسی الهه جون

nila

New member
سلام مرسی از پاتریس به خاطر سوالی که مطرح کرده بود و مرسی از الهه عزیز که راهنمایی کرده بودن.اگه امکانش هست برای بیوشیمی و سلولی هم اگه میشه سرفصلهای مهمی که اهمیت بیشتری واسه کنکوردارن رو بگین

SALAR64

New member
کتاب از کلاسیک تا ژنومیک اکرمی را اگر دوبار بخوانی بالا 80 صد می زنی

گلرخ

New member
سالار تو بگو برا بیوشیمی و ژنتیک چی بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hirkania

New member
سلام گلرخ جان امیدوارم حالتون خوب باشه
برا بیوشیمی به نظر من کتاب برای کنکور انتشارات خسروی همون نشر دیباج خوبه
ژنتیک هم که باید امری بخونین دیگه کتاب دکتر نوری

dilak

New member
سلام بچه های ژنیک خواهشا چنتا کتاب تست برای هر درس برامون معرفی کنید یکی هم این که چه آزمون هایی شرکت می کردین
مرسی خواهشا یه کم بیشتر راهنمایی کنید همش می گید سوال دارین بپرسین ولی از ارشدیاا صلا خبری نیست

samy

New member
salam
na azizam injuriam k fek mikoni nisss
mn khudm reshtam ziste va gen o bio ro khob va ziad passidam.
va kheili az bachehaye qabul shudaro didam va khudm k darm mikhonm.
aksaran az 7 ya 8 mahe qabl az konkor shoro kardan va hame refrence ro hessabi khundn
va mnm tosie mikonm be khodeton etminan va etemad b nafse kazeb nadin.
hamin
سلام دوستای عزیز
ببخشید بی اجازه وارد شدم!
یکی از دوستام ک پارسال علوم آزمایشگاهی میخوند امسال ژنتیک اصفهان قبول شد..
منابعی ک خونده بود رو ازش پرسیدم گفتم شاید ب دردتون بخوره...
تعجب نکنید!!!واقعا فقط همینا رو خونده...!:1dco2x0p1lilzhfpg1t
بیوشیمی:کتاب جیبی!!امیره نجات شکوهی
ژنتیک:چکیده!! Mra نجات شکوهی
سلولی:2 جلد لودیش(اونی ک جلدش مشکیه)+گیتی امتیازی
زبان:فقط تافل!!
تست:فقط mmm انتشارات میر!!(سوالات وزارت بهداشت)
درصداش:
زبان 70%......بیوشیمی 60%........سلولی 89%..........ژنتیک 60%.........
رتبه اش:35 (سهمیه منطقه1 )
چون ترم آخر بوده و کارورزی ام داشته روزی 7-6 ساعت میخونده...البته از مرداد شروع ب خوندن کرده ولی تابستون روزی 4-3 ساعت میخونده!
از مرداد تا اردیبهشت هم رسیده 3 دور بخونه!از اردیبهشت هم تست زده...(البته همزمان با درس خوندن تست هم میزده ها...)
ببینید واقعا اصن سخت نیس دوستای گلم...انقد ب خودتون استرس وارد نکنید...:tsimuzpzwoap1t9y3o7
هی منابعو میبینید استرستون بیشتر میشه...ب نظرم منابعو خوندن مهم نیس!!مهم اینه ک چیزی رو ک میخونید خوب خوب یاد بگیرید(ینی سرفصلا رو از جایی بخونید ک ساده و قابل فهم توضیح داده) و حتما حتما حتما دوره کنید...
یادتون باشه:دوره ی مطالب خونده شده بهتر از خوندن مطالب جدیده!و اگه 60% مطالب رو با دوره بخونید خیلیییییییییی بهتر از اینه ک 100% مطالب رو بدون مرور کردن خونده باشید...
امیدوارم همتون امسال موفق بشید...:28:
وا3 برو بچه های مامایی هم دعا کنید:riz304:

samy

New member
albate bbinin faqat factore khundan tu qabuli tasir nadare
1ki dg az factora tavanaie test zadane va rohieye balast.
vali kullan mikham bgm k fek nakoin asune bayd kheili bkhunin
hamin

gene2020

New member
سلااااااااااام بچه هاخوبید؟
منم دارم واسه ژنتیک میخونم رشته ام سلولی مولکولیه
خوشحال میشم با هم تبادل اطلاعات بکنیم
ازلیلی هم ممنون:thumbsupsmileyanim:

capilus

New member
نميدونم چراكسايي كه ژنتيك قبول شدن كارنامه يا درصداشونو نميگن كه بچه هامطلع شن!مديرانجمن الهه جان بگنددرصداي كه زدنولطفا!مرسي

آخرین ویرایش:

negin_f_k

New member

بچه ها تو منابع نوشته امری ویرایش 14ام ترجمه دکتر نوری دلویی ... ولی من نتونستم این کتابو پیدا کنم
کسی تونسته پیدا کنه ؟؟؟؟؟؟

hirkania

New member
سلام به بروبچ ژنتیک پزشکی ان شااله همتون موفق بشین امسال دانشجوی ارشد ژنتیک بشین

fatiguli

New member
سلام بچه ها خسته نباشین در چه حالین ؟خود منابعو میخونین؟اگه کتاب خلاصه ای هست ممنون میشم به منم بگین.خوب بخونین.

kian

New member
الان که منم شمارو پیدا کردم میبینم که ماشالا فعال ترین کلوب علوم آزمایشگاهیه!!!!
کلا .. ولی راجع به ارشد امسال آمار میگه نزدیک 3500 نفری شرکت کردن که 3000تاش سیاهی لشگره اما بازم مثل پارسال احتمالا همون زیر 100تا رو بگیرن... یعنی 300تا از ما امسال پریم .. حالا نمیدونم تاسف بخورم یا نه من پارسال رتبه 145 شدم! واسه اینکه منابع اعلام شده بهداشت رو خوندم!!
منابع اعتام شده واقعا کمبود ندارن اما توضیحاتشون جالب نیست...
اگه تونستین در کنارشون اینارم بخونین
ژنتیک پزشکی تامپسون/ زنتیک اصول ومبانی دکتر محمد میبدی انتشارات جهاد دانشگاهی اصفهان تالیفیه اما مسائل رو عالی توضیح داده!
برای بقیه دروس سعی کنین منابع سنجش تکمیلی یا گروه دکتر خلیلی رو در کنار منابع اعلامی مطالعه کنید!
اگه سرفصلها رم کسی خواست رو پرتال من بپرسه تا یادم باشه واستون بزارم/// همتون رو 2تیر میبینم!! البته با لبی خندان...

بالا