کلوب بچه های ژنتیک

nila

New member
:dadad4:بچه های ژنتیک کجایین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟در چه حالین؟کیا دارن مرور میکنن؟من که فکر نمیکنم به مرور برسم کلی عقبم:sadsmiley:

patris

New member
سلام نیلا جون چه عجب یکی از بچه های ژنتیکو دیدیم ما:rose: من که اوضام خیلی بده و خیلی خیلی عقبم و پر از استرس والبته امیدوار:wacsmiley: واسه همینم بیشتر از قبلنا اینجا میام حداقل حالو هوام عوضشه.کلا تو تمام عمر گرانبهایی که گذروندم یادم نمیاد به مرور رسیده باشم البته روش خوندن هر کسی فرق میکنه نمیشه گفت چون تو یه دور خوندی از کسی که 3دور خونده عقبتری بستگی داره چطور خونده باشیو چطور بتونی از خونده هات استفاده کنی.من که پرروتر از این حرفامو تا لحظه آخر میخونم دیگه هرچی خدا بخواد.توام امیدوار باش کلی وقت مونده :smilies-azardl (113

negin_f_k

New member
[سلام دوستای درسخون ژنتیک:28:
بچه ها اوضاع درسیتون در چه حاله؟؟؟؟؟؟
من دارم مرور میکنم ولی همچنان با بیوشیمی مشکل دارم :smilies-azardl (181:33:

hirkania

New member
سلام دوستان ژنتیکی امیدوارم حالتون خوب باشه
بابا آدم نمیدونه مرور کنه تست بزنه اصلا وقت نمیشه امیدواریم کم شده به قبولی خداکنه یه فرجی بشه

patris

New member
بچه ها واسه ژنتیک چیا خوندین؟من فقط میرسم امری رو بخونم:sad:

samy

New member
salam man alan to faze mororam
badak nisam
azadm zadm teh
vase genetic hatman hezare 3m o bkhon b har hal ketabe daloie khodesh tarrahe hatman miare azash
vase bioshimiam alan age ketabe dr mohammdi o bkhoni aalie
good luck

kian

New member
دیروز گروه زیست شناسی هم بلاخره آزمون ارشد دانشگاه آزاد رو شرکت کردن....
و اما چند نکته که به نظرم قابل بحث هست رو به اشتراک میزارم اگه نظری دارین بدین!!!
1-من که نفهمیدم این زبان تخصص زیست شناسی بود یا بیوشیمی!؟؟؟؟ البته با احترام به همه بیوشمیستریتها..
2-من که برای اعتراض به غیر تخصصی کردن این گرایش با توجه به حضور 2درس زیست گیاهی وجانوری در هر دو آزمون ارشد این 2ضریب رو 0% گزاشتم!!..
3-امسال اما یه تکون اساسی به تمام سوالات دروس بیو شیمی و میکروب داده شده بود و یکم تخصصی شده بود ومثل سالهای پیش فقط مربوط به مباحث مولکولی نبود!! که باعث میشد رقابت! بین همه زیرگروهها رعایت بشه یکم هم بیشتر شبیه به آزمون وزارت علوم بشه...
4-ولی مهمترین نکته اینه که چرا امسال به جای ارتقای کیفی سوالات آزمون خصوصا مبحث ژنتیک از منابعی در حدود سالهای 76-77 سوال طراحی شده بود!!!/ البته تعداد کساتی که از لیسانسه های فارغالتحصیل همین سالها در گرایش بهداشت و آزمایشگاه بودن در حوضه ما کم نبودها.. حال امیدوارم اینم ربطی به ارتقای سطح علمی کارکنان دولت در مصوبات جددید هیئات گرامی دولت نداشته باشه!!! الله اعلم!!
خلاصه این که امیدوارم کسانیکه به امیدی در این آزمون شرکت کرده بودن که بعد از قبولی به تحصیل علم بپردازن ونه گرفتن مدرک موفق باشن...

amirreza

New member
بچه هااااااااااااااا جون منم واسه ژنتیک میخونم ولی این اواخر بدجور قاطیدم

کم حوصله شدم ........خدا یعنی چی میخاد بشه
تورو خدا یکم جملات روحیه دهنده افزاینده پشتکار و خستگی ناپذیر بودنو .............بگین یکم رو فرم شیم
راستی بچه ها جون میشه بگین روزی چند ساعت میخونین؟

kian

New member
سلام کسایی که دارن واسه ارشد انسانی میخونن!!
در مبحث hiv از لودیش فصل رونویس ژنهای hivرو و در مبحث سرطان هم از همین کتاب و حتما ژنتیک در پزشکی امری رو بخونین در امری دکتر دولویی 3-4مبحث رو اشاره نکرده!!!
که سوال هم از همون میاد!!!

man

New member
آقا منم سلام بچه ها یکی به ماهاییم که معرفی منابع میخوایم کمک کنه لطفا

elmi90

New member
من بیوشیمی لنیجر می خونم حرف نداره درست ک حجمش زیاده ولی ارزش داره

waria

New member
سلام به بچه های گل ژنتیک.بچه هابرای من که رشتم ویروسه وژنتیک برام ضریب 1 داره شما چه کتابی رو پیشنهاد میکنید که سنگین توضیح نداده باشه وکامل هم باشه.(حجمشم خیلی زیاد نباشه)؟

genetiki

New member
salam bacheha!man reshte genetik vezarate olum hastam vali mikham arshadbehdasht emtehan bedam!!say kardam moadelam bala bashe alan 18e.vali shenidam vasebehdasht moadel mohem ni:sad:vaghean intore?
:21:

dilak

New member
سلام به بچه های گل ژنتیک.بچه هابرای من که رشتم ویروسه وژنتیک برام ضریب 1 داره شما چه کتابی رو پیشنهاد میکنید که سنگین توضیح نداده باشه وکامل هم باشه.(حجمشم خیلی زیاد نباشه)؟
ژنتیک از کلاسیک تا ژنومیک
تالیف دکتر حسن اکرمی خییلی خوفه:thumbsupsmileyanim:

بالا