کلوب بچه های ژنتیک

negar62

New member
بیوشیمی بالینی مادر اکثر رشته هاست . ادامه تحصیل دستت بازتره . بازار کارشم بد نسیت . البته بین ما آزمایشگاهیا که خوب بوده . منتهی ژنتیک انسانی چون تخصصی تره با داشتن مهارت کافی میشه توی آزمایشگاههای تخصصی ژنتیک فعالیت کرد .

fatiguli

New member
فاطمه و نگار ممنون از هر دوتون بخاطر راهنماییتون
براتون آرزوی موفقیت میکنم

xavi

New member
البته یه توصیه دوستانه دارم ! اونم اینه که همیشه رفرنسی رو بخونین که نویسندش طراح سواله ! مثل جناب دکتر دلویی! البته واسه شروع و درک بهتر مطالب کتابش واقعأ لازمه یه کتاب
دیگه خونده بشه مث ژنتیک نجات مهدیه . هم تستاش هم خود نکاتش . موفق باشین:ad54ad:

سلام
دوست عزیز من اسم طراحای سوال رو نمیدونم که کیا هستن از کجا باید بفهمم؟
ممنون

fateme67

New member
فاطمه و نگار ممنون از هر دوتون بخاطر راهنماییتون
براتون آرزوی موفقیت میکنم
خواهش میکنم.تو جواب استل هم باید بگم که ما فعلا درگیر اعتراض به کلید نهایی ارشدیم.ایشالا اونجا سرمون خلوت شد بیشتر سر میزنیم بهتووووووووون:28:

negar62

New member
خواهش میکنم عزیزم . امیدوارم که هر رشته ای که انتخاب میکنی موفق باشی. :smilies-azardl (113

negar62

New member
سلام
دوست عزیز من اسم طراحای سوال رو نمیدونم که کیا هستن از کجا باید بفهمم؟
ممنون
ببین عزیزم یه راه خوب واسه پیداکردن طراحان سوالات آموزشگاههای معروفی هست که توی تهرانه . گرچه فکرکنم از طریق همین سایت هم بتونی پیگیری کنی . توی ژنتیک خب دوسه تایی هستن که حسابی معروف هستن و کتاب یکیشون کلأ رفرنسه. من امسال سال اولم بود . ولی واقعأ توی درس اصلی رفرنس خوندن و درکنارش واسه درک بهتر جزوات آموزشی خیلی کمک کنندس . موفق باشی

fateme67

New member
بچه های ژنتیک که امسال کنکور دادین 1سر به اتحاد و گرفتن حق ضایع شده صفحه72پست714 بزنین و برای تایید نامه اعتراضی با ما همکاری کنین مرسی.

fatiguli

New member
بچه های ژنتیک که امسال کنکور دادین 1سر به اتحاد و گرفتن حق ضایع شده صفحه72پست714 بزنین و برای تایید نامه اعتراضی با ما همکاری کنین مرسی.
میشه بیشتر توضیح بدین ؟من از جریان کلا بی اطلاعم.

fateme67

New member
میشه بیشتر توضیح بدین ؟من از جریان کلا بی اطلاعم.
عزیزم جوابو تو صفحه خودت برات نوشتم.از دوستاتونم اگه کسی امسال کنکور داده حتی آزمایشی و حتی 1 رشته دیگه به جز ژن خواهش کنین که تواین حرکت دسته جمعی شرکت کنن.ممنووون

dilak

New member
بچه ها کسی نمی خواد گروهی مطالعه کنه من شروع کردم بیاین گزارش بدین خواهشا

fateme67

New member
من منتظر تنایج هستم.احتمال میدم قبول شم اگه خدا بخواد.اگه نشدم حتما گروهی میخونیم.

بالا